كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

 

شش دليل افزايش هزينه عروسي

شش دليل افزايش هزينه عروسي : مراسم عروسي هميشه دغدغه عروس و داماد هاي تازه هست چرا كه نمي توان از هزينه هاي آن به راحتي رد شد . هزينه هايي مانند تشريفات عروسي , اجاره باغ عروسي , تزئين ماشين عروس و اجاره آن , خدمات سالن زيبايي و … مسلما هزينه يكي از مهم ترين دغدغه هاي عروسي براي زوج هاي جوان ميباشد در اينجا شش مورد كه باعث ميشود تا هزينه هاي عروسي خيلي سنگين شود ميگوييم تا از ان جلوگيري كند.

بهترين خدمات مجالس عروسي

ليست مهمانان در تالار عروسي

ليست مهمانان مهمترين مسئله براي تعيين بودجه ميباشد و اين ليست بهتر است باتوجه به نزديكي و اقدام تهيه شود و دوستان خيلي دور شما كه خيلي سال است نديده اييد جز اولويت شما نباشند و در مورد دوستان نزديك حساس باشيد و اولويت بندي كنيد براي مهمانان خود .

بايد توجه داشته باشيد كه در تالار عروسي و يا باغ تالار عروسي و يا هر جاي ديگر كه قرار باشد مراسم عروسي برگزار شود مهمترين مسئله در تعيين هزينه ها تعداد مهمانان شما مي باشد . بر اساس تعداد ميمهانان شما شيرني و ميوه سرو خواهد شد و بر اساس تعداد شما پذيرايي خواهد شد لذا در ليتس مهمانان خود بسيار دقت داشته باشيد و از شلوغي بيش از حد جلوگيري كنيد .

گل هاي مراسم , گل آرايي سالن عروسي

اگر اين بودجه كنترل نشود جز گران ترين اقلام عروسي است بهتر است كه در هنگام ورود به يك سايت مراسم عروسي وسوسه نشويد و كنترل كنيد بودجه تان را و نياز نيست كل تالار را از گل پر كنيد بهتر است كه به طراح بگوييد كه قسمت هايي كه مورد توجه هستند گل گزاشته شود جاهايي كه تو چشم نيست شمع بگزاريد .

انتخاب انواع دسر

تعداد و انواع دسري كه شما انتخاب خواهيد كرد , از اقلام ديگر هزينه بر ميباشد كه نصيب مهمانان ميشود وقتي فعاليت بدن بالا ميرود زمان براي سوزاندن اين مواد مناسب است اما نبايد جاي ثابت باشد.

انواع دسر در تالار عروسي شمس العماره

هميشه تالار هاي عروسي قصد دارند تا بهترين نوع دسر را براي مهمانان تدارك ببينند . باغ تالار شمس العماره نيز از اين قائده مستثني نيست و تمامي درخواست هاي شما را در رابطه با ارائه دسر مناسب اجرا خواهد كرد . براي آشنايي بيشتر با منو و پكيج هاي ما مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد :

منوي پذيرايي شمس العماره

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر نيز مي توانيد مستقيم با تالار عروسي شمس العماره در ارتباط باشيد :


باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۰۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي و بالا بردن آرامش او

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي , افزايش آرامش عروس در باغ تالار عروسي : اصولا عروس خانم ها دچار استرس هستند و اولين بار است كه عروس ميشوند و بهتر است كه اين مسائل استرس زا و نگران كننده را اگاه شويد و برطرف كنيد تا باعث ارامش عروس شويد هفت نكته ازار دهنده اينجا گفته ميشود كه بايد از ان جلوگيري كنيم .

گل آرايي باغ عروسي

اولين مورد اولين مورد ازار دهنده بي برنامگي ميباشد دليل اين ازاردهندگي اين است كه اصلا خوب نيست به عنوان همراه عروس تلفن ها و ايميل ها پاسخ داده نشود و از دست دادن قرار ارايشگاه و قرار هايي به اين مانند پس كارهايي به اين مانند را به عنوان همرا عروس انجام ندهيد و عروس را از انتخاب شما به عنوان همرا خود پشيمان نكنيد و بهتر است كه با اولويت بندي و برنامه ريزي به كارهاي مهم رسيدگي كنيد و در صورت كمبود رمان و نرسيدن به كارها و برخي از وظايف با يك تلفن يا هديه از دلشان در اريد.

دعوت از همه مهمانان بايد دقت كنيد به عنوان همراه عروس بايد ليست دعوت از مهمانان را سامان دهيد اما وقتي به طور كامل به شما محول ميشود اصلا خوشايند نيست و بهتر است اين موضوع ر با عروس درميان بگزاريد.

سوال پرسيدن مكرر و هنگامي كه بار ها و بارها درمورد يك مسئله خاص سوال ميكنيد ازار دهنده ميباشد اما خوب يكبار سوال پرسيدن راجب ارايش و مدل مو و اطلاعات ديگر مشكلي ندارد و تنها منبع شما براي سوال پرسيدن نباشيد و از ديگران هم كمك بگيريد.

يك نگراني كه براي عروس وجو.د دارد اين ميباشد كه لباس همراهان خوب نباشد يا هماهنگ و ست نباشد پس بهتر است به عنوان همراه عروس تا دقيقه نود براي خريد و ست كردن لبتس همراهان عروس صبر كنيد و اين نگراني را برطرف كنيد هماهنگ نبودن با ديگر همراهان عروس جز يكي از زيبايي هاي مراسم عروسي است و عروس دوست ندارد اين هماهنگي را نبيند و بهتر است شما دنبال راه حل باشيد و بر رسي كنيد.

دائما ياداوري كنيد كه غذا بخورد و ممكن است برخي از افراد به شما بگويند كه عروس چيزي بخورد اما اگر مدام تكرار شود باعث كلافگي عروس ميشود سعي كنيد او را ترغيب كنيد به اين ار و خوراكي خوب در دسترس عروس قرار دهيد .

انتشار عكس در فضاي مجازي بسيار ازاردهنده است زيرا كاملا خصوصي است و بهتر است براي انتشار عكس اجازه گرفته شود و محدود باشد .

با رعايت اين نكات مطمئنا هم همراه عروس و هم خود عروس از مراسم لذت ميبرند بدون هيچ استرس و نگراني

آرامش باغ تالار عروسي شمس العماره با گل آرايي

يكي از خدمات بسيار مهم و زيباي باغ تالار عروسي  و پذيرايي شمس العماره گل آرايي بي نظير آن است . و جود سالن هاي زيبا و بزرگ و مجلل تالار عروسي به همراه گل آرايي فوق العاده زيبا با متدهاي روز دنيا و رنگ بندي گل هاي آرام بخش مي تواند اعتماد به نفس هر عروسي را بيشتر كند. سعي خواهيم كرد بر اساس سليقه عروس و داماد عزيز بهترين گل آرايي را ارائه كنيم تا با آرامش و اعتماد به نفس بالايي مراسم را برگزار كنيد .

مي توانيد همين الان با ما تماس بگيرد و تمامي خواسته هاي خود را از برگزاري يك مراسم مجلل و با شكوه عروسي بخواهيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۸:۳۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ايده هاي جديد در تالار عروسي براي برگزاري مراسم عروسي

ايده هاي جديد در تالار عروسي براي برگزاري مراسم عروسي : از جذاب ترين مراسماتي كه بيشتر زوج هاي جوان آن را برپا مي كنند،برپايي مجلس نامزدي است.

شما براي برگزاري مراسم عروسي خوب در تشريفات عروسي مي توانيد از ايده هاي جالب و جذاب بهره مند بشويد، در ادامه اين مطلب مي خواهيم شما را با تعدادي از اين ايده ها آشنا كنيم، با باغ تالار شمس العماره همراه باشيد.

ايده هاي جديد در تالار عروسي

ايده هاي جديد در تالار عروسي

 

ايده هاي جديد در تالار عروسي

 • هديه دادن گيفت يا يادبود به مهمان ها از رايج ترين كارهايي است كه در بيشتر مراسم هاي نامزدي انجام مي شود،اين در صورتي است كه شما از از موسسات خدمات مجالس و عروسي استفاده كرده باشيد امكان پذير است.
 • اگر با موسسه خدمات مجالس قراردادهمكاري بسته ايد،براي تهيه گيفت مشكلي نخواهيد داشت و اين مرحله را به آساني پشت سرمي گذاريد،چون اين موسسات بهترين مركزهاي توليد گيف را به شما معرفي خواهند كرد.
 • يكي از ايده هاي جالب گيف اين است كه شما يك عكس دونفري به شكل پازل سفارش دهيد،و از مهمان هايتان درخواست كنيد روي هريك از قطعه هاي پازل يك جمله ماندگار و خاطره انگيز بنويسند.
 • براي جشن نامزدي تان،بيسكوئيت هايي به شكل قلب يا انگشترو…كه به مناسبت جشن مربوط هستند سفارش دهيد و از مهمان هايتان پذيرايي كنيد.
 • براي جذاب تر شدن فضاي محل برگزاري مراسمتان مي توانيد براي تزئين سالن از تم هاي رنگي استفاده كنيد رنگ اين تم ها را با رنگ لباس نامزديتان هماهنگ كنيد،با اين ايده مراسم تان بيشتر جذابيت پيدا مي كند.
 • يكي از ايده هاي جذاب ديگر كه بيشتر به نفع مهمان كوچولوهاي مراسم است اين است كه براي تزئين فضاي سالن از بادكنك هاي رنگارنگ استفاده كنيد شما مي توانيد اين بادكنكها را در قسمت هاي مختلف سالن نصب كنيد و در پايان مراسم آنها را به كودكان هديه دهيد.
 • شما مي توانيد يك بخش كوچكي از سالن را به كودكان اختصاص دهيد و براي آنها ميزي تدارك ببينيد كه در آن از بهترين خوراكي ها وخوشمزه ترين خوردني ها و شكلات فراهم شده باشد با اين روش آنها تا پايان مراسم آنجا سرگرم خواهند شد.
 • اگر امكان داشته باشد عكسي از مراسم نامزدي پدرومادرتان تهيه فرماييد و روي هريك از ميزهاي مهمان ها از اين عكس بگذاريد.
 • يك تابلو به رنگ سفيد مهيا كنيد و از مهمان هايتان بخواهيد برايتان يك جمله زيبا و عاشقانه برروي تابلو به عنوان يادگاري بنويسند و در آخر شما تابلو را براي يادگاري در منزلتان روي ديوار نصب كنيد.
 • شما همچنين مي توانيد براي يادگاري روي كيف يا كفش مراسم نامزديتان يك چمله يا پيام عاشقانه بنويسيد،واز عكاستان درخواست كنيد در هنگامي عكاسي از آنها نيز ايده بگيرد.
 • مي توانيد در داخل حلقه نامزدي تان يك پيام يا جمله عاشقانه يا اسم همسرتان را حك كنيد.
 • يك ايده جالب براي تزئين دسته گل عروس اين است كه يك عكس دونفره را كه از دوطرف با زنجيرهاي زيبا از دسته گل آويزان شده باشند استفاده كرد.
 • اگر از پدر و مادر عروس يا داماد هركدام كه در قيد حياط نيستند مي توانيد عكس آن را با شمع هاي وارمري كه اين شمع ها را مي توانيد به هرشكلي كه دوست داريد دربياوريد همراه با گل هاي زيبا روي ميزها بگذاريد شما با اين عمل نشان مي دهيد كه ياد و خاطره عزيز از دست رفته تان را در هرشرايطي زتده نگه مي داريد.
 • براي شب عروسيتان تلاش كنيد زوج هايي را دعوت كنيد كه سالهاي طولاني توانسته اند در كنارزندگي موفقي داشته باشند و آنها را به مهمان هايتان معرفي نماييد،و از نوع و شيوه زندگي اين زوج هاي موفق ايده گرفت.
 • و در نهايت يكي از جالب ترين و لوكس ترين تشريفات عروسي كه خيلي هيجان برانگيز است،و مي توانيد آن را براي شب عروسيتان در نظر بگيريد، دعوت كردن يك نقاش به مراسم عروسي تان است،شما مي خواهيد از نقاش درخواست كنيد بهترين و زيباترين صحنه مراسم عروسي را براي شما ترسيم كند.

باغ تالار عروسي شمس العماره با ايده هايي نو ، آماده ارائه خدمات و برگزاري جشن ها و مراسمات شما به بهترين شكل ممكن مي باشد .

 

برچسب ها: , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۵:۴۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ساقدوش عروس چه وظايفي بر عهده دارد ؟

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

ساقدوش عروس چه وظايفي بر عهده دارد ؟ نقش دوست و دوستي در هر مرحله از زندگي مهم و پررنگ است، حتي در روز عروسي، دوستاني هستند كه شما را در چنين روزي تنها نمي گذارند،و در كل لحظه ها و ثانيه هاي اين روز زيبا با لباس هايي هماهنگ و يكدست و با داشتن دسته گل هاي زيبا و با لبخندهايي كه به لب دارند،به مراسم عروسي يك انرژي خاصي تزريق كنند.

از رسومات كهن ايرانيان استفاده از ساقدوش در مراسمات عروسيشان است، شايد با شكلي متفاوت تر از شكل امروزي اش، در عصر حاضر ساقدوش ها از ساقدوش هاي غربي مقداري الگو پذيرفته اند.

از جمله كارهايي كه ساقدوش ها در تالار عروسي انجام مي دهند اين است كه با انرژي و صورتي شاداب و خندان، عروس و داماد را همراهي مي كنند، و باعث مي شوند مراسم عروسي جلوه خاصي به خود بگيرد،در ارتباط با ساقدوش ها بايد نكاتي را در نظر بگيريد كه در ادامه اين نوشته آنها را به اطلاع شما خواهيم رساند با تشريفات لوكس شب آرا نور همراه ما باشيد.

تعداد ساقدوش عروس چقدر بايد باشد

به طور معمول تعداد ساقدوش عروس به تعداد مهمان ها بستگي دارد، در برخي مواقع خود عروس و داماد تعداد ساقدوش ها را تعيين مي كنند،در هر حال بهتر است ساقدوش بيشتر از سه يا چهار جفت نباشد.و همين اندازه كفايت مي كند.

ساقدوش عروس

لباس ساقدوش ها

معمولا براي جذابيت مجلس و باغ تالار عروسي و زيبايي آن ساقدوش ها بايد لباس يكسان و هماهنگي بپوشند،براي انتخاب مدل لباس براي ساقدوش ها مي توانيد مي توانيد از بين مدل ها و ژورنال هاي متنوع استفاده كنيد،دقت داشته باشيد در صورتي كه نمي خواهيد براي ساقدوش ها لباس يك شكل انتخاب كنيد ،سعي كنيد كه رنگ لباس و طرح كلي آنها باهم هماهنگ باشد و اگر جنسه پارچه ساقدوش ها به يك جنس باشد در زيباتر نشان دادن لباس ها كمك فراواني مي كند.
براي ايجاد هماهنگي هرچه بيشتر ميان ساقدوش ها بايد لباس همگي آنها بلند يا كوتاه باشد،اما لازم نيست كه حتما رنگ مو و مدل موي ساقدوش ها به يك مدل باشد،اين مورد به تصميم خود آنها بستگي دارد،مثلا به كار بردن شنيوني در يك فرد به صورتش بيايد ولي در فرد ديگر اصلا به صورتش نيايد و باعث بدچهره شدن فرد شود.

كادوي ساقدوش عروس

هرچند كه خريد و تدارك كادو زياد ضروري نيست،اما اگر در توان تان باشد مي توانيد براي ساقدوش ها كادويي هرچند كوچك بخريد ،با اين نيت كه آنها از مراسم شما چيزي به عنوان يادگاري داشته باشند.و اگر مي خواهيد در هزينه هاي عروسي بيشتر صرفه جويي كنيد، ايده چاپ عكسي كه با آنها در مراسم عروسي گرفته ايد را در مراسم پاتختي يا پاگشا كه فرداي روز بعد از عروسي برگزار مي شود به آنها كادو بدهيد و آنها را شگفت زده كنيد.

هزينه لباس ساقدوش عروس

به طور معمول موسسه تشريفات مجالس و عروسي عهده دار هزينه لوازم و تجهيزات و لباس ساقدوش ها است.اما اگر شما مايل هستيد براي اين كار برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد،بودجه اي جدا در نظر بگيريد،تا بتوانيد براي ساقدوشهايتان لباس و كفش ست و هماهنگ تهيه نماييد،تا مراسم و تشريفات عروسي بدون مشكل برگزار شود.

اما اگر توان تهيه بودجه را نداريد،مي توانيد براي هركدام از ساق دوش عروس و داماد رنگ شادي را برگزينيد، و از آنها درخواست كنيد رنگ لباس شان را با رنگ مورد نظر هماهنگ كنند،و اگر امكان داشته باشد از مهمان هايتان به خصوص مهمانهاي خانم درخواست كنيد ، لباسي كه به رنگ لباس ساقدوش ها باشد نپوشند،تا ساقدوش ها در مراسم تك باشند و زياد به چشم بيايند و به مراسم شكوه خاصي بدهند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۱:۰۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ديزاين باغ تالار عروسي

ديزاين باغ تالار عروسي : در مراسم عروسي و زمان برگزاري آن ، خانواده هاي عروس و داماد تلاش مي كنند تا بتوانند به بهترين شكل از مهمان هاي خود پذيرايي كنند و مراسم عروسي شان را برگزار كنند. زماني كه مي خواهيد تالار عروسي را انتخاب كنيد بايد به تزيئنات و زيبايي هاي تالار دقت كافي داشته باشيد.

طراحي و ديزاين باغ تالار عروسي

اگر مي خواهيد عروسي تان فوق العاده باشد پس بايد بدانيد تالار و تزئينات آن نقش مهمي در برگزاري مراسم دارند. در ادامه اين پست به بررسي برخي از ويژگي ها پرداخته ايم كه كمك مي كنند تا شما بتوانيد تالار عروسي تان را انتخاب نماييد.

نورپردازيتالار عروسي

همه ي ما مي دانيم كه براي ديزاين باغ تالار عروسي نور پردازي نوعي فضاي لاكچري را به وجود مي آيد و سبب مي شود كه  مراسمتان زيباتر نشان داده شودو در بهترين تالار براي جايگاه عروس و داماد از نورهاي رنگي استفاده مي كند كه معمولا از نور بنفش و يا رنگين كماني استفاده مي نمايند.

ويژگي هاي باغ عروسي

فضاي زيبا براي پذيرايي از مهمان ها

بهترين ديزاين باغ تالار عروسي به آن دسته ي اختصاص داشته است كه فضاي آزاد و مناسب را براي پذيرايي از مهمان ها آماده كرده اند. نبايد فضا آنقدر كوچك و جمع وجور باشد كه در زمان رقص و پايكوبي اين امكان فراهم نباشد كه از مهمان ها پذيرايي شود.

تزيئنات سالن و پرده ها

برخي از تالارها در انتخاب پرده ها و تزئينات بسيار دقت مي كنند و به گونه ي آنها را انتخاب مي نمايند كه خلاف رنگ ديوارها باشد. بهتر است از پرده هاي روشن در سالن هاي با كف تيره استفاده شود. روكش صندلي ها و روميزي ها از ديگر مواردي هستند كه در زيبا نشان داده فضاي تالار ، نقش مهمي دارند.

گچ بري سالن

در برخي از تالارهاي عروسي ديده شده كه از گچ بري هاي طرح جديد استفاده مي شود كه براي ايجاد جذابيت هاي بيشتر در سقف بكار برده مي شوند. در ميان اين گچ بري ها از نورپردازي هاي ويژه نيز استفاده مي شود كه در نهايت جلوه ي بيسيار زيبايي را پديد مي آورند البته گاهي = گچ بري هاي رنگي نيز براي زيباتر شدن بكار گرفته مي شود.

ميز و صندلي مناسب

هميشه سعي كنيد تالاري را انتخاب نماييد كه ميز و صندلي هاي شيكي در آن استفاده شده باشد كه مهمان ها براي نشستن دچار كمر درد يا خستگي نشوند. علاوه بر صندلي ها نبايد آنقدر ارتفاع صندلي ها زياد باشد كه مهمان ها اذيت شوند . اگر سالن عروسي شما كوچك مي باشد بايد از ميز و صندلي هاي كوچكتر براي فضا استفاده شود.

گل آرايي

يكي از مهم ترين موضوعاتي كه بايد به آن دقت نماييد گل آرايي است. براي استفاده از گل ارايي بايد خلاقيت به خرج داد. بهتر است براي تزئين سالن مي توان از گل هاي قرمز و همچنين نورپردازي استفاده كرد. اگر مي خواهيد فضاي سالن را چندين برابر كنيد مي توانيد از گل آرايي براي ورودي سالن استفاده نماييد كه البته جذابيت و زيبايي فضا را بيشتر خواهد كرد.

شمع آرايي

شايد از اين مورد كمتر استفاده شود يا كمتر در تالارهاي عروسي ديده شده باشد ولي اگر ميخواهيد مراسم عروسي منحصر به فردي داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم از شمع هاي بلند و كشيده استفاده كنيد. مي توانيد ميز شام عروس  و داماد را با اين شمع ها تزئين نماييد.

تزئين جايگاه عروس و داماد

يكي از اصلي ترين قسمت هاي است كه در باغ تالار هاي عروسي بايد به آن دقت شود. بهتر است اين فضا با پرده هاي زيبا ، نورپردازي هاي شيك ، آبنما و … به بهترين شكل تزئين گردد.

برچسب ها: , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۸:۳۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي , بايد ها و نبايدهاي انتخاب يك تالار يا باغ براي عروسي مناسب : انتخاب تالار بعد از اشنايي و انتخاب زوج مناسب حود جز مهمترين انتخاب ها ميباشد زيرا انتخاب تالار و اين انتخاب بسيار با اهميت يكي از پرارزش ترين شب هاي زندگي شما را رقم ميزند پس در ان دقت كنيد و كيفيت تالار بسيار مهم ميباشد در اينجا نكاتي را به شما ميگوييم كه ميتوتند خيلي قابل توجه باشد از جمله اين نكات:

انتخاب تالار عروسي

اولين نكته ايي ك ياداور ان ميشويم كه از روي تصاوير تالار پذيرايي انتخاب خود را انجام ندهيد بهتر است به تالار پذيرايي رفته حتي ممكن است كه در نگاه اول از روي تصاوير اين تالار مناسب نباشد و شما جذب ان نشويد و در مورد اين موضوع بالعكس هم وجود دارد ممكن است تالار با ديواركاري هاي پر زرق و برق و لوسترهاي گران قيمت شما را جذب كنند اما كيفيت بسيار مطلوبي نداشته باشد پس عجله نكنيد و بررسي كنيد.

دومين نكته ايي كه بايد به ان توجه كنيد اين ميباشد كه زوج هاي جوان بايد دقت كنند كه چيزي كه در ابتداي ان از تالار ميبينند بخش عمده اييي از تالار ميباشد و امكان اينكه شما تصور كنيد بعد از قرارداد بستن ميتوان ظاذهر ان را تغيير داد كاملا كار و فكر اشتباهي است و بسيار هزينه بر است.

اولويت هاي خود را در انتخاب تالار عروسي فراموش نكنيد اين يعني اينكه بهتر است كه فراموش نكنيد كه شب عروسي فقط يكبار است و يكبار ان را تجربه ميكنيد و بهتر است كه معيار ها و اولويت هاي خود را عقب نكشيد و درست است اين معيار ها و انتخاب تالار و غيره فكر مشغولي به وجود مي اورد اما بهتر است كه معيار هاي خود را فراموش نكنيد تا حسرتي باقي نماند .

معمولا تالار ها قبل از قرارداد بيست يا پنجاه درصد را به عنوان وديعه ميگرند و اين كاملا متغير است بهتر است قبل از قرارداد كاملا صحبت كنيم و دچار اگاهي باشيد تا براي هزينه هاي بعدي عروسي خالي نشويد و خيلي درست مذاكره كنيد كاملا بصورت اقتصادي
از مذاكره نترسيد از چانه زدن و مذاكره براي قيمت هراسي نداشته باشيد و خيلي راحت اين كار را انجام دهيدو همچنين تمتم جوانب را بسنجيد برخي از تالار ها براي تعداد مهمانان خاص قواعد خاص و به نفع مشتري دارند همچنين توجه داشته باشيد كه مواردي مثل پاركينگ و فقسيم كيك و غيره هم ممكن است براي شما هزينه اضافي به حساب ايد پس با دقت همه موارد را بررسي كنيد
در انتخاب تاريخ مراسم عروسي حساس نباشيد درست است كه روزهاي تعطيل و خاص بسيار خوب است و خوش اقبال هستند اما خيلي راحت ميتوانيد روزهاي ديگر را انتخاب كنيد تا از تخفيفي بيشتري برخوردار شويد و بسيار هم به صرفه تر است.

بعضي از تالارها با برخي افراد در بيرون تالار كار ميكنند يعني خدماتي مثل فيلم برداري و تزيين و گل ارايي و غيره دارند و طرف قرارداد كار خود را دارند حتما بپرسيد كه ايا ميتوانيد با فردي خارج از اين قرار داد كار كنيد زيرا ممكن است تالار از نورپردازي استفاده كند كه خيلي هزينه دارد و اين اصلا به صرفه نيست.

در فرايند انتخاب تالار عجله نكنيد اما هنگامي كه از يك تالار خوشتان امد و به توافق رسيديد قرارداد را امضا كنيد و صبر نكنيد زيرا ممكن است هزينه ها با توجه به شرايط اقتصادي در بازار تغيير كند و همچنين بهتر است راجب هزينه كنسلي هم صحبت كنيد تا هزينه كنسلي بالايي نگيرد.

انتخاب باغ تالار عروسي شمس العماره بهترين گزينه براي برگزراي مراسم عروسي در كرج

باغ تالار عروسي در كرج شمس العماره يكي از نمونه هاي مجلل و باشكوه از تالار عروسي منطقه است . براي داشتن يك روز خاطره انگيز براي خود و مهمانان خودتان گزينه برتر انتخاب شما مي تواند تالار و باغ تالار عروسي شمس العماره باشد . با خدماتي خاص يك روز به ياد ماندني را براي شما رقم خواهيم زد . جهت تكميل اطلاعات خود از نحوه برگزاري مراسم عروسي مي توانيد با ما تماس بگيريد.

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

 

برچسب ها: , , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۰۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا , انتخاب باغ تالار عروس زيبا : عروسي مسلما جشن بسيار خوب و هيجان انگيز با كلي نگراني است اولين انتخابي كه عروس و داماد براي ان دچار مشغله فكري ميشوند انتخاب تالار عروسي ميباشد كه مشخص است خيلي مهم ميباشد كه جشن عروسي در يك مكان مناسب و ويژه برگزار شود.

انتخاب تالار عروسي زيبا

براي انتخاب تالار عروسي يا باغ براي عروسي بايد يك سري معيارها و اولويت هايي داشته باشيد كه بايد به اين معيار ها توجه كنيد به طور مثال يك زوج ابتدا فقط به داخل و ابعاد تالار توجه ميكنند و به موقعيت جغرافيايي تالار توجه ندارند بلكه تالار بايد در موقعيتي باشد كه رفت و امد براي مهمانان راحت باشد و خيلي مشكل به وجود نياورد بهتر است براي انتخاب تالار ابتدا محوطه تالار و پاركينگ و محل قرار گرفتن خودروها و مسير رفت و امد و همينطور ورود و خروج مهمانان را توجه كنيد بعد از ان موضوع هايي مثل نور پردازي و فيلم برداري هم بسيار مهم ميباشد.

از موارد ديگر اين ميباشد كه كاملا از تيم خدمات اجرايي تالار اطمينان حاصل كنيد و مطمئن شويد به طور مثال ويژگي هاي ظاهري مناسب و منظم طرز برخورد و مسئوليت پذيري كادر اجرايي براي پذيرايي از مهمانان هم توجه كنيد و اگر يك تاتلر عروسي مطابق ميل و سليقه خود انتخاب كنيد از استرس و نگراني شما كاسته ميشود و اين استرس و نگراني در ايام عيد و تابستان و تعطيلي بيشتر مشاهده ميشود و بهتر است براي رزرو تالار چهار الي شش ماه زودتر اقدام كنيد.

همچنين چنين مواردي هم پش امده است كه معماري و مسافت و ويژگي هاي خدمات تالار عروسي خوب است اما تالار عروسي ظرفيت مناسب براي مهمانانتان را ندارد و حتما به اين مورد توجه كنيد كه رتحتي مهمانانتان بسيار مهم ميباشد و حتما مهمانان به اين موضوع توجه ميكنند و هيچوقت اين ريسك را نكنيد و ظرفيت تالار و پار كينگ تالار را بررسي كنيد اگر به تعداد مهمانان شما نميخورد صرف نظر كنيد و تعداد سرويس ها و خدمات و تعداد پاركينگ وموارد ديگر وجود دارد كه بعدا مشكل ساز ميشود.

اما گاهي اوقات تالار تمام اين ويژگي ها را دارد اما داراي يك هزينه بسيار بالايي هست بعضي از تالار هاي عروسي با توجه به خدماتي كه قرار ميدهند هزينه هاي اضافي دريافت ميكنند به طور مثال تالارهايي با منو غذاهاي منتنوع و مسلما هزينه هاي گران تر و هزينه هاي فيلم برداري و گل ارايي تزيين و موارد ديگر هم صادق است و بهتر است كه زوجين به ليست هزينه ها توجه كنند تا بتوانن درست انتخاب كنند.

ارايش و انتخاب بهترين ارايشگر:بعد از انتخاب تالار و تمام اين بررسي ها نوبت به ارايش ارايشگاه ميرسد و دقت كنيد كه عروس بايد در ان شب بدرخشد و بهتر است عروس با توجه به پوست خودش لوازم ارايش بخرد و يك ارايشگر با توجه به معيارهاي خود انتخاب كند ميتواند كارهاي ارايشگر هم ببيند زيرا بسيار مهم است كه عروس ان شب خيلي زيبا باشد و از زيبايي بدرخشد و بهتر است معيار و سليقه خود را به ارايشگر بگويد تا ارايشگر به او مشاوره بدهد براي انتخاب مدل موهم اصلا عجله نكند و شبيه سازي م ميتوتند يك روز قبل از مراسم عروسي انجام دهد تا يك مدل موي مناسب چهره اش انتخاب بشود و تنها علاقه شما به يك مدل مو بستگي نداذرد بلكه بايد به قيافه شما بيايد و به زيبايي اهميت دهيد و انعطاف پذير باشيد.

از مورد بعدي انتخاب لباس عروس ميباشد اتليه مناسب و فلم و عكس ميباشد لباس جز اجزاي اصلي روسي ميباشد پس بهر است لباس روسي انتخاب كنيد كه ناسب فرم بدن شما باشد تا زيبايي شما را پنهان نكند انتخاب لباس عروس وقت زيادي ميگيرد و بايد زمان گزاشت و ميتوانيد ب مزون هاي لباس عروس برويد و نمونه كار ها و پكيج هاب مورد نظر را ببينيد و با توجه به سليقه و ليست هزينه اتخاب مي كنيد

پيشنهاد ويژه تالار عروسي شمس العماره

باغ تالار و تالار پذيرايي عروسي و مراسم جشن تولد و هر مراسم باشكوه ديگه در شمس العماره يك پيشنهاد ويژه مي باشد. ما با بهترين خدمات توانسته ايم در منظقه زبان زده همه شويم اما دلخواه ما هنوز آن نيست مي خواهيم شما را با جديدترين متدها و خدمات برگزاري مراسم عروسي غافلگير كنيم . براي كشب اطلاعات بيشتر و مشاوره انتخاب تالار عروسي زيبا مي توانيد با ما در تماس باشيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

براي آسايش و راحتي شما آدرس و كروكي دقيق محل باغ تالار عروسي و پذيرايي شمس العماره را در زير رسم كرده ايم اميد .

باغ تالار شمس العماره بهترين ها را براي شما آرزو مي كند!

 

برچسب ها: , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۳:۱۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي : يكي از مهمترين برنامه ها براي برگزاري مراسم عروسي ايده آل و با شكوه انتخاب يك تالار عروسي , باغ عروسي , يا باغ تالار عروسي مناسب با بودجه  مي باشد . البته در انتخاب و اجاره باغ تالار عروسي خيلي بايد دقت داشته باشيم كه يك موقعيت مناسب را برگزينيم در زير به تعدادي از موارد مهم در رابطه با نحوه مذاكره با صاحبان تالار عروسي اشاره مي كنيم اميدواريم كه اين تكنيك ها به درد شما بخورد و استفاده كنيد .

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي

براي مذاكره با صاحبان تالار عروسي بهتر است كه چند تكنيك را بلد باشيد از ان جايي كه زوج هاي جوان بعد ار اشنايي و كارهاي اوليه براي مراسم عروسي خود دنبال تالار ميگردند ممكن است در هنگام مذاكره با صاحبان تالار دچار مشكل شوند در اينجا چند نكته را متذكر ميشويم كه باعث ميشود تا يك مذاكره خوبي در برابر صاحبان تالار داشته باشيد

نكات مهم در مذاكره با باغ تالار عروسي

اولين نكته درمورد انتخاب تاريخ مراسم عروسي است كه بهتر است در اين مورد زياد سخت گيري نكنيد و تاريخ مراسم عروسي را در فصل هاي غير تعطيلي انتخاب كنيد در مورد مذاكره به طور مثال در فصل اذر خيلي راحتتر است نسبت به مذاكره در فصل تابستان و بهار و تعطيلات فروردين و اگر مراسم عروسي را در وسط هفته انتخاب كنيد و اصراري به اخر هفته نداشته باشيد هم از تخفيف بهتري برخوردار ميشويد و اين اولين گام در صرفه جويي هزينه ها است .

دومين مورد اين ميباشد كه براي انتخاب تالار عروسي فاصله باقي مانده تا روز مراسم را جدي بگيريد و قطعا بايد يكسال جلوتر براي پيدا كردن تالار اقدام كنيد و همه چي جلوتر مي افتد و قدرت تخفيف گرفتن شما بيشتر خواهد شد.

سومين مورد مرتبط است با تعدا مهمانان و هرجه قدر تعداد مهمانان شما بيشتر باشد از تخفيف بهتري برخوردار ميشويد اما خوب اين مسئله يك اولويت نيست و دقت داشته باشيد هنگام عقد قرار داد حداقل مهمانان مورد نظر خود را عنوان كنيد اين تعداد نفرات را ميتوانيد يك هفته قبل از مراسم عروسي هم تغيير دهيد بهتر است كه از قبل با مدير تالار صحبت كنيد تا قبل از قرارداد تاكيد كنيد در هنگام اضافه شدن مهمانان با قيمت كه توافق شده افزايش قيمت خواهيد داشت .

از نكات بسيار مهم توانايي شما در برابر مدير و صاحب تالار ميباشد بستگي به توانايي ارتباط شما دارد و بهتر است كه مدير تالار تحت تاثير قراردهيد و كاملا صادق باشيد زيرا رمز اصلي موفقيت شما صداقت است و اگر يك ارتباط موثر برقرار كنيد مدير تالار براي تخفيف مشتاق تر خواهد بود و اين هم توجه كنيد اولين تالاري كه ديديد و خوشتان امد را قرارداد نبنديد.

از نكات ديگر ايده هاي خلاقانه مراسم عروسي شما ميباشد كه بسيار از صاحبان تالار و مديران هتل براي مديريت و تبليغات تجارت خود از خلاقيت ها حمايت ميكنند به طور مثال اگر قصد مسافرت به يك شهر ساحلي داريد ايده هاي بسيار خوب ميتواند باعث شود كه تخفيف مناسبي بگيريد.

بهتر است كه شنا يك فردي داشته باشيد تا برنامه ريزي كند پس يك برنامه ريز استخدام كنيد و مديران تالار بيشتر توجيهشان اين است كه با يك فرد حرفه ايي مذاكره كنند پس داشتن يك فرد برنامه ريز مزيت بزرگي است كه باعث كمك به شما خواهد شد .

دقت داشته باشيد كه هرگز اين سوالات به ذهن شما خطور نكند چه برسد به زبانم بياوريد سوالاتي مثل چرا خدمات جانبي تالار هزينه بر است چرا انقدر گران ميتوانيد تخفيف دهيد كمترين قيميتي كه ميتوانيد بدهيد چيست تالار با چنين سرويسي چرا انقدر گران

به جاي اين سوالات بهتر است اين سوالات را بپرسيد :

تالار شما انتخاب اول ماست و صميمانه آرزو داريم مراسم ازدواج ما اين جا برگزار شود. فقط برآورد ما از هزينه ها كمتر از اين مقدار بود. آيا مي توانيد تغييراتي در خدماتتان را پيشنهاد دهيد كه قيمت ها را كاهش دهد؟

همچينين مي توانيد درخواست تخفيفات از تالار عروسي نماييد. در همين رابطه ببينيد : تالارهاي تخفيف دار اين نوع برخورد باعث ميشود تا مدير تالار بهتر برخورد كند و شما را راهنمايي كنيد و پيشنهاد تخفيف بدهد دقت كنيد كاهش قيمت با تغيير گل ارايي يا اركستر يا فيلم بردار نباشد اما كاهش قيمت به طور كلي خيلي واضح احتمالا شامل خدمات اصلي مراسم عروسي است

باغ تالار شمس العماره محلي مناسب براي برگزاري مراسم عروسي

از ويژگي هاي برجسته باغ تالار شمس العماره در كرج اين است كه با مشتري به هر نحوي كنار خواهد آمد و همه تلاش ما در اين مجموعه زيبا و مجلل رضايت مشتري و برگزاري هرچه بهتر مراسم عروسي مي باشد. جهت تكميل اطلاعات خود در رابطه با باغ تالار شمس العماره مي توانيد با ما تماس بگيريد و از مشاروه بهترين كارشناسان در امر تشريفات و خدمات عروسي بهرمند شويد:

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

براي آسايش و راحتي شما آدرس و كروكي دقيق محل باغ تالار عروسي و پذيرايي شمس العماره را در زير رسم كرده ايم اميد .

باغ تالار شمس العماره بهترين ها را براي شما آرزو مي كند!

 

برچسب ها: , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۰:۲۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

جراحي بيني در دوران بارداري

 

جراحي بيني در دوران بارداري : اگر باردار هستيد و قصد جراحي بيني داريد بهتر است اين مقاله را بخوانيد. در ظاهر جراحي بيني كاري به شكم ندارد و مشكلي براي جنيني كه درحال رشد است ايجاد نمي كند ولي اينطور نيست جراحي بيني بسيار زياد بر شرايط شما تاثير مي گذارد در ادامه با اين موارد به صورت جزئي تر آشنا خواهيد شد.

جراحي بيني در دوران بارداري

جراحي بيني در هنگام بارداري

اگر قصد عمل بيني داشته ايد و متوجه شده ايد كه باردار هستيد پس دست نگه داريد جراحي زيبايي بيني در بارداري كاملا ممنوع است علاوه بر جراحي بيني هر نوع عمل جراحي انتخابي در طول يارداري ممنوع است. هرچند عمل جراحي بيني هيچ ربطي به رحم شما نخواهد داشت ولي آرام بخش ها و داروهايي كه استفاده خواهيد كرد مي تواند براي جنين در حال رشد شما مضر باشد. خيلي خطرناك است و در نظر داشته باشيد كه سلامت كودك بخاطر يك جراحي زيبايي كه مي توانيد در آينده هم انجام دهيد به خطر بيندازيد.

ولي اگر مشكلات تنفسي داريد كه ناشي از انحراف سپتوم يا باريك بودن راه هوايي بيني است مواجه شديد و سلامتي و تندرستي خودتان به وسيله عدم توانايي براي دريافت اكسيژن كافي تهديد شود، در اين صورت بنابر نظر متخصصان جراحي بيني لازم است. البته احتمال اينكه اين اتفاق رخ دهد فوق العاده كم است. شما بايد توسط دكتر هاي خود ارزيابي شويد تا خطرات و منافع جراحي بيني را براي شما سبك سنگين كنند.

اگر ميخواهيد پس از انجام عمل جراحي زيبايي بيني اقدام به بارداري نماييد بايد فاصله لازمه يعني دو ماه بعد از جراحي بيني را رعايت كنيد در طول بارداري بيني بزرگ و بزرگتر خواهد شد اما بعد از زايمان و از بين رفتن تورم بدن ،بيني كوچكتر شده و به سايز اصلي خود بر مي گردد و جاي نگراني وجود ندارد چسب زدن به بيني در طي بارداري هم باعث جلوگيري از تورم بيني در طي حاملگي نمي شود.

بارداري بعد از جراحي بيني

جراحي بيني كار يك روزه نيست؛ بلكه بايد زمان زيادي طول بكشد تا فرآيند تدريجي شامل برنامه ريزي، آماده سازي و بهبود انجام شود. بسياري از زنان مي خواهند بدانند كه چه مدت بعد از جراحي بيني مي توان براي بارداري اقدام كرد. زنان جوان كه در اواسط سال هاي زندگيشان قرار دارند ممكن است سوالات زيادي درباره ي زمان مطمئن براي دوباره باردار شدن برايشان پيش بيايد.

اكثر جراحان در اين قضيه اتفاق نظر دارند كه پس از اينكه دوران بهبود جراحي بيني به پايان رسيد مي توان براي بارداري اقدام كرد. پس از اينكه ساختار بيني محكم شد شما مي توانيد كه دوباره بر روي مسائل مهم زندگي تان متمركز شويد. هيچ دليل پزشكي مانعي براي دوران پس از بهبود شما نيست. براي اطلاعات دقيق تر استراتژي بعد از عمل مي توانيد در جلسه ي مشاوره در مورد نگراني هاي خود با دكترتان مشورت كنيد. براي دريافت مشاوره اي كه مخصوص وضعيت شماست اين بهترين راه است.

تاثير بارداري بر روي بيني جراحي شده

بدن هنگام بارداري تغييرات زيادي را به خود مي بيند مثل تورم بيني و ضخيم شدن ديواره ي بيني در بعضي از زنان افزايش مخاط بيني و تراكم در بيني و حفره هاي سينوسي را نيز ديده مي شود. همه ي اين موارد مي تواند مشكلاتي براي بيني ايجاد كند.

نتايج جراحي بيني در بارداري و بعد از بارداري حفظ مي شود .ولي پف كردن و تورم بيني يك مساله ي عادي در دوران بارداري است در نظر داشته باشيد همه ي اين مشكلات پس از بارداري خود به خود برطرف خواهند شد. اگر به دليل تورم بيني احساس تنگي نفس به سراغتان آمد در اولين فرصت به دنبال مراقبت هاي پزشكي برويد.

فاكتورهاي موثر بر بيني جراحي شده

درست بعد از جراحي بيني، شما موظف هستيد از بعضي از علائمي كه بعد عمل به وجود مي آيد مراقبت كنيد كه احتمالا اين مراقبت ها باعث مي شود از باردار شدن درحين بهبودي منصرف شويد. بعد از جراحي بيني :

 • ممكن است ناخوش احوال باشيد-به دليل سردردي كه ممكن است بعد از جراحي داشته باشيد
 • هنگام خواب سر بايد روي يك محل شيب دار قرار بگيرد كه معمولا از چند بالش استفاده مي شود
 • وجود گچ و باند پيچي بيني احساس خوشايندي براي شما نخواهد داشت
 • تداخل در تنفس براي شما ناخوشايند خواهد بود
 • هنگامي كه گچ بيني برداشته مي شود ممكن است كمي درد داشته باشيد
 • اطراف بيني و چشم براي چند هفته كبود و متورم است

پس از زايمان نيز از نظر فيزيكي و رواني آمادگي عمل هاي جراحي زيبايي را خواهيد داشت. اگرچه شما بعد از جراحي بيني قادر به شير دادن خواهيد بود اما اثرات داروهايي كه استفاده كرديد در چند روز اول به شير شما منتقل مي شود. بنابراين بيماراني كه بچه شير مي دهند بهتر است براي چند روز شير خود را براي كودكشان ذخيره كنند.

بچه دار شدن براي مادراني كه براي اولين بار مادر شده اند تجربه ي شگفت آوري است. بنابراين منطقي نيست كه استرس جراحي بيني را هم به آن اضافه كنيد. از نظر پزشكي اكثر پزشكان پيشنهاد كرده اند كه مادران شيرده نبايد داروهايي استفاده كنند كه وارد شيرشان شده و از طريق آن به كودك منتقل شود. داروهاي زيادي در اين گروه قرار مي گيرد و بايد از مصرف آنها اجتناب شود.

برچسب ها: , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۵:۲۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي

 

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي : بسياري از افراد از گردي نوك بيني خود ناراضي هستند و همين دليلي است براي انجام عمل جراحي بيني . گردي نوك بيني حالتي است كه در آن نوك بيني فرد گرد و پهن باشد معمولا به دليل عرض زياد غضروف و حالت ارتجاعي غضروف ايجاد مي شود. بيني نوك گرد باعضث مي شود بيني شما بزرگ نشان داده شودو به اصطلاح به اين بيني ها بيني توپي گفته مي شود براي اصلاح گردي بيني روش هاي مختلفي وجود دارد كه مي تواند ظاهر بيني شما را بهبود بخشد.

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي

شكل ساختاري نوك بيني گرد

نوك بيني در درجه اول شامل پوست، چربي هاي زير پوست، بافت همبند، خون و عروق لنفاوي، غدد سباسه و مخاط مي شود. هر كدام از اين لايه ها مي تواند در شكل گيري نوك بيني شما تاثير داشته باشد. با اين حال گردي نوك بيني در درجه ي اول مي تواند به دليل ضخامت پوست، چربي هاي زير پوستي و غضروف باشد. روش هاي زيادي براي اصلاح گردي نوك بيني وجود دارد كه بنابر نظر پزشك و شرايط بيني شما يك راه را براي جراحي انتخاب نمايد.

سه گروه از بيني هاي نوك گرد را در اينجا بررسي مي كنيم البته نمي شود تمام بيني ها را در اين دسته بندي قرار داد ولي اكثر بيني هاي نوك گرد در اين دسته بندي قرار مي گيرند و اين بخش هاي اساسي چارچوبي فراهم مي كند كه مي توانيم از آن به بحث در مورد علل گردي نوك بيني و تفاوت هاي ميان هر نوع بيني بپردازيم بيماراني كه نژادهاي مختلفي دارند از لحاظ ساختاري تفاوت هاي بسياري دارند كه براي اصلاح بيني آنها نيز بايد روش هاي متفاوتي به كار گرفته شود.

شكل ساختاري نوك بيني در نژادهاي متفاوت

 • ارتفاع پل بيني متفاوت است. به عنوان مثال در بيماراني با نژاد آفريقايي پل بيني كوتاه تر است.
 • در نژاد آفريقايي پوست بيني ضخيم تر و بافت نوك بيني چرب تر است.
 • در اين بيماران غضروف هاي نوك بيني ضعيف تر و سوراخ هاي بيني پهن تر و پره هاي بيني باز تر است.

انواع مختلف بيني نوك گرد

بيني نوك گردي كه غضروفي است

برجسته بودن شكل يا سايز غضروف هاي جانبي پاييني . اين نوع مشكل در هر دو نژاد سفيد و سياه محتمل است. در بيماران با نژاد سياه غضروف هاي جانبي قوي و پهن است به صورتي كه پوست بيني را به سمت خارج فشار مي دهد.گردي و برجستگي نوك بيني در اينگونه افراد كاملا مشخص است.

بيني نوك گرد ياتروژنيك يا ترميمي

معناي لغوي ياتروژنيك يعني “نشات گرفته از يك پزشك”. معناي وسيع تر يعني اين كه بر اثر اشتباه و يا جراحي كه توسط پزشك صورت گرفته است بيني پهن شده است.

ياتروژنيك يا بيني نوك گرد ترميمي دلالت دارد بر اين كه بيمار در گذشته جراحي بيني انجام داده است و پس از مدتي نوك بيني گرد شده است يا گردي نوك بيني به خوبي درمان نشده است. در اين موارد، نوك بيني بايد باز شود و بافت اسكاري كه ايجاد شده است خارج شده و با غضروفي كه از دنده، گوش يا سپتوم برداشته مي شود جايگزين شود تا بتوان پشتيباني نوك بيني را حفظ كرد. در بعضي موارد نيز ممكن است از متريال مصنوعي استفاده شود.

بيني نوك گردي كه نژادي است

در اين شرايط، بايد براي اصلاح نوك بيني گرد از پيوند غضروف استفاده شود زيرا نوك گرد بيني اغلب ضعيف و شل مي باشد كه اين غضروف معمولا از سپتوم بيني يا گوش برداشته مي شود. يك مثال براي جا افتادن اين نوع جراحي مثل اين است كه چارچوب خانه سقف آن را پشتيباني كند.

گاهي براي بعضي از بيماران سوال ايجاد مي شود كه براي جراحي نوك بيني از چه روشي استفاده مي شود. آنها مي خواهند بدانند كه آيا اصلاح گردي نوك بيني با جراحي بيني “بسته” ( در اين روش فقط از طريق سوراخ هاي بيني به درون بيني دسترسي داريم يعني زير بيني برش داده نمي شود) امكان پذير است يا خير. از نظر من بهتر است اين جراحي با روش “باز” انجام شود.

چون اين تنها راه واقعي براي كار كردن روي اين دو جزء مي باشد : يكي چربي اضافه ي نوك بيني و ديگري عدم پشتيباني غضروف هاي نوك بيني. در اين شرايط روش بسته به شدت توانايي هاي جراح را در دسترسي كافي براي اصلاح منشا نگراني هاي بيمار محدود مي كند. اگرچه روش باز ممكن است كمي غير طبيعي و يا ترسناك باشد اما تجربيات جراحي بيني و نحوه ي بهبود بيمار را تحت تاثير قرار نمي دهد. و در اين مورد بهترين راه براي دستيابي به نتايج مطلوب است.

روش اصلاح گردي نوك بيني با استفاده از جراجي زيبايي بيني

اصلاح گردي نوك بيني به وسيله جراحي بيني به اين شكل است كه لبه هاي غضروف بيني براي اصلاح شكل بيني حذف مي شوند. استفاده از بخيه نيز براي ايجاد يك نوك بيني تيز تر و در عين حال طبيعي تر مي تواند بسيار سودمند باشد.

گاهي اوقات براي ايجاد يك نوك بيني تميز تر نياز به پيوند غضروف نياز است. و بيماراني كه گرد بودن نوك بيني آنها به علت ضخيم بودن پوست بيني شان است لازم است كه كي پوست بيني شان نازك شود.

هزينه ي اصلاح گردي نوك بيني با جراحي بيني شامل بيمه مي شود؟

هزينه اصلاح نوك بيني هم يك جراحي زيبايي بيني است و تحت پوشش بيمه قرار نمي گيرد هزينه هايي كه مربوط به جراحي بيني مي شود عبارتست از : هزينه ي تخصص جراح، هزينه ي بيهوشي و هزينه ي تسهيلاتي كه براي اين جراحي استفاده مي شود.

ولي اگر مشكل تنفسي داشته باشيد و اين مشكل به دليل انحراف بيني، آلرژي، يا عفونت هاي مكرر سينوس ها ايجاد شده باشد، نياز به جراحي خواهيد داشت و هزينه ي اين بخش از جراحي شما را بيمه پرداخت مي كند البته بستگي به نوع پوشش بيمه شما دارد ولي در اين نوع روش بيشتر هزينه توسط بيمه پرداخت مي شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۲:۲۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین