كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

روغن صنعتي ترمينول

روغن صنعتي ترمينول | therminol : ترمينال نام برندي است كه شركت شيميايي Eastman محصولات روغن صنعتي و روانكار هاي خود را با آن ارائه كرده است. محصولات توليدي اين مجموعه اغلب به عنوان روغن انتقال حرارت كاربرد زيادي داشته و يكي از برند هاي برتر جهان در اين حوزه به شمار مي آيد.
روغن صنعتي ترمينول therminol

روغن صنعتي ترمينول therminol

روغن هاي انتقال حرارت ترمينول در سال ۱۹۶۳ توسط Monsanto توسعه يافت و در سال ۱۹۹۷ شركت شيميايي Eastman تحت عنوان شركت جديدي بنام Solutia نيز شروع به فعاليت كرد. هم اكنون اين شركت بين المللي با مركزيت Kingsport آمريكا با فعاليت مستمر و توليد محصولات خود در بيش از ۱۰۰ كشور از ۵ قاره جهان ، سهم عمده اي از بازار روغن هاي انتقال حرارت را به خود اختصاص داده است.

كاربرد هاي روغن انتقال حرارت ترمينول :

 • پروسه هاي فعاليت هاي هيدروكربني (پالايشگاه ها , نفت , گاز , آسفالت , قير , گاز مايع و..)
 • پروسه هاي توليد مواد غذايي و نوشيدني
 • پروسه هاي انرژي هاي جايگزين (انرژي هاي خورشيدي متمركز , چرخه رابين سنتي , نمك زدايي )
 • پروسه هاي توليد پلاستيك
 • توسعه و نگهداري سيستم هاي انتقال حرارت
 • و…

قيمت ، خريد و فروش روغن صنعتي ترمينول therminol

روغن انتقال حرارت اين مجموعه يكي از باكيفيت ترين روغن هاي انتقال حرارت در جهان بوده و از اين رو سهم اعظمي از بازار روغن هاي صنعتي در زمينه انتقال حرارت را يه خود اختصاص داده است.

شركت شيمي ماهان به عنوان وارد كننده برتر محصولات ترمينول ، تمامي محصولات روانكار و روغن هاي انتقال حرارت با بهترين كيفيت ، به مشتريان خود ارائه مي كند. جهت كسب اطلاعات تكميلي در رابطه با نحوه خريد ، قيمت محصولات ترمينول و سفارش محصول مي توانيد با كارشناسان فروش ما در شركت شيمي ماهان تماس حاصل فرماييد. همكاران ما آماده پاسخگويي به شما و مشاوره رايگان در زمينه هاي مختلف مي باشند.

آدرس وب سايت شركت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۰:۳۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي تگزاكو

روغن صنعتي تگزاكو ( TEXACO ) : شركت تگزاكو يك شركت نفت امريكايي است كه در توليد انواع روغن از جمله روغن موتور , روغن سوخت , روغن صنعتي و .. فعاليت مي كند . شركت تگزاكو داراي روغن موتوراي هاوويلان است كه با نام تجاري شناخته شده است . شركت texaco در سال ۱۹۰۱ با عنوان شركت نفت تگزاس مشغول به فعاليت بوده است . اين شركت در ابتداي فعاليت خود يك شركت مستقل در زمينه ي نفت و گاز بود كه بعد ها در سال ۲۰۰۱ با كمپاني Cheveron cororation ( كمپاني شورون ) ادغام شد .

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

ساختمان مركزي اين شركت ابتدا در نيويورك بود كه بعد از ادغام با شركت شورون اكنون در هريسون واقع شده است . پرچمدار محصولات روغن صنعتي تگزاكو بنزين است كه با اديتو تكرون پخش و عرضه مي شود . لازم به ذكر است كه اين شركت در كشورهاي اوپايي نيز فعاليتي چشمگير دارد و بيش از ۱۱۰۰ جايگاه بنزين و گاز در كشور بزرگي چون انگلستان دارد كه با عنوان تگزاكو شناخته شده اند .

شركت روانكار شيمي ماهان يكي از نمايندگان رسمي روغن تگزاكو ( Texaco ) در ايران است كه در زمنيه ي عرضه و پخش محصولات روغن صنعتي تگزاكو فعاليت مي كند و اقدام به پخش محصولات اين شركت به سراسر كشور مي كند .

آدرس وب سايت شركت : www.texaco.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۴۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي ساسول

روغن صنعتي ساسول sasol :  روغن ساسول sasol يكي از برند هاي معتبر و فعال در زمينه توليد و فروش انواع روانكار ها و روغن هاي صنعتي مي باشد . شركت ما در اين مجموعه در افريقاي جنوبي بوده و در بيش از ۳۲ كشور جهان نيز به صورت مستقيم اقدام به توليد محصولات خود كرده است ، تعداد كاركنان اين مجموعه بالغ بر ۳۲۰۰۰ نفر در تمام نقاط جهان مي باشد.

روغن صنعتي ساسول sasol

روغن صنعتي ساسول sasol

زمينه فعاليت شركت ساسول sasol

ساسول در سال ۱۹۵۰ به عنوان شركت سرمايه گذاري در زمينه پورزه هاي سرمايه اي , توسعه مهارت ها و تحقيق و توسعه در آفريقاي جنوبي تاسيس شد ، هم اكنون اين شركت بين المللي در زمينه انرژي هاي يكپارچه , صنايع و معادن , مواد شيميايي , توليد برق پاك , سوخت هاي تجديد پذير و.. فعاليت دارد.

قيمت انواع برند روغن صنعتي : فروش روغن صنعتي

روغن صنعتي ساسول sasol

همانطور كه در بالا نيز اشاره شد ، شركت ساسول در زمينه روانكار ها و محصولات نفتي نيز ورود كرده و محصولات با كيفيتي در اين زمينه توليد و ارائه كرده است ، انواع روغن هاي صنعتي ، گريس ها , روان كننده ها و … از محصولات توليد شده در اين شركت بين المللي مي باشند. دارا بودن عمر بالا ، كيفيت مطلوب توليد و كاركرد خوب و قيمت مناسب از مهمترين ويژگي هاي روغن صنعتي ساسول sasol مي باشند.

خريد , فروش و قيمت روغن صنعتي ساسول sasol

شركت شيمي ماهان ، با سابقه اي طولاني در زمينه واردات و ارائه محصولات روان كننده صنعتي ، اقدام به كسب نمايندگي اين شركت بين المللي كرده و از اين رو توانسته ايم طيف گسترده اي از محصولات توليدي اين شركت را به مشتريان خود عرضه كنيم. جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با قيمت روغن موتور ساسول sasol و سفارش محصولات مي توانيد با كارشناسان فروش ما در مجموعه شمي ماهان تماس حاصل فرماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۴:۰۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي كاسترول

روغن صنعتي كاسترول | Castrol : ( كاسترول ) يك شركت جهاني بريتانيايي است كه توليد كنده ي روغن هاي صنعتي و خودرو در جهان است كه طيف گسترده اي از گريس ها و روغن ها و ديگر محصولات كه كار روانكاري انجام مي دهد را توليد مي كند . اين نام تجاري يعني كاسترول بعد از اينكه روغن كرچك را به روانكاري هاي خود افزودند به وجود آمد . اين كمپاني توسط شخصي به نام چارلز ويكفيلد تاسيس شده است . كمپاني كاسترول به عنوان توليدكننده ي انواع گريس ها , روغن ها , روان كننده ها است كه محصولات توليدي اين شركت مورد استفاده ي صنعت هواپيما , خودروسازي , كشتي سازي و ديگر صنايعي كه به چنين محصولاتي نياز دارند است . دفتر اين كمپاني در كشور انگلستان است و به صورت مستقيم با ۴۶ كشور جهان در ارتباط است .

روغن صنعتي كاسترول Castrol

روغن صنعتي كاسترول Castrol

روغن صنعتي كاسترول Castrol

اكثر محصولاتي كه توسط اين كمپاني توليد مي شوند مورد استفاده ي شركت هاي بزرگ هستند مانند هوندا , آئودي , سيات , فورد و .. شركت هايي هستند كه از محصولات كاسترول در خودروهاي خود استفاده مي كنند .

ليست محصولات روغن صنعتي را در اينجا پيدا كنيد : روغن صنعتي

روغن موتور كاسترول با دارا بودن مولكول هاي مغناطيسي كه هوشمند نيز هستند مي توانند به داخل قطعات فلزي موتور بچسبند و از قطعات دستگاه در مقابل ساييدگي و خوردگي حفاظت كنند و عمر سيستم را بالا ببرند و سبب كاهش هزينه ها شوند . خوردگي و ساييدگر دستگاه امثرا در زماني اتفاق مي افتد كه موتور به مدت طولاني مدت گرم و روشن باشد و زماني كه سيستم خاموش مي شود و متوقف مي شود روغن هاي موتور از سطح هايي كه حساس هستند و با آن ها در تماس است جدا مي شود و به مخزن بازمي گردند و اگر بدون پوشش باشند در معرض آسب ساييدگي قرار دارد و سبب خرابي سيستم مي شوند كه روغن موتور كاسترول تا حدودي توانسته است به كمك اين مشكل بيايد و لايه اي روغن كاسترول مانند آهن ربا به سطوح مورد نظر مي چسبند و با محيا كردن لايه روغني از سطوح فلزي را در تماس با سطح فلزي ديگر محافظت مي كنند و از خرابي سيستم جلوگيري مي كنند . روغن موتور هاي كاسترول به گونه اي طراحي شده اند كه براي ون هاي سبك , خودروهاي بنزيني , خودروهاي CNG دار , خودروهاي LPG دار و ديگر خودروهاي دو ديفرانسلي و .. نيز مناسب هستند .

ويژگي روغن صنعتي كاسترول

 • استارت راحت و سريع
 • چسبندگي به قطعات جهت جلوگيري از ساييدگي
 • چسبندگي به قطعات داخلي موتورها
 • محافظت از قطعات موتور در برابر دماهاي بسيار پايين و بالا
 • بهره مندي از تكنووژي به روز سنتتيك
 • سبب دوام و ماندگاري بيشتر سيستم

شركت روانكار شيمي ماهان به عنوان يك نماينده ي معتبر و رسمي در ايران اسنت كه محصولات كاسترول را به سراسر نقاط كشور پخش مي كند . براي خريد مطمعن اين محصول بايد آن را از نمايندگي هاي رسمي خريداري كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۹:۵۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن موتور شل

روغن موتور شل | shell : شركت روغن موتور شل ( shell oil ) يك كمپاني امريكايي است كه با لوگوي معروف به شكل صدف شناخته شده است . اين شركت يكي از بهترين توليد كننده گان روغن هاي موتور در سراسر دنيا است كه محصولات شركت خود را به تقريبا بيش از صد كشور جهان عرضه مي كند . شركت sell با استفاده از به روزترين تكنولوژي هاي دنيا مرغوب ترين و با كيفيت ترين محصولات را عرضه مي كند كه شركت روانكار شيمي ماهان نيز يكي از نمايندگان معتبر در ايران است كه به پخش و عرضه ي محصولات اين شركت مي پردازد .

روغن موتور شل shell

روغن موتور شل shell

روغن موتور شل shell

روغن شل را از شركت ها و نمايندگي هاي معتبر خريداري كنيد زيرا روغن هاي تقلبي كه در بازاز موجود هستند صدمات جبران ناپذيري را به قطعات و موتور وارد مي كنند كه اين امر سبب كاهش عمر موتور و دستگاه مي شود . يك روغن مرغوب داراي اصطكاك و گرانروي پايين است كه اين توانايي را دارد كه قطعات متحرك هر موتور را روانكاري كند شما مي توانيد با خريد روغن موتور شل به اين امر دست يابيد . شركت روانكار شيمي ماهان مفتخر است كه با بهره گيري از نيروهاي مجرب و متخصص خود جديدترين و آخرين محصولات ارائه شده كارخانه sell را به مشتريان عزيز در سراسر ايران عرضه كند .

جهت كسب اطلاع از قيمت دقيق و بروز انواع روغن صنعتي وارد لينك زير شويد : فروش روغن صنعتي

Sell ( شل ) يك كمپاني نفتي است كه در زمينه هاي مختلف اعم از گاز , نفت , انرژي فعاليت دارد و محصولات گوناتگوني را را در زمينه ي روانكارهاي و روغن هاي صنعتي مثل انواع گريس صنعتي و روغن موتور توليد مي كند . محصولات اين شركت در صنايع خودروسازي , كشاورزي , عم ران , معادن , اتوموبيل , نيروگاه برق , كارخانه جات و .. استفاده مي شود .

انواع روغن صنعتي شل

 • روغن موتور الكسيا
 • گريس شل الوانيا
 • روغن شل كلاووس
 • روغن صنعتي كسيدا
 • روغن موتور صنعتي شل هليكس ( Shell helix ) متناسب براي ماشين هاي سبك
 • روغن صنعتي ريمولا ( shell rimula ) مناسب ماشين آلات سنگين و كاميون ها
 • روغن موتور صنعتي ( shell Advance ) مناسب موتور سيكلت ها
 • دسته بندي روانكار هاي شل
 • روغن شل مناسب موتورهاي گازي ( mysella )
 • گريس هاي نسوز شل بر پايه هاي ليتيوم ( Alvania )
 • مخصوص كمپرسور خنك كننده ( clavus )
 • روغن صنعتي مخصوص ياتاقان صنعتي ( morlina )
 • روغن صنعتي شل مخصوص صنايع هوايي ( aero sell )
 • روغن هيدروليك شل ( tellus )
 • و ..

شركت روانكار شيمي ماهان نماينده ي معتبر و رسمي كمپاني شل در ايران است كه آمادگي فروش و عرضه ي محصولات sell در زمينه ي انواع روغن هاي موتور , گريس هاي صنعتي شل , روغن هاي هيدروليك شل و .. با قيمت مناسب را دارد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۵:۳۱ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي بهران

روغن صنعتي بهران : شركت بهران يك كمپاني نفتي در ايران است كه در زمينه ي صنعت نفت فعاليت دارد . اين كمپاني در سال ۱۳۴۱ با مشاركت شركت امريكايي اكسون تاسيس شد . فعاليت اصلي اين شركت در زمينه ي روغن صنعتي , روغن هاي موتور , ضد يخ ها , روانكار ها , گريس ها و ديگر فراورده ايي كه با نفت در ارتباط هستند . اولويت اصلي كاري اين شركت كسب رضايت مشتريان و بالا بردن كيفيت محصولات است . و مهمتر از همه اين كه محصولتي توليد كنند كه ساگار با محيط زيست باشند و سبب آلودگي زيست محيطي نشوند .
روغن صنعتي بهران

روغن صنعتي بهران

اين شركت در سال ۱۳۴۷ مجوز لازم را براي توليد روغن كسب كرد . و ديگر محصولاتي چون ضد يخ , گريس و .. را بعد از توليد روغن دريافت نمود . شركت بهران يكي از تاثيرگذار ترين و مهمترين شركت هاي نفتي در ايران است كه به توليد انواع روانكاري هاي صنعتي و خودروها را بر عهده دارد . اين مجموعه در تلاش است تا محصولاتي توليد كند كه طبق استانداردهاي جهاني و با كيفيت ترين محصولات را به بازار عرضه كند . شركت شيمي ماهان يكي از نمايندگان اصلي بهران است كه به بخش و فروش محصولات اين شركت مشغول است و تمامي محصولات توليدي شركت بهران را به مشتريان عزيز عرضه مي كند .

مزيت هاي روغن صنعتي بهران

 • خاصيت ضد كفي مناسب
 • روانكاري عالي و مناسب
 • محافظت در برابر زنگ زدگي و خوردگي
 • اكسيداسيون عالي و پايداري حرارتي
 • روغن بهران مناسب انواع سيستم هاي هيدروليكي ,
 • سيستم هاي گردشي
 • برخي از دنده هاي بسته
 • ضد اصطكاك
 • ضد زنگ زدگي
 • چرخ زنجيرها

محصولات شركت بهران

روغن صنعتي

اين نوع از روغن ها در انواع صنايع مختلف كاربرد دارند . مثل روغن كمپرسور , روغن ترانسفورماتور , روغن هاي نساجي و ..

گريس ها

توليد انواع گريس ها مانند صابون ليتيم , صابون سديم و ..

انواع ضديخ ها

behran توليد انواع ضد يخ ديزلي , ضد يخ بنزيني , ضد يخ صنعتي مانند پارافين وكس , محصولات تكميلي , مكمل هاي سوخت و ..

انواع روغن هاي موتور بهران

 • روغن موتور بهران توان
 • روغن موتور بهران صبا
 • روغن موتور بهران تندر
 • روغن موتور سوپر پيشتاز
 • روغن موتور سوپر رانا

شركت شيمي ماهان به عنوان نماينده ي بهران تمامي محصولات اين شركت را در سراسر كشور به فروش مي رساند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۲:۴۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي موليكوت

روغن صنعتي موليكوت | MOLYKOTE : محصولات شركت molykote به عنوان معتبرترين و شناخته شده ترين توليد كننده و صادر كننده روانكار و روغن هاي صنعتي هستند كه گروه صنعتي روانكار شيمي ماهان نماينده ي رسمي فروش انواع روغن و گريس موليكوت است كه محصولات اين شركت را به سراسر نقاط كشور صدار مي كند .

روغن صنعتي MOLYKOTE
مهندسان و طراحان بخش هاي مختلفي از نگهداري و تعميرات در دنيا براي جلوگيري از مشكلات افراد براي صرفه جويي در مصرف روانكار ها به فكر چاره بودند كه انرژي زياد از دست نرود و سايش و خوردگي در دستگاه ايجاد نشود و مهمتر از همه به كاهش اصطكاك كمك كند به همين سبب محلول روانكاري كمپاني Dow silicones كه نام تجاري اين شركت ( molykote ) است به بازار عرضه شد .

موليكوت روانكاري هوشمند

روانكارهايي كه با برند و نام كمپاني موليكونت شناخته شده اند به عنوان يك روانكار هوشمند هستند كه طي تحقيقات و اكتشافات زياد به وجود آمده اند تا بسياري از مشكلات افراد را در خصوص روانكاري حل كنند . اين نوع از روغن هاي صنعتي كه با برند موليكوت شناخته شده اند قابل اعتماد هستند و سبب افزايش عمر دستگاه ها مي شوند . كارشناسان بين المللي در سراسر دنيا محصولات و خدماتي را به بازار عرضه كرده اند كه سبب كاهش مصرف بيش از حد انرژي و بهينه سازي رواكاري مي شود . شركت موليكوت با بيش از ۶۵ سال سابقه در زمينه ي توليد روغن صنعتي و گريس از اعتبار جهاني برخوردارند و در سراسر دنيا عرضه مي شوند و مرد استقبال مصرف كننده گان قرار گرفته است .

محصولات مويكوت ( molykote )

 • گريس موليكوت
 • آب بندها
 • گريس چسبي موليكوت
 • پوشش ضد اصطكاك روانكار موليكوت
 • گريس سيليكوني
 • روغن دنده و روغن موتور
 • ديسپرسيون
 • عايق صنعتي و چسب هاي درزگير
 • حلال ها

شركت روانكار شيمي ماهان به عنوان نماينده ي معتبر كمپاني موليكوت در ايران است كه تمامي محصولات اين شركت را به سراسر كشور پخش مي كند . جهت خريد محصولات اصلي با برند شركت molykote با ما تماس بگيريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۹:۵۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

مزاياي استفاده از روغن موتور سنتتيك ( تركيبي )

مزاياي استفاده از روغن موتور سنتتيك ( تركيبي ) : براي استفاده از روغن موتوري كه بشسيار معمولي و عادي كار مي كند چرا يك روغن سنتتيك ( تركيبي ) را مورد استفاده قرار مي دهيد ؟ آيا به نظر شما روغن هاي تركيبي ” هزينه ي بالايي نارند ؟

در استفاده از روغن موتورهاي سنتتيك ( تركيبي ) با وجود گران بودن در وحله اول به صرفه بودن ان مشخص نيست ولي در طول استفاده از اين روغن موتور سنتتيك ( تركيبي ) به امتيازات زيادي مانند عملكرد دمايي بهتر, بازه هاي زملني طولاني تر تعويض روغن و بهتر شدن و به صرفه شدن مصرف سوخت دست يافت . اي مزاياي استفاده از روغن موتور سنتتيك ( تركيبي ) در نهايت با صرفه بودن استفاده اقتصادي آن را كاملا توجيه مي كد.

روغن موتور سنتتيك

جهت مشاهده انواع روغن صنعتي ها وارد لينك شويد : روغن صنعتي

همانگونه كه اشاره شد , روان ساز هاي تركيبي در دماهاي پايين و بالا بهترين عملكرد را دارند . در دماي پايين تر عملكرد ريزش آن ها پايين تر است , و اين مزايا به روغن اين امكان را مي دهد كه در روزهاي سرد و يا در مناطقي كه سرما در حدود صفر درجه است , بدون هيچ مشكلي كاركرد روان سازي را هرچه سريع تر شروع و موتور را به طور آسان روشن مي كند .

مزاياي استفاده از روغن موتور سنتتيك ( تركيبي )

گران بر روي روغن هاي تركيبي , در دماهاي بالا به علت ضريب گران , به شكل غليظ تري روي بالايشان باقي مي ماند . اين فرايند نشان دهنده ي اين است كه لايه ي روان سازي كه بر روي سطوح شكل گرفته است , امكان محافظت مناسب تري را در دماهاي بالاتري را فراهم مي كند .

همينطور در مقابل اكسيده شدن – فروپاشي دمايي و از شكل گرفتن رسوبات , روغن تركيبي مقاومت خوبي از خود نشان مي دهد . با اين حال بارها توصيه شده است كه پس از هر ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ مايل كاركرد , روغن موتورهاي نامتعارف تعويض گردند . گفتني است كه روغن تركيبي از پتانسيل دوام بيشتري نسبت به روغن هاي نامتعارف دارد . با توجه به اين مسئله بازه هاي طولاني تر تعويض روغن , در خريد روان سازه هاي اوليه , هزينه و سرمايه ي شما باز مي گردد . اين مسئله يكي از موارد مهمي مي باشد كه بيشتر صاحبان اتومبيل و مالكان وسايل نقليه از آن آگاهي و اطلاعاتي ندارند . اين دسته از افراد , نخست يك روغن تركيبي را خريداري كرده و بعد از اينكه دوران بازه ي زماني توصيه شده بوسيله ي توليد كننده توصيه شده است , با روغن غير تركيبي آن را عوض مي كنند . با اين حال بنا به ادعاي برخي از توليد كنندگان روان سازه هاي تركيبي , روغنني كه توسط آنها توليد شده است مي تواند در حدود ۲۵۰۰۰ كاربرد داشته باشد .

تنها خالص ترين مولكول هاي روغن را كه از نظر شكل و ابعاد شبيه به هم مي باشند , روغن هاي تركيبي در تركيب خود از آن برخوردار مي باشند . اين مورد باعث بوجود آمدن اصطكاك كمتر سيال – سايش كمتر آن با قطعاتي كه داخل موتور مي باشند و افزايش توان اسب بخار و گشناور موتور مي شود .

اگر تمايل داريد سالهاي سال به اندازه ي صدها مايل كاركرد اتومبيل خود را نگهداري كنيد , قطعا سرمايه گذاري بر روي يك روان ساز تركيبي با تعداد كمتر دفعات تعويض و مشكلات موتوري مي تواند جواب بدهد . با اين حال به ياد داشته باشيد زماني روغن هاي تركيبي بهترين و موثرترين كارايي را خواهند داشت كه از همان ابتداري موتور , استفاده شده باشند . كاركرد با زمان طولاني و پس از آن تعويض كردن روغني كه مورد استفاده قرار گرفته با روغن هاي تركيبي مي تواند موجب بروز نشتي در محل هايي كه آب بندي شده است را بگردد . با اين تفاسير الزامي است كه در مواقع انتخاب روغن موتور براي موتور اتومبيل خود از جميع مزاياي استفاده شده از روان سازه هاي تركيبي مطمن شده و تمامي اين موارد را در نظر بگيريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۶:۵۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اثرات استفاده از روغن موتورهاي نادرست

اثرات استفاده از روغن موتورهاي نادرست , تاثيرات استفاده از روانكار صنعتي نامناسب در ماشين آلات : چه اتفاقي ممكن است براي اتومبيل شما در صورت استفاده كردن از روغن موتورهاي نامناسب خواهد افتاد ؟ آيا اين كار در بلند مدت آسيب جدي را وارد خواهد كرد؟

اكثر مردم زماني كه بحث روان و روانكاري اتومبيل به ميان مي آيد به روغن انتقالي و روغن موتورهاي خودروهاي خود مي انديشند . وظيفه ي كاهش اصطكاك , تميزكاري و خنك نگه داشتن قطعات ماشين الات بر عهده ي هر دو اين روانكارها را بزرعهده دارند . روغن هاي ايه ي با كيفيت و افزودن هاي آن تاثير بسزايي در عملكرد روانكارها دارد . با اين حال تا به اينجا تمامي شباهت هاي اين دو روانكارها به اتمام مي رسد . چون در فرمولاسيون ها مجموعه اي از تفاوت ها , خواص هاي فيزيكي و فواصل تخليه موجود مي باشد . حتي دراين دو نوع روانكارها نيز , برندها , نمره ها و نامگذاري هاي گوناگون و متفاوتي نيز موجود مي باشد . ضروري است كه شما به طور خلاصه به اين نكته واقف باشيد كه اتومبيل شما نياز به چه چيزي دارد و شما بايد چه چيزي را خريداري بفرماييد .

اثرات استفاده از روغن موتورهاي نادرست

استفاده از روغن موتورهاي نادرست

انتقال مايعات بر اساس سازنده ي وسيله ي نقليه , شرايط عملياتي و نوع انتقال متفاوتي را باهم دارند . در اين باره قانون طلايي كه وجود دارد اين است كه به هيچ وجه اين مايعات را باهم مخلوط نكنيد . به اين دليل كه هرگونه ناسازگاري , عوارض جانبي فاجعه آميز و غثير قابل كنترلي را مي تواند بر روي انتقال داشته باشد . لغزش چرخ دنده ها و چرخ دنده ها , خسارات كوتاه مدت اين انتقال نادرست محسوب مي شود . اين در حالي است كه آسيب هاي اين انتقال نادرست با آسيب هاي دراز مدت مي تواند در انتقال باعث گردد كه نارسايي فاجعه آميزي به دنبال بياورد .

گزينه هاي بسيار زيادي براي روغن موتور , در مقايسه با ديگر رونگارهاي صنعتي كه در بازار موجود است , وجود دارد . اين تنوع گزينه ها مي تواند باعث سردرگمي شما در امر خريد و آنچه خودروي شما نياز دارد گردد . معمولا اغلب افراد همچون ديگر اقلام مصرفي , براساس قيمت , روغن را براي اتومبيل خود انتخاب مينمايند . ولي بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه شما هزينه اي را كه براي آن پرداخت مي نماييد , براساس آن بازدهي دريافت خواهيد كرد .

مهمترين و اصلي ترين ويژگي فيزيكي يك روغن صنعتي , ويسكوزيته ( غلظت ) آن مي باشد . مقادير گوناگون ويسكوزيته , براي روغن موتور قابل دسترس مي باشد . شايع ترين علت عدم ناسازگاري يك روان كننده با يك ماشين , انتخاب غلظت غلط آن مي باشد . به طور مثال اگر روغن انتخاب شده از غلظت كمتري برخوردار باشد مي تواند باعث افزايش شديد فرسودگي قطعات را به دنبال داشته باشد . همچنين اگر روان كننده از گرانروي بالاتريث از نياز برخوردار باشد , باعث كمبود جريان روغن و افزايش قطعات شده و در نهايت بازده ماشين الات كاهش چششمگيري مي يابد . هر دو اين شرايط موجب مي شود كه در آينده اي نزديك و در دراز مدت تاثير منفي زيادي را بر روي دستگاه داشته باشد .

طول عمر مفيد تعيين گرديده براي روغن موتور , يكي از دلايلي كه غالبا ناديده گرفته مي شود . به اين نكته توجه داشته باشيد كه مابين موتور هاي ديزلي و بنزين تفاوت هاي بي شمار و متفاوتي در فرمول بندي موجود است . اين تفاوت ها عبارتند از ” ويسكوزيته , روغن پايه و مواد افزودني هستند . مورد ديگري كه نياز به توجه بيشتري دارد , سازگار نبودن روغن هاي قديمي با روغن هاي امروزي و مدرن مي باشد . اغلب روغن هايي كه فروخته مي شود از موتورهاي مدرن محافظت نكرده و منسوخ شده اند . اين درحالي است كه براي فروش اين روغن هاي منسوخ شده هيچ قانوني مبني بر ممنوعيت فروش وجود ندارد . در اينجا همه چيز به اطلاعات و آگاهي مصرف كنندگان بستگي دارد تا از روانكارهاي نادرست و منسوخ شده در وسايل نقليه و اتومبيل هاي خود استفاده نكنند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۲:۱۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

روغن صنعتي فوكس

روغن صنعتي فوكس | FUCHS : در سال ۱۹۳۱ شخصي به نام دكتر فوكس در آلمان شركت فوكس را بنيانگذاري كرد . اين شركت امروزه به عنوان بزرگترين توليد كننده ي روانساز در جهان است كه محصولات خود را به بيش از ۸۵ كشور در دنيا صادر مي كند . اين شركت جهت توسعه و پيشرفت خود سرمايه گذاري مناسبي انجام داده است كه در معرفي به روزترين و جديدترين روانسازهاي صنعتي و اتوموبيل در دنيا پيشتاز تمامي شركت هاست .

روغن صنعتي فوكس FUCHS

روغن صنعتي فوكس FUCHS

روغن صنعتي فوكس FUCHS

با شركت هاي خودروسازي معتبر دنيا مانند بي ام و , فولكس واگن , مرسدس – بنز , آئودي و .. همكاري مي كند اين شركت ها قبل از اين كه محصولات خود را معرفي كنند ابتدا روانسازها و روغن هاي صنعتي مخصوص به خودرو را توليد مي كنند سپس اقدام به عرضه محصولات فولكس مي كنند . و تقريبا بيش از ۸۰ درصد خودورهايي كه در اين كارخانه جات توليد مي شوند با روغن فوكس از كارخانه خارج مي شوند . اين شركت با دارا بودن ۱۰۰۰۰ نوع محصول هميشه يك قدم از پيشگامان صنعت روغن سازي و روانسازي در دنيا جلوتر است . در اين شركت بيش از ۵۰۰۰ كارمند وجود دارد كه مشغول به فعاليت هستند .

شركت شيمي ماهان عرضه كننده ي انواع روغن صنعتي و رواسازهاي fuchs در ايران ست كه به عنوان نماينده ي معتبر اين شركت در ايران فعاليت مي كند و تمامي محصولات توليدي اين شركت را به سراسر كشور پخش و عرضه مي كند . جهت خريد محصول با كيفيت و اطمينان از اصل بودن روانساز و محصول مورد نظر با مجموعه شركت شيمي ماهان در ارتباط باشيد . برخي از شركت ها چون نماينده ي معتبر و اصلي نيستند هر نوع محصول را با نام فوكس با قيمت بالاتر به فروش مي رسانند .

آدرس وب سايت شركت : www.fuchs.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۳:۳۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 101
دیروز : 114
افراد آنلاین : 2
همه : 66484
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم