كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

نكات مهم در انتخاب كت و شلوار دامادي

نكات مهم در انتخاب كت و شلوار دامادي : هردامادي حق دارد براي انتخاب بهترين و مناسب ترين كت و شلوار دامادي با فنون انتخاب كت و شلوارآشنايي داشته باشد.وتوجه به اين نكته مهم وضروري است،اقايان از كت و شلوار به عنوان پوشاك رسمي كه اغلب براي حضور در مراسم عروسي به تن مي كنند.

نكات مهم درانتخاب كت و شلوار دامادي

يقينا نحوه ي انتخاب كت و شلوار دامادي كه از آن به عنوان پوشش رسمي استفاده مي شود،شامل نكاتي است كه آگاه شدن از آنها به انتخاب بهتر اين نوع پوشش كمك بسياري مي كند،كت و شلوار جزء پوشاكي است كه بيشتر اقايان تمايل دارند،براي هر مراسمي بپوشند و تنها كار آنها اين است كه مدل و رنگ لباس را با توجه به مكان و فضايي كه در آن قرار مي گيرند هماهنگ كنند.بدون شك شما بري محل كارتان كت و شلوار براق به تن نمي كنيد چون اين نوع كت و شلوار مناسب اين فضا نيست،و اگر شما حزءافرادي هستيد كه بيشتر دوست داريد در مراسم ها و مهماني ها و يا حتي براي محل كار خود لباس رسمي بپوشيد،كه كت و شلوار براي تمامي اين مكان ها انتخاب مناسبي مي باشد،اگر مي خواهيد كت و شلوار بخريد ،توصيه مي كنيم قبل از خريدتان به چند نكته توجه داشته باشيد،تا در انتخاب و خريد كت و شلوار بهترين انتخاب و خريد را داشته باشيد.

انتخاب كت و شلوار دامادي

انتخاب كت و شلوار دامادي

مدل كت دامادي در انتخاب كت و شلوار دامادي

براي شيك پوشي در مراسم عروسي از جمله نكاتي كه در انتخاب كت و شلوار دامادي بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه نوع كتي كه دوست داريد و مد نظر شما است را مشخص نماييد،ممكن است اغلب افراد در هنگام خريد كت و شلوار اين نكته را مورد توجه قرار ندهند،به عنوان مثال شما بايد به اين نكته آگاهي داشته باشيد كه در كت و شلوار رسمي دكمه هاي كت كم تر است دليل آن هم اين است كه كت حالت رسمي تري داشته باشد،و پوشيدن اين نوع كت و شلوار براي مهماني ها ومجالس رسمي مناسب تر است،كت و شلوارهاي رسمي بيشتر به رنگ تيره هستند،و نوع پارچه به كار برده شده در آنها ساده مي باشد،دقت كنيد كه پوشيدن كت و شلوارهايي كه كت آن مدلي فانتزي داشته باشد و رنگ آن روشن و براق باشد براي مجالس و مهماني هاي رسمي مناسب نمي باشد.

اقلام مورد نياز براي يك داماد خوش تيپ

در مطالب بالا به طور خلاصه با انواع كت و شلوار رسمي و غير رسمي آشنا شديد،بهتر است به صورت مختصر به نكاتي كه داماد براي خوشتيب شدن بايد حواسش به آنها باشد اشاره كنيم، و به طور خلاصه براي تبديل شدن داماد به شاداماد چه اقلام و لوازم جانبي مورد نياز است؟

گام نخست فراهم كردن يك دست كت و شلوار كه درست اندازه تان باشد است،در موقع پوشيدن كت و شلوار دقت داشته باشيد كه دكمه كت و شلوار به راحتي بسته شود،و در هنگام نشست و برخاست با شلوارتان احساس راحتي داشته باشيد، پاچه شلوار شما بايد يك سوم روي كفش هايتان را بپوشاند، در انتخاب و خريد پيراهن دقت داشته باشيد كه رنگ آن با رنگ كت و شلوارتان هماهنگي داشته باشد، و مناسب همديگر باشند و براي شما بزرگ و كوچك نباشد بهتر است درست اندازه و قالب تن تان باشد، همچنين در موقع انتخاب جليقه كت و شلوارتان دقت داشته باشيد كه دكمه هاي جليقه درست در زير دكمه هاي كت تان قرار داشته باشد،و لبه ي زيريني كت برروي كمر شلوارتان مماس باشد.

كفش دامادي

بعد از انتخاب كت و شلوار دامادي نوبت به كفش تان مي رسد، كفشي كه مي خواهيد انتخاب كنيد بهتر است دقت داشته باشيد تا با كت و شلوارتان هماهنگي داشته باشد و در هنگام پوشيدن كفش ها احساس راحتي داشته باشيد،فراموش نكنيد كه زمان مناسب براي خريدن كفش پايان روز مي باشد،چون در اين زمان پاها به بيشترين ميزان تورم خود رسيده اند،همانگونه كه مي دانيد روز عروسي براي شما روزي است كه شما براي انجام كارهايتان بدو بدو داريد ،سعي كنيد در ساعت هاي اوليه روز براي خريد كفش نرويد چون در هنگام شب كه پاهايتان ورم مي كند كفش ها پاهاي شما را مي زند.

ارتباط قد و كت

در انتخاب كت و شلوار دامادي براي اندازه هر شخصي كت و شلوار مناسبي وجود دارد و شما بايد در هنگام خريد كت و شلوار متناسب با قد خود كه بلند قد يا كوتاه قد يا داراي قد متوسطي هستيد بايد كت و شلوار خود را انتخاب كنيد،توجه داشته باشيد،كت هايي ك كه داراي دو دكمه هستند انتخاب مناسب تري است،افراد قد بلند بايد در انتخاب كت و شلوار كتي را انتخاب كنند كه داراي سه دكمه باشد،وافراد چاق بايد كتي را انتخاب كنند كه داراي دو چاك در قسمت پشت كت باشد،اين مدل كت براي اين افراد انتخاب مناسبي است چون اندام آنها را كمي لاغرتر نشان مي دهد.

اندازه كت دامادي

از موارد مهم كه در انتخاب كت و شلوار دامادي بايد به آن توجه داشت اين است كه كت بايد دقيقا كيپ تن شما باشد ،اگر كت شما بيش از اندازه بزرگ و گشاد باشد شما را بد جلوه مي دهد،از مواردي كه بايد در خريد كت و شلوار به آن توجه داشته باشيد،اين است كه عرض شانه شما بايد با سر شانه كت هم اندازه باشد،اصلا هم به اين فكر نكنيد كه با پوشيدن يك پوليور سايز بزرگ كت تان اندازه بشود.

آستين كت دامادي

در تشريفات عروسي دقت داشته باشيد كه اندازه آستين كت نيز در زيبا نشان دادن لباس نقش مهمي ايفا مي كند،پيراهني كه انتخاب مي كنيد تا با كت و شلوارتان بپوشيد نبايد آستين هاي بلندي داشته باشد،مناسب ترين اندازه براي آستين پيراهن اين است كه به اندازه حدود يك سانتيمتر از زير آستين كت بيرون بيايد.فراموش نكنيد كه شلوار نيز در زيبا يا زشت نشان دادن شما نقش مهمي دارد،توجه داشته باشيد كه شلوارهايي كه بيش از اندازه گشاد و بلند هستند از ميزان زيبايي لباس شما كم مي كند و شما با پوشيدن اين لباس ها جلوه بدي به خود مي گيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۳:۱۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي : اگر جزء آن دسته از افرادي هستيد كه تمايل داريد ميزباني تان از هر لحاظ بي عيب و نقص و كامل باشد،مطالب اين مقاله را بخوانيد تا با روش هاي برگزاري يك مهماني بي نقص را آشنا بشويد،در ادامه با تشريفات عروسي شب آرا نور همراه باشيد .

چگونگي آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در مهماني ها و جلسات هنگامي كه كارغذا خوردنتان به پايان رسيد،هيچ موقع بشقاب خالي خود را به طرف جلو هل ندهيد چون اين عمل دور از آداب غذا خوردن مي باشد.
در هر زماني براي رعايت آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي،براي بريدن و تكه و جدا كردن غذايي چنگال را در دست چپ خود بگيريد،و براي برش دادن ميوه كارد را با دست راست خود بگيريد،و درآخر هر چيزي را كه مي خواهيد با چنگال برش دهيد چنگال را سفت روي آن چيزنگه داريد و بعد با چاقو يا كارد آن را ببريد و ميل نماييد،و در پايان چنگال را به دست راست خود انتقال دهيد،در مجالس رسمي و تشريفاتي شيوه نشستن بايد به گونه اي باشد كه هميشه راست و مستقيم بنشينيد و هرگز به سمت جلو يا عقب خم نشويد .

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در هنگامي كه مشغول صرف غذا هستيد به صحبت هاي دلنشين و مطبوع بپردازيد و سعي كنيد از مطرح كردن سخناني كه به بحث و جدل منتهي مي شوند پرهيز كنيد.
اگر در هنگام صرف غذا تكه هايي از غذايي كه مي خوريد لاي دندانتان گير كرد،از مهمانهايتان عذرخواهي بكنيد و به دستشويي برويد و در آنجا آن چيزي كه بين دندان هايتان گير كرده را ازلاي دندانتان در بياوريد.

ويژگي هاي آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

در موقع صرف غذا سعي كنيد آرام باشيد و با آرامش و آرامي غذايتان را صرف كنيد،همانگونه كه مي دانيد غذا خوردن با عجله ميزبان،بي احترامي به مهمان مي باشد.
پيشنهاد مي كنيم براي تسلط خوب برمهماني و داشتن يك ميزباني خوب بهتر است آقا و خانم ميزبان هردوشان در دو انتهاي ميز غذاخوري بنشينند و يا اگر امكانش باشد در وسط ميز غذاخوري و در مقابل يكديگر بنشينند.
اگر مهمان هايتان اشخاص مهم و خاصي باشند پيشنهاد مي كنيم كه خانم ميزبان در طرف راست خانمي كه ميهمان است بنشيند و مهمان آقا نيز به صندلي سمت راست ميزبان آقا راهنمايي شود و در آنجا بنشينند.
در كل شيوه صحيح نشستن ميهمان ها بايد به صورتي ترتيب داده شود كه دونفر آقا چه ميزبان يا مهمان و هيچ كدام از خانم ها نه ميزبان و نه مهمان كنار يكديگر ننشينند .
طرز قرار گرفتن و نشستن مهمان ها را طوري ترتيب دهيد كه مهمان هايي كه متاهل هستند در مقابل همديگر و زوج هايي كه نامزد هستند در كنار همديگر بنشينند.
طرز نشاندن مهمان ها در كنار هم بايد به صورتي باشد كه افراد ريش سفيد و بزرگترهاي فاميل در صندلي هاي بالايي ميز بنشينند و افراد جوانتر نيز در اطراف آنها بنشينند.
در مورد سرو غذا از قانون عقربه هاي ساعت پيروي كنيد،به اين صورت كه سرو غذا را از سمت چپ شروع كنيد و درسمت راست خاتمه دهيد ،و همچنين بهتر است كه را از سمت چپ مهمانها سرو شود و ظرف هاي غذا ازسمت چپ مهمان ها جمع شوند .

آداب پذيرايي در تشريفات مجالس

در برگزاري مراسم تشريفاتي و رسمي ، هنگامي كه شروع به صرف غذا مي كنيد بهتر است دستمال سفره را برروي زانوهايتان پهن كنيد،و اجازه دهيد تا پايان صرف غذا به همان شكل روي زانوهايتان بماند،از دستمال سفره ها فقط براي پاك كردن دهانتان استفاده كنيد آن هم به صورت جزئي.هرگز دستمال سفره را به پيشاني و صورت خود نزنيد، اگر قصد داريد زمان اندكي صندلي خود را ترك كنيد،در صورت امكان دستمال سفره خود را كه روي زانوهايتان پهن بود را روي صندلي بگذاريدكه سايرين و پيش خدمت آن را ببينند،هنگامي كه صرف غذاي شما به پايان رسيد ،دستمال سفره خود را مرتب كنيد ودر سمت راست بشقاب غذايتان قرار دهيد،هرگز دستمال سفره را مچاله نكنيد.

تا زماني كه ميزبان شروع به صرف غذا نكرده است ، يا به نحوي به شما اجازه صرف غذا را نداده است ،شما نبايد قبل از ميزبان شروع به صرف غذا بكنيد،اين عمل برخلاف آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي مي باشد.

از آداب پذيرايي تشريفات مجالس اين است كه،در موقع صرف غذا به هيچ وجه از سر ميز غذا بلند نشويد وبرويد مگر اينكه كارتان خيلي ضروري و واجب باشد،اين كار واجب وضروري مي تواند دستشويي رفتن باشد ،يا ممكن است شما دچار حالت تهوع شده باشيد،اگر چنين حالتي به شما دست داد،مي توانيد از مهمان ها و حاضرين عذرخواهي كنيد و ميز غذا را ترك نماييد .

در هنگام غذا خوردن در مجالس رسمي و تشريفاتي شايسته است لقمه هايتان را خيلي كوچك برداريد،و در هنگام غذا خوردن دهانتان را ببنيد و غذايتان را بجويد،اگر دهانتان پربود با اين حالت به هيچ وجه صحبت نكنيد،كه اصلا كار خوب و شايسته اي نيست و از آداب غذا خوردن به دور است.

هرگز به غذايتان قبل از آنكه طعم آن را مزه كنيد ادويه اي نيافزاييد،اين عمل نوعي بي احترامي به ميزبان و همچنين آشپز غذا محسوب مي شود.
هيچ موقع سر ميز غذا سيگار نكشيد .

نكات مهم بعد از پذيرايي تشريفاتي و رسمي

هنگامي كه صرف غذايتان به اتمام رسيد،دست هاي خود را برروي زانو ويا روي ميز بگذاريد،به اين صورت كه مچ دست هايتان را روي لبه ميز قرار دهيد،در هنگام صرف غذا هرگز آرنج خود را روي ميز قرار ندهيد.
وقتي كسي شما را در رستوران مهمان مي كند،بهتر است از انجام برخي كارها پرهيز نماييد،نخست اينكه باقي مانده غذاي خود را جمع نكنيد تا با خود به خانه ببريد،و ديگر اينكه غذايي سفارش ندهيد كه گران باشد.

اگر قصد داريد در رستوران غذا ميل كنيد ،سعي كنيد غذاهايي سفارش دهيد كه براي خوردن آنها به قاشق و چنگال نياز باشد،هرگز غذايي سفارش ندهيد كه نياز است با دست خورده شود،براي خوردن اين غذاها يك زمان غير رسمي اختصاص دهيد.

اگر در موقع خوردن سوپ،خيلي داغ بود ،هرگز آن را با دهان خود فوت نكنيد تا خنك بشود،تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه مقداري صبر داشته باشيد تا خودش خنك بشود،در هنگام ميل چاي براي خنك شدن چاي را در نعلبكي نريزيد،در اين مورد نيز مقداري صبر كنيد تا خودش خنك شود.
اگر در هنگام غذا خوردن يكي از قاشق يا چنگال شما روي زمين بيافتد،بهتر است آن را برداريد وبه پيش خدمت بدهيد،واز او درخواست كنيد براي شما يك قاشق يا چنگال ديگر بياورد.

مراقبت هاي پذيرايي در تشريفات

و از ديگر آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي اين است كه اگر بطور اتفاقي وناخواسته باعث شديد چيزي روي لباس مهمان ديگر كه در كنار شما نشسته است بريزد،بهتر است خونسردي خودتان را حفظ نماييد و از او عذر خواهي كنيد و بگذاريد كه خود آن شخص ويا پيشخدمت آن را تميز كند،بهتر است شما هيچ كاري نكنيد.
در پذيرايي تشريفاتي و رسمي،هرگاه شخصي از شما درخواست كرد كه نمك يا فلفل را به او بدهيد،هردوتا را هم نمك و هم فلفل را به او بدهيد،حتي اگر آن فرد يكي را از شما درخواست كرده باشد.

اگر قصد داريد در ميان صرف غذا آب يا مايعات ديگري ميل نماييد بهتر است قبل از نوشيدن آن لبهايتان را با دستمال پاك كنيد با اين كار روي ليوان اثري از چربي نمي ماند.
سعي كنيد كلماتي همچون متشكرم ويا لطفا را در هنگام صرف غذا زياد به كار ببريد .
اگر در موقع صرف غذا از داخل غذايتان تار مو ياچيزي پيدا كرديد،هرگز در جلوي مهمان ها آن را اعلام نكنيد،كار درست اين است كه پنهاني آن چيز را از غذايتان بيرون بياوريد .
در مراسمات تشريفاتي و رسمي سعي كنيد بعد از تمام شدن صرف غذايتان از ميزبان و همچنين آشپز غذاها قدرداني و تشكر كنيد،و از غذاهايي كه ميل كرديد تعريف و تمجيد داشته باشيد،حتي اگر غذاها زياد باب ميل شما نباشد،بازهم تشكر كردن كار مناسبي و شايسته اي است،نياز به دروغ گفتن نيست،شما مي توانيد از چاشني غذا و يا سس غذا تعريف و تمجيد كنيد .

آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي

از ديگر آداب پذيرايي تشريفاتي و رسمي اين است كه اگر در بين غذاها سوپ باشد،در موقع صرف سوپ بهتر است كل قاشق را در دهانتان نبريد،و سوپ را هورت نكشيد،بهترين كار براي صرف سوپ اين است كه سوپ را از لبه قاشق اندك اندك بخوريد.
اگر دربين منوي رستوران مي خواهيد غذايي سفارش دهيد كه برايتان نا آشنا است و از محتويات آن آگاهي نداريد،در اين مورد مي توانيد از پيشخدمت راهنمايي و كمك بخواهيد .
اگر در محتويات غذايتان استخوان يا غضروف باشد،شما مي توانيد با چنگال استخوان يا غضروف را جداكنيد،هرگز با دستتان براي جدا كردن گوشت از استخوان استفاده نكنيد،بعد از جداسازي استخوان از گوشت،آن را در يك گوشه بشقاب تان قرار دهيد.

غذاهايي كه نياز است شما با دستتان بخوريد از جمله؛تكه نان،ساندويچ،بلال،گوشت دنده ها،بال و استخوان مرغ،صدف و خرچنگ خوراكي،ميوه هاي كوچك،برخي شيريني ها،سيب زميني سرخ شده ،چيپس،ترشي،بعضي از سبزيجات و پيتزا هستند.

اگر در خدمات مجالس رسمي و تشريفاتي در مورد چگونگي صرف يك غذا آشنايي نداريد،بهتر است به افراد ديگر نگاه كنيد تا ببينيد چگونه آن را صرف ميكنند .
سعي كنيد هرگز قاشق يا چنگالي را كه استفاده كرده ايد روي ميز قرار ندهيد،بهتر است آن را در داخل بشقابتان بگذاريد .
بهترين حالت نشستن در هنگام صرف غذا صاف نشستن و تكيه دادن است،هرگز صورتتان را به سمت غذا نبريد،بهترين كار اين است كه غذا را با قاشق يا چنگال به سمت دهان خود ببريد،وداخل دهانتان بگذاريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۰:۰۸ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار

تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار  : يكي از مهم ترين شب هاي زندگي هر شخصي ، شب عروسي او مي باشد. همه دوست دارند اين شب را به بهترين شكل ممكن براي خودشان برگزار كنند چرا كه خاطره اين شب ، جز مواردي است كه هميشه در ذهن ما باقي خواهد ماند. اگر كوچك ترين اتفاقي در اين شب براي شما رخ دهد شما تا ساليان سال با فكر كردن به آن آزرده خواهيد شد.

عروس و دامادهاي عزيز بايد خودشان را آماده كنند تا بتوانند اين شب را به بهترين نحو برگزار نمايند. بهتر است در اين خصوص با افرادي كه خبره هستند مشورت هاي لازم را داشته باشيد .

تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار

تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار

عروس و داماد بايد به دقت داشته باشند كه حفظ كردن آرامش و خونسردي در شب عروس شان به عنوان يكي از مهم ترين موضوعاتي است كه بايد به آن دقت داشته باشند. اگر استرس و اضطراب داشته باشيد و بخواهيد اين شب را با نگراني سپري كنيد قطعا هيچ لذتي از اين شب نخواهيد داشت .
بهتر است شما قبل از اينكه مراسم عروسي برگزار شود به آنها نكات را يادآوري كنيد تا بتوانيد كمكي به آنها كرده باشيد. شب عروسي ، شبي است كه شما از روزها و ماه هاي گذشته منتظر بوده ايد تا اين روز فرا برسد و نبايد آن را با استرس و اضطراب خراب كنيد . اگر بتوانيد اين شب را برنامه ريزي كنيد قطعا به آرامش خواهيد رسيد .

كارهايي كه قبل از برگزاري مراسم عروسي بايد انجام داد

يوگا و حمام آب گرم

در تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار هميشه به افراد توصيه مي كنند كه هنگام ناراحتي يا استرس داشتند بهتر است به سراغ درمان با حمام برويد يعني يك دوش آب ولرم بگيريد و از يوگا استفاده نماييد.
اگر مي خواهيد به آرامش برسيد سعي كنيد پيش از رسيدن عروسي تان از يوگا ، پياده روي ، مديتيشن استفاده كنيد و دعاهاي كوتاه را زمزمه كنيد. هر كاري كه شما را به آرامش مي رساند انجام بدهيد. استفاده از دوش آب گرم هم فراموش نكنيد چون هر چقد بيشتر در حمام بمانيد آب موجب مي شود شما به ارامش زيادتري برسيد. صبحانه خوردن هر چقدر هم كه كم باشد شما را به آرامش خواهد رساند.

همراه داشتن يك كيف دستي

سعي كنيد پيش از اينكه به آرايشگاه برويد يك كيف دستي براي خودتان تهيه كنيد و هر چيزي كه فكر مي كنيد لازم داريد و پيش بيني كنيد كه اگر اتفاق غير منتظره ي براي شما پيش آمد هر وسيله ي لازمي را در كيف تان داشته باشد مثل بسته نخ و سوزن ، بيسكويت ، يك بطري آب ، دستمال كاغذي و … را درون كيف تان بگذاريد.
اگر مي خواهيد زودتر به آرايشگاه برسيد بايد فكر همه چيز را بكنيد و پيش بيني كنيد كه حتي اگر در ترافيك مانديد نيز دير به آرايشكاه نرسيد چون اگر دير به آرايشگاه برويد قطعا دير تر نيز آماده مي شويد كه همه ي اين موارد دست در دست هم مي دهد تا شما ديرتر به سالن عروسي برسيد و استرس نيز در اين شرايط به سراغ تان خواهدآمد.

تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار

عروس خانم هاي عزيز و دامادهاي گرامي بايد براي اينكه روز خوبي را سپري كنند بايد به تكنيك هايي براي آرامش عروس و داماد در مراسم باغ تالار دقت كنند كه در ادامه به آنها اشاره شده است :
۱) شما بايد منتظر اتفاق هاي غير منتظره باشيد حتي اگر بهترين برنامه ريزي را براي خودتان كرده باشيد ولي ممكن است حادثه هاي براي شما رخ بدهد. پس سعي كنيد با برنامه ريزي و مديريت صحيح با هر اتفاقي روبرو شويد و آرامش خود را حفظ نماييد.
۲) شما به تنهايي نمي توانيد همه كارها را انجام بدهيد پس نياز است كه در انجام امور از ديگران كمك بگيريد و اجازه ندهيد همه ي كارها بر روي دوش شما باشند. مثل سعي كنيد كارهاي مثل رسيدگي به مهمان ها را به اعضاي خانواده و نزديك خود بدهيد چون واقعا مهمان ها مي دانند كه شما در اين روز در گير كارهاي ديگري هستيد پس انتظاري از شما ندارند.
۳) اگر استرس داريد به شما توصيه مي كنم براي اين شب اين استرس و نگراني را از خودتان دور كنيد يك نفس عميق بكشيد و سعي كنيد بهترين روز زندگي را با خاطره هاي خوب تجربه كنيد. اگر استرس داشته باشيد اين شب را براي خودتان خراب كرده ايد .
۴) هر چقدر شما آرامش خودتان را حفظ كنيد و آرام باشيد مهمان هاي شما نيز به طبع آرامش بهتري داشته اند و مي توانند كمك بيشتري به شما داشته باشند.
۵) از قبل عروسي بايد خودتان برنامه ريزي هاي داشته باشيد و سعي كنيد طبق آن پيش برويد تا هيچ اتفاق ناخوشايندي براي شما پيش نيايد .

با تشريفات شبارا همراه شويد تا از خدمات عروسي , تشريفات عروسي , خدمات مجالس و …بهره مند شويد تا يك شب به ياد ماندني را با ما تجربه كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۶:۵۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي : آقاي دامادهاي عزيز مي دانند كه شب عروسي آنها به عنوان يكي از مهمترين شب زندگاني آنها تلقي مي شود،و چون تمام حواس ها و توجهات به سمت او مي باشد بايد به گونه اي منحصر بفرد باشد .

در فرهنگ و رسم كشور ما به اين صورت است كه داماد به طور معمول كت و شلوار مي پوشد ، پس با توجه به اين شرايط آقا دامادها بايد كت و شلواري را انتخاب و بپوشند كه كه متناسب با شخصيت و استايل آنها باشد .
قبل از اقدام به خريد كت و شلوار بايد به هيكل و فرم بدنتان به اندازه كافي دقت و توجه كنيد،وصرفا به ديدن خود در آيينه اكتفا نكنيد،و در هنگام خريد همواره از نظرات ديگران استفاده كنيد واز آنها بخواهيد در انتخاب بهتر و مناسب تر كت و شلوار شما را راهنمايي كنند .

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي

 

ديگر لازم نيست به مشكلات و نقاط ضعف اندام خود توجه كنيد،شما بايد كت و شلواري انتخاب كنيد كه با پوشيدن آن ويژه گي هاي مثبت اندام شما را بيشتر نشان دهد،و در مقابل بتواند نقاط ضعف شما را بپوشاند،و در نهايت با توجه به اين ويژه گي ها براي برگزاري مراسم عروسي خود بهترين و مناسب ترين انتخاب را داشته باشيد .

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي

در ادامه اين مقاله ميخواهيم شما را با ويژه گي هايي آشنا كنيم كه به شما در انتخاب كت و شلوار مناسب كمك بسيارو قابل توجهي مي كند . با تشريفات شب آرا نور همراه با ما باشيد .

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي براي قدبلند نشان دادن

آقا دامادهايي كه تمايل دارند قدشان مقداري از آن چه كه هست بلند ديده شود بايد كت و شلوارهايي انتخاب كنند كه داراي ويژه گي هاي زير باشد .
۱ -كت و شلواري را انتخاب كرده و بپوشيد كه،پارچه آن خط هاي باريك و كم رنگ و راه راه داشته باشد.
۲-بهتر است از كراوات به جاي پاپيون استفاده كنيد،همچنين بهتر است كراوات باريك باشد.
۳-توصيه مي شود از كت و شلوارهايي كه بسيار تنگ هستند استفاده نكنيد.
۴-سعي كنيد كت كوتاه نپوشيد
۵-بهتر است در هنگام انتخاب و خريد لوازم جانبي كت وشلوار جليقه و كراوات را همرنگ انتخاب كنيد.
۶-در هنگام انتخاب رنگ جليقه و رنگ پيراهن دقت داشته باشيد كه رنگ هردو باهم در تضاد باشد.
۷-بهترين مدل كت براي اين افراد مدل كت تك دكمه است،چون اين مدل باعث باريك ديده شدن كمر مي شود،و بالا تنه فرد را بلندتر جلوه مي دهد.
۸-شلوار كت و شلوارتان را به مدل راسته يا لوله تفنگي انتخاب كنيد ،چون اين مدل شلوارها باعث بلندتر جلوه دادن پاهاي فرد مي شود،و اقدام بعدي پوشيدن كفشي متناسب با آن شلوار است.
۹-كت هايي كه لبه هاي پايني جدا از هم دارند،مي توانند قد فرد را كشيده و بلند نشان دهند .
۱۰-اگر شما جز افرادي هستيد كه مدل كت تك دكمه را نمي پسنديد،يا داراي كمري باريك هستيد،شما مي توانيد كت دو دكمه انتخاب كرده و بپوشيد .
۱۱-اگر فردي هستيد كه چاق و به اصطلاح اندامي پر داريد ، پيشنهاد مي كنيم كه رنگ كت و شلوارخود را مشكي انتخاب كنيد،رنگ مشكي شما را كشيده تر و باريك تر نشان مي دهد .
۱۲-اگر كت و شلوار گشاد بپوشيد قد شما كوتاه تر ديده مي شود،پس بهتر است درانتخاب سايز و تناسب لباس بيشتر دقت وتوجه داشته باشيد،كت و شلواري كه زياد تنگ يا گشاد باشد شما را غير معمول نشان مي دهد.

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي براي لاغر نشان دادن

۱-براي لاغر ديده شدن بهتر است شلوار راسته بپوشيد.
۲-بهتر است از مدل كت هايي كه تك دكمه يا دو دكمه هستند بپوشيد.
۳-بهترين مدل يقه براي لاغر نشان دادن شما مدل يقه آرشال است،كت هايي كه يقه تيز دارند گزينه مناسبي نيستند.
۴-كتي كه انتخاب مي كنيد سعي كنيد در هنگام پوشيدن آن احساس راحتي داشته باشيد،و بتوانيد به راحتي دست هايتان را تكان دهيد.
۵-لبه هاي پاييني كت نبايد روي همديگر بيافتند.
۶-كت هايي كه دو چاك دارند،گزينه مناسبي براي اين افراد هستند.
۷-اگر گردنتان مقداري درشت است بهتر است كراوات و يقه خود را سفت نبنديد.
۸-براي انتخاب اندازه و سايز درست قد كت شما بايد به وضعيت خبردار بايستيد در اين صورت قد كت بايد با سرانگشتان شما برابر باشد.
۹-اگر ميخواهيد چهارشانه و درشت هيكل ديده بشويد انتخاب كت اپل دار را پيشنهاد مي كنيم.
۱۰-اگر قدي بلند داريداز مدل كت سه دكمه استفاده كنيد.
۱۱-هرگز پاپيون نبنديد و از پوشيدن و بستن هر چيزي كه داراي خطوط افقي است خودداري كنيد.
۱۲-هرگز كتي كه پنج دكمه يا شش دكمه داشته باشد را نپوشيد،چون اندام شما را درشت تر نشان مي دهد.

نحوه انتخاب كت و شلوار دامادي براي درشت هيكل ديده شدن

۱-بستن پاپيون ايده مناسبي است چون شما را پهن و عريض نشان مي دهد .
۲-يكي از راهكارهاي درشت تر جلوه دادن خود استفاده از جليقه است .
۳-براي پرتر ديده شدن پاهايتان بهتر است شلوارهاي پيلي دار بپوشيد .
۴-كت و شلوارهاي رنگ روشن بپوشيد .
۵-كت و شلواري كه انتخاب مي كنيد بهتر است پارچه آن داراي خط هاي افقي باشد در صورتي كه قد كوتاه نباشيد .
۶-از پوشيدن كت هاي تك دكمه پرهيز كنيد .
۷-بهترين مدل كت پوشيدن كت هاي ۴ دكمه است .
۸-براي چهارشانه ديده شدن استفاده از كت هاي اپل دار توصيه مي شود .
۹-كت و شلوار مناسب سايز خودتان را بپوشيد،از پوشيدن كت و شلوارهايي كه بيش از حد تنگ يا گشاد باشد بپرهيزيد .
۱۰-اگر كت و پيراهن شما داراي يقه تيز باشد در درشت هيكل نشان دادن شما نقش بسزايي دارد،البته فراموش نكنيد كه عرض يقه بيش از ۶سانت نباشد .
۱۱-كت تك چاك براي درشت هيكل نشان دادن اندام شما گزينه مناسبي است .
۱۲-به شما توصيه مي كنيم كه در تالار عروسي و يا باغ و حتي در پاي سفره عقد هرگز كت تان را در نياوريد ، حتي اگر براي چند دقيقه مي خواهيد اين كار را بكنيد .

با تشريفات عروسي شبارا همراه شويد و از خدمات عروسي , خدمات مجالس و .. بهره ببريد و مراسم عروسي خود را به بهترين نحو ممكن برگزار كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۶:۳۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم در انتخاب كفش عروس

نكات مهم در انتخاب كفش عروس : چه نكاتي را در در هنگام خريد و انتخاب كفش عروسي بايد رعايت كنيم،يكي از تداركات مهمي كه بايد چندهفته يا چند روز قبل از برگزاري مراسم عروسي بايد آن را انجام دهيم خريد كفش عروسي مناسب مي باشد .

معمولا عروس خانم ها نسبت به انتخاب و خريد كفش عروس حساسيت زيادي به خرج مي دهند و استرس زيادي مي كشند،و اين استرس و حساسيت زياد باعث مي شود آنها نتوانند انتخاب مناسبي داشته باشند، نوع انتخاب كفش عروس شما مي تواند در نحوه راه رفتن شما در تالار عروسي تاثير داشته باشد،پس سعي كنيد كفش هايي را انتخاب نماييد كه داراي ويژه گي هاي زير باشد . در زير به نكات مهم در انتخاب كفش عروس اشاره مي كنيم :

ويژگي هاي مهم در انتخاب كفش عروس

كيفيت كفش عروس

شايد با خودتان فكركنيد كه اين كفش ها را مي خواهم براي يك شب بپوشم پس دنبال دوام و كيفيت كفش نباشم،اگر چنين تفكري داريد سخت در اشتباه هستيد،كفش عروسي كه انتخاب مي كنيد بايد بادوام و محكم باشد براي راحتي پاها و راه رفتن شما در تالار بهتراست داخل كفش نيز نرم و راحت باشد .

نكات مهم در انتخاب كفش عروس

نكات مهم در انتخاب كفش عروس

داشتن پاشنه مناسب

در بين كفش ها برخي داراي پاشنههاي بيش از حد بلندي هستند،نيازي نيست يك كفش مجلسي و شيك همچون كفش عروس داراي پاشنه هاي خيلي بلندي باشد،چون پاشنه خيلي بلند باعث صدمه ديدن پاها مي شود.حتي اگر شما براي يك شب اين كفش ها را براي يك شب بپوشيد باز هم سلامتي و راحتي شما خيلي مهم است،بلندي پاشنه پا نبايد در راه رفتن شما مشكلي ايجاد كند،به خصوص در شب عروسي كه همه حواس ها و نگاه ها به سمت شما است.

امتحان كفش ها قبل از برگزاري مراسم

اگر مي خواهيد از راحتي كفشي كه خريداري كرده ايد اطمينان حاصل كنيد قبل از اينكه در روز برگزاري مراسم عروسي بپوشيد آنها را امتحان كنيد،كفش ها را بپوشيد و برروي سطوح نرم با آنها راه برويد با اين روش شما مي توانيد بهترين انتخاب كفش را داشته باشيد.بعد از كفش عروس تان را خريداري نموديد،بهتر است به مدت چند ساعت با آنها راه برويد تا پاهايتان به كفش ها عادت كند،پيشنهاد ما اين است كه چند ماه قبل از برگزاري مراسم و تشريفات عروسي كفش هاي عروسي خود را خريداري كنيد.

امكان استفاده مجدد در در مراسمات بعد از مراسم عروسي

 كفش هاي عروس موجود در بازار به طور معمول داراي قيمت بالايي هستند ،مقرون به صرفه نيست كه براي پوشيدن اين كفش ها فقط در يك شب براي خريد اين كفش ها قيمت زيادي بپردازيم ،بهتر است كفش عروسي را انتخاب كنيد كه علاوه بر راحت و شيك بودن به صورتي باشند كه به غير از مراسم عروسي بتوان آنها را در مراسمات ديگري پوشيد.

در هنگام غروب براي خريد كفش برويد

شايد برايتان عجيب باشد،ولي بهترين زمان براي خريد كفش در هنگام غروب است در اين زمان براي خريد كفش عروس برويد چون پاها در اين ساعات از روز به حداكثر تورم خود رسيده اند،و شما مي توانيد خريد مطمئن تري داشته باشيد،چون در هنگام صبح پاها هيچ ورمي ندارد و مقداري كوچكتر است و خريد كفش در اين زمان سبب مي شود در زمان پايان روز كه پاها متورم مي شوند برايتان تنگ و كوچك باشد ،و شما در هنگام راه رفتن با مشكل برخورد كنيد و پاهايتان اذيت شود.

مي توانيد دوجفت كفش بخريد

اگر شما براي براي خريد كفش عروسي وسواس زيادي به خرج مي دهيد،و با كفش هاي پاشنه بلند نمي توانيد به راحتي راه برويد پيشنهاد ما اين است كه دو جفت كفش بخريد،كفش هايي كه پاشنه بلند هستند را مي توانيد در آتليه و درهنگام ثبت عكس هايتان بپوشيد تا با آنها عكس هاي زيباتري داشته باشيد،و از كفش هاي پاشنه كوتاه نيز در تالار استفاده كنيد،شما با كفش هاي پاشنه كوتاه مي توانيد در تالار باراحتي راه برويد وبه مهمان هايتان خوش آمد گويي بگوييد،اگر كفشي بپوشيد كه با راحتي نتوانيد با آنها راه برويد به طور يقين برايتان مشكل پيش خواهد آورد.

ست كردن كفش با لباس عروسي

اگر دوست داريد لباس و كفش عروستان باهم ست و هماهنگ باشد بهتر است آنها را باهم خريداري كنيد در اين صورت به آساني مي توانيد آنها را باهم ست كنيد،و كفش هايي انتخاب كنيد كه با لباس شما هماهنگ باشد،اگر مدل لباس عروستان فانتزي و كوتاه است،مي توانيد كفش هايي خريداري نماييد كه پاشنه كوتاهي داشته باشند در اين صورت با لباستان هماهنگي بيشتري خواهد داشت.

تزئينات روي كفش عروس

از نكاتي كه با توجه به آن عروس زيبا ديده مي شود كفش هاي عروس است،به طور معمول كفش عروسي كه داراي بندهاي بلندي است كه به شكل ضربدري برروي پا بسته مي شوند،شيك و زيبا ديده مي شوند،از ديگر نكاتي كه كفش هاي عروسي را زيباتر نشان مي دهد وجود نگين برروي كفش ها است،و هنگامي كه نور به آنها برخورد مي كند بسيار زيبا ديده مي شوند .

قرار دادن روزنامه در كفش عروس

اگر احساس مي كنيد كه كفش هاي شما پاهايتان را اذيت مي كند،توصيه مي كنيم مقداري روزنامه و آبليمو حاضركنيد،به اين صورت كه مقداري روزنامه را با آبليمو خيس نماييد ، و در داخل كفش تان قرار دهيد،و اجازه بدهيد تا صبح در همان حال باقي بماند،اين كار باعث مي شود مقداري كفش هايتان باز شود و شما مقداري احساس راحتي بكنيد .

نكات مهم در انتخاب كفش عروس

همه ي نكاتي كه در بالا ذكر شد بايد در انتخاب يك كفش مناسب براي عروس به آن ها توجه شود تا بهترين كفش مناسب با سليقه خود انتخاب كنيد . با تشريفات عروسي و خدمات عروسي شبارا همراه باشيد و از خدمات عروسي , خدمات مجالس و .. بهره مند شويد و مراسم عروسي خود را به بهترين نحو ممكن برگزار كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۳:۱۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

سوالات مهم انتخاب تشريفات مجالس و باغ تالار عروسي

سوالات مهم انتخاب تشريفات مجالس و باغ تالار عروسي : اگر مي خواهيد يك مراسم عروسي خوب و باشكوه داشته باشيد مي توانيد از موسسه ها و خدمات مجالس عروسي استفاده كنيد تا يكي از بي نقص ترين مراسم را براي شما برگزار كنند. افرادي كه دوست دارند مراسم عروسي شان باشكوه و بي نقص و عيب باشد مي توانند با كمي صبر ، يك موسسه تشريفاتي خوب و مناسب را براي خود انتخاب كنند.

سوالات مهم انتخاب تشريفات مجالس

دقت داشته باشيد براي انتخاب بهترين موسسه خدمات و تشريفات عروسي برخي از عوامل هستند كه در اين امر دخيل مي باشند كه بودجه را مي توان يكي از مهم ترين آنها دانست. اول از هر چيزي بايد بدانيد كه چقدر بودجه داريد تا با توجه به ميزان بودجه تان بتوانيد بهترين گزينه ي را انتخاب نماييد .

پس از اينكه بودجه تان مشخص شد نوبت به انتخاب تشريفات مي رسد كه البته نبايد در اين امر عجله كنيد و حتما با صبر و حوصله ايت كار را انجام بدهيد چون اگر بخواهيد تصميمي عجولانه بگيريد نمي توانيد به آنچه كه مي خواهيد برسيد.

زماني كه به تشريفات مجالس و عروسي مراجعه مي كنيد بايد سوال هاي را از آنها بپرسيد كه قطعا مي تواند به شما كمك كند:

 • چه ميزاني تجربه داريد و در اين حرفه كار مي كنيد؟
 • قدرت مديريت شما بيشتر است يا ذوق هنري تان؟
 • انگيزه شما از انتخاب اين شغل چيست؟
 • چقدر هزينه دريافت مي كنيد تا بتوانيد خدمات خوبي را ارائه دهيد؟
 • چقدر به مشتريان خود فرصت مي دهيد تا قسط هايشان را پرداخت نمايند؟
 • در چند قسط از مشتريان پول اقساط را دريافت مي كنيد؟
 • تا روز عروسي چند بار ديگر مي توانم شما را ملاقات كنم؟
 • آيا مي توانيم خدمات شما را امتحان يا ارزيابي نماييم؟
 • آيا اين امكان وجود دارد كه ما با پرسنل شما به صورت مستقيم صحبت كنيم؟
 • لباس هاي فرم آشپز ها و پرسنل شما چگونه است؟
 • در روز عروسي ، ساعت كاري شما از چه زماني خواهد بود؟
 • مديريت پذيرايي از چه ساعتي در روز عروسي در محيط حضور دارد؟
 • در صورتي كه شما بعد از بستن قرارداد به هر دليلي نتوانيد به ما خدمات ارائه بدهيد آيا از همكاران يا ديگر موسسه ها ، به ما معرفي مي كنيد تا مسئوليت جشن ما را بر عهده بگيرند؟
 • زماني كه قرارداد را منعقد مي كنيم آيا همه ي افرادي كه ما براي انتخاب خدمت انتخاب كرديم اسم شان نوشته مي شود؟
 • ايا مي توان ارائه دهندگان خدمت را بعد از عقد قرار داد تغيير بدهيم؟ آيا در چنين شرايطي بايد هزينه خسارت پرداخت نماييم؟
 • اگر ما پس از قرار داد ، منصرف شديم هزينه ي كه پرداخت كرديم به ما باز گردانه مي شود؟ در چنين شرايطي ميزان خسارت چقدر است؟

در قرار داد با برگزار كننده ( خدمات مجالس و تشريفات عروسي ) بايد برخي از موارد را حتما ذكر كنيد:

 • نحوه ي دريافت هزينه جشن به چه صورت مي باشد آيا به صورت اقساطي يا نقدي است؟
 • اگر بيعانه پرداخت نموده ايد حتما بايد ميزان بيعانه قيد گردد
 • شما تا چه ميزان مي توانيد با موسسه ارائه خدمات مجالس و تشريفات جلسه داشته باشيد
 • افرادي كه مي خواهند به شما خدمات ارائه بدهند چه كساني هستند و خدمت دقيق آنها بايد بررسي گردد.
 • بايد تمام هزينه هاي كه براي برگزاري جشن توسط موسسه گرفته مي شود، قيد گردد
 • تاريخ برگزاري مراسم بايد ذكر گردد
 • برخي از اطلاعات ضروري حتما نوشته شود مانند شماره تماس . تا اگر مشكلي به وجود آمد موسسه بتواند با شما در ارتباط باشد.
 • در قرار داد بايد شرايط تغيير موارد قرارداد ذكر گردد تا اگر نياز بود قرارداد جديد ، اجرا شود
 • بايد توسط هر دو سمت ، قوانيني ذكر گردد كه در خصوص شرايط نقض مي باشد.
 • شما و مديريت موسسه بايد زير قرار داد را امضا نماييد و همچنين تعهد به آن ضروري مي باشد.

در صورتي كه مي خواهيد هميشه بهترين انتخاب را داشته باشيد بايد كمي صبر نماييد و به مواردي كه گفته شد ،عمل نماييد. هيچ وقت عجولانه موسسه ي را انتخاب نكنيد چون صرفا برخي از آنها به فكر سودرساني به خودشان هستند و شما بهترين شب زندگي تان را از دست ميدهيد بدون اينكه از نتيجه آن راضي باشيد.

شب عروسي شما بهترين شب زندگي تان است پس نبايد آن را از دست بدهيد و بايد آن را به بهترين شكل ممكن و باشكوه برگزار نماييد چرا كه هميشه خاطره هاي اين شب در ذهن شما باقي خواهد ماند و البته با مرور اين خاطره هاي شيرين مي تواند در هر سني برايتان لذت بخش باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۱۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

دي جي و موزيك براي عروسي , نحوه انتخاب بهترين دي جي

دي جي و موزيك براي عروسي , نحوه انتخاب بهترين دي جي عروسي : جشن عروسي پر است از ايده هاي زيبا،شنيدني و هيجاني.شب عروسي يك شب باشكوه از شادي و رقص بينظير است كهه در تصور عروس و داماد و مهمان ها نقش مي بندد،و اين تمام چيزي است كه عروس و داماد از مراسم عروسي خود دارند،زيبايي،شكوه،شادي و رضايت مهمان ها از مراسم.

دي جي و موزيك براي عروسي

نحوه انتخاب بهترين دي جي

دي جي و موزيك براي عروسي كار آساني نيست ولي با انتخاب بهترين دي جي براي مراسم جشن عروسي تان مي تواند روي همه مراسم جشن تاثير داشته باشد،جشن عروسي تان مي تواند غوغا و جنجالي برپا بشود اگر….

اين حقيقت وجود دارد كه داشتن يك دي جي خوب و كار بلد در مراسم عروسي در پرشور بودن جشن تاثير داشته باشد و برعكس آوردن يك دي جي نابلد در سردي و بي فروغ بودن جشن هراسم عروسي تاثير زيادي دارد،اين موضوع تا حدي زيادي به خود شما وابسته است كه برنامه موزيك و آهنگ و موسيقي و دي جي شما چگونه جلو برود.

در اين نوشته براي شما اصولي را كه سبب مي شود،بهترين دي جي را براي مراسم جشن عروسي تان برگزينيد را شرح مي دهيم.براي كساني كه در امر ازدواج و مراسمات و تشريفات عروسي بي تجربه هستند،بدون شك دوست داريد همه ي آهنگهايي كه با آنها خاطره داريد پخش و اجرا شوند.اما زمان موضوعي بسيار مهم است.به عنوان مثال آيا شما و همسرتان توانايي آن را داريد كه به مدت ۶دقيقه تانگو برقصيد؟و يا اينكه دوست داريد بيشنر از۳دقيقه طول نكشد؟

دي جي و موزيك براي عروسي

دي جي مخفف شده ديسك جاكي،،كه به معناي سواركار و جادوگر ديسك است.كمتر كسي است كه واژه و اصطلاح دي جي را نشنيده باشد تئوري دي جي براي نخستين مرحله تفسيري بود براي مطرح كردن آهنگهاي پاپولار در راديو كه برروي گرامافونهاي قديمي گذاشته ميشد و در اصطلاح به آنها ديسك گفته ميشد و چون براي شنودگان جاك ميشد به اين معني كه پخش و افكت گذاري سرعتي وبسيار پيش پا افتاده ميشد بعد از گذشت مدت كوتاهي به ديسك جاكي شهرت يافت.

فردي كه اين كار را ميكرد به djمعروف بود.در عصر حاضر كار دي جي ها خيلي پيشرفت كرده است تا جايي كه شخصي مثل تيستو مي آيد و به مدت ۳ساعت كنسرت زنده برگزار مي كند و به آهنگها افكتهاي عجيب و غريب و حرفه اي مي دهد در حال حاضر سرمايه گذاران روي اين حرفه و عرصه زياد كار و سرمايه گذاري مي كنند.

فراموش نكنيد كه اسم و فاميلي خود و همسرتان را به طور دقيق روي يك ورق بنويسيد و تحويل دي جي بدهيد،علاوه براينكه تلفظ كردن صحيح اسم و فاميايتان مسرت بخش خواهد بود،دي جي نيز بايد از تلفظ صحيح آنها اطلاع داشته باشد.

انتخاب بهترين دي جي با تشريفات عروسي شب آرا

تشريفات مجالس و خدمات مجالس شب آرا : در انتخاب دي جي و موزيك براي عروسي شما مي توانيد در كنار آهنگ هاي مورد علاقه خود كه دوست داريد در عروسي تان پخش شوند،برنامه اي داشته باشيد تا مهمان هاي حاضر در مراسم نيز تا جايي كه كه امكان داشته باشد بتوانند به آهنگ هاي مورد علاقه خود گوش دهند شايد مهمان هايي باشند كه با پخش آهنگ مورد علاقه خود بيشتر از نيم ساعت برقصند كه اين عوامل باعث گرم و دلنشين شدن مراسم شما بشود،بيشتر مواقع رسيدگي كردن به اين موضوع از انتخاب آهنگ ها و موزيك هايي كه مورد علاقه تان است هم مهم تر است.

مطمئن باشيد كه اجرا كردن آهنگ هايي كه علاقه اي به آنها نداريد باعث تخريب روحيه تان مي شود.بهتر است براي جلوگيري از اين كار يك ليستي از آهنگ هايي كه نبايد پخش بشود را بدهيد و به او يادآوري كنيد به هيچ عنوان آهنگهايي كه در ليست هرگزها آمده است را حتي اگر مهمان هاي حاضر در مجلس هم درخواست كنند ممنوع است،براي آسودگي خيال تان در مراسم جشن عروسي دنبال بهترين دي جي باشيد.

كار دي جي چيست؟

به بيان ساده به كسي كه به انتخاب آهنگها و پخش آهنگ ها مي پردازد ديجينگ ناميده مي شود.

بنابراين تعدادي آهنگ انتخاب مي شوند اين آهنگ ها ممكن است ساخته خود دي جي يا بقيه دي جي ها باشد كه به آن playlistگفته ميشود و در مرحله بعد تكنيك هاي دي جينگ مانندaudio mixing.cueing phrasing.cutting.scratching.and beatmatchingروي اين موارد انجام ميگيرد .

دستگاه دي جي:

اين دستگاه متشكل از دو ديسك كه آهنگ ها و موزيك هاي مد نظر روي انها ضبط شده است.

دو يا بيشترturntableيا ديسك پليريا deck+يك عددdj mixer براي اكولايزر يا كراس فيد كردن موزيك ها+يك هدفون قوي براي گوش دادن به آهنگهاي در حال پخش+در صورت لزوم دو عددcd playerبراي اينكه تهيه كردن سي دي خيلي راحت تر از vinylاست.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۶:۴۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

انتخاب بهترين آتليه اسپرت عروس , آتليه عروسي اسپرت

انتخاب بهترين آتليه اسپرت عروس , آتليه عروسي اسپرت :آشنايي با تكنيك هاي انتخاب مناسب ترين و بهترين آتليه اسپرت عروس،به عروس خانم و آقا داماد براي انتخاب كردن آتليه عكس اسپرت عروس مناسب ياري مي دهد.

انتخاب بهترين آتليه اسپرت عروس

شايد به خاطر وجود برخي مناسبت ها به دنبال آتليه عكس اسپرت باشيد ،مناسبت هايي همچون سالگرد ازدواج، روز عروسي ،ولنتاين،يا تولد يكي از عزيزانتان پيش رويتان بوده و شما جهت ثبت خاطره اي از اين روزهاي مهم به آتليه جهت گرفتن عكس اسپرت يا مدلينگ تشريف ببريد.در اين مقاله تلاش ما بر اين است كه به شما راهنمايي بدهيم.

انتخاب بهترين آتليه اسپرت عروس

آتليه اي كه شما براي گرفتن عكس هاي اسپرت و يا مدلينگ خود انتخاب كرده ايد مي تواند اين انتخاب ممكن است به دودليل باشد يا از از نونه كارهاي اين آتليه ديدن كرده ايد و خوشتان آمده است يا با معرفي يكي ا آشنايان آتليه را انتخاب كرده ايد. و بهترين راهي كه براي انتخاب يك آتليه مي توان انجام داد اين است كه خودتان حضوري به آتليه مورد نظر برويد و از نمونه كارهاي اون آتليه اقدام كنيد، يا از طريق مراجعه حضوري،يا بازديد از سايت آتليه و ديدن تبليغات آتليه و..حتما از قبل نوبت رزرو كنيد

اگر قصد داريد براي يك روز خاص همچون سالروز تولد يا به مناسبت ولنتاين به آتليه اسپرت مراجعه كرده و با كسي كه عاشق او هستيد كه مي تواند همسر و يا فرزند باشد براي ثبت خاطره اين روز عكس بگيريد يادتان باشد قبلا نوبت رزرو كرده باشيد.براي ثبت اين اتفاقات مهم بسته به آتليه مورد نظرتان از دو هفته قبل يا ده روز قبل … و اگر يادتان برود كه براي اون روز از آتليه وقت رزرو كني عكاسي از اون روز مخصوص را از دست داده ايد.

عكاس آتليه عروسي اسپرت خانم باشد يا آقا؟

بيشتر زوج ها يا يكي از زوجين به دلايلي دوست ندارند عكاس آتليه مرد باشد،اگر قصد داريد از عكاس مرد استفاده نكنيد يادتان باشد موقع رزرو وقت حتما سوال كنيد كه عكاستان خانم خواهد بود يا آقا.اگر براي شما زن يا مرد بودن عكاس آتليه مدلينگ مهم نيست خيلي عالي ميشود چون ديگر مجبور نخواهيد بود به خاطر نبود عكاس مورد نظرتان آتليه را تعويض كنيد.

توجه به محل دفتر آتليه فراموش نشود.

براي سنجش اعتبار آتليه مورد نظرتان ميتوانيد به موقعيت مكاني قرار گرفتن محل آتليه دقت كنيد. فكر نكنيد كه قرار گرفتن آتليه در دفترهاي آپارتماني در طبقات فوقاني برج ها و مجتمع هاي تجاري دليل بر بهتر بودن آتليه باشد چون ممكن است اين آتليه ها نتواند انتظارات شمارا برآورده كنند .و در مقابل آتليه هايي كه قديمي و باتجربه هستندممكن است در يك آپارتمان معمولي با يك دفتر قديمي و كوچك باشند كه بهتر مي توانند از عهده انتظارات شما بربياييند .

انتخاب بهترين آتليه عروسي با تشريفات عروسي شب آرا

در انتخاب بهترين آتليه اسپرت عروس توجه كنيد كه صحت اين موارد ۱۰۰درصد نيست و احتمال دارد دفترهاييي كه در طبقات بالايي يك برج واقع هستند در كار خود حرفه اي باشند.بهترين كاري كه مي توانيد درمورد نظرات آتليه مورد نظرتان آگاه شويد بازديد كردن از سايت نوعروس مي باشد.

نمونه كارهايي كه تابلو هستند

هنگام ديدن نمونه كارهاي آتليه ها اطمينان نكنيد. بيشتر متقلب ها و سودجوها در در حرفه عكاسي و فيلم برداري براي جلب نظر مشتري از نمونه كارهاي ديگر آتليه ها را به شما نشان مي دهند و به شما مي گويند كه كار آتليه خودشان است.براي اينكه تشخيص بدهيد كه با نشان دادن كار ديگر آتليه ها شما را گول نزده اند مي توانيد از آنها درخواست كنيد كه از نمونه كارهايشان ديدن كنيد يا از آنها درخواست كنيد فيلمي را به شما نشان دهند كه افرادي كه در آتليه شاغل هستند در آن مثلا در پشت صحنه حضور داشته باشند.لازم نيست نگران باشيد دير يا زود كارهاي تقلبي آتليه رو ميشود و لو مي رود. تشريفات عروسي و خدمات مجالس شب آرا در بهترين انتخاب براي آتليه عروسي اسپرت همراه شما ميباشد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۳:۴۴ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

هزينه خدمات عروسي و تشريفات عروسي در مناطق مختلف ايران

 

هزينه خدمات عروسي و تشريفات عروسي در مناطق مختلف ايران : يكي از دغدغه هاي مهم براي هر كسي كه مي خواهد مجلس عروسي برگزار كند هزينه و مخارج عروسي است. زوجين مي خواهند به بهترين شكل مراسم عروسي شان را برگزار كنند و در واقع به فكر هزينه ها و مخارج نيز مي باشند. اگر مي خواهيد هيچ مشكلي براي شما پيش نيايد بايد مديريت صحيحي بر روي مخارج عروسي تان داشته باشيد. در شهرهاي مختلف ، هزينه مراسم متفاوت مي باشد.

هزينه خدمات عروسي

چه معيارهاي هزينه هاي جشن عروسي را در قسمت هاي متفاوت مشخص مي كند؟

براي اينكه مراسم عروسي در قسمت هاي متفاوت برگزار شود هزينه ها نيز با يكديگر متفاوت مي باشد كه قطعا شما هم از اين اختلاف ها مبهم و گيج خواهيد شد. اما براي برگزاري مراسم عروسي ، مخارج نيز در قسمت هاي مختلف با يكديگر متفاوت هستند كه در ادامه به آنها اشاره شده است.

در شهرهاي پر جمعيت ، هزينه جشن عروسي چگونه مي باشد؟

معمولا در شهرهاي بزرگ و پر جمعيت به دليل اينكه امكانات زيادي وجود دارد ، هزينه هاي مراسم برگزاري جشن نسبت به بقيه جاها زيادتر مي باشد. در واقع اين گونه تالارها چون امكانات مجلل و با شكوه تري دارند طبيعي است كه گران تر باشند. مثلا برخي از تالارها چون از امكاناتي مثل خواننده هاي معروف دارند از مشتريان خود هزينه هاي بيشتري را دريافت مي نمايند.

دقت داشته باشيد كه موارد مختلفي بر روي هزينه ها تاثير گذار هستند مثل گل آرايي ، اتاق عقد ، نور پردازي ، موسيقي و …

قرار گرفتن تالار عروسي در موقعيت هاي مختلف جغرافيايي شهر

يكي از ويژگي هاي كه بسيار مهمي كه بر روي هزينه مراسم عروسي تاثير بسياري داشته است قرار گرفتن سالن پذيرايي مي باشد. در صورتي كه تالار در بهترين نقطه شهر يا مركز شهر واقع شده باشد براي ميهمان ها هزينه رفت و آمد كمتر خواهد بود و آنها راحت تر به مهماني شما خواهند آمد اما در چنين مشكل پارك براي آنها به وجود مي آيد اگر تالار در مركز شهر باشند و پاركينگ نيز داشته باشد در چنين شرايطي هزينه هاي ورودي هم افزايش پيدا مي كند.

برخي از تالارهاي بيرون شهري چون زميني كه ساخته اند و مالياتي كه پرداخت مي كنند كمتر است پس طبيعي بوده كه ورودي آنها نيز كمتر باشد .

تالارهاي كه در قسمت شمالي شهر هستند هزينه ي بيشتري داشته اند. قرار گرفتن تالار در جنوب شهر و شمال بر روي هزينه و قيمت تالار تاثير زيادي داشته است.

اجراي رسم و رسومات محلي ويژه در شهرستان ها

برخي از شهر داراي رسم و رسومات خاصي هستند كه همين موارد موجب مي شود هزينه هاي خدمات عروسي و قيمت ها بالا بروند. مثلا هنوز در برخي از جاها مشاهده مي كنيم كه حنابندان مي گيرند و زوجين براي اينكه تنها يك شب عروسي بگيرند مجبورند ۲ شب هزينه كنند كه در نهايت هزينه ها نيز بالاتر مي رود. البته در تهران فقط يك شب هزينه مي كنند اما در شهرستان ها پيش بيني مي شود كه ۲ شب نيز هزينه كنند پس ممكن است نياز باشد تا هزينه هاي بيشتري براي عروسي در نظر گرفته شود.

برخي از شهرهاي كوچك هيچ گونه تجمل گرايي ندارند

ذكر اين نكته لازم است كه در برخي از شهرها خبري از تجمل گرايي و مراسم هاي باشكوه نيست و هزينه ي عروسي نيز نسبت به جاهاي ديگر كمتر مي باشد. هزينه هاي مراسم عروسي هم كمتر است چون گل آرايي ، اتاق عقد ، ورودي و … را معمولا ندارند.

برگزاري جشن عروسي در باغ هاي بزرگ يا سالن هاي ساده

معمولا در برخي از شهرها مراسم هاي عروسي شان را در سالن هاي ساده مي گيرند كه اغلب اين سالن ها بزرگ نيستند همين موضوع موجب مي شود آنها هزينه هاي كمتري را براي عروسي شان پرداخت كنند . اما برخي از شهرهاي بزرگ عروسي شان را در باغ هاي مجلل و باشكوه مي گيرند كه همين امر سبب مي شود آنها هزينه هاي بيشتري را پرداخت نمايند. مثلا شيرازي ها بيشتر عروسي هايشان را در باغ تالارهاي باشكوه مي گيرند و بايد هزينه ي بيشتري را صرف نمايند.

دقت داشته باشيد كه تمامي موارد گفته شده در هزينه هاي عروسي شما دخيل هستند اما آن چيزي كه از همه مهم تر است مديريت صحيح هزينه ها مي باشد . اگر شما نتوانيد بر روي هزينه هاي خود مديريت درستي داشته باشيد قطعا نمي توانيد بهترين مجلس عروسي را براي خودتان برگزار كنيد.

متاسفانه عده ي گاهي با وجود هزينه هاي زيادي كه براي مجلس خود مي كنند ولي نمي توانند از نتيجه آن صد در صد رضايت داشته باشند.

مشاوره با تشريفات عروسي و خدمات مجالس شب آرا

خدمات مجالس و تشريفات عروسي شب آرا بهترين انتخاب شما براي برگزاري يك مراسم عروسي باشكوه و مجلل مي باشد. ما بهترين خدمات را با بهترين قيمت براي شما عرضه خواهيم كرد. هميشه بهترين را براي شما پيشنهاد مي كنيم . فقط يك تماس با ما بگيريد تا ۸۰ درصدكارهاي مراسم عروسي شما را انجام دهيم . تخصص ما در برگزاري مراسم مجلل و با شكوه در بهترين تالارهاي تهران و ايران مي باشد . انتخاب باغ تالار عروسي مناسب را به ما بسپاريد . منوي پذيراي بسيار با شكوه و عالي براي شما تدارك ديده ايم . تشريفات مجالس شب آرا با سابقعه اي طولاني در خدمت شما قرار گرفته است.

با ما يك روز به ياد ماندني و با شكوه و لاكچري را تجربه كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۳۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

عرضه مستقيم محصولات نوار pvc  و نوار ام دي اف در فروشگاه آسونوار

براي كشب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيريد :

 

09125113794

02177135761

02177206004

02177206005

آدرس : تهران , مبدان رسالت , بلوار دلاوران , 30 متري دوم (جهانشاهلو ) , پلاك 87

محصولات فروشگاه آسونوار :

نوار pvc 

نوار ورقهاي 18 ميل

چسب گرانول

نوار روكش چوب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۱:۲۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 143
دیروز : 126
افراد آنلاین : 1
همه : 57751
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا