كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

لاغري شكم با جراحي زيبايي

لاغري شكم با جراحي زيبايي : بسياري از افراد هستند كه براي داشتن شكم تخت و بدون چربي راههاي زيادي را امتحان كرده اند، از انجام فعاليت هاي سخت هوازي گرفته تا استفاده از انواع دمنوش هاي لاغري و داروها و ژل هاي چربي سوز. اما از آنجا كه براي اين روش ها نياز به صرف زمان زيادي براي رسيدن به نتيجه مطلوب است، هستند افراد بسياري كه از اين روش هاي گفته شده نتيجه لازم را نگرفته اند و تصميم هاي ديگري نظير انجام جراحي هاي زيبايي گرفته اند.

لاغري شكم با جراحي زيبايي

به نظر آنها بهترين روش براي كوچك كردن شكم و داشتن اندامي زيبا و ايده آل جراحي زيبايي شكم مي باشد.

يكي از علت هاي مهم و اصلي بين مراجعه كننده هاي جراحي‌هاي زيبايي وجود مشكلاتي هست كه مربوط به ناحيه شكم و پهلوهاست در اين قسمت هاي بدن اين افراد كه پوست شان شل يا افتاده شده است و يا بخاطر انباشت توده هاي چربي به شكل برجسته است. اين افراد در زندگي روزمره خود دچار مشكلات خاصي در هنگام خريد لباس مي شوند و هرگز لباس مناسبي براي خودشان نمي توانند تهيه كنند.

جراحي روشي مناسب براي حذف چربي هاي اضافه

اين عمل هم مثل جراحي هاي زيبايي ديگر با توجه به شرايط خاص هر فرد دوره درماني خاصي برايش تعريف مي‌شود:

 1. بسته به نوع ميزان چربي
 2. ميزان بافت چربي
 3. ميزان افتادگي و شلي پوست
 4. تعداد دفعات زايمان در بيمار
 5. مثل سن مناسب و داشتن سلامت عمومي
 6. كيفيت پوست بيمار (پوست سفت بدون ترك يا پوست نازك با ترك فراوان)
 7. يا ميزان پوست اضافه بالا و پايين شكم، مقدار چربي دور شكم و پهلو، شل يا سفت بودن عضلات شكم

حذف چربي ها با روش ليپماتيك

امروزه از بين بردن چربي با روش جراحي ليپماتيك به يكي از روش هاي موفق براي داشتن اندامي ايده آل و متناسب شناخته شده است. به كمك ليپوماتيك چربي هاي انباشت شده در نواحي مختلف بدن از جمله پهلو و ران ها و شكم را كه با انجام ورزش و فعاليت هاي سنگين و رژيم غذايي از بين نرفته اند رامي توان خيلي راحت از بين برد. به كمك جراحي ليپوماتيك تمام قسمت هاي بدن كه داراي انباشتو برجستگي بر اثر چربي بوده را مي توان تراشيد و توده چربي هاي انباشته در آن ناحيه را از بين برد.

البته بايد اين را هم بگوييم كه حذف كردن چربي ها در جراحي ليپماتيك به معناي سوزاندن چربي ها نيست، اين روش يعني برداشتن چربي، زيرا ليپوماتيك با قدرتي كه دارد از سوختن چربي ها جلوگيري مي كند و در اين روش بافت و سلول هاي چربي را بدون كوچكترين آسيب از زير پوست بيرون مي كشد؛ و دقيقا به همين خاطر است كه يك مزيت بسيار فوق العاده نسبت به ساير روش ها دارا است و آن هم تزريق چربي بيرون كشيده شده در ساير نواحي بدن است.

روش ليپوماتيك

ليپماتيك كه يك دستگاه كمپرسور مي باشد كه اين دستگاه هواي فشرده به وسيله به يك ميله باريك منتقل ميشود كه ان ميله وارد بدن ميشود و با سرعت بالا و به حالت ۳ بعدي لرزه هاي بسيار سريع را براي از بين بردن چربي ايجاد مي كند در اين روش كه به كمك باد و ارتعاش (حركات بسيار تند) چربي ها را خورد كرده با تخريب سلول هاي چربي انباشته در زير پوست باعث مي شود كه به راحتي چربي از بدن خارج شوند و آن ها را بيرون تخليه مي كند..

البته همانطور كه بيان شد انجام اين روش به هيچ عنوان آسيب و ضرري به بافت عضلاني و عروق و اعصاب شما وارد نخواهد كرد. دوره نقاهت در اين روش بسيار كوتاه است، فرد در حين اين عمل زمان خيلي كمي را در اتاق عمل سپري مي كند زيرا سرعت عمل زيادي اين روش دارد. اين روش نيازي به بستري شدن در كلينيك زيبايي و بيمارستان را ندارد.

در اين روش نسبت كبودي خيلي كمتر است نسبت به روش هاي ديگر جراحي هاي زيبايي

قبل از جراحي به روش ليپوماتيك به بافتي كه بايد تخليه شود داروي بي حسي مي زنند كه اين اقدام سبب كاهش احساس درد در ناحيه تخليه چربي مي شود اين بي حسي باعث مي شود كه شما در زمان جراحي كوچكترين دردي احساس نكنيد

اقدامات قبل و بعد ليپوماتيك

 1. افرادي كه الكل و دخانيات مصرف مي كنند بايد دو هفته قبل از جراحي مصرف آن را قطع كنند.
 2. بايد از مصرف آسپرين پرهيز كنند چون باعث رقيق شدن خون ميشود و باعث ايجاد مشكل ميشود.
 3. از شب قبل عمل بايد از مصرف غذاي سنگين و آب تا صبح عمل پرهيز كرد عمل بايد به صورت ناشتا انجام شود.
 4. دوره نقاهت بعد از انجام ليپوماتيك چيزي در حدود ۲ الي ۵ روز اس كه فرد بعد از آن مي تواند بدون مشكل فعاليتهاي روزمره اش را انجام دهد.
 5. بعد از جراحي ليپوماتيك فرد بايد به ميزان كافي مايعات، آب و آبميوه بنوشد تا از اتلاف آب بدنش جلوگيري شود.
 6. به افراد توصيه مي شود تا چند روز پس از ليپوماتيك از نشستن دوري كنند و تا جايي كه امكان دارد دراز بكشند تا دچار شلي يا افتادگي پوست زيادي نشوند.
 7. پزشك بعد از عمل براي بيمار گن تجويز مي كند و بيمار ۱ هفته بايد از گن استفاده كند

تخليه چربي با جراحي ابدومينوپلاستي

ابدومينوپلاستي يعني يك روش جراحي كه به منظور برداشت چربي و پوست اضافه كه روي شكم آويزان شده است؛ و در بيشتر مواقع مي توانند عضلات را بازسازي كنند.

اين روش جراحي زيبايي شكم براي خانم هايي كه بارداري متعدد داشته اند و از شكمي با پوست شل و افتاده رنج ميبرند روش خوبي مي باشد. اين روش براي افرادي كه داراي ميزان چربي بالايي هستند كاربرد دارد. در اين روش با عمل جراحى و برش زير شكم در خط سزارين پوست اضافه قسمت پايين شكم (زير ناف) برداشته و برش شكم با بخيه سفت ميشود و مجددا پوست شكم ترميم ميشود. ناف با پايه خود در محل جديد و مناسب قرار داده مي شود و حالت افتادگي ندارد. پوست و چربي شل و آويزان باعث اختلالات در برنامه زندگي مي شود و فرد را از پوشيدن لباس مناسب يا رفتن به مهماني ها بخاطر ظاهر و هيكل نا متناسب اذيت مي كند كه عمل ابدومينوپلاستي بهترين عمل براي رفع اين مشكلات است.

شما بلا فاصله بعد از عمل نمي توانيد خواهان شكمي تخت باشيد بلكه به دليل تورم و ورم فعلا زمان لازم است تا نتيجه مظلوب را گرفت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۳۷:۴۸ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ماسك براي حجم دادن به مو

ماسك براي حجم دادن به مو : اگر شما هم از افرادي هستيد كه مي خواهيد هم سلامت باشيد و هم زيبا مي توانيد از مواد طبيعي كمك بگيريد ، دقت داشته باشيد لازم نيست هميشه براي مراقبت نمودن از پوست و مو هزينه هاي زياد پرداخت كنيد و مواد شيميايي گران قيمت بخريد يا ساعت ها در آرايشگاهها به سر ببريد بلكه روش هاي ساده و خانگي نيز وجود دارد كه مي تواند به كمكتان بيايد.

ماسك براي حجم دادن به مو

ماسك براي حجم دادن به مو

آيا تا به حال در منزل خود ماسك مو ساخته ايد؟يكي از مواردي كه مي تواند تاثير زيادي در سلامت مو داشته باشد ماسك هاي مو هستند.شما با تهيه كردن اين ماسك ها مي توانيد بسياري از مشكلات موي خود را برطرف نماييد و به بهبود وضعيت موها كمك كنيد.يكي از شناخته شده ترين ماسك ها ، ماسكهاي هستند كه در خانه تهيه مي شوند زيرا هيچ گونه مواد شيميايي نداشته و غالبا تاثير فوق العاده ي دارند.

روش تهيه ماسك براي حجم دادن به مو

براي اينكه يك ماسك مفيد براي حجم دادن به موهايتان تهيه كنيد مي توانيد خودتان دست به كار شويد و خيلي ساده در خانه هايتان اين ماسك را آماده نماييد.
براي شروع بايد ژلاتين ، شير گرم ، پودر كاكائو ، زرده تخم مرغ را داشته باشيد.براي تهيه كردن اين ماسك ژلاتين را در شيرگرم بريزيد و رقيق كنيد و فرصت بدهيد تا چند دقيقه ي بماند بعد پودر كاكائو و تخم مرغ را به آن اضافه نماييد و خوب مخلوط كنيد. ب

ه همين سادگي ماسك آماده است شما مي توانيد ماسك را روي موهاي خشك بريزيد و كاملا به تمام موها آغشته نماييد و بعد با يك كلاه پلاستيكي آن را بپوشانيد تا كمي گرم شود.پس از گذشت تقريبا يك ساعت شما مي توانيد با شامپو و آب خنك موهايتان را بشويد. زماني كه ميخواهيد موهايتان را خشك كنيد سر را به سمت پايين بگيريد و خشك نماييد تا شاهد حجم زياده موهايتان شويد.

كلنيك كاشت مو زلفينه آماده ي ارائه خدمات خود به تمامي مراجعه كننده گان است . مشاورين ما شما را با نحوه ي كاشت ابرو , ترميم مو , درمان ريزش مو , كاشت مو و … آشنا مي كنند و راهنمايي هاي لازم را در خصوص اين امر به شما ارائه مي دهند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۱:۲۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تاثير ابروها در زيبايي صورت

تاثير ابروها در زيبايي صورت : هر فردي داراي فرم خاصي از صورت است و لازم است كه مدلي از ابرو را انتخاب كند كه با صورتش مناسب باشد پس نمي توانيم بگوييم كه براي همه يك مدل ابرو تناسب دارد و زيبايي را به او مي بخشد .

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

چه كنيم تا ابروهاي پر پشتي داشته باشيم

اگر مي خواهيد ابروهايتان را پر پشت كنيد مي توانيد از داروهاي كه در داروخانه موجود است استفاده نماييد . البته برخي از اين داروها مانند روگن و ماينوكسيديل موضعي هستند و سبب مي شوند كه رشد و تقويت فوليكول ها انجام گردد .تاثير ابروها در زيبايي صورت آنقدر زياد است كه با كمي كم پشت شدن ابروها تاثير آن در صورت زود ديده مي شود . اگر كه دوست نداريد از مواد شيميايي استفاده كنيد مي توانيد از مواد طبيعي براي پر پشت كردن موهايتان استفاده نماييد .

تاثير ابروها در زيبايي صورت

تاثير ابروها در زيبايي صورت

در ادامه اين پست به معرفي برخي از داروهاي گياهي پرداخته ايم تا شما بتوانيد براي پر پشت كردن ابروهايتان از آنها استفاده نماييد.

انواع گياهان دارويي براي پرپشت كردن ابروها

وازلين و روغن زيتون

اگر مي خواهيد ابروهايتان پر پشت شود مي توانيد از وازلين استفاده نماييد. بدين صورت كه در روز ۲ بار (هنگام صبح و بعد از ظهر) وازلين را به ابروهايتان و اطراف چشمتان بماليد. البته پيش از اينكه بخوابيد مي توانيد از روغن زيتون براي پر پشت كردن ابروهايتان استفاده نماييد شما با اينكار موجب مي شود كه ابروهاي ريخته شده دوباره رشد داشته باشند. زماني كه ابروهايتان دوباره شروع به رشد كرد مي توانيد از روغن زيتون و وازلين ديگر استفاده نكنيد .

ژل آلوئه ورا

اين ژل خواص متعددي داشته است و علاوه بر اينها مي توانيد براي ابروهايتان از آن استفاده نماييد. برخي از افراد به علت بسته شدن فوليكول هايشان ، ابروهايشان ريخته است كه مي تواند استفاده از اين ژل سبب پاك شدن پوستشان شود .
روغن نارگيل و بادام شيرين : اگر مي خواهيد به رشد ابروهايتان كمك بگيريد مي توانيد از ماساژ ابرو با روغن بادام شيرين و نارگيل استفاده نماييد.

زرده تخم مرغ

زرده تخم مرغ را روي ابروهايتان بماليد و اجازه دهيد كه پنج دقيقه ي روي پوست شما بماند .

ليموي تازه

ماساژ ابرو با ليموي تازه مي تواند سبب شود كه ابروهايتان تقويت گردد.

تغذيه سالم و صحيح

اگر ويتامين E و A و كلسيم در بدن با كمبود روبرو شده باشد موجب ريزش مو مي شود.قبل از هر چيزي بايد تغذيه سالم وصحيحي داشته باشد.

ابروي مناسب براي هر صورت

اگر از افرادي هستيد كه صورت كشيده داريد بايد ابروي گرد و هلالي داشته باشيد و اگر صورتتان گرد است ابروي با قوس تيز براي شما مناسب است . افرادي كه صورتشان قلبي است بايد ابروي صاف و صورت هاي بيضي ابروي متوسط(نه خيلي صاف نه خيلي گرد) داشته باشد .
در نتيجه مي توانيم بگوييم كه ابروهاي كلفت و پرپشت براي هر نوع صورتي مناسب تر است . اگر ابروهاي شما پرتر باشند چهرتان جوان تر به نظر مي آيد و ابروهاي باريك سبب مي شود سنتان بيشتر نشان داده شود پس دقت كنيد زيادي از حد ابروهايتان را باريك نكنيد .
اگر براي مرتب كردن ابروهايتان از موچين استفاده مي نماييد بهتر است هر بار يك رديف از ابروهايتان را برداريد تا زيادي از حد نازك نشود و هر بار كه يك رديف بر مي داريد از فاصله دور ابروهايتان را نگاه كنيد تا دقيق تر بتوانيد صورتتان را بررسي نماييد البته فراموش نكنيد كه ابروهاي وسط را زيادي از حد برنداريد .
همواره به شما توصيه مي شود اين فاصله از سه ونيم سانتي متر بيشتر نكنيد زيرا هر چقد فاصله بيشتر باشد قسمت بالاي بيني شما نيز بزرگتر ديده مي شود و در نهايت صورتتان چاق تر و پهن تر جلوه ميدهد . هر چقد بتوانيد فاصله بين ابروها را مناسب تر و منطقي تر تعيين كنيد مي توانيد چشم ها را بزرگتر و بيني را خوش فرم تر نشان بدهيد .

تاثير ابروها در زيبايي صورت

همانطور كه گفتيم ابروها تاثير به سزايي در داشتن صورتي زيبا و جذاب دارند و زيبا بودن آن ها اهميت زيادي را براي افراد دارد . بنابراين افرادي كه از كمبود مو در ابروها يعني به عبارتي موهاي ابروهايشان كم پشت است مي توانند عمل كاشت ابرو را انجام دهند . روشي سريع و تاثير گذار در پر پشت شدن ابروها كاشت ابرو است كه تا حدودي توانسته مشكل كم پشتي ابرو ها را رفع كند .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت كلنيك كاشت مو زلفينه سر بزنيد . و با نحوه ي كاشت ابرو , ترميم مو , درمان ريزش مو و .. آشنا شويد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۴۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا : اگر قصد داريد پوست خود را به صورت طبيعي مرطوب نماييد مي توانيد از گياه آلوئه ورا استفاده نماييد . اين گياه بسيار در درمان خشكي پوست و آفتاب سوختگي موثر مي باشد . شما مي توانيد برگ آلوئه وراي تازه را از عطاري ها تهيه نماييد و مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا را امتحان كنيد .

نكته مهم :

پيش از اينكه بخواهيد از آلوئه ورا استفاده نماييد حتما بايد با پزشك مشورت نماييد كه نسبت به آن واكنش هاي آلرژيك نداشته باشيد زيرا الوئه ورا ممكن است با ديگر داروهاي گياهي يا مكمل ها عوارض جانبي به دنبال داشته باشد .

مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا

مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

خواص برگ آلوئه ورا

استيون دي مي گويد كه روشي كاملا طبيعي براي مرطوب كردن پوست،استفاده از گياه آلوئه ورا است.گياه آلوئه ورا تشكيل شده از ۹۹ درصد آب و يك درصد ژل مي باشد. اين ژل از مخلوط گليكوپروتئينها و پلي ساكاريدها مي باشد كه خواص مرطوب كنندگي و درماني داشته است و شما مي توانيد به آساني پوست خود را به وسيله برگ آلوئه ورا در روز مرطوب نماييد.

چگونگي مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا

روش استفاده از برگ آلوئه ورا بسيار ساده و راحت است و شما مي توانيد يك برگ تازه الوئه ورا را از گياه جدا كنيد (البته برگ هاي تازه را مي توانيد از عطاري هاي معتبر نيز خريداري نماييد ) .
برگ را از وسط و در طول آن برش بدهيد و بعد در كاسه بگذاريد , اجازه دهيد تا ژل از برگ بيرون آيد و در كاسه جمع گردد البته با قاشق يا انگشت نيز مي توانيد ژل را از برگ بيرون بنماييد .بعد از آن شما يك قاشق غذاخوري روغن زيتون را به كاسه اضافه نماييد تا با ژل تركيب شود . روغن زيتون سبب مي شود كه ژل در خود حل گردد و شما ساده تر مي توانيد آن را به مو و پوستتان بزنيد . در صورتي كه روغن زيتون نداريد از چند قطره آب براي كاهش غلظت ژل استفاده نماييد .
ژلي را كه اماده كرديد به قسمت هاي مورد نظر مانند لب ، آرنج و … كه خشك هستند بماليد و آنها را ماساژ دهيد . بايد به پوسستان اجازه دهيد كه ژل را جذب خود كند و نيازي نيست آن را بشويد. اگر مي خواهيد موهايتان را مرطوب كنيد كافيست به وسيله انگشت ژل را به موهايتان بزنيد و به شانه تميز آن را بر روي سطح موها پخش كنيد . بعد از سپري شدن زمان پنج دقيقه آن را به آرامي بشويد.
لازم است بدانيد اگر بر روي بدنتان زخم باز داريد از تماس مستقيم آلوئه ورا با زخم ها دوري كنيد .

براي دريافت اطلاعات بيشتر از نحوه ي مرطوب كردن پوست با برگ آلوئه ورا و ديگر روش هاي شفاف سازي پوست مي توانيد از طريق وب سايت كلنيك زلفينه يا مراجعه به اين كلنيك از  ديگر خدمات آن از جمله : كاشت ابرو , ترميم مو , درمان ريزش مو و .. بهره ببريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۳:۵۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

كاشت مژه دائم و طبيعي : اول از هر چيزي بايد تعريفي دقيق از مژه را بدانيم . مژه به تارهاي موي گفته مي شود كه بسيار ريز و كوچك هستند و بر روي پلك ها قرار داشته اند و در واقع وظيفه آنها نگهداري و حفاظت از چشم در برابر گردوخاك، نور آفتاب و رطوبت است . هر كدام از اجزاي صورت خود در زيبايي كلي نقش مهمي داشته اند . مژه ها نيز در اين زيبايي جايگاه خاص خود را داشته اند . ميزان بلند بودن مژه ها و پر بودنشان و همچنين فرم آنها به صورت ژنتيكي مشخص مي گردد و در صورتي كه شما از افرادي بوده ايد كه مژه هاي بلند يا پرپشتي داشته ايد ولي دچار ريزش شده اند ممكن است به علت هاي زيادي باشد .

كاشت مژه دائم و طبيعي

كاشت مژه دائم و طبيعي

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

دلايل ريزش مو و مژه

ريزش مو همانطور كه در پاراگراف فوق بيان كرده ايم ممكن است به دلايل مختلفي رخ دهد كه مي تواند به موارد زير اشاره كرد :

 • وجود اختلالات تغذيه ي از جمله كمبود بيوتين ها ، كمبود اهن ، كمبود پروتئين ها
 • وجود مشكلات تيروئيدي شامل كم كاري تيروئيدي و پركاري تيروئيدي ، آلوپسي اره آتا ، لوپوس و …
 • اشعه درماني براي بيماراني كه تحت شيمي درماني يا داروهاي پرتويي قرار گرفته اند
 •  ايجاد عفونت هاي ويروسي و قارچي يا اختلال هاي لبه پلك و بيماري هاي اين چنيني مي تواند سبب ريزش مژه شود .
 •  داشتن حساسيت به موارد آرايشي
 •  داشتن مشكلات پوستي مثل پسيوريازيس ، اگزما و …
 • وجود عواملي مانند شيميايي ، تصادفات ، سوانح سوختگي و …

آيا كاشت مژه بصورت دائم و طبيعي موثر است؟

يكي از مواردي كه امروزه طرفداران زيادي بدست آورده كاشت مژه دائم و طبيعي است كه به زيبايي مژه و داشتن مژه هاي پرپشت و بلند كمك مي كند . خانم هاي زيادي هستند كه مشتاق اين نوع كاشت هستند و دوست دارند مژه هاي داشته باشند كه پرو بلند باشد تا زيبايي خودشان را تكميل كنند . البته لازم است بدانيد اين كاشت موثر مي باشد ولي مانند ديگر كاشت مو داراي قوانين و اصول خاص خود است . در اين كاشت به دليل حساسيت و ظرافتي كه وجود دارد بايد بسيار دقيق تر انجام شود و همين موضوع سبب شده تا تنها كلينيك ها و مراكز درماني خاصي اين نوع كاشت را انجام بدهند .

كاشت مژه دائم و طبيعي

كاشت مژه به داشتن صورتي زيبا كمك مي كند . و مهمتر از همه افرادي كه به زيبايي چشم خود اهميت زيادي را مي دهند با كاشت مژه مي توانند از اعتماد به نفس بالاتري برخ.ردار شوند . كاشت مژه بر روي پلك ها انجام مي گيرد و در زيبا نشان دادن چشم ها تاثير بسزايي دارد . اگر شما جز آن دسته از افرادي هستيد كه به زيبايي چشم هاي  خود اهميت مي دهيد , مي توانيد عمل كاشت مژه دائم و طبيعي را انجام دهيد .

 

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت كلنيك كاشت مو زلفينه سر بزنيد يا با رزرو وقت حضوري از مشاورين اين كلنيك در مورد كاشت ابرو , كاشت مو , ترميم مو و .. راهنمايي هاي لازم را دريافت كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۱:۵۸ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تاثير گياهان در جلوگيري از ريزش مو : لازم است در همين ابتدا بدانيد گياهان زيادي وجود دارد كه خواص متعددي داشته اند و مي تواند از ريزش مو جلوگيري كنند.
در واقع بايد تغذيه ريشه مو به صورت صحيحي انجام گردد . گاهي سبك زندگي نادرست مي تواند سبب شود كه مشكلات ريزش مو پديد آيد و هر فردي بايد در زندگي به نكاتي مانند نداشتن استرس و كنترل آن ، خواب كافي ، تغذيه مناسب، ورزش و تحرك ، پاك سازي نمودن بدن از مواد زائد و … دقت داشته باشد .

تاثير گياهان در جلوگيري از ريزش مو

تاثير گياهان در جلوگيري از ريزش مو

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

تاثير مواد غذايي در جلوگيري از ريزش مو

مواد غذايي كه داراي كلسيم هستند مي توانند بر روي سلامت موهاي هر شخص تاثير بسياري داشته باشند مثلا كشك جز مواردي است كه كلسيم داشته و مي تواند سبب شود موها استحكام خود را بدست بياورند . البته افرادي كه مزاج ضعيف وسردي دارند مي توانند پودرپسته و شكر يا نبات را با يكديگر مخلوط كرده و به عنوان يك تقويت كننده مناسب استفاده نمايند .

گاهي برخي از افراد با رژيم غذايي نامناسب ، سنگين و غيراستاندارد سبب مي شوند كه كيفيت موهايشان كاهش يابد و دچار ريزش شوند.
يكي از روش هاي كه مي تواند براي پيشگيري از رشد موهاي زائد و جلوگيري از ريزش آنها موثر باشد پاكسازي بدن از مواد زائدي است كه مي توانند سبب بروز چنين عواملي شوند. البته عواملي كه موجب مي شوند اين مواد زائد تجمع داشته باشند از عوارضي عامل هاي مانند عدم تحرك، استرس، يبوست و تعريق نامناسب و …هستند .

چگونه با گياهان ريزش مو را برطرف كنيم؟

اگر مي خواهيد از تجويزهاي گياهي استفاده كنيد بايد اول قسمت كوچكي از پوست و موي تان را امتحان نماييد و در صورتي كه حساسيت نداشتيد براي تمام موها استفاده نماييد.
حنا و وسعه جز رنگ موي هاي طبيعي و تقويت كننده براي مو به شمار مي روند كه براي پوست هاي حساس مي توان از آن استفاده كرد .

تاثير گياهان در جلوگيري از ريزش مو

در زير به چند مورد از اسامي گياهاني كه جلوي ريزش موها را مي گيرند اشاره مي كنيم :

بابونه : سبب تقويت تارهاي مو مي شود.
دم اسبي : سبب جوان سازي پياز مو مي شود و در نهايت به رشد مو كمك مي كند.
علف گربه : جز گياهان ضدخارش است و سبب مي شود رشد مو تقويت شود.
غان : روغني از درخت اين گياه تهيه مي شود كه مي تواند به ريزش مو كمك كند و سبب شود موها رشد كند.
صبرزرد : افرادي كه از اين گياه استفاده مي كنند مي توانند به رشدموهاي خود كمك كنند و از ريزش آنها جلوگيري نمايند.صبرزرد با ايجاد گردش خون در پوست سبب تحريك سازي رشد مو مي شود .

جهت كسب اطلاعات بيشتر از وب سايت كلنيك كاشت مو زلفينه ديدن كنيد يا با مشاورين اين مركز جهت رزرو وقت حضوري تماس حاصل نماييد و از ديگر خدمات اين كلنيك اعم از كاشت ابرو , كاشت مو , ترميم مو , درمان ريزش مو و … بهره ببريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۰:۰۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تريكو تيلومانيا و روش هاي درمان آن : متاسفانه امروزه بيماري هاي بسياري در بين افراد شايع شده است كه مي توان بسياري از آنها را بيماري هاي دانست كه ريشه روحي و رواني داشته اند و مخصوصا از اضطراب و استرس هاي روزمره ما ناشي مي شوند .

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

تريكوتيلومانيا چيست ؟

آلوپسي تريكوتيلومانيا يكي از انواع آلوپسي ها است كه استرس و اضطراب مي تواند مانند ديگر آلوپسي ها سبب تشديد آن شود و در اصل نوعي وسواس در كندن مو به شمار مي رود .

تريكو تيلومانيا و روش هاي درمان آن

تريكو تيلومانيا و روش هاي درمان آن

نام اين بيماري به يوناني ها برمي گردد و افرادي كه دچار آن هستند به كندن موهايشان وسواس شديد دارند و در واقع به بياني ساده تر در هر زماني به كندن موهايشان مشغول مي شوند البته بيشتر خانم ها دچار اين مشكل مي شوند و در سن نوجواني تا جواني شايع تر است .
افرادي كه دچار اين بيماري شده اند به كندن موهاي شقيقه خود عادت كرده اند و اين كار تا زماني انجام مي شود كه ديگر موي بر سرشان باقي نمي ماند البته اين كندن ها تنها به موي سر ختم نمي شود بلكه سبيل ، ريش ، مژه و …نيز مي تواند جز اين آن باشد .

hrt بهترين روش درمان تريكوتيلومانيا

اگر فردي موي خود را بر اثر اين بيماري از دست داده باشد تنها مي تواند از روش HRT براي ترميم استفاده كند . افرادي كه دچار اين عارضه شده اند كندن شدن موهايشان را بر اين دليل مي دانند كه زمان كندن مو از پوست سر زير پوست كندن مو دقيقا حس مي گردد و در تكنيك HRT حس كندن شدن مو حذف مي شود و همين امر سبب مي شود كه تريوتيلومانيا به صورت كامل درمان گردد .

تريكو تيلومانيا و روش هاي درمان آن

براي درمان اين بيماري و همچنين كم پشتي موها با كلنيك كاشت مو زلفينه تماس بگيريد و از ديگر خدمات مهم اين كلنيك چون درمان ريزش مو , كاشت مو و … بهره مند شويد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۴:۴۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آيا ريزش موهاي چرب بيشتر از ديگر موهاست : اول از هر چيزي بايد بدانيد كه گاهي آدم بر اثر تغييرات هورموني كه پس از بلوغ رخ ميدهد غدد چربي پوست سرشان بزرگتر مي شود و در نهايت چربي بيشتري ترشح مي كند . حدود هشتاد درصد از افراد داراي پوست چرب و موي چرب هستند .

به عقيده متخصصان پوست و مو در مورد درمان چربي موي سر ، بيشتر استفاده از شامپوي مخصوص موي چرب و شست و شوي زيادتر مطرح است . اما افراد بايد بدانند كه ريزش مو به چرب بودن مو ارتباطي نداشته و افرادي كه بر اين باورند كه چرب بودن مويشان به ريزش مرتبط است بايد بدانند اين باور غلط است .

آيا ريزش موهاي چرب بيشتر از ديگر موهاست

آيا ريزش موهاي چرب بيشتر از ديگر موهاست

برخي از افراد هميشه از متخصصان مي پرسند كه آيا فردي كه داراي پوست صورت چربي است كمتر از ديگران دچار چين و چروك مي شود؟ كه در پاسخ بايد بدانند اين موضوع نيز اصلا پايه و اساس علمي نداشته است و نمي توانيم بگوييم افراد داراي پوست چرب به نسبت ديگر افراد از نظر پيري زودرس در امان هستند بلكه اين افراد فقط از كرم هاي چرب كننده كمتري استفاده مي كنند .

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

توصيه هاي لازم به افرادي كه داراي موهاي چرب هستند

همواره تاكيد متخصصان به افراد داراي پوست چرب اين است كه ميزان دقت خود را در شست و شوهاي روزانه بالا ببرند و از شوينده هاي قوي كه سبب خشكي پوستشان مي شود دوري كنند . اين افراد با استحمام زياد ممكن است دچار خشكي پوست در قسمت هاي كه غده چربي ندارد مانند ساعد، كمر ، ساق پا شوند لذا براي همه افراد توصيه مي شود از مرطوب كننده در اين قسمت ها استفاده گردد .

آيا ريزش موهاي چرب بيشتر از ديگر موهاست

نكته مهم ديگري كه بايد در اينجا به آن اشاره كنيم اين است كه موي چرب به هيچ وجه نمي تواند عامل ريزش موها باشد ولي مي تواند در آن تاثير بگذارد . اگر نگران ريزش موهاي خود هستيد و يا هر روش درماني را براي از بين بردن ريزش مو امتحان كزده ايد و بي نتيجه بوده با مشاورين و متخصصين ما در كلنيك كاشت مو زلفينه تماس بگيريد و از نحوه ي كاشت مو , كاشت ابرو , ترميم مو و … اطلاعات لازم را كسب كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۱:۱۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ليپوماتيك

ليپوماتيك : امروزه بدليل ماشيني شدن زندگي و كم تحركي انسان ها فعاليت و تحرك نيز بسيار كند شده است و همينطور تغذيه افراد هم امروزه تغيير كرده است و اين باعث تجمع چربي در بدن انسان ها ميشود و باعث چاقي ميشود و همانطور كه ميدانيم تجمع چربي در بدن ظاهر چنان خوبي ندارد و حتي براي سلامتي نيز خطرناك است بعضي از اين چربي ها را ميتوان با رژيم غذايي مناسب و ورزش و فعاليت حل كرد اما بسياري از چربي ها كه خيلي زياد هستند و فرد دچار يك چاقي مفرط شده است فقط به وسيله رژيم غذايي مناسب و ورزش حل نميشود . و البته اين دو مورد هم است و بايد اين چربي ها را از ان ناحيه خارج كرد و اخيرا با ورود دستگاه ليپوماتيك كه جز بي خطر ترين و جديد ترين دستگاه ها ميباشد كه باعث از بين رفتن چربي هاي موضعي است , و جايگزين تمام روش هاي قديمي شده است .

ليپوماتيك

ليپوماتيك

اين روش هاي قديمي داراي يك سري نقص هايي هم بودند از جمله از اين روش هاي قديمي : ليپوساكشن , ليپوليزااولتراسونيك, ليزر ليپوليز است اين دستگاه جديد كه جايگزين همه روش ها شده است ساخت كشور بلژيك است و كاملا تاييد شده است و داراي تاييديه سازمان غذا و دارو امريكا, FDA است و يكي از بهترين و موثرترين روش هاي براي از بين بردن چربي ها است البته به اين موضوع حتما بايد توجه كنيد كه برخي از مراكز درماني براي جذب بيماران از نام دستگاه ليپوماتيك استفاده ميكنند اما در حالي كه همان روش هاي قديمي كه نام برديم مثل ليزر ليپوليز و اولترا سوند براي درمان استفاده ميكنند و به اين موصوع توجه داشته باشيد .

 

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

مزاياي ليپوماتيك

اين دستگاه همانطور كه گفتيم نسبت به روش هاي قديمي خيلي بهتر است و شامل اون نقص ها نميباشد و در اينجا ميخواهيم بررسي كنيم كه چه مزايايي نسبت به روش هاي قديمي دارد  .

۱ – اولين مزيتي كه دارد خيلي مهم است يكنواختي لايه چربي در زير پوست است و با استفاده از ليپوماتيك ديگر باقي مانده چربي زير پوست مثل روش ساكشن لمس نميشود و اين بسيار خوب است
۲ – دومين مزيتي كه دارد بعد از اين عمل يعني برداشتن چربي با هر روشي لازم است تا يك مدت براي اينكه پوست بهتر جمع بشود گن زده شود در روش هاي قديمي مثل ساكشن سنتي تا ۶ماه بايد فرد گن ميزد ئ=و حتي روش ليزر ليپوليز هم فرد بايد ۲يا ۴ ماه گن بزند كه در مقايسه با روش ليپوماتيك بسيار طولاني است زيرا روش ليپوماتيك كافي است بيمار فقط دو هفته گن بزند
۳ – در اين روش پوست نيز بهتر جمع ميشود و نسبت به روش هاي ديگر و اين جز سومين ويژگي هاي خوب است كه اين روش ها دارند
۴ – چهارمين مزيتي كه اين روش دارد اين ميباشد كه اين روش بيهوشي ندارد و بيحسي موضعي است و بيمار در بيحسي موضعي احساس درد نميكند در حالي كه در روش هاي ديگر بيمار اگر بيحسي موضعي باشد احساس درد ميكند و به همين دليل از داروهاي خواب اور و ارامبخش و بيهوشي هاي خفيف استفاده ميشود .
با استفاده از اين روش ترشح از محل ساكشن نهايتا ۳۶ساعت طول ميكشد و تورم و ترشحات بعد از عمل خيلي كمتر است در حالي كه در روش هاي ديگر ساكشن بيشتر است

ديگر مزاياي ليپوماتيك

از ويژگي بسيار حائز اهميت اين روش اين ميباشد كه ريسك عفونت در ليپوماتيك خيلي كمتر است
همينطور در اين روش حتي گزارش امبولي چربي هم نشده است و احتمال ان خيلي كمتر است
از ديگر مزيت هاي اين روش اين ميباشد كه بعد از عمل در اين روش نياز به بستري نيست و بسيار بلافاصله بعد از عمل ميتواند به كارش برسد
ليپوماتيك,خستگي و كوفتگي زيادي ندارد و نسبت به ساير روش ها كمتر است
الان در اينجا به يك سري سوال ميپردازيم و جواب برخي از سوالات را ميدهيم كه باعث اگاهي بيشتري ميشود

برداشتن چربي پوست با ليپوماتيك

بخاطر روشي است كه استفاده ميشود به اين معني است كه در اين روش امواج اينفراسوند وجود دارد و باعث ميشود كل چربي به مانند ويبره از محل مورد نظر جدا ميكند و خطاي انساني در اين روش وجود ندارد و به همين دليل باعث ميشود هيچ ناهمواري به وجود نيايدهمچنين پزشك ميتواند خيلي راحت چربي ها را از سطحي ترين لايه چربي گرفته همان چربي هاي سطحي كه باعث سلوليت هم ميشوند و حتي چربي هاي نزديك عضله قرار دارند را برميدارد و سلامتي بيمار را اصلا تهديد نميكند و هيچ خطري ندارد

چه افرادي نميتوانند ليپوماتيك را انجام دهند

دقت داشته باشيد كه قبل از اين جراحي يك ازمايش كامل گرفته ميشود زيرا افرادي كه داراي فشار خون بالا و ديابت كنترل نشده دارند براي جراحي به اين روش مناسب نيستند و همينطور بررسي هاي ديگري هم انجام ميشود زيرا افرادي كه سابقه بيماري قلبي عروقي مانند سكته قلبي و سكته مغزي داشته باشند جراحي نميشوند همينطور بايد به پزشك خود بگوييد كه ايا قبل از جراحي ليپوماتيك جراحي هاي ديگري مثل جراحي شكم و پهلو داشته ايد در گذشته زيرا پزشك شما بايد مطلع باشد

آيا براي انجام ليپوماتيك نياز به بيهوشي است؟

همانور كه گفتيم در اين روش از بيحسي موضعي استفاده ميشود و بعد از جراحي نياز به بستري بيمار نيست و در موارد خيلي كم نياز به بيهوشي د ارد و همانطور كه مزيت هاي اين روش را كفتيم اين نيز جز مزيت هاي ان بود و در كل اين عمل نياز به بيهوشي ندارد و بدون بيهوشي انجام ميشود

ايا بعد از ليپوماتيك چربي دوباره بازميگردد ؟

بعد از جراحي به اين روش تعداد زيادي از سلول هاي چربي در بدن انسان كاهش ميابد اما دقت داشته باشيد كه اگر فرد دوباره شروع به پرخوري و رژيم غذايي نامناسب و كم تحركي كند دوباره چاق ميشود و اضافه وزن پيدا ميكند و در ان محل هايي كه ليپوماتيك انجام شده چربي زيادي به وجود نخواهد امد

ايا بعد از انجام ليپوماتيك پوشيدن گن الزامي است؟

با استفاده از اين روش نياز به پوشيدن گن در مدت طولاني نيستيد اما هب پوشيدن گن سب جمع شدن بهتر پوست ميشود و در بهبودي بيمار كمك ميكند و در نتيجه جراحي تاثير خيلي زيادي دارد و استفاده از گن براي خارج شدن ترشحات و كاهش ورم ها مناسب است و تاثير مناسبي دارد

چه مناطقي از بدن را ميتوان ليپوماتيك كرد؟

چربي هاي مناطقي مثل شكم,پهلو,ران,باسن,پشت و بازو را ميتوان به روش ليپوماتيك چربي را خارج كرد و همينطور چون اين دستگاه خيلي دقت و ظرافت بالايي دارد ميتوان روي گردن , ساق ,صورت و زانو هم كار كرد اين مناطق خيلي دقت زيادي ميخواهد و داراي ظرافت است كه دستگاه ليپوماتيك اين كار را انجام ميدهد .
حتما اين نكات را بعد از ليپوماتيك به ياد داشته باشيد و انجام دهيد :

رعايت چند نكته بعد از ليپوماتيك

استفاده از گن همانطور كه خيلي اشاره كرديم در نتيجه بسيار تاثير دارد همينطور از كمپرس سرد و گرم بعد از جراحي استفاده نكنيد و اصلا توصيه نميشود استفاده از RFاز هفته دوم پس از ليپوماتيك بسيار خوب است و به نرمي و يكنواختي پوشش كمك ميكند افراد از خوردن غذاهاي چرب و پرنمك خودداري كنند و مايعات زياد مصرف شود و داروهاي تجويز شده بايد سر ساعت مصرف شود . با رعايت اين موارد و نكات ميتوانيد بهترين نتيجه را از دستگاه ليپوماتيك بگيريد .

با كلنيك كاشت مو زلفينه همراه شويد و از ديگر خدمات اين كلنيك چون كاشت مو , كاشت ابرو , درمان ريزش مو و … بهره ببريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۷:۲۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

آيا ميكرونيدلينگ واقعا تاثيرگذار است؟

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

آيا ميكرونيدلينگ واقعا تاثيرگذار است؟ : امروزه روش هاي مختلفي براي درمان بيماري هاي پوستي وجود دارد ميكرونيدلينگ يكي از اين روش هاي جديد است ميكرو به معني كوچك و نيدلينگ يعني سوزن زدن در سطح پوست است و ميكرونيدلينگ يعني ايجاد سوراخ هاي ريز در سطح ،كه به اين روش درمارولينگ تراپي يا روش كلاژن سازي طبيعي نيز گفته ميشود در اين روش با نفوذ سوزن ها به لايه مياني پوست يا درم يك جراحت مختصر در پوست ايجاد شده و بدن به آن واكنش نشان داده و شروع به ترميم و باز سازي ان ناحيه ميكند.كلاژن و الاستين دو عنصر مهم براي پوست هستند كه در اين فرايند توليد ميشود وقتي اين دو عنصر در پوست توليد ميشود جاي زخم و جاي جوش به مرور زمان درمان مي شوند اين عمل در بيشتر مواقع از كرم بي حسي استفاده ميشوند و كاملا بدون درد است .

آيا ميكرونيدلينگ واقعا تاثيرگذار است

اولين بار دكتر فرناندز در سال ۲۰۰۶ براي درمان عارضه هاي پوستي از سوزن هاي ريز و طبي استفاده كرد. پيش تر از او دكتر اورنتريچ در سال ۱۹۹۵ از روش ميكرونيدلينگ به همراه ساب سيژن براي درمان چين و چروك و از بين بردن خط خنده استفاده كرده بود. در سال ۱۹۹۷ دكتر كميراند براي درمان جاي زخم و جاي جوش از اين روش استفاده كردند. اما در حقيقت ميكرونيدلينگ و درمان عارضه هاي پوستي به وسيله سوزن زدن به پوست، توسط دكتر فرناندز جراح پلاستيك آفريقاي جنوبي به وجود آمد.

امروزه بسياري از متخصصين در سراسر دنيا براي بهبود و درمان عارضه ها و امراض پوستي از روش ميكرونيدلينگ استفاده مي كنند و به نتايج بسيار درخشاني در اين زمينه رسيده اند. ميكرونيدلينگ و استفاده از درمارولر هم مي تواند در كلينيك متخصص انجام شود و هم شما مي توانيد از آن در خانه استفاده كنيد. بعد از استفاده از ميكرونيدلينگ شما مي توانيد به راحتي به محل كار خود برگشته و به انجام كارهاي روزانه خود بپردازيد. ميكرونيدلينگ از نظر صرف هزينه و وقت بسيار مقرون به صرفه است. از ميكرونيدلينگ مي توان در جاهاي حساس بدن مانند دور چشم، دور دهان، پشت دست ها و گردن استفاده كرد ولي از ليزر در اين قسمت ها استفاده نمي شود.

در ميكرونيدلينگ از وسيله اي به نام درمارولر استفاده مي كنند. درمارولر از سوزن هاي بسيار ريز استيل تشكيل شده است. ميكرونيدلينگ با استفاده از درمارولر بسيار سريع و بي خطر اسكار و چين و چروك را ازبين مي برد. در ميكرونيدلينگ به لايه بيروني پوست يا اپيدرم هيچ آسيبي نمي رسد اما در ديگر روش ها مانند ليزر به اپيدرم آسيب رسيده و باعث سوختگي پوست مي شود و براي بهبود آن حتما بايد از كرم هاي درماني استفاده كرد.

قبل از استفاده از درمارولر در محل مورد نظر از كرم بي حسي استفاده مي شود. براي بهبودي و درمان كامل عارضه پوستي حتما بايد دوره هاي درماني خود را كامل كنيد.

مدت زماني كه هر بيماري پوستي طول مي كشد تا با روش ميكرونيدلينگ بهبود يابد به شرح زير است:

 1. براي درمان و از بين بردن اسكار و آكنه هاي سطحي تا معمولي گذراندن ۳ تا ۴ دوره درماني لازم است.
 2. براي از بين بردن جاي زخم هاي شديد و ترك هاي پوستي گذراندن ۵ دوره درماني الزامي است.
 3. تقريبا هر دوره درماني بين ۴ تا ۶ هفته طول مي كشد. در برخي عارضه هاي شديد پوستي طول دوره درماني به ۶ تا ۱۲ ماه هم مي رسد.

ميكرونيدلينگ يك روش كاملا ايمن و بي عارضه مي باشد كه به آن روش كلاژن سازي طبيعي نيز مي گويند. به دليل اينكه ميكرونيدلينگ بر روي انواع پوست با هر نوع رنگ و نژادي تاثير دارد و هيچ گونه آسيبي (مانند سوختگي در ليزر) به پوست نمي رساند ، بسيار مورد توجه متخصصين و مراجعه كنندگان آن ها قرار گرفته است.

جالب است بدانيد با درمارولر تيرگي هاي زير چشم را هم نيز مي توان بر طرف كرد در اين باره چريل برگس متخصص پوست و زيبايي نظر خود را چنين بيان مي كند: من در درمان عارضه هاي پوستي در پوست هاي تيره تر با استفاده از درمارولر و ميكرونيدلينگ به نتايج بسيار خوبي رسيده ام. من براي درمان اسكار و ديگر آسيب هاي پوستي و زيبايي از درمارولر و درماپن استفاده مي كنم. از درمارولر و درماپن مي شود در نقاط حساس بدن مانند اطراف بيني، اطراف لب و اطراف چشم استفاده كرد كه اين يك موفقيت بزرگ براي ميكرونيدلينگ مي باشد. ميكرونيدلينگ هيچ گونه عوارضي ندارد فقط كمي پوست قرمز و ملتهب شده كه بعد از چند ساعت برطرف مي شود. از ميكرونيدلينگ و درمارولر مي توان در بدن و صورت و نقاط حساس استفاده كرد.

ضخامت سوزن ها در درماپن كمتر از درمارولر است. به همين دليل از درماپن براي از بين بردن و درمان جاي جوش و جاي زخم هاي سطحي و موضعي استفاده مي شود. ولي سرعت استفاده از درماپن خيلي بالاتر از درمارولر است.

ميكرونيدلينگ و تاثير آن بر درمان آلوپسيا (ريزش موي ژنتيكي در مردان)

اگر شما مي خواهيد خودتان از درمارولر در خانه استفاده كنيد حتما از برند هاي معتبر خريد كنيد زيرا خريد از برندهاي بي كيفيت امكان شكستن سوزن در پوست را بالا مي برد. اگر سوزن در پوستتان شكست سريعا به كلينيك متخصص پوست مراجعه كنيد تا از ايجاد عفونت هاي احتمالي جلوگيري شود. شما مي توانيد سه بار در هفته از درمارولر استفاده كنيد.

در هنگام استفاده از درمارولر حتما از كرم هاي ويتامين “آ” و “ث” استفاده نماييد. بعد از هربار استفاده از درمارولر آن را با آب داغ بشوييد و با محلول ضد عفوني كننده اسپري كنيدو اجازه دهيد تا خشك شود. سايز سوزن هاي درمارولر از ۰٫۵ شروع و تا ۲٫۵ ميلي متري ادامه دارد. سايز سوزن با توجه به نوع عارضه و شدت آن انتخاب مي شود. سوراخ هاي ايجاد شده در سطح پوست توسط درمارولر ۱ تا ۲ ساعت بعد از استفاده از درمارولر بسته مي شوند و امكان هيچ گونه عفونتي وجود ندارد.

درحال حاضر اين روش يكي از بى عارضه ترين روشهاي كلاژن سازي در دنيا مي باشد. ميكرونيدلينگ براي تحريك پوست براي ساخت طبيعي كلاژن استفاده مي شود. وارد كردن سوزن ها به داخل پوست، باعث انتشار فاكتورهاي رشد و فيبروبلاست ها مي شود. اين فرايند منجر به افزايش توليد كلاژن و الاستين توسط فيبروبلاست ها مي شود. كلاژن و الاستين به قسمت آسيب ديده اپيدرم منتقل شده و در آنجا تكثير مي شوند و در نتيجه باعث افزايش ضخامت اپيدرم و درمان عارضه هاي پوستي مي گردد.

درمارولر و ترك پوست ناشي از خشكي

با توجه به مطالعات انجام شده مي توان گفت كه تاثير ميكرونيدلينگ از ساير روش هاي درماني مانند ليزر و لايه برداري شيميايي (پيلينگ) موثرتر است زيرا و در صورت نفوذ به لايه درم زخم ايجاد مي كند و اين در حالي است كه در ميكرونيدلينگ عمق نفوذ سوزن ها به لايه مياني پوست (درم) مي باشد و روند كلاژن سازي و بازسازي پوست با افزايش جريان خون در اين لايه عمقي تحريك مي شود.

آيا ميكرونيدلينگ واقعا تاثيرگذار است

همچنين جوانسازي پوست با روش هاي لايه برداري با ليزر و يا اسيدهاي پيلينگ محدوديت هايي دارد مثلا در فصول گرم سال كه ميزان اشعه ماوراء بنفش در سطح بالايي است اين كار نا مناسب است ولي در روش ميكرونيدلينگ بدليل سالم ماندن لايه اپيدرم كه نقش محافظت كننده از پوست را ايفا مي كند منعي وجود ندارد. دوره نقاهت و خانه نشيني در ليزر ۷ تا ۱۰ روز است و قرمزي پوست ۳ تا ۴ ماه ادامه مي يابد در حاليكه قرمزي پوست در ميكرونيدلينگ حداكثر ۴۸ ساعت مي باشد.

ميكرونيدلينگ در مقايسه با ساير روش ها كاملا بي خطر است و خيلي راحت انجام ميشود و نتايج بسيار خوبي دارد اين روش براي در روشن سازى، جوانسازى، افتادگى، درمان لك صورت، انواع اسكارهاى جاى جوش، سوختگى، بخيه و منافذ باز انجام ميشود و براي همه افراد با هر نوع رنگ پوستي مناسب است و معمولا دوره نقاهت بسيار كوتاهى دارد

برچسب ها: , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۶:۴۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین