كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

هزينه خدمات عروسي و تشريفات عروسي در مناطق مختلف ايران

 

هزينه خدمات عروسي و تشريفات عروسي در مناطق مختلف ايران : يكي از دغدغه هاي مهم براي هر كسي كه مي خواهد مجلس عروسي برگزار كند هزينه و مخارج عروسي است. زوجين مي خواهند به بهترين شكل مراسم عروسي شان را برگزار كنند و در واقع به فكر هزينه ها و مخارج نيز مي باشند. اگر مي خواهيد هيچ مشكلي براي شما پيش نيايد بايد مديريت صحيحي بر روي مخارج عروسي تان داشته باشيد. در شهرهاي مختلف ، هزينه مراسم متفاوت مي باشد.

هزينه خدمات عروسي

چه معيارهاي هزينه هاي جشن عروسي را در قسمت هاي متفاوت مشخص مي كند؟

براي اينكه مراسم عروسي در قسمت هاي متفاوت برگزار شود هزينه ها نيز با يكديگر متفاوت مي باشد كه قطعا شما هم از اين اختلاف ها مبهم و گيج خواهيد شد. اما براي برگزاري مراسم عروسي ، مخارج نيز در قسمت هاي مختلف با يكديگر متفاوت هستند كه در ادامه به آنها اشاره شده است.

در شهرهاي پر جمعيت ، هزينه جشن عروسي چگونه مي باشد؟

معمولا در شهرهاي بزرگ و پر جمعيت به دليل اينكه امكانات زيادي وجود دارد ، هزينه هاي مراسم برگزاري جشن نسبت به بقيه جاها زيادتر مي باشد. در واقع اين گونه تالارها چون امكانات مجلل و با شكوه تري دارند طبيعي است كه گران تر باشند. مثلا برخي از تالارها چون از امكاناتي مثل خواننده هاي معروف دارند از مشتريان خود هزينه هاي بيشتري را دريافت مي نمايند.

دقت داشته باشيد كه موارد مختلفي بر روي هزينه ها تاثير گذار هستند مثل گل آرايي ، اتاق عقد ، نور پردازي ، موسيقي و …

قرار گرفتن تالار عروسي در موقعيت هاي مختلف جغرافيايي شهر

يكي از ويژگي هاي كه بسيار مهمي كه بر روي هزينه مراسم عروسي تاثير بسياري داشته است قرار گرفتن سالن پذيرايي مي باشد. در صورتي كه تالار در بهترين نقطه شهر يا مركز شهر واقع شده باشد براي ميهمان ها هزينه رفت و آمد كمتر خواهد بود و آنها راحت تر به مهماني شما خواهند آمد اما در چنين مشكل پارك براي آنها به وجود مي آيد اگر تالار در مركز شهر باشند و پاركينگ نيز داشته باشد در چنين شرايطي هزينه هاي ورودي هم افزايش پيدا مي كند.

برخي از تالارهاي بيرون شهري چون زميني كه ساخته اند و مالياتي كه پرداخت مي كنند كمتر است پس طبيعي بوده كه ورودي آنها نيز كمتر باشد .

تالارهاي كه در قسمت شمالي شهر هستند هزينه ي بيشتري داشته اند. قرار گرفتن تالار در جنوب شهر و شمال بر روي هزينه و قيمت تالار تاثير زيادي داشته است.

اجراي رسم و رسومات محلي ويژه در شهرستان ها

برخي از شهر داراي رسم و رسومات خاصي هستند كه همين موارد موجب مي شود هزينه هاي خدمات عروسي و قيمت ها بالا بروند. مثلا هنوز در برخي از جاها مشاهده مي كنيم كه حنابندان مي گيرند و زوجين براي اينكه تنها يك شب عروسي بگيرند مجبورند ۲ شب هزينه كنند كه در نهايت هزينه ها نيز بالاتر مي رود. البته در تهران فقط يك شب هزينه مي كنند اما در شهرستان ها پيش بيني مي شود كه ۲ شب نيز هزينه كنند پس ممكن است نياز باشد تا هزينه هاي بيشتري براي عروسي در نظر گرفته شود.

برخي از شهرهاي كوچك هيچ گونه تجمل گرايي ندارند

ذكر اين نكته لازم است كه در برخي از شهرها خبري از تجمل گرايي و مراسم هاي باشكوه نيست و هزينه ي عروسي نيز نسبت به جاهاي ديگر كمتر مي باشد. هزينه هاي مراسم عروسي هم كمتر است چون گل آرايي ، اتاق عقد ، ورودي و … را معمولا ندارند.

برگزاري جشن عروسي در باغ هاي بزرگ يا سالن هاي ساده

معمولا در برخي از شهرها مراسم هاي عروسي شان را در سالن هاي ساده مي گيرند كه اغلب اين سالن ها بزرگ نيستند همين موضوع موجب مي شود آنها هزينه هاي كمتري را براي عروسي شان پرداخت كنند . اما برخي از شهرهاي بزرگ عروسي شان را در باغ هاي مجلل و باشكوه مي گيرند كه همين امر سبب مي شود آنها هزينه هاي بيشتري را پرداخت نمايند. مثلا شيرازي ها بيشتر عروسي هايشان را در باغ تالارهاي باشكوه مي گيرند و بايد هزينه ي بيشتري را صرف نمايند.

دقت داشته باشيد كه تمامي موارد گفته شده در هزينه هاي عروسي شما دخيل هستند اما آن چيزي كه از همه مهم تر است مديريت صحيح هزينه ها مي باشد . اگر شما نتوانيد بر روي هزينه هاي خود مديريت درستي داشته باشيد قطعا نمي توانيد بهترين مجلس عروسي را براي خودتان برگزار كنيد.

متاسفانه عده ي گاهي با وجود هزينه هاي زيادي كه براي مجلس خود مي كنند ولي نمي توانند از نتيجه آن صد در صد رضايت داشته باشند.

مشاوره با تشريفات عروسي و خدمات مجالس شب آرا

خدمات مجالس و تشريفات عروسي شب آرا بهترين انتخاب شما براي برگزاري يك مراسم عروسي باشكوه و مجلل مي باشد. ما بهترين خدمات را با بهترين قيمت براي شما عرضه خواهيم كرد. هميشه بهترين را براي شما پيشنهاد مي كنيم . فقط يك تماس با ما بگيريد تا ۸۰ درصدكارهاي مراسم عروسي شما را انجام دهيم . تخصص ما در برگزاري مراسم مجلل و با شكوه در بهترين تالارهاي تهران و ايران مي باشد . انتخاب باغ تالار عروسي مناسب را به ما بسپاريد . منوي پذيراي بسيار با شكوه و عالي براي شما تدارك ديده ايم . تشريفات مجالس شب آرا با سابقعه اي طولاني در خدمت شما قرار گرفته است.

با ما يك روز به ياد ماندني و با شكوه و لاكچري را تجربه كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۳۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

عرضه مستقيم محصولات نوار pvc  و نوار ام دي اف در فروشگاه آسونوار

براي كشب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيريد :

 

09125113794

02177135761

02177206004

02177206005

آدرس : تهران , مبدان رسالت , بلوار دلاوران , 30 متري دوم (جهانشاهلو ) , پلاك 87

محصولات فروشگاه آسونوار :

نوار pvc 

نوار ورقهاي 18 ميل

چسب گرانول

نوار روكش چوب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۱:۲۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آموزش تعميرات پرينتر : , ليزر يونيت, بردها, درايور, كاغذكش ها, كارتريج, انتقال حركت, فيوزينگ, داپلكس, به طور كلي دستگاه پرينتر از قطعات بالا كه ذكر شد تشكيل شده كه در كلاسهاي آموزشي اين آموزشگاه به طور اصولي هر بخش توضيح داده شده و تمامي ايرادهاي مربوط به هر بخش نيز به دانشجو به صورت عملي آموخته مي شود.و بعد از پايان يافتن تمامي بخشها به طور كلي اين اجزا را به هم وصل كرده و دستگاه را آماده ي كار مي كنيم .اين روش باعث مي شود كه به صورت خيلي ساده و عملي بعد از اتمام كلاس دانشجو ديد فني كاملي از نظر سرويس و تعمير و تشخيص عيب پيدا كند. و آموزشگاه اينكار را به صورت كاملا تضميني و تخصصي انجام مي دهد.

آموزش تعميرات پرينتر

انواع پرينتر هاي رايج در بازار

پرينتر ها به عنوان يكي از كاربردي ترين ابزارچاپ به دليل ابعاد و اندازه هاي مناسبي كه دارند در محيط هاي خانگي و اداري بيشترين استفاده را به عنوان دستگاه چاپ دارا هستند، باتوجه به هدف و موارد استفاده ، پرينتر ها در انواع و ابعاد مختلفي طراحي و ساخته شده اند. كه در ادامه به معرفي و بررسي برخي از آن ها مي پردازيم ، با ما همراه باشيد...پرينتر هاي جوهر افشان

در اين نوع از پرينتر ها ، جوهر به صورت مايع در تونر هاي مخصوص به خود در داخل پرينتر جوهر افشان قرار مي گيرد ، و از طريق سوزن هاي جوهر پخش كن ، رنگ هاي مورد نظر را بر روي كاغذ انتقال مي دهد. معمولا اين نوع پرينتر ها از سه رنگ اصلي زرد ، آبي و قرمز  براي توليد بقيه رنگ ها استفاده مي كنند.كه در صورت عدم تركيب رنگي درست اين رنگ ها ، رنگ مورد نظر كيفيت لازم را نخواهد داشت ، براي مثال ممكن است رنگ سياهي كه از تركيب اين سه رنگ اصلي تشكيل شده باشد مايل به سبز و يا آبي باشد. براي حل اين مشكل در پرينتر هاي جوهرافشان معمولا از يك رنگ مشكي جداگانه براي توليد اين رنگ استفاده مي شود. كه هم سرعت پرينت صفحات را افزايش داده و هم مصرف بقيه رنگ ها را به صورت قابل توجهي كاهش مي دهد. لازم به ذكر است كه در كار هاي حرفه اي و گرافيكي كه به دقت بالايي در اين زمينه نياز دارند از تعداد رنگ هاي زيادي استفاده مي شود.

معايب پرينتر هاي جوهر افشان

از مشكلات عمده ي كه در اين نوع پرينتر ها با آن رو برو مي شويم مي توان به موارد زير اشاره كرد:

مصرف بالاي رنگ ها

خشك شدن سوزن جوهر افشان به علت عدم استفاده طولاني مدت از پرينتر جوهر افشان

كيفيت پايين عكس ها در نسخه هاي قديمي اين پرينتر ها

سرعت پايين پرينت صفحات در پرينتر هاي جوهر افشان

تعمير پرينتر جوهر افشان و انجام سرويس هاي مورد نظر بر روي آن ها با توجه به ميزان مصرف آن ها مي باشد و ممكن است مدت هاي طولاني از آن ها استفاده كنيد ، بدون آنكه نيازي به تعمير پرينتر داشته باشيد.

پرينتر هاي سوزني

شايد شما هم جزو آن دسته از افراد باشيد كه فكر ميكنند استفاده از پرينتر هاي سوزني منسوخ شده و اصلا كارايي ندارند ، ولي بايد گفت كه پرينتر هاي سوزني در برخي از موارد كاربرد هايي اختصاصي دارند كه هيچ يك از پرينتر هاي ديگر نميتوانند پرينت هاي مورد نظر را انجام دهند، مثال عمده اي كه براي اين كاربرد ها مي توان زد: دفترچه هاي بيمه و ساير  صفحاتي هستند كه به صورت چند برگي بوده و براي پرينت حروف مورد نظر به ضربه و فشار نياز دارند ، امروزه به دليل استفاده اختصاصي و خيلي كم از اين پرينتر هاي ، تعمير پرينتر هاي سوزني نيز به صورت اختصاصي انجام مي گيرد ، پرينتر هاي سوزني نسبتا داراي سيستم ساده تر و مكانيكي تري مي باشند و هنگام باز و بسته كردن اين پرينتر ها به دقت بالايي نياز داريم .

پرينتر هاي ليزري

جديد ترين و كاربردي ترين نوع پرينتر ، پرينتر هاي ليزري مي باشند، سرعت و كيفيت بالا ، هزينه نگهداري پايين ، نياز كم به تعمير و در دسترس بودن جوهر و  لوازم جانبي مورد نظر، از عمده دلايلي هستند كه چاپگر ها و پرينتر هاي ليزري را محبوبتر كرده اند، جوهر هاي پرينتر هاي ليزري داراي دسته بندي هاي خاصي مي باشند. پرينتر هاي ليزري هم به صورت رنگي و هم به صورت سياه و سفيد در بازار موجود مي باشند كه باتوجه به نياز كاربران ، در ابعاد ، اندازه ها و سرعت هاي مختلفي توسط شركت هاي فعال در اين زمينه براي مصرف كاربران موجود مي باشد. تعمير پرينتر هاي ليزري نيز به دليل استفاده زياد از آن ها نسبت به ساير انواع پرينتر فراگير تر است.

 

سرفصل هاي آموزش تعميرات پرينتر

آموزش بلوك دياگرام و قسمت هاي مختلف در تعمير پرينتر

آموزش عيب يابي و باز و بسته كردن در تعمير پرينتر

آموزش تعمير پرينتر - برطرف كردن مشكلات گرفتگي جوهر افشان

آموزش تعمير پرينتر - معرفي ابزار ها و وسايل مورد نياز براي باز كردن نازل جوهر

آموزش تعمير پرينتر - تحليل و بررسي ايرادات نوار انكودر

آموزش تعمير پرينتر - تحليل و بررسي ايرادات پليت تايمينگ

آموزش تعمير پرينتر - شناسايي انواع پودر پرينتر و نحوه ي استفاده درست از آنها

آموزش كار با بوبين و خطا هاي رايج در پرينتر ها

آموزش برطرف نمودن ايرادات مربوط به تونر زائد در پرينتر ها

آموزش برطرف نمودن مشكلات مربوط به داكتر بليد در پرينتر ها

آموزش تعمير پرينتر- بررسي مشكلات مربوط به پنل پرينتر

آموزش طريقه تعويض ريبون در پرينتر ها

آموزش بررسي خطاهاي مربوط به ريبون در پرينتر ها

آموزش انواع سنسور هاي بكار رفته در چاپگر ها و پرينتر هاي سوزني

آموزش تعمير پرينتر صدور قبض (مربوط به صندوق هاي فروشگاهي )

آموزش شارژ كارتريج ، انواع پرينتر هاي ليزري و جوهر افشان

آموزش نحوه ي تعويض بايوس و ريست كردن پرينتر

در اين دوره هاي آموزشي تعمير ماشين هاي اداري ، تعمير پرينتر ، تعمير اسكنر و ... براي كارآموزان عزيز برگزار مي شود.

سرفصل آموزش تعميرات پرينتر تك كاره و چندكاره


آشنايي با انواع دستگاه پرينتر هاي رنگي ، سياه و سفيد ، جوهر افشان و ليزري
آشنايي با اجزاي تشكيل دهنده پرينتر هاي تك كاره و چند كاره
آشنايي با يونيت فيوزينگ و قطعات آن و نحوه ي تعويض كليه قطعات معيوب
آشنايي با يونيت ليزر
آشنايي با انواع كارتريج دتگاه پرينتر و نحوه ي شارژ كردن كارتريج هاي سياه سفيد ، رنگي، ليزري و جوهر افشان
آشنايي با انواع برد دستگاه هاي پرينتر تك كاره و چند كاره
آشنايي با تجهيزات اسكنر ، فكس و دستگاه پرينتر
آشنايي با اجزاء موتور، كريير و كلاج دستگاه پرينتر
آموزش صحيح نحوه باز و بت كردن ، منوال ، جنرال . سرويس كردن دستگاه هاي پرينتر تك كاره و چند كاره .


باتوجه به پيشرفت تكنولوژي و توسعه صنعت چاپ و پرينت مطالب ، در بازار كار ، ادارات ، موسسات خصوصي ودولتي ، استفاده از پرينتر به عنوان ابزار كاري جهت پرينت انواع اسناد ، فاكتور ها ، مطالب و متون قرارداد ، پرينت عكس ، ارسال فكس و اسكن گرفتن از اين اسناد و .... كاربرد فراواني پيدا كرده است.
در اين زمينه شركت فني مهندسي تعميرات پرينتر ، اقدام به برگزاري دوره ويژه آموزش دستگاه پرينتر نموده و تمامي مطالب مورد نياز اين مباحث را در سطح بالايي آموزش مي دهد.

آموزش تعمير پرينتر

آموزش تعميرات پرينتر ( مكانيكي و الكترونيكي)


درباره دوره آموزش تعميرات پرينتر:


شركت تعميرات پرينتر به عنوان يكي از با تجهيز ترين و همچنين  تخصصي ترين مركز تعميرات پرينتر هاي ليزري ، چند كاره ، سوزني و جو هر افشان در نظر گرفته است دوره هاي تخصصي آموزش تعميرات پرينتر را در با تجهيز ترين و همچنين تخصصي ترين مركز تعميرات پرينتر برگزار كند:
در لابراتوار تخصصي ما (مجهزترين مركز تعميرات پرينتر در ايران با 100 متر فضاي كارگاهي) آموزش دادن تعميرات پرينتر به شكل علمي كاربردي و همچنين تضميني با حضور كادري مجرب ، متخصص و متعهد با بيشتر از 12 سال سابقه در حيطه تعميرات پرينترهاي اچ پي HP | اپسون EPSON | كانن CANON | سامسونگ SAMSUNG | پاناسونيكPANASONIC

مطالب دوره آموزش تعميرات پرينتر در قسمت ذيل بيان شده است :


•    آموزش تعميرات پرينترهاي جوهرافشان ، ليزري ، سوزني ، چندكاره
•    آموزش دادن كامل الكترونيك ، مدارخواني ، چگونگي  تست كليه قطعات الكترونيكي در دو نوع SMD و DIP (جهت تعمير نمودن بردهاي نمونه هاي پرينتر)
•    كار با همه ي ابزار ها و آلات لحيم كاري ، تعويض نمودن قطعات  الكترونيكي (SMD , LMD) ، تعويض انواع ICهاي DIP  و PLCC ، تعويض انواع CHIP (در جهت تعميرات بردهاي انواع پرينتر)
•    شابلون زدن نمونه هاي مختلف CHIP و يا به اصطلاح ريبال نمودن صحيح CHIP با توپ قلع ( در جهت تعميرات بردهاي نمونه هاي مختلف پرينتر(
•    آموزش نحوه چگونگي بازوبسته نمودن درست انواع پرينتر ونحوه تعويض نمودن قطعات انواع پرينتر (مكانيكي و الكترونيكي)
•    آموزش تخصصي چگونگي كار پرينتر هاي  مختلف جهت آشنايي كامل با كاركرد مكانيكي و الكترونيكي
•    چگونگي رفع عيوب متداول نمونه هاي پرينتر به شكل تخصصي و علمي كاربردي (جوهرافشان ، ليزري ، سوزني و چندكاره)
•    آموزش شارژ انواع كارتريج ( ليزري و جوهرافشان )
•    آموزش  دادن و همچنين تعميرات هد نمونه هاي مختلف پرينتر
ما براي دوستاني كه امكان حضور در كلاس ها را نداشته اند , مجموعه با ارزشي را به نام " آموزش از راه دور تعميرات ماشينهاي اداري " جمع آوري نمودن و آنها ارايه كرده  كه تمام خريداران اين مجموعه از تهيه آن ابراز رضايت داشته اند  . اين مجموعه بصورت كلي شامل چهار عدد دي وي دي و به همراه مقاله هاي آموزشي مفيد است  كه در زير به برخي از ويژگي هاي اين دوره اشاره شده است :
•    بيشتر از ۸ گيگ فايل پي دي اف آموزش تعميرات نمونه هاي كپي آنالوگ و ديجيتال
•    بيشتر از ۲ گيگ فايل پي دي اف آموزش تعميرات نمونه هاي پرينتر سوزني و ليزري و جوهر افشان
•    بيشتر از ۲ گيگ فايل پي دي اف آموزش تعميرات نمونه هاي مختلف فكس
•    فيلم هاي آموزشي شارژ كارتريج و ...
•    آموزش كامل مخزني كردن انواع پرينتر جوهر افشان
•    آموزش دادن نصب تلفن سانترال به شكل حرفه اي
•    طراحي وب سايت با استفاده از سيستم جوملا
•    سرويس منوال
•    پارت كاتالوگ
•    يوزر منوال انواع كپي و پرينتر
•    اطلاعات كامل در مورد انواع كپي شارپ به زبان فارسي
•    اطلاعات كد هاي خطاي انواع كپي ديجيتال و آنالوگ كپي شارپ به زبان فارسي
•    سرويس منوال كامل و دقيق محصولات توشيبا و ريكو , ناشواتك , گستتنر, لنير , ساوين و ....

آگهي تعميرات پرينتر


1-    برطرف كردن مشكلات روشن نشدن دستگاه پرينتر
2-    برطرف ردن مشكلات كاغذ نكشيدن و جمع كردن كاغذ
3-    پرينت صفحات سياه كامل و يا سفسد كامل
4-    پرينت كم رنگ صفحات
5-    برطرف كردن ايرادات مختلف دستگاه پيرنتر ، اعم از ارور هاي موجود
6-    رفع ايراد برد دستگاه هاي نرم افزاري و سخت افزاري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۲۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آموزش تعميرات كپي : يونيت اسكن,يونيت تانك دولوپر,يونيت درام, يونيت شارژر ,يونيت انتقال حركت,يونيت فيوزينگ, يونيت درايور, يونيت آسانسور كاستها, يونيت موتورهاي دستگاه,نحوه ي فرمان دادن سنسورها, كاغذكشها,Spf ,ليزر,بردها,دابلكس,به طور كلي دستگاه كپي از يونيت هاي  بالا كه ذكر شد تشكيل شده  كه هر كدام از اين يونيت ها به نوبه ي خود  از قطعات ديگري تشكيل شده است .كه در كلاسهاي آموزش تعميرات كپي اين آموزشگاه به طور اصولي هر بخش توضيح داده شده و تمامي ايرادهاي مربوط به هر بخش نيز به دانشجو به صورت عملي آموخته مي شود.و بعد از پايان يافتن تمامي بخشها به طوركلي اين اجزا را به هم متصل كرده و دستگاه را آماده ي كار مي كنيم .اين روش باعث مي شود كه به صورت خيلي ساده و عملي بعد از اتمام كلاس دانشجو ديد فني كاملي از نظر سرويس و تعمير و تشخيص عيب پيدا كند. و آموزشگاه اينكار را به صورت كاملا تضميني و تخصصي انجام مي دهد.

آموزش تعميرات كپي

سرفصل هاي دوره آموزش تعميرات كپي

از مهمترين سرفصل هاي دوره آموزش تعميرات پرينتر مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 

    آموزش تعميرات يونيت اسكنر  (scanner unit)
    آموزش تعميرات يونيت ليزر دستگاه كپي (LSU unit)
    آموزش شارژ كارتريج دستگاه كپي ( Cartridge)
    آموزش تعويض دولوپر دستگاه كپي ( Developer)
    آموزش تعميرات يونيت درام دستگاه كپي(Drum)
    آموزش تعميرات يونيت فيوزينگ ( Fusing unit)
    آموزش تعميرات هيتر، ترموستات و ترميستور (Heater unit)
    آموزش تعميرات كاغذ كش دستگاه كپي ( Paper feed unit)
    آموزش نحوه تعويض پيكاپ دستگاه كپي ( Pick up)
    آموزش تعميرات يونيت دابلكس دستگاه كپي ( Dublex unit)
    آموزش تعميرات يونيت فيدر دستگاه كپي( ADF unit )
    آموزش تعميرات يونيت خروجي ( exit unit )
    آموزش عيب يابي ورفع كد هاي خطا ( ERRORE code)
    آموزش كار كردن با كد هاي ريست دستگاه ( Reset code)
    آموزش كار با منو دستگاه ( Menu)

فرآيند آموزش تعميرات كپي

همانطو كه در بالا نيز اشاره شد، دوره هاي آموزش تعميرات دستگاه كپي شامل بخش ها و قسمت هاي مختلفي مي باشد ، كلاس هاي آموزش تعميرات كپي با استاندارد بالايي در اين مجموعه برگزار مي شود، به نحوي كه كارآموزان پس از اتمام دوره هاي خود توانايي كار و تعمير انواع مختلف دستگاه كپي و پرينتر را داشته باشند.
تعمير كپي يكي از حساس ترين امور در بخش تعميرات ماشين هاي اداري مي باشد و افرادي كه قصد دارند در اين زمينه فعاليت داشته باشند، نياز به تخصص بالايي دارند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۶:۲۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آموزش تعميرات فكس : فرمتر ,كاغذكش ,ترمال هد, كارتريج, فيلم, فيوزينگ, نحوه ي ارسال ,نحوه ي دريافت ,به طور كلي دستگاه فكس به صورت حرارتي و فيلم و كارتريجي  از قطعات بالا كه ذكر شد تشكيل شده كه در كلاسهاي آموزش تعميرات فكس اين آموزشگاه به طور اصولي هر بخش توضيح داده شده و تمامي ايرادهاي مربوط به هر بخش نيز به دانشجو به صورت عملي آموخته مي شود.و بعد از پايان يافتن تمامي بخشها به طور كلي اين اجزا را به هم وصل كرده و دستگاه فكس را آماده ي كار مي كنيم .اين روش باعث مي شود كه به صورت خيلي ساده و عملي بعد از اتمام كلاس دانشجو ديد فني كاملي از نظر سرويس و تعمير و تشخيص عيب پيدا كند. و آموزشگاه اينكار را به صورت كاملا تضميني و تخصصي انجام مي دهد.

آموزش تعميرات فكس

سرفصل هاي دوره آموزش تعميرات فكس

 

    آموزش انواع فكس كاربني و ليزري
    آموزش چگونگي كار با فكس
    آموزش تعميرات فكس- نحوه شارژ فكس ليزري
    آموزش تعويض ريبون انواع مختلف فكس
    آموزش تعمير و ريست كردن فكس
    آموزش تعمير و باز و بستن دستگاه اسكنر
    آموزش عيب هاي رايج در دستگاه هاي فكس
    آموزش تعمير فكس و ساختار دستگاه فكس
    آموزش عيب هاي مهم دستگاه فكس
    آموزش اصول كار دستگاه فكس

تعميرات دستگاه فكس

دستگاه هاي فكس يكي از كاربردي ترين دستگاه هاي اداري براي برقراري ارتباط سريع از راه دور و ارسال اطلاعات مي باشد ، اغلب دستگاه هاي فكس به همراه دستگاه اسكن در بازار موجود مي باشد، تعميرات فكس امري حساس بوده و نياز به تخصص بالايي دارد، كارآموزان در اين بخش به صورت كامل با تعميرات فكس و ساير ماشين هاي اداري آشنا شده و آماده كار مي باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۱:۰۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

شارژ كارتريج : تانك تونر ,يونيت درام,نحوه ي شارژ كردن اصولي كارتريج ,به طور كلي كارتريج از قطعات بالا كه ذكر شد تشكيل شده كه در كلاسهاي آموزش شارژ كارتريج اين آموزشگاه به طور اصولي هر بخش توضيح داده شده و تمامي ايرادهاي مربوط به هر كارتريج چه رنگي و چه سياه و سفيد نيز به دانشجو به صورت عملي آموخته مي شود. اين روش باعث مي شود كه به صورت خيلي ساده و عملي بعد از اتمام كلاس دانشجو ديد فني كاملي از نظر شارژ انواع كارتريج پيدا كند.

 همانطور كه در مقالات قبلي نيز اشاره شد ، پرينتر هاي ليزري به عنوان پر كاربرد ترين پرينتر ها در حال استفاده مي باشند ، باتوجه به كارايي خوب اين پرينتر ها ، سرعت و دقت بالاي صفحات پرينت شده ، هزينه ي پايين پرينت به ازاي هر پرينت نسبت به ساير پرينتر ها ، باعث شده است پرينتر هاي ليزري سهم اعظمي از بازار را به خود اختصاص دهند. مهمترين سرويس مورد نياز براي پرينتر هاي ليزري ، شارژ كارتريج آن ها مي باشد، از مهمترين علايم نياز پرينتر براي شارژ كارتريج كم رنگ شدن صفحات پرينت شده است . در اين مقاله قصد داريم شما را با نحوه ي شارژ كارتريج آشنا كرده و انواع كارتريج ها را برايتان معرفي كنيم، با ما همراه باشيد..

اصول فني شارژ كارتريج

براي شارژ كارتريج ابتدا كارتريج را از دستگاه پرينتر خارج كرده و با استفاده از پيچ گوشتي چهارسو  پيچ صفحه نگه دارنده ي درام را باز كنيد (اين صفحه به شكل L مي باشد).

 شارژ كارتريج

درپوش نگه دارنده ي درام را برداريد(مواظب فنر شاتر درام نيز باشيد)

 

شارژ كارتريج

فنر شاتر درام را بر روي صفحه محافظ L شكل كه از كارتريج جدا كرده ايد بگذاريد

شارژ كارتريج

براي جدا سازي درام ، كارتريج را در دو دست خود به صورت زير نگه داشته و با دست راست قسمت پاييني را به سمت جلو و با دست چپ درام را به سمت خودتان بكشيد.

شارژ كارتريج

كار اصلي پرينتر را در پرينت صفحات ، درام انجام مي دهد، صفحه بيروني آن خيلي حساس بوده و در صورت افتادن خط و خش بر روي آن صفحات پرينت شده دچار مشكل خواهند شد و كيفيت لازم را نخواهند داشت پس هنگام شارژ كارتريج مواظب درام باشيد..

شارژ كارتريج

پس از جدا سازي درام از بدنه اصلي كارتريج، درام را از قسمت دنده دار مقداري بلند كرده و در جهت خلاف عقربه هاي ساعت همزمان كه مي چرخانيد ، به سمت بيرون بكشيد تا از محور خود خارج شود. درام را با يك دستمال كاملا نرم پاك كرده و از تابش مستقيم نور آفتاب روي آن جلوگيري كنيد.

شارژ كارتريج

پس از جدا سازي درام PCR را به آرامي بيرون بكشيد،آن را با يك دستمال كاغذي تميز كرده و مانع از برخوردش با گريس شويد.

شارژ كارتريج

پيچ هاي نگهدارنده ي وايپر بليد را باز كرده و پودر هاي سوخته را از داخل آن با استفاده از دمنده هاي بادي خارج كنيد.

شارژ كارتريج

بليد را در جاي خود گذاشته و پيچ هاي آن را ببنديد.

شارژ كارتريج

PCR  را در جاي خود بگذاريد و درام را به همان شكلي كه خارج كرده بوديد در محل قرار گيري خود بگذاريد، پايه آن را گذاشته و در سمت جهت خلاف عقربه هاي ساعت بچرخانيد تا جا بيافتد.

شارژ كارتريج

در قسمت مخزن دو پيچ درپوش را باز كرده و پس از برداشتن آن، چرخ دنده ها را جدا كنيد.

شارژ كارتريج

شارژ كارتريج

شارژ كارتريج

از طرف ديگر نيز پيچ درپوش را باز كرده و آن را جدا كنيد.

شارژ كارتريج

پس از رها سازي كامل غلطك مغناطيسي آن را به دقت خارج كرده و با دمنده هاي بادي آن را تميز كنيد.

شارژ كارتريج

دو پيچ نگهدارنده ي نوار پلاستيكي را باز كرده و آن را نيز جدا كنيد.

شارژ كارتريج

مخزن تونر را قبل از شارژ كارتريج با دمنده بادي كاملا پاك كرده و پودر مورد نظر را به اندازه ي استاندارد پر كنيد، توجه داشته باشيد كه ممكن است در صورت پر شدن كامل مخزن با پرينت هاي صفحات كاملا سياه روبرو شويد كه اصلا خوشايند نيست.

 شارژ كارتريج

نوار پلاستيكي را در جاي خود گذاشته و پيچ هاي آن را محكم ببنديد.

شارژ كارتريج

در پوش سمت چپ را بسته و در سمت راست چرخ دنده ها را به همان شكلي كه خارج شده بودند جاگذاري مي كنيم و درپوش اين قسمن را نيز مي بنديم.

شارژ كارتريج

 

پس از اتمام كار بخش درام دار را به مخزن وصل كرده و آن را جاسازي كنيد

شارژ كارتريج

در پوشي را كه در ابتداي كار باز رده بوديد را نيز در محل خود قرار داده و ببنديد.

 

شارژ كارتريج

در انتها ي كار فنر شاتر را جاسازي كرده و كار را تمام كنيد.

شارژ كارتريج

شارژ كارتريج با موفقيت به اتمام رسيد و شمامي توانيد از آن استفاده كنيد. كارتريج ها با توجه به تنوع چاپگر ها در مدل ها و اندازه هاي مختلفي طراحي و ساخته شده اند و ممكن است هركدام از آن ها از يك روش اختصاصي براي شارژ استفاده كنند ، در دوره هاي آموزشي برگزار شده در اين موسسه كارآموزان با تمامي روش هاي شارژ كارتريج و انواع پودر هاي موجود براي شارژ كارتريج آشنا شده و در بخش تعميرات ماشين هاي اداري نيز تعميرات كارتريج را به صورت كامل ياد مي گيرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۷:۱۱ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آموزش تعميرات ماشين هاي اداري : اگر به دنبال يك آموزشگاه مناسب جهت آموزش تعميرات ماشين هاي اداري هستيد ابتدا لازم است بدانيد چه چيز هايي را قرار است ياد بگيريد. در اين مطلب قصد داريم شما را با سرفصل هاي آموزش تعميرات ماشين هاي اداري آشنا كنيم. با ما همراه باشيد.
آموزش تعميرات ماشين هاي اداري در ايران شامل آموزش تعميرات كپي ، آموزش تعميرات پرينتر ، آموزش تعميرات فكس ، آموزش تعميرات اسكنر ، آموزش تعميرات پول مشار و شارژ كارتريج مي باشد. شما با گذراندن دوره هاي تعميرات ماشين هاي اداري مي توانيد به راحتي وارد بازار كار ماشين هاي اداري بشويد و با يك پايه ي قوي كار خود را آغاز كنيد.

آموزش تعميرات ماشين هاي اداري

فرآيند آموزش تعميرات ماشين هاي اداري

سر فصل هاي آموزش تعميرات ماشين هاي اداري را مي توانيم به طور كلي به دو قسمت اصلي تقسيم بندي كنيم. قسمت اول آموزش هاي سخت افزاري مي باشد كه در طي آن بايد هر گونه تعويض يا تعمير قطعات ماشين هاي اداري را ياد بگيريد. پس از اين آموزش ها بايد با كليه تنظيمات و ارور هاي ماشين هاي اداري مختلف آشنا شويد. در ادامه هر كدام از اين روش ها را به تفضيل شرح خواهيم داد.

 

آموزش تعميرات ماشين هاي اداري (بخش فيزيكي)

شما در ابتداي امر بايد به يك مفهوم صحيح از آنچه قرار است تعمير كنيد ، برسيد. در ابتداي دوره هاي آموزش تعميرات ماشين هاي اداري در مورد فرآيند كپي گرفتن ، پرينت گرفتن و فكس به طور عملي يا تئوري آشنا مي شويد. پس از اين كه با اساس كار ماشين هاي اداراي آشنا شديد نياز است با انواع مدل هاي ماشين هاي اداري ديجيتال و آنالوگ و همچنين روش تقسيم بندي مدل هاي آن ها آشنا شويد. مرحله ي بعدي در اين فرآيند شناخت بخش هاي متفاوت ماشين هاي اداري مي باشد. پس از اين كه با روش كار و انواع ماشين هاي اداري آشنا شديد بايد با بخش هاي كوچك تر اين دستگاه ها نيز آشنا شويد. پس از اين كه بخش هاي مختلف يك ماشين اداري را شناختيد ، زمان يادگيري باز و بسته كردن ماشين هاي اداري مي باشد. شما پس از اتمام مرحله ي يادگيري باز و بسته كردن ماشين هاي اداري بايد بتوانيد كاور هاي دستگاه هاي اداراي مانند دستگاه هاي فتوكپي ، پرينتر و فكس را باز و بسته نماييد ، يك دستگاه را به طور كامل تميز كاري و سرويس نماييد و همچنين آينه ها را به درستي تمير كنيد. پس از اين آموزش ها كار كمي تخصصي تر مي شود و به شما آموزش داده مي شود كه چگونه قطعات اصلي ماشين هاي اداري را تعويض و يا تعمير نماييد. اين آموزش ها شامل موارد زير مي شوند:

سرفصل هاي آموزشي براي تعويض يا تعميرات ماشين هاي اداري

1.    كسب شناخت علمي از بلوك دياگرام هاي ماشين هاي اداري
2.    تعويض يا تعمير نازل جوهر
3.    استفاده از ابزار آلات مناسب جهت باز و بسته كردن نازل جوهر
4.    آموزش شناسايي انواع پودر ها و آموزش استفاده ي درست از هر كدام
5.    آموزش استفاده از بوبين
6.    آموزش تعميرات پرينتر هاي سوزني (پرينتر هاي مورد استفاده در بانك ها)
7.    آموزش تعمير يا تعويض ريبون
8.    آشنايي با انواع سنسور هاي موجود در پرينتر هاي سوزني
9.    آشنايي با نحوه عملكرد انواع سنسور هاي موجود در پرينتر هاي سوزني
10.  آموزش تعميرات پرينتر هاي صندوق هاي قبض (پرينتر هايي كه در صندوق فروشگاه ها استفاده مي شوند.)
11.  آشنايي با انواع سنسور هاي موجود در پرينتر هاي صندوق هاي قبض
12.  آشنايي با نحوه عملكرد انواع سنسور هاي موجود در پرينتر هاي صندوق هاي قبض
13.  آشنايي با ماشين هاي اداري كاربني و ليزري
14.  آموزش شارژ انواع كارتريج ها و كليه ي چاپگر هاي جوهر افشان
15.  آموزش شارژ انواع تونر چاپگر هاي ليزري
16.  آموزش تعويض بايوس ماشين هاي اداري

آموزش تعميرات ماشين هاي اداري (بخش تنظيمات و ارور ها)

در اين بخش از آموزش تعميرات ماشين هاي اداري شما مي بايست تمامي تنظيمات مربوط به ليزر و ساير قسمت هاي ماشين هاي اداري را ياد بگيريد. علاوه بر تنظيمات ، موضوع مهم ديگري كه در اين قسمت ياد مي گيريد كد هاي تكنسيني و روش هاي رفع ارور هاي دستگاه هاي مختلف مي باشد. اين آموزش ها شال موارد زير مي باشند:

سرفصل هاي آموزشي جهت رفع ارور ها  و تنظيمات ماشين هاي اداري

1.    عيب يابي مشكلات ناشي از گرفتگي نازل جوهر
2.    عيب يابي ارور ها و مشكلات ناشي از نوار انكودر
3.    عيب يابي ارور ها و مشكلات ناشي ازپليت تايمينگ
4.    عيب يابي ارور هاي مربوط به خطا هاي بوبين
5.    عيب يابي مشكلات ناشي از تونر هاي زائد
6.    عيب يابي مشكلات ناشي از داكتر بليد
7.    عيب يابي مشكلات مربوط به پنل ها
8.    آموزش ريست كردن دستگاه هاي فكس
9.    عيب يابي انواع دستگاه هاي فكس
10.    آموزش ريست كردن بايوس ماشين هاي اداري

تا اين قسمت با مباحثي كه در تعميرات ماشين هاي اداري لازم است آموزش ببينيد آشنا شديد. لازم به تذكر مي باشد بر اساس تشخيص آموزشگاه و يا مدرس مورد نظرتان ممكن است ترتيب اين مباحث متفاوت باشد اما به طور كلي مي توان گفت آنچه براي تعميرات ماشين هاي اداري لازم مي باشد ، چيزي خارج از اين مباحث نيست و با يادگيري صحيح هر كدام از اين مباحث شما قادر خواهيد بود از پس هر نوع تعمير و هر نوع ماشين اداري بر بياييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۶:۰۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

قلم ويبراتا Vibrata براي تزريقي بدون درد چگونه كار مي كند

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

 
۵ (۱۰۰%)۱ vote
 

قلم ويبراتا Vibrata براي تزريقي بدون درد چگونه كار مي كند؟ :  دكتر سيمون اوريان با استفاده از تئوري كنترل دريچه اي Vibrata را توسعه داد. اين تئوري پيشنهاد مي كند كه ورودي غير- دردناك مي تواند بطور موثري دريچه هاي ورودي درد را خاموش كنند. اساسا، درد تنها مي تواند توسط محرك هاي مهار شود كه اعصاب غير حساس به درد را فعال مي كنند. Vibrata به عنوان يك محرك لمسي عمل مي كند كه در طي تزريقات احساس درد را مهار مي كند.

قلم ويبراتا

توضيح مختصري درباره تئوري كنترل دريچه اي

زماني كه درد را تجربه مي كنيم، اين درد معمولا از طريق اعصاب بدن منتقل مي شود و در نهايت به سيستم عصبي مركزي مي‌رسد با اين حال، تئوري كنترل دريچه اي پيشنهاد مي كند كه ورودي غير- درد بطور موثري “دريچه هاي” ورودي درد را خاموش مي كنند. زماني كه اين امر رخ دهد، درد مي تواند بطور طبيعي سركوب شود. اين ايده اولين بار در اواسط دهه ۶۰ معرفي شد.

در طول سالها، تئوري كنترل دريچه اي توجه زيادي را به سمت خود جلب كرده است و كاملا تحقيقات مربوط به درد را متحول كرده است. همانند بسياري از مطالعات ديگر، در اين زمينه نيز افرادي وجود دارند كه به دليل فقدان توضيحات درباره برخي مشاهدات نسبت به اين تئوري محتاطانه برخورد مي كنند. گفته مي شود در زمان تجربه درد، اين تئوري رابطه بين جنبه هاي جسمي و روان‌شناختي را شرح مي دهد.

تئوري

قلم ويبراتا


در اصل، اين تئوري با اين ايده شروع شد كه فيبرهاي قطور و نازك درد اطلاعات را منتقل مي كنند. در داخل فيبرهاي عصبي، اين اطلاعات به سلولهاي انتقال دهنده در شاخ خلفي نخاع منتقل مي شوند كه به مغز و همينطور اينترنورون هاي موثر بر فعاليت سلولي هدايت مي شوند. در حالي كه فيبرهاي قطور سلولهاي انتقال دهنده را تحريك مي كنند، فيبر نازك از فعاليت سلولهاي مهاري جلوگيري مي كند. با در نظر گرفتن اين امر، آنها مشاهده كردند زماني كه فعاليت فيبر بزرگ نسبت به فعاليت فيبر نازك غالب تر است درد كمتري احساس مي شود. پس از آن دانشمندان توانستند توضيح دهند كه چرا برخي دردها را با شدت كمتري تجربه مي كنيم.

پس از تحقيقات اوليه، يك “طرح مداري” عصبي تهيه شد كه در آن دو مسير به مغز ديده مي شود. همينطور كه سيگنال سلولها به نخاع و در نتيجه مغز هدايت مي شوند، آنها دريافتند كه سلولهاي انتقال دهنده و مهاري نيز براي رسيدن به مغز باي‌پس مي‌شوند. بسته به وضعيت مغز، اين سيگنال مي تواند به نخاع بازگردانده شود كه شدت درد تجربه شده را تعيين مي كند. پس از اين، رابطه بين اثرات جسمي و روان شناختي بطور كامل تغيير كرد و شناخت ما از پديده درد تحول يافت.

سيگنالها

در تئوري كنترل دريچه اي، ما مي توانيم تاثير فيبرهاي فاقد گيرنده درد را مشاهده كنيم. اساسا، آنها فيبرهايي هستند كه سيگنال درد را در طول خود منتقل نمي كنند. با اين حال، فعالسازي اين عصب ها باعث ايجاد يك عكس العمل در فيبرهاي درد مي شود و اين امر منجر به ايجاد درد مي شود.

علاوه بر اين، مراكزي در سيستم عصبي محيطي وجود دارند كه در آنها تنظيم محرك هاي درد رخ مي دهد. همراه با لامينا، اين ناحيه‌ در شاخ خلفي نخاع مي باشد كه فيبرهاي Aó و C و همينطور Aß را دريافت مي كند. زماني كه فيبرهاي درد توسط فيبرهاي فاقد گيرنده درد مهار مي شوند، اين دريچه بسته مي شود و انتقال محرك ها به آنها بلوكه مي شود. در نقاط ديگر لامينا، اين دريچه مي تواند باز شود زيرا فيبرهاي درد، فيبرهاي فاقد گيرنده درد را مهار مي كنند.

خلاصه

روي هم رفته، تئوري كنترل دريچه اي توضيح مي دهد كه چگونه درد مي تواند تنها از طريق محرك هايي مهار شود كه نورون هاي فاقد گيرنده درد را فعال مي كنند. زماني كه بطور ذاتي يك ناحيه را پس از تجربه درد مالش مي دهيم، اين كار تا حدي درد را تسكين مي دهد زيرا همين فيبرها باعث تحريك نورون هاي فاقد گيرنده درد در لامينا مي شوند.

در ابتدا، اين تئوري براي سالهاي بسياري مورد ترديد بود. عليرغم اين امر، فرض قبلي همچنان به قوت خود باقي است اگرچه در اين سالها برخي اصلاحات انجام شده است. امروزه، متخصصان به اين تئوري به عنوان توضيح ساده انگارانه نگاه مي كنند كه كاستي بسياري مختلفي دارد. گفته مي شود، اين تئوري الهام بخش تعدادي از آزمايشات مهم و سرفصل هاي تحقيقاتي بوده است و باعث افزايش درك ما از چگونگي مواجه بدن با درد از لحاظ جسمي و رواني را شده استش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۷:۳۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ميكرونيدلينگ و تاثير آن بر پوست مردم آسيا و ايران

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

 
۵ (۱۰۰%)۱ vote
 

ميكرونيدلينگ و تاثير آن بر پوست مردم آسيا و ايران : پوست افراد در مناطق مختلف از جهان متفاوت است اين تفاوت در تعداد رنگدانه ها است در برخي نقاط تعداد رنگ دانه هاي پوست مردم كم و در برخي نقاط تعداد بيشتري دارد. به همين دليل مردمان آسيا معمولا بيشتر از سفيدپوستان اروپايي يا سياه پوستان آفريقايي، جوش مي زنند. جوش هاي سرسياه و لكه هاي قهوه اي هم معضل ديگري به دليل تابش خورشيد پرحرارت براي مردمان آسيا هستند.

ميكرونيدلينگ و تاثير آن بر پوست

باد و سرماي خشك پاييزي و زمستاني و گرماي خشك تر تابستاني، باعث شده كه پوست آسيايي ها بسيار خشك و حساس شود و در نتيجه خيلي زود چروك بخورد . به خاطر اين دلايل است كه خيلي از خانم ها در سن هاي پايين اقدام به تزريق بوتاكس يا چربي مي كنند تا چين و چروك موجود در صورتشان مانند چين و چروك هاي اطراف چشم يا خط لبخندشان را ازبين ببرند همچنين اين افراد از خشكي پوست مخصوصا بعد از حمام كردن رنج مي برند.

تغذيه هم تاثير زيادي در به وجود امدن عارضه هاي پوستي دارد. مثلا در پوست اسيايي ها به دليل خوردن غذاهاي تند و پرادويه و آلرژي زا مانند بادمجان يا گوجه فرنگي قرمزي و خارش به وجود مي ايد.البته دلايل زيادي وجود دارد كه استرس بيش از اندازه يكي از ان ها است نگراني ديگر مردمان قاره پهناور آسيا اين است كه بيشتر اوقات، پوست صورتشان خسته و تيره به نظر مي رسد. اغلب كشورهاي آسيايي، آب و هواي آلوده اي دارند. پس، اگر تيرگي پوست مردم آسيا ژنتيكي نباشد، حتما در اثر آلودگي هوا است.

تاثير گذار بودن درمارولر و ميكرونيدلينگ

در مورد تاثير گذار بودن درمارولر و ميكرونيدلينگ بر درمان مشكلات پوستي مردم آسيا تحقيقاتي صورت گرفت. در اين تحقيقات، ۳۶ آسيايي از سن ۱۸ تا ۴۰ سال داوطلب شدند تا ببينند ميكرونيدلينگ با استفاده از درمارولر ميتواند جاي زخم و جاي جوش روي صورت شان را برطرف كند. آن ها در طول يك ماه، پنج دوره درماني را با درمارولر گذراندند. جاي زخم و جاي جوش حدود ۷۵% داوطلبان از بين رفته بود.

هنگام مقايسه عكس هاي قبل و بعد داوطلبان حدود ۵۰ تا ۷۵% عارضه هاي پوستي آنان بهبود يافته بود. بعد از پايان دوره درماني و تحقيق همگي آن ها از نتيجه كار راضي بودند. ميكرونيدلينگ هيچ گونه عوارضي نداشته، در همه آن ها قرمزي و سفتي پوست مشاهده شده بود كه اين امري طبيعي بوده و بعد از چند ساعت اثر آن از بين رفته است. درمارولر يا ميكرونيدلينگ عارضه ها و آسيب هاي انواع پوست با انواع رنگ ها را بدون هيچ گونه عوارضي درمان مي كند.

آيا ميكرونيدلينگ واقعا تاثيرگذار است؟

ميكرونيدلينگ و تاثير آن بر پوست


براي درمان مشكلات و عارضه هاي پوستي روش هاي متعددي وجود دارد. اغلب مردمان آسيا و ايران براي درمان و بهبود مشكلات پوستي خود از روش هاي ليزر و لايه برداري هاي شيميايي استفاده مي كنند. كه با توجه به حساسيت پوست شان احتمال تغيير رنگدانه هاي پوستي و ايجاد زخم بعد از درمان وجود دارد. ميكرونيدلينگ با استفاده از درمارولر بدون هيچ گونه تغيير رنگ پوست و ايجاد زخم، عارضه پوستي مردم ايران و آسيا را درمان مي كند.

ميكرونيدلينگ در مقايسه با ديگر روش هاي درماني بسيار ايمن تر و باصرفه تر از نظر هزينه و وقت مي باشد. امروزه از ميكرونيدلينگ و درمارولر براي درمان جاي زخم و بسياري ديگر از مشكلات پوستي و زيبايي استفاده مي شود. بسياري از متخصصين پوست ومو به مراجعه كنندگان خود روش ميكرونيدلينگ را پيشنهاد مي دهند زيرا اين روش به نتايج بسيار درخشاني در درمان و بهبود آسيب ها و عارضه هاي پوستي دست يافته است. تمامي كساني كه از اين روش استفاده كرده اند از نتيجه كار و انتخابشان راضي بوده اند. شما مي توانيد از ميكرونيدلينگ و درمارولر در خانه استفاده كنيد و روش درماني خود را داشته باشيد. بعد از استفاده از درمارولر به راحتي مي توانيد به انجام فعاليت هاي روزانه خود برسيد.

براي درمان جاي زخم هاي بسيار وخيم و بد ميتوان از تركيب روش ميكرونيدلينگ و ساب سيژن استفاده كرد. ساب سيژن روشي است ساده و سر پايي و بي خطر كه در درمان جاي جوش، جاي بخيه و آبله مرغان و … استفاده مي شود. عامل اصلى فرورفتگى پوست، در محل ايجاد آكنه و جوش، چسبندگى و فيبروز زير آن است كه موجب كشيده شدن پوست به داخل و فرورفتن آن ميگردد. آزادسازى اين چسبندگى ها بخش مهم و ضرورى براى درمان اينگونه ضايعات پوستى مي باشد. ساب سيژن سطح اسكار را از اتصال زيرين آزاد مي كند و منجر به ايجاد بافت همبند جديد در نزديكي اسكار مي شود. استفاده از درمارولر و ساب سيژن با هم جاي جوش و اسكارهاي بسيار وخيم و عميق را از بين مي برد.

ميكرونيدلينگ و نقش آن در درمان انواع اسكار

درمارولر و ميكرونيدلينگ نتيجه بسيار خوبي را در پايان دوره درماني ارائه مي دهد. بسيار ارزان و بدون هيچ گونه عارضه اي است. بلافاصله بعد از استفاده از درمارولر مي توانيد به كارهاي روزانه خود برسيد. مي توانيد از درمارولر براي گرفتن نتايج بهتر در موارد خاص و حاد همزمان با ديگر روش هاي درماني استفاده كنيد. ميكرونيدلينگ بر روي انواع پوست با انواع رنگ مانند پوست مردم آسيا و ايران اثر دارد و عارضه هاي پوستي آن ها را درمان مي كند. اين روش يك روش نوين و جديد براي بهبود مشكلات پوستي است كه توسط خيلي از متخصصين و مراجعه كنندگان آن ها انتخاب مي شود. هيچگونه تغيير رنگي در هر نوع پوستي ايجاد نمي كند و كاملا ايمن و مطمئن است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۴:۲۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

رفع تيرگي واژن و درمان تيرگي ناحيه تناسلي

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

 
۵ (۱۰۰%)۱ vote
 

رفع تيرگي واژن و درمان تيرگي ناحيه تناسلي : رفع تيرگي واژن يا به عبارتي درمان تيرگي ناحيه تناسلي به عنوان يكي از موضوعات بسيار مهم در بين زنان به شمار مي رود . با گذشت زمان و به دلايل مختلفي واژن دچار تيرگي شده و تغيير رنگ مي دهد .تيرگي واژن به دلايل مختلفي رخ مي دهد ، و اين موضوع براي بانوان بسيار ناخوشايند بوده و نگران كننده است.

رفع تيرگي واژن

بايد بگوييم كه رفع تيرگي واژن و روشن شدن پوست ناحيه ي تناسلي امروزه قابل انجام است .در ابتدا توصيه بر اين است كه علت تيرگي واژن روشن شود ، سپس اقداماتي براي رفع تيرگي و كاهش تيرگي انجام شود . يكي از علت هاي اصلي تيرگي واژن استفاده از ژيلت به عنوان ارزان ترين راه براي از بين بردن موهاي زائد مي باشد .

علاوه بر آن عوامل ژنتيكي ، اصطكاك منظم بين افراد چاق ، بيماري پوستي ، اصلاح مرتب موهاي زائد و قرار گيري بيش از اندازه در معرض نور آفتاب از ديگر عوامل تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي مي باشد . با پيدا كردن علل تيرگي واژن مي توان از بروز تيرگي پيشگيري كرد . در ادامه ي اين مقاله به معرفي كليه ي اقدامات و راهكارهاي موثر براي رفع تيرگي واژن و درمان تيرگي ناحيه ي تناسلي خواهيم پرداخت .

روش هاي مختلف درماني براي رفع تيرگي واژن

اين سوال كه چكونه مي توان واژن سفيدي داشت ؟ سوال اكثر بانوان از پزشك معالج يا بزرگ تر ها مي باشد . ممكن است اين سوال براي شما هم پيش آمده باشد ، و تاكنون نتوانسته باشيد جواب قانع كننده اي نسبت به اين سوال پيدا كنيد ، و با جواب هايي همچون ارثي بودن تيرگي واژن و يا جواب هايي مشابه دست به سر شده باشيد . در ادامه ي اين مقاله راهكارهاي رفع تيرگي واژن را به شما معرفي مي كنيم . و نيز بهترين روش رفع تيرگي واژن را به شما خواهيم گفت. مطمئن باشيد اين مقاله راهكارهاي بسيار موثري را به شما پيشنهاد مي دهد .

درمان خانگي تيرگي واژن

در اكثر مواقع تيرگي واژن در منزل و به كمك روش هاي خانگي قابل درمان است و نيازي به مراجعه به پزشك نمي باشد. در ادامع بع معرفي انواع درمان خانگي تيرگي واژن مي پردازيم .

صابون پاپايا. يكي از راهكارهاي درمان خانگي تيرگي واژن استفاده از صابون پاپايا به عنوان يك بمحصول اورگانيك و طبيعي است كه با استفاده مرتب از آن مي توانيد تيرگي واژن را از بين برده و پوست ناحيه ي تناسلي را روشن كنيد . براي كسب نتيجه از اين روش مي توانيد در هر شبانه روز ۲ بار صبح و شب از آن استفاده كنيد. هميشه بعد از استفاده از صابون پاپايا استفاده از مرطوب كننده براي جلوگيري از خشكي پوست توصيه مي شود .

شما همچنين مي توانيد از خود ميوهي پاپايا استفاده كنيد . به اين منظور شما مي توانيد يك تكه پاپاياي رسيده را پوست كنده و بزرگترين تكه آن را روي واژن تان بماليد. به مدت ۳۰ دقيقه منتظر بمانيد و سپس موضع را با آب به خوبي شسته و پاك كنيد . رنگ واژن در عرض چند هفته تغيير يافته و روشن تر مي شود .

مخلوط آب ليمو و ماست. يكي از تركيبات موثر و يكي از روش هاي موثر درمان خانگي رفع تيرگي واژن استفاده از مخلوط آب ليمو و ماست مي باشد . براي تهيه ي اين تركيب ¼ پيمانه اب ليمو را با يك قاشق غذاخوري از ماست مخلوط كرده و روي ناحيه تناسلي خود بماليد. استفاده از اين تركيب در طولاني مدت تيرگي واژن را از بين برده و آن را درمان مي كند . البته لازم به ذكر است كه با يكي دو بار استفاده از اين مخلوط نمي توانيد به نتيجه ي دلخواه دست پيدا كنيد ، استفاده از اين مخلوط نيازمند صبر و حوصله است . استفاده از ژل آلئورا بعد از استفاده از اين تميز كردن توصيه مي شود . نكته قابل ذكر اين است كه ، از اين مخلوط بلافاصله بعد از اصلاح استفاده نكنيد ، چرا كه باعث تحريك ناحيه ي تناسلي مي شود .

استفاده از خمير بادام. يكي ديگر از راه هاي رفع تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي استفاده از خمير بادام است . براي تهيه ي اين خمير مي توانيد ، تعدادي مغز بادام را به مدت ۲۴ ساعت خيس كرده ، سپس پوست آن را كنده و چند قطره شير به آن اضافه كنيد اضافه كنيد.خمير تهيه شده را به مدت ۱ ساعت روي ناحيه ي تيرگي واژن خود ماليده و سپس آن را با آب ولرم بشوييد. استفاده از اين خمير به مرور زمان تيرگي ناحيه ي واژن را برطرف مي كند .

استفاده از شير براي رفع سياهي واژن. شير خواص زيادي دارد ، و به عنوان يك نرم كننده و سفيد كننده كاربرد دارد . شير باعث طراوت و تازگي پوست مي شود . مي توانيد از شير به عنوان راه درمان براي رفع تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي استفاده كنيد . انتظار شما بايد از سفيدي و رفع تيرگي واژن بايستي معقول باشد . ولي با استفاده ي مداوم مي توانيد به نتيجه ي مطلوب برسيد .

پراكسيد را به مدت ۱۵ دقيقه روي موضع و قسمت تيرگي واژن بماليد . براي كسب نتيجه ي دلخواه مي توانيد اين كار را دو بار در روز انجام دهيد . پراكسيد يك ماده با خاصيت اسيدي است . استفاده از روغن بادام و يا نارگيل بعد از شستن آن براي خنكي توصيه مي شود . استفاده از پراكسيد نيز همانند مخلوط آبليمو و ماست بلافاصله بعد از اپيلاسيون توصيه نمي شود . چرا كه ممكن است پوست را تحريك كرده و جوش بزند .

در ابتداي اين مقاله به معرفي روش هاي خانگي براي درمان تيرگي واژن پرداختيم . در ادامه روش ها و درمان دارويي تيرگي واژن را به شما معرفي مي كنيم .

درمان دارويي تيرگي واژن

استفاده از كرم هاي سفيد كننده حاوي هيدروكينون يكي از روش هاي درمان دارويي تيرگي واژن مي باشد . اين كرم با ممانعت از توليد ملانين در پوست ، به عنوان يك روش پرطرفدار براي رفع تيرگي واژن به شمار مي رود . ولي استفاده از آن بايستي در حد معمول وو غلطت آن نيز با مشورت پزشك معالج باشد ، چرا كه مصرف طولاني مدت آن نتيجه را برعكس خواهد كرد . اين روش درماني يكسري عوارضي را هم در پي خواهد داشت ، بيماري كبدي جز عوارض مصرف طولاني مدت اين روش مي باشد.

شما مي توانيد در مورد درمان با استفاده از سفيد كننده ملايم پوست با متخصص پوست خود صحبت كنيد . كرم هاي گياهي موجود در بازار از جمله كرم رفع تيرگي بدن هربادرم كه از عصاره هاي طبيعي گياهي در توليد آن استفاده شده است ، روش مناسبي براي رفع تيرگي واژن و بدن مي باشد . دوره ي استفاده از اين كرم ۶۰ الي ۹۰ روز است . و افرادي كه از اين كرم براي رفع تيرگي زير بغل و ناحيه ي تناسلي استفاده كرده اند ، راضي بوده اند .

يكي ديگر از روش هاي درمان دارويي رفع تيرگي واژن استفاده از سفيد كننده كلر است . ولي استفاده از اين روش بايستي تحت نظر متخصص پوست و با مشورت با وي باشد . اين روش خود سرانه نبايد براي درمان انتخاب شود ، بلكه بايستي غلظت مصرف آن ، طول دوره ي درمان آن با تجويز متخصص پوست براي روشن كردن پوست ناحيه ي تناسلي استفاده شود .

اگر ناحيه ي واژن و ناحيه ي تناسلي شما به دليل استفاده از اپيلاسيون، ژيلت، و يا …. تيره شده باشد . شما مي توانيد از روش ليزر درماني به جاي اپيلاسيون براي از بين بردن موهاي زائد خود استفاده كنيد . استفاده از ليزر درماني به عنوان يك روش طولاني مدت و تقريبا دائمي براي از بين بردن موهاي زائد مي باشد .و اين روش رشد موها را كندتر كرده و شما مي توانيد به مدت طولاني از شر موهاي زائد خلاص شويد . نكته ي قابل ذكر اسن اشت كه جلسات ليزر درماني بايستي به طور كامل انجام شود .

روش هاي پيشگيري از تيرگي واژن

تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي مشكلي است كه اكثر افراد با آن دست و پنجه نرم مي كنند . ما در اين مقاله روش هاي درمان و رفع تيرگي واژن را به شما معرفي كرديم. ولي يكسري روش هايي هم وجود دارد كه شما مي توانيد با رعايت آن ها از تيرگي واژن پيشگيري كنيد . اين روش ها عبارتند از :

لايه برداري :

تجمع بيش از حد سلول هاي مرده عامل تيرگي پوست مي باشد و اين تيرگي فقط مختص آرنج و زانو نمي باشد . براي درمان اين تيرگي مي توانيد از روش لايه برداري استفاده كنيد . براي اين كار قبل از اقدام به اصلاح ، ناحيه ي مورد نظر را با استفاده از ليف، اسكراب يا برس لايه برداري كنيد. اين كار خشكي پوست را برطرف كرده و مانع از تحريك پوست و رشد موهاي زير پوستي در ناحيه ي بيكيني مي شود .

استفاده از كرم ضد آفتاب

استفاده از كرم ضد آفتاب هنگام حمام آفتاب مانع از نفوذ تشعشعات مضر خورشيد به پوست ناحيه بيكيني مي شود . شما مي توانيد براي محافظت از پوست ناحيه ي تناسلي خود از كرم ضد آفتاب با يك شماره SPF بالا (فاكتور حفاظت از آفتاب) مانند SPF 45 استفاده كنيد . استفاده از يك نرم كننده طبيعي مانند روغن زيتون بعد از حمام آفتاب مفيد است .

پوشيدن لباس نخي گشاد و راحت

علت ديگر تيرگي واژن عرق سوختگي ناحيه ي تناسلي در پي پوشيدن لباس هاي پلاستيكي و تنگ در روز هاي گرم تابستان مي باشد . پوشيدن لباس هايي با پارچه هاي مصنوعي و پلي استر از رسيدن هوا به پوست مانع شده و باعث خستگي زودرس شما خواهد شد .

استفاده از تيغ با كيفيت

اصلاح مو با تحريك پوست ، منجر به تيرگي پوست مي شود . تحريكات پي در پي پوست منجر به بروز لكه هايي روي پوست خواهد شد . يكي ديگر از عوامل ايجاد لكه هاي پوستي وجود هرگونه زخم و آسيب پوستي است . براي جلوگيري از وقوع اين مورد شما مي توانيد از تيغ هاي با كيفيت براي اصلاح موها استفاده كنيد و موها را در جهت رشد تيغ بزنيد . از تيغه هاي با كيفيت استفاده كنيد و به آرامي در جهت رشد مو تيغ را بكشيد. اگر اپيلاسيون روزانه انجام شود ، پوست در برابر آن واكنش نشان داده و با محافظت از خود باعث تيرگي پوست مي شود .

مصرف ميوه و سبزيجات بيشتر

ميوه ها و سبزيجات مانند پرتقال ، و انواع توت ها به دليل داشتن مقدار زيادي آنتي اكسيدان باعث روشني پوست مي شوند . آب آشاميدني نيز به عنوان ماده ي موثر در حذف سموم از بدن است .

آب بيشتري بنوشيد مصرف زياد آب كمك شاياني به پاكسازي سموم از بدن مي كند . براي ميزان مصرف روزانه آب آشاميدني هيچ قانون خاصي وجود ندارد ، ولي در حالت كلي زنان و مردان بايستي روزانه ۸ ليوان آب مصرف كنند .

موارد ذكر شده در بالا براي رفع تيرگي زير بغل نيز صدق مي كن .

روشي موثر براي رفع تيرگي واژن

كرم حاوي هربادرم براي رفع تيرگي واژن و زيربغل موثر است . استفاده ي مرتب از اين كرم تيرگي واژن و زير بغل را درمان خواهد كردو شما مي توانيد آثار آن را بعد از يك هفته استفاده مشاهده كنيد .

با استفاده از راهكارهاي پيشنهادي در اين مقاله شما مي توانيد تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي را درمان كنيد . درمان تيرگي واژن و ناحيه ي تناسلي آسان است ، و نيازمند داشتن نظم و ادامه در استفاده از يكي از راهكارهاي پيشنهادي مي باشد . ش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۱:۰۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین