كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

كانكس فروشگاهي

كانكس فروشگاهي , خريد كانكس فروشگاهي , فروش كانكس فروشگاهي , قيمت كانكس فروشگاهي , كانكس فروشگاهي دست دوم , كانكس مغازه اي , قيمت كانكس معازه اي : يكي از انواع ديگر كانكسها , طراحي و ساخت كانكس فروشگاهي است . كانكس فروشگاهي در اصل كانكسي است كه تمام نياز هاي يك فروشگاه ساير را داشته باشد . كانكس هاي فروشگهاي معمولا به صورتي طراحي مي شوند كه در صورت بازدهي پايين در موقعيت مورد نظر . قابليت جابجايي را داشته باشد تا به مكان ديگري انتقال داده شود .

كانكس فروشگاهي

كانكس فروشگاهي چيست ؟

كانكس فروشگاهي يا فروشگاه سيار , نوعي كانكس و سازه مي باشد كه با طرح و نمايي مختلف براي امور تجاري طراحي و ساخته مي شود . به صورتي كه قابليت هاي يك فروشگاه را داشته باشد . از كانكس هاي فروشگاهي بيشتر مي توان در طراحي و ساخت بازارچه هاي موقتي در برخي از مناطق استفاده كرد .

موارد استفاده از كانكس فروشگاهي

از كانكس فروشگاهيدر موارد زيادي مي توان استفاده كرد كه زير به برخي از آنها اشاره مي كنيم :

۱-    استفاده به عنوان ميوه و تره بار : در بيشتر مناطق به ويژه مناطق تجاري به صرفه نيست كه مغازه اي با قيمت زياد را براي فروش ميوه و تره بار اجاره كنيم لذا بهترين گزينه استفاده از كانس فروشگاهي مي باشد و تا در صورت كار نكردن هم به راحتي قابل جابجايي باشد .

۲-    استفاده به عنوان دكه فروش در مدارس : در بيشتر مدارس نياز ديده مي شود كه دكه مغازه نيز باشد كه دانش آموزان بتوانند نياز هاي خود را از آن خريداري كنند . كه مي توان كانس فروشگاهي را براي اين كار پيشنهاد داد.

۳-    استفاده به عنوان بازار موقت : در بيشتر مناطق كشور هميشه بازارچه هاي موقت تشكيل مي شود كه بعد از مدت كوتاهي به يك منطقه ديگه جابجا مي شود . در اين موارد نيز مي توانيم از كانكس فروشگاهي استفاده كنيم .

۴-    استفاده به عنوان غرفه اي ميوه و تره بار هاي بزرگ : در سراسر شهر شهرداري براي كنترل قيمت ميوه و تره بار از بازارهاي ميوه و تره بار استفاده كرده است كه تماما از كانكس هاي فروشگاهي در انواع مختلف ساخته شده اند . تا در حمل و جابجايي بازار مشكلي پيش نيايد .

۵-    استفاده به عنوان غرفه هاي فروشگاهي در شهرك هاي تازه تاسيس كه بازار هاي بزرگ براي فروش ندارند .

۶-    استفاده در پارك ها , فصضاي سبز و اماكن ديدني كه دسترسي به مغازه وجود ندارد.

امكاناتي كه كانكس فروشگاهي بايد داشته باشد

۱-    ويترين مناسب در طرح هاي مختلف شيشه اي

۲-    انواع يخچالهاي فروشگاهي و صنعتي براي نگهداري مواد غذايي

۳-    قفسه هاي فروشگاهي براي چيدن منظم اجناس

۴-    تاسيسات مناسب براي تجهيزات فروشگاهي

۵-    داشتن كپسول آتش نشاني

۶-    داشتن سيستم تهويه مناسب براي فروشگاه كه هم بايد گرمايشي باشد و هم سرمايشي

۷-    طراحي داخلي فروشگاه كه بايد از پارتيشن  چوبي و ام دي اف استفاده مي شود .

۸-    و …

طرح و نماي كانكس فروشگاهي

كانكس سازان با استفاده از نرم افزارهاي روز دنيا در طراحي و نقشه كشي بهترين طرح ها را براي سازه هاي شما پياده سازي مي كنند . يكي از جلوه هاي شهري وجود  انواع كانكسهاي فروشگاهي با طرح هاي جالب و جذاب در بيشتر نقاط مي باشد . استفاده از طرح هاي خاص و جالب در ساخت كانكس فروشگاهي به زيبايي محيط و شهر كمك مي كند و ديد يك شهر سازي مدرن را تداعي مي كند .

براي آشنايي با طراحي و توليد كانكس هاي فروشگاهي مي توانيد با كانكس سازان تماس بگيريد .!

حمل و جابجايي كانكس فروشگاهي

براي حمل كانكس فروشگاهي بايد توجه داشته باشيد كه تمام هزينه هاي جابجايي بر عهده مشتري مي باشد اما كانكس سازان امتيازي كه دارد . اين است كه در حمل و جابجايي كانكس فروشگاهي تا مقصد  به مشتري ياري مي رساند و نيروهاي متخصص را براي كمك رساني در اختيار مشتري قرار مي دهد تا كانكس به صورت كاملا سالم به مقصد ارسال شود .

كانكس مغازه اي دست دوم

كانكس معازه اي دست دوم به چند نوع مي باشد . مي دانيم كه هر وسيله اي يك طول عمر دارد و اگر بيش از آن كار كند تبديل به وسيله دست دوم ميشود . البته بعد از خريد كانكس و استفاده به مدت معلوم از آن به موقع فروش دست دوم مي باشد و هر وسيله اي ديگر اما هميشه در خريد كانكس دست دوم برخي از موارد در قيمت گذاري تاثير دارد. به هيچ وجه كانكسي كه به مدت دو سه سال كار كرده است با كانكسي كه دو ماه كار كرده به يك قيمت نخواهد بود.

لذا كانكس دست دوم در چند رده تقسيم بندي مي شود و هر كدام قيمت خاص خود را دارد. همچنين كانكس مغازه اي دست دوم نيز همين جور است. مهمترين مزيت خريد كانكس مغازه اي دست دوم قيمت مناسب به نسبت كانكس نو مي باشد.

***توجه

كانكس مغازه اي دست دوم كه كانكس سازان از مشتري خريداري مي كند . كاملا در كارگاه بازسازي مي شود و در انبار دپو مي شود با اين كار هميشه در انبار كانكس سازان انواع كانكس هاي دست دوم موجود است به شرطي كه بازسازي و قابل استفاده مجدد شده اند. و هر موقع كه مشتري خواستار كانكس با قيمت پايين و دست دوم باشند . در اختيار انها قرار مي دهيم .

انتخاب مشتري بر اساس سليقه خومد بهترين خواهد بود اما مشاورين ما در كانكس سازي هميشه پيشنهاد بهتري براي شما خواهند داشت براي خريد كانكس مغازه اي دست دوم مي توانيد با ما ارتباط برقرار كنيد . ما بهترين گزينه خريد را براي شما پيشنهاد خواهيم كرد.

گارانتي و خدمات پس از فروش كانكس در كانس سازان

كانكس سازان يك سال گارانتي محصول را براي كانكس فروشگاهي دارد و به مدت يك سال نيز پشتيباني فني ارائه مي كند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۱:۳۱ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ويلاي پيش ساخته

ويلاي پيش ساخته يا سازه پيش ساخته  : به نسبت سازه هاي معمولي بتني و فلزي سبكتر مي باشد . قابليت جابجايي از مكاني به مكان ديگر را دارد . در بيشتر شهرهاي شمالي در بين جنگلها جلوه اي زيبا دارند و استفاده مي شوند.  از ويلاي پيش ساخته مي توان در هر اقليم آب و هوايي استفاده كرد . ساخت اين نوع سازه پيش ساخته بسيار كم هزينه تر از سازه هاي بتني و فلزي ثابت مي باشد . در زير به برخي از ويژگي ها و مزيت هاي اين نوع از سازه ها اشاره اي مي كنيم .

ويلاي پيش ساخته

طراحي و نماي ويلاي پيش ساخته

در كارگاه كانكس سازي , با استفاده از سيستم هاي نرم افزاري و سخت افزاري بروز دنيا براي طراحي و دكوراسيون داخلي و نماي خارجي بهترين و جذاب ترين طرح ها را براي سازه هاي ويلاي پيش ساخته ارائه مي كنيم . استفاده از نيروي متخصص و جوان در كانكس سازان ما را به اين برتري رسانده است تا بتوانيم مشتريان خود را بر اساس آنچه از ما خواسته اند راضي نگهداريم .

نماي خارجي هر سازه پيش ساخته زيبايي خاصي به محيط اطراف مي بخشد و نيز تاثير مستقيم بر روحيه افراد منطقه دارد . لذا بايد بهترين و شيك ترين نما را براي سازه هاي پيش ساخته ظراحي كنيم . از طرفي دكوراسيون و چيدمان داخلي ويلاي پيش ساخته نيز بايد ساكنين آن را راضي كند . استفاده از بهترين تاسيسات داخلي و خارجي استفاده از بهترين نوع پارتشين بندي و ام دي اف و.. از اهميت بالايي برخوردار است .

مهندسين سازه , مهندسين دكوراسيون , مهندسين طراحي و نما در كانكس سازان با بروز ترين امكانات و استانداردهاي روز دنيا در طراحي و توليد خانه هاي پيش ساخته بهترين و با كيفيت ترين ويلاي پيش ساخته را براي شما طراحي و توليد خواهند كرد.

ويژگي هاي ويلاي پيش ساخته

۱-    مقاوم در برابر زلزله ( كاهش نيروز زمين لرزه به ويلاي پيش ساخته ) : توجه داشته باشيد در طراي و سايخت ويلاي پيش ساخته از مصالح درجه يك فولاد و بتن استفاده شده است كه تامين كننده اصلي مقاومت سازه پيش ساخته در برابر نيروهاي وارده مي باشد استفاده شده و با استفاده از تكنولوژي نوين در طراحي و ساخت خانه هاي پيش ساخته وزن ويلاي پيش ساخته را كاهش داده ايم به صورتي كه بتواند در برابر زمين لرزه نيروي كمي به ساختمان وارد شود .

۲-    امنيت و ايمني ويلاي پيش ساخته  : يكي ديگر از ويژگي هاي ويلاي پيش ساخته كانكس سازان ايمني ساختمان مي باشد . تمامي قطعات ويلايي پيش ساخته در كارگاه با نظارت مهندسين سازه توليد و ساخته مي شود و مورد تاييد سازمان مسكن و شهرسازي نيز مي باشد لذا از نظر ايمني تمام استانداردهاي روز دنيا را در ساخت يك سازه ويلايي پيش ساخته رعايت مي شود .

۳-    مقرون به صرفه بودن ويلاي پيش ساخته : استفاده از مواد عايق استاندارد در ساخت سازه هاي پيش ساخته از نظر صرفه جويي در هزينه هاي مصرف انرژي بسيار اهميت دارد . همچنين هزينه ساخت اين نوع از سازه ها نسب به سازه هاي بنتي و فلزي كامل بسيار پايين مي باشد.

مزاياي ويلاي پيش ساخته

 1. حمل و نقل آسان به دليل وزن سبك , كاهش هزينه در جابجايي سازه پيش ساخته
 2. سرعت بالا در نصب سازه پيش ساخته
 3. استفاده از عايق بندي استاندارد در سازه پيش ساخته و در نتيجه كاهش هزينه مصرف انرژي
 4. مقاومت ويلاي پيش ساخته در برابر زلزله و زمين لرزه هاي تا ۷٫۵ ريشتر
 5. به دليل استفاده از فولاد و بتن ويژه در طراحي سازه پيش ساخته مقاوم است در برابر آتش سوزي
 6. مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشيد
 7. قابليت جابجايي ويلاي پيش ساخته به موقعيت ديگه با كمترين آسيب در سازه پيش ساخته
 8. قابليت ساخت براي تمام اقليم آب و هوايي
 9. كاهش هزينه زمان ساخت و حقوق در سازه هاي پيش ساخته
 10. صرفه جويي در زمان ساخت و هزينه هاي جانبي آن ( سازه پيش ساخته به دليل استفاده از روش هاي صنعتي ساختمان نسبت به سازه هاي رايج بتني و فلزي ثابت ۶۰ در صد سريعتر اجرا مي شود . )
 11. نصب آسان و سريع تاسيسات بر روي ويلاي پيش ساخته ( سازه پيش ساخته ) در اين مورد بايد طراح كانكس دقت داشته باشد در زمان تهيه قطعات سوراخكاري هاي لازم بر روي قطعات فولادي براي اجراي تاسيسات رو در نظر بگيرد .
 12. اتصالات پيچي و نصب قطعات به راحتي انجام مي شود .
 13. ويلاي پيش ساخته به صورت كامل از نظر صدا , گرما و سرما عايق بندي شده است
 14. تمام قطعات و اجاري سازه پيش ساخته به نسبت سازه هاي متداول ثابت سبك تراند و لذا در جابجايي و نصب از جرثقيل اي سبك نيز مي توان استفاده كرد و نيازي به ماشين آلات سنگين براي جابجايي نداريم لذا هزينه حملل و نقل نيز بسيار پايين مي آيد .

موارد استفاده از سازه پيش ساخته , ويلاي پيش ساخته

 1. استفاده در انبوه سازي و ساختمانهاي چند واحدي
 2. استفاده از سازه پيش ساخته براي دفاتر و ساختمان هاي تجاري كوچك
 3. براي مراكز آموزشي مناطق خاص مي توان از سازه هاي پيش ساخته ويلايي استفاده كرد .
 4. براي ساخت ويلا هاي شيك و جذاب در باغ ها
 5. براي ساختمان پليس نيزمي توان استفاده كرد
 6. در ساخت نماز خانه ها , سرويس بهداشتي , رستوران و … در بين راه هاي مواصلاتي شهر ها مي توان استفاده كرد
 7. براي ساخت كمپ راهداري , ساختمان هاي تجهيز كارگاهي مي توان استفاده كرد .
 8. براي ساخت مديريت پمپ بنزين و گاز مي توان از ويلاي پيش ساخته استفاده نمود/.
 9. ساخت مجتمع هاي تفريحي و تجاري بين راهي مي توان از سازه پيش ساخته استفاده كرد .
 10. ساخت آلاچيق در پاركها و فضاي سبز
 11. ساخت مدرسه در روستا ها و برخي از مناطق شهري كم جمعيت
 12. ساخت كمپ بين راهي براي هلال اهمر
 13. و…

قيمت سازه پيش ساخته , ويلايي پيش ساخته

همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم هزينه ساخت , سرعت ساخت و حمل و نقل سازه پيش ساخته , ويلايي پيش ساخته به نسبت سازه هاي معمولي بتني و فلزي ثابت بسيار پايين است ولي برخي از عوامل در هزينه اين نوع از سازهاي پيش ساخته تاثير گذار مي باشد مانند : ابعاد سازه پيش ساخته , تاسيسات و قطعاتي كه در ان استفاده شده اند , طراحي و نماي داخلي , دك.راسيون داخلي سازه پيش ساخته ,و…

لذا قيمت بر اساس سفارشي كه شما مد نظر داريد تمام هزينه هاي ساخت با كمترين قيمت براي شما طراحي و توليد خواهد شد .

بهترين كيفيت در ساخت ويلاي پيش ساخته را با ما تجربه كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۷:۳۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

كانكس ساندويچ پانل

كانكس ساندويچ پانل , قيمت كانكس ساندويچ پانل , ساندويچ پانل , ليست قيمت كانكس ساندويچ پانل , كانكس ساندويچ پانل دست دوم , خريد و فروش كانكس ساندويچ پانل : ساندويچ پانل يك سازه سبك و مركب مي باشد كه به صورت دولايه طراحي و توليد مي شود بدين صورت كه از دو طرف به دو لايه محدود مي شود و در وسط لايه يك عايق قرار مي گيرد. بايد دقت داشته باشيم كه لايه عايق بايد بسيار نرم و سبك و داراي خاصيا فيزيكي مخصوص باشد .

كانكس ساندويچ پانل

توضيحاتي در رابطه با ساندويچ پانل


ساندويچ پانل يا در اصطلاح همان پنل كامپوزيتي آلومينيوم (Acp) : ساندويچ پانل از مصالح و تركيبات مركب و سبكي طراحي و ساخته مي شود كه از دو طرف به دوتا لايه فلزي محدود مي شود و در بين اين دو لايه عايقي قرار مي گيرد كه اين عايق رطوبت و گرما مي باشد كه داراي انعطافپذيري بالايي است . ساندويچ پانل ها اكثرا از مواد ي مانند : پلي استايرن , پشم شيشه , پشم سنگ , پلي اورتان ساخته مي شوند و كربردهاي زيادي دارند . بزرگترين كاربرد ساندويچ پانل ها استفاده در صنعت كانكس سازي مي باشد . لذا بزرگترين مشتري ساندويچ پانل نيز گروه هاي صنعتي كه كار طراحي و ساخت كانكس و خانه پيش ساخته را انجام مي دهند هستند. در زير به برخي از كاربردهاي وسيع ساندويچ پانل اشاره مي كنيم :

كاربردهاي ساندويچ پانل

استفاده از ساندويچ پانل در صنعت كانكس سازي كه شامل مواردي همچون طراحي و ساخت انواع كانكس ساندويچ پانل در كاربردهاي : نماز خانه و محيط آموزشي , كانكس سرويس بهداشتي , كانكس و كيوسك هاي نگهباني , درمانگاه هاي صحرايي و كانكس اورژانس , تعميرگاه هاي سيار و گترينگ هاي سيار , ويلاي پيش ساخته پانلي يك و دو طبقه , كانكس ويژه بحران ,و….

استفاده در ساخت سوله هاي بزرگ كارگاهي همانند : سوله هاي كارخانه هاي بزرگ , انباري هاي بزرگ و سوله هاي سردخانه و سوله هاي كارگاه هاي بزرگ و كوچيك و…

 • استفاده از ساندويچ پانل در صنايع هوا فضا و ساير صنايع مانند : نفت و پتروشيمي و كشتي راني و هواپيما سازي و ….
 • استفاده در خانه هاي سيار و پيش ساخته و كاروان ها
 • استفاده در سقف استخر ها و سالن هاي ورزشي
 • استفاده در صنعت ساختمان سازي مانند ديوار و سقف ها و…
 • استفاده از ساندويچ پانل در ساخت يخچال هاي سيار , كانكس و كانتينر هاي يخچال دار ثابت و متحرك
 • استفاده از ساندويچ پانل در ساخت سرخانه هاي صنعتي و نيمه صنعتي
 • و….

كاربردهاي ساندويچ پانل به صورت تفكيك شده

 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص سردخانه‌ها
 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص سالن‌هاي ورزشي
 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص سوله‌هاي صنعتي
 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص سالن كارخانه‌ها
 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص كانكس‌ها
 • ساندويچ پانل سقفي و ديواري مخصوص ويلاهاي پيش‌ساخته

دلايل استفاده از ساندويچ پانل

دلايل زيادي براي استفاده از ساندويچ پانل در ساخت سازه هي بزرگ كه در بالا نيز اشاره كرديم وجود دارد برخي از اين دلايل بدين صورت مي باشد:

داراي عيق بسيار قوي انرژي مي باشد.

به نسبت بسياري از مصالح ديگر در ساخت و ساز بسيار سبك است .
مقرون به صرفه هست و قيمت تمام شده به نسبت مصالح سنتي پايين مي باشد.
قباليت شستشو دارد.
نصب و اجراي آن بسيار آسان است .
داراي تنوع رنگي بالايي است.
داراي عايق رطوبتي , گرمايي صوتي مناسب است
مقاوم در برابر زمين لرزه مي باشد.
عمر مفيد بالايي دارد و در صورت نگهداري و تعميير اين مدت طولاني تر نيز خواهد شد.
قابليت انعطافپذيري بالايي دارد و از اين رو طراحي و نماهاي مختلفي را مي شود از ساندويچ پانل ساخت.
مقاوم در برابر خوردگي هاي اسيدي و بازي

انواع ساندويچ پانل

ساندويچ پانل يورتان

در ساخت ساندويچ پانل هاي پلي يورتان از فوم هاي پلي يورتان استفاده مي شود كه خود بر دو نوع مي باشند :

پلي يورتان PIR

اين نوع از پلي يورتان ها از تركيب ايزوسيا نورات و پلي يول توليد مي شوند.

پلي يورتان PUR

اين نوع از پلي يورتان ها نيز از تركيب ايزوسيانات و پلي يول توليد مي شوند.

****توجه

در هر دو تركيب بالا براي تسريع در تركيب ؛ كاتاليزور الزامي مي باشد. هچنين براي تنظيم دانسيته و چگالي فوم نيز از گاز B141 استفاده مي شود. تفاوت اين دو نوع پلي يورتان در ضد حريق بودن شاندويچ پانل PIR مي باشد. هم چنين عايق رطوبتي و حرارتي , عايق صوتي و وزن سبك از مشخصه هاي اصلي اين نوع از ساندويچ پانل ها است .

ساندويچ پانل پلي استايرن

پلي استايرن يا همان يونوليت خودمان كه يك نوع عايق خيلي خوب مي باشد. در ساخت انواع ساندويچ پانل پلي استايرن براي عايق بندي از يونوليت استفاده مي شود درسته از نظر عايق حرارتي و صوتي و گرما در درجه پاييني از پلي يورتان قرار دارد ولي به نسبت انها بسيار سبك است و قيمت مناسبي دارد.

ساندويچ پانل پشم سنگ

در عايق بندي از اين نوع ساندويچ پانل از الياف پشم سنگ استفاده مي شود . الياف پشم سنگ ضد حريق مي باشند از اين رو بزرگترين مزيت اين نوع از ساندويچ پانل ها ضد حريق بودن است . درج ضد حرارتي اين نوع از پانل ها از پلي يورتان ها نيز بالاتر مي باشد.

ساندويچ پانل سقفي

از ساندويچ پانل سقفي همان طور كه در بالا نيز اشاره كرديم در ساخت انواع سوله هاي بزرگ با سقف هاي ضد حرارتي و صاف مانند سالن هاي ورزشي و استخرها استفاده مي كنند اين نوع از ساندويچ پانل در ضخامت هاي ۴ تا ۲۰ سانتي متري طراحي و ساخته مي شوند كه از فوم تزريقي پلي يورتان سخت با دانسيته ۴۰ با مثبت , منفي ۲ توليد مي شوند . پانل هاي سقفي مقاوم در برابر رشد قارچها و گياهان هستند و داراي ضريب هدايت حرارتي بسيار پايين مي باشند. عرض اين نوع از پانل ها به صورت استاندارد و مفيد ۱٫۰۸ متر مي باشد.

ساندويچ پانل ديواري

همان طور كه از نام آن پيداست اين نوع از ساندويچ پانل ها براي ديوار ها مورد استفاده قرار مي گيرد . ساندويچ پانل ديواري را نوعي مصالح ساختماني نيز نام ميبرند وبه صورت دو لايه ورق فلزي گالوانيزه كه در بين آنها فوم تزيق شده است مي گويند. از پانل ديواري براي پوشش ديواره هاي سردخانه ها , كانكس ها , كانتينر هاي مسكوني , ويلاي پيش ساخته , فضا هاي صنعتي و … استفاده مي كنند . عرض پانل ديواري ۱٫۱۴ متر و ضخامت آن چيزي در حدود ۴ تا ۲۰ سانتي متر مي باشد.

ساندويچ پانل سردخانه

پانل هاي سردخانه به نسبت پانل هاي ديواري و سقفي داراي ضخامت زيادي در حدود ۸ تا ۲۰ سانتي متر مي باشند . ساندويچ پانل سردخانه اي از تركيب هسته پلي يورتان كه در بين دو لايه فلزي گالوانيزه تزريق شده است توليد مي شود. پلي يورتان مورد استفاده در پانل هاي سردخانه اي ماده اي سخت و شكننده مي باشد لذا به تنهايي قابليت استفاده در جاهاي ديگر را ندارد ولي با ساندويچ كردن اين ماده مقاومت بسياربالايي را به ود مي گيرد .

مشخصات فني ساندويچ پانل

ورقي كه در ساخت ساندويچ پانل مورد استفاده قرار ميگيرد عمدتا از نوع ورق الوزينگ ( روي و آلومينيم ) مي باشد كه داراي ضخامت ۰٫۵ تا ۰٫۷ ميلي متر مي باشد در انواع رنگهاي متنوع

نوع پوشش ساندويچ پانل : يكرو ورق و يكرو فويل , دو رو ورق , يكرو ورق و يكرو ورق نايلون , يكرو ورق و يكرو كاغذ , دو رو نايلون , دو رو فويل , دو رو كاغذ

نوع فوم ساندويچ پانل : پلي اورتان سخت با دانسيته ۴۰ مثبت , منفي ۲ كيلوگرم بر متر مكعب

مدل ساندويچ پانل ها : DND صاف – RPO پيچ مخفي بدون شيار – RP1 پيچ مخفي ميكروويو – RP2 پيچ مخفي شيار ريز – RP3 پيچ مخفي شيار درشت

رنگ بندب ساندويچ پانل

ساندويچ پانل در ۱۲ رنگ مختلف وحتي بيشتر از جمله سفيد , آبي , قرمز , كرم , طوسي , يشمي , سبز , بنفش و …

ساندويچ پانل

ساندويچ پانل

راه هاي كاهش قيمت ساندويچ پانل

 • براي پايين آوردن و كاهش هزينه و قيمت ساندويچ پانل راه هاي متعددي وجود دارد يكي از اين راه هاي مي توان اين باشد كه به جي اينكه در براي ساندويچ كردن دو طرف را با فلز استفاده كنيم بهتر است يك طرف را فلزي كنيم .
 • راه ديگر مي تواند اين باشد كه ضخامت ورق هاي فلزي را كاهش دهيم . مثلا به صورت عادي كه ۰٫۵ ميلي متر است به ۰٫۴ ميلي متر كاهش دهيم .
 • راه سوم نيز كاهش گام هاي به كار رفته در پانل است.

موارد كاربرد ساندويچ پانل

ساندويچ پانل ها عمدتا در توليد سريع ساختماني و ساخت واحدهاي مسكوني , واخد هاي آموزشي , بهداشتي و درماني , ورزشي , صنعتي و سردخانه ها بسيار كاربرد دارند . در تصوير زير بيشترين كاربرد انواع  ساندويچ پانل را در ايران مي توانيد ببينيد :

ساندويچ پانل

ساندويچ پانل

نكته مهم

به دليل استحكام و مقاومت بالا در برابر رطوبت استفاده از كانكس ساندويچ پانل دارد  در شرايط آب و هوايي خاص بسيار مناسب مي باشد .

موارد استفاده از كانكس ساندويچ پانل

۱-    سرد خانه ها

۲-    ديوار و سقف سالن هاي توليدي , ساختمانهاي اداري و هتلها , ساختمان هاي كارگاهي و نيز خوابگاه هاي كارگري در پروژه هاي بزرگ ساخت و ساز

تقسيم بندي ساندويچ پانل ها

۱-    ساندويچ پانل هاي سقفي : اين نوع از ساندويچ پانلها داراي طرح ذوزنقه اي و كاشي مي باشند . كه هر طرح ساندويچ پانلي ذوزنقه شامل عايق هاي ؛ پلي اوريتان , پلي استايرن و پشم سنگ و از طرفي طرح كاشي ساندويچ پانل نيز با عايق پلي اورتان توليد مي شوند .

۲- كانكس ساندويچ پانل ديواري با عايق پلي اورتان

مزيت هاي استفاده از كانكس ساندويچ پانل

۱-    مقاوم در برابر زلزله : كانكس هاي ساندويچ پانلي همانند ديوار برشي انرژي را جذب مي كنند .

۲-    كانكس ساندويچ پانل وزن سبكي دارند .

۳-    انبساط و انقباض كانكس ساندويچ پانل بسيار پايين مي باشد.

۴-    حمل  نقل آسان

۵-    نصب سريع

۶-    داراي عايق هاي حرارتي و رطوبتي

۷-    سهولت در اجراي تاسيسات

۸-    مناسب براي تمام اقليم هاي آب و هوايي

۹-    تنوع رنگ بندي

۱۰-    و…

گارانتي و خدمات پس از فروش كانكس ساندويچ پانل

گروه صنعتي كانكس سازان خدمات پس از فروش بهتري را براي مشتريان خود ارائه مي كند همچنين تمام كانكس هاسس كه در كارگاه صنعتي كانكس سازان طراحي و توليد شده است داراي يك سال گارانتي مي باشند.

حمل و باربري كانكس ساندويچ پانل

هزينه حمل و نقل كانكس بر عهده خريدار مي باشد . لذا گروه صنعتي كانكس سازان امتيازاتي را به خريداران مي دهد ك يكي از اين موارد حمل و جابجايي و ارسال كانكس به مقصد است . كانكس سازان تيم حرفه اي براي ارسال كانكس را به كمك مشتريان مي فرستد تا از ارسال سالم كانكس به مقصد اطمينان حاصل كند .
كانكس هاي ساندويچ پانل به دليل سبك بودن به راحتي جابجا مي شوند و كار دشواري را در جابجايي آن نخواهيم داشت .

با گروه صنعتي كانكس سازان كيفيت محصول را تجربه كنيد و از خدمات ما بهترين استفاده را ببريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۴:۱۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

حمل وسايل منزل و جابجايي بارهاي كوچك 

 
 

حمل وسايل منزل و جابجايي بارهاي كوچك با استفاده از وانت بار و نيسان بار : يكي از مشكلات و دغدغه هاي هر فرد , در طول زندگي مسئله ي حمل و نقل و جا بجايي اثاث و وسايل منزل مي باشد . انتخاب گزينه هاي مناسب در لحظات تصميم گيري خاص در يك جابه جايي موفق وسايل خانه بسيار تاثير گذار مي باشد . گفتني است كه انتخاب يك شركت حرفه اي در اتوبار و باربري تهران , مهم ترين و مناسب ترين تصميم در زمان جابه جايي مي باشد . كه اين مهم با توجه به وسع و نيازهاي شما مي تواند به كمك شما بيايد . نخست ضروري مي باشد كه ذهنيت خود را قبل از اينكه بتوانيد اعتبار شركت حمل بار تاييد گردد در مورد نوع شركت باربري كه تصميم به انتخاب آن مي باشيد , در نظر بگيريد .

جابجايي بارهاي كوچك

اغلب اوقات ديده شده است كه فردي به جاي اينكه كليه ي وسايل خود را به خانه ي جديد انتقال دهد , چندين مورد از وسايل سنگين خود را جابه جا مي كند . مثلا تمايل دارد , گزينه هاي خاصي همچون پيانو – ميز بيليارد – مجموعه اي از عتيقه ها – كلكسيون آثار تاريخي و يا يك دستگاه را منتقل كند . در اينگونه موارد شما نياز به كمك يك شركت اتوبار حرفه اي مي باشيد . با اين حال كمك گرفتن از يك شركت اتوبار حرفه اي كه در حمل بارهاي كوچك فعاليت دارد براي شما الزامي مي باشد . بهتراست كه آگاهي لازم را در خصوص تفاوت شركت هاي به اصطلاح كم بار را نسبت به شركت هاي معمولي بدانيد .

 • اگر تمايل داريد كه بيشتر درباره ي چگونگي محاسبه هزينه هاي كوچك با توجه به قيمت باربري اطلاع پيدا كنيد .
 • اگر فرض كنيم كه شما به اين مسائل علاقه مند مي باشيد پس همراه ما باشيد .

روش كار شركت هاي كوچك باربري ؟

اغلب شركت هاي باربري براي جابه جايي بارهاي كوچك هزينه هاي كمتري را مطالبه مي كنند و اگر مايل مي باشيد كه به تنهايي برخي از وسايل خاص و يا تعداد كمي اثاثيه را انتقال دهد هزينه ي نهايي شما براي اسباب كشي و حمل وسايل منزل شما به ميزان زيادي كاهش مي يابد . در صورتي كه تعداد محدودي از اثاثيه تان را بخواهيد حمل كنيد استفاده از شركت هاي باربري و اتوبار بزرگ براي شما مقرون به صرفه نيست و هزينه ي زيادي را متحمل خواهيد شد . در حمل و نقل وسايل كم با ساتفاده از شركت باربري و زير ۱۰۰ پوند بهترين كار استفاده از شركت هاي باربري كوچك است . در حمل و نقل وسايل منزل به كمك يك برآورد ساده مي توان هزينه هاي حمل و نقل را مشخص كرد .

 • وزن تمامي اثاث
 • فاصله ي زماني از مبدا تا مقصد
 • تعداد تجهيزات حمل بار كه مورد استفاده قرار گرفته
 • خدمات خاصي كه امكان دارد انتخاب كنيد
 • با محاسبه تمامي اين موارد قيمت حمل وسايل منزل برآورد مي شود .

شركت هاي كوچك باربري و مزيت هاي آنها

شركت هاي باربري كوچك براي ذحمل كالاهاي خانگي خود مجبور نيستند از راه طولاني يا دور در كل كشور حمل كنند . شركت باربري در اول كار به شما هزينه يي كه بايد پرداخت كنيد را ارائه مي دهد تا شما بعدا دار مشكل نشويد . در صورتي كه نياز به حمل بار داخل شهري هستيد , شركت هاي باربري هزينه هاي شما را به صورت ساعتي قيمت گذاري مي كنند . با اين تفاوت كه براي حمل بارهاي كوچك بين شهري اين هزينه به صورت ساعتي محاسبعه نمي شود و بايد قبل جابجايي از شركت باربري مربوطه در مورد هزينه هاي اين جابجايي سوال كنيد .

براي آماده سازي وسايل خود برا جابجايي و رسيدن به مقصد , از شركت هاي باربري و اتوبار كوچك از چگونگي بسته بندي ايمن راه حل بخواهيد تا در موقع حمل بار به مشكلي پيش نيايد . براي جابجايي بايد از روز قبل با شركت باربري كوك تماس بگيريد و تاريخ مناسب را براي خدمات باربري رزو كنيد . در هنگام انتخاب خدمات باربري بايد دقت كنيد و مطابق با نيازهاي خود و بودجه خود از شركت ها خدمات بگيريد تا بعد از پايان كار مشكل خاصي پيش نيايد .

انتخاب يك باربري كوچك براي حمل وسايل منزل

قبل از جابجايي بار هاي كوچك خود در مسيرهاي دور يا نزديك , نياز به يك شركت حمل بار معتبر و قابل اطمينان داريد كه بايد در انتخاب آن دقت بيشتري بكنيد . براي پيدا كردن يك شركت باربري قابل اطمينان و با سابقه در نزديكي محل سكونت خودتان چند توصيه را حتما انجام دهيد :

 • براي پيدا كردن يك شركت باربريب كوچك و باسابقه درخشان و قابل اعتماد از تجره دوستان يا نزديكان و هماسايگان پرس و جو كنيد .
 • به ياد داشته باشيد كه پيشنهادات دوستانتان از منابع معتبر بسيار مهم است بايد اين نكته را مد نظر بگيريد و گزينه هاي خود را در آنجا جستجو كنيد .
 • شركتي كه در بين مشتريان براي تحقي بيشتر توصيه شده است را حتما به ياد داشته باشيد .
 • در صورتي كه براي تحقيق در مورد خدمات و سابقه شركت هاي باربري محلي و يا بين شهري نداريد در ليست خود نام چند تا از آنها را يادداشت كنيد. اگر از دوستان يا آشنايان در مورد شركت هاي باربري و اتوبار تحقيقات و سوال نكرده ايد به سايت شركت هاي باربري و اتوبار وصل شويد و نظرات و پيشنهادات مشتريان منطقه خودتان را بررسي كنيد .
 • در نظر گرفتن تمامي نظرات و پيشنهادات اطرافيانتان به شما كمك مي كند تا از ايده هاي مختلفي بهره بگيريد .
 • اين نكته مهم را نيز بايد بايد مد نظر داشته باشيدكه شركت باربري منتخب بايد مجوز لازم و اعتبار و سايقه كافي را بايد در اين زمينه داشته باشند .
 • در هنگام حمل و نقل و جابجايي اثاثيه تان هر نظر و يا پيشنهادي كه به نظرتان بهتر است با شركت مربوطه در ميان بگذاريد .

هزينه جابجايي هاي كوچك در حمل و نقل وسايل منزل

مزيت استفاده از شركت هاي باربري كوچك اين است كه براي بهتر شدن كار خود و رضايت مشتري راه حل هاي سفارشي را به مشتريان خود ارائه مي دهند . براي صرفه دويي در هزينه هايي كه متقبل مي شويد به شما در مورد وزن و بارهاي اضفي توصيه هاي مهم را مي كنند . با اين كار تعداد وسايل مورد نظر شما مشخص است و هزينه ي آن نيز ثابت و مشخص است . با اين حال اگر بخواهيد كالا و وسايل گران قيمت و باارزشتان را جابجا كنيد به اين نكات توجه كنيد :

خريد پوشش بيمه ي كافي

 • درخواست بسته بندي سفارشي به منظور حفظ و نگهداري اصولي بار
 • به طور كاملا ايمن در طول مدت حمل و نقل و جابه جايي مذاكره كنيد .
 • در كل در هر دو گزينه شما متقبل هزينه هاي جابه جايي و انتقال بيشتري را خواهيد شد .
 • به ياد داشته باشيد كه در جابه جايي و حمل بار وسايل منزل تعيين دقيق قيمت امري غير ممكن مي باشد .
 • توصيه مي شود كه درباره ي هزينه هايي كه به منظور پيش پرداخت به شركت حمل بار پرداخت مي كنيد را مورد بررسي قرار دهيد .
 • گفتني است كه از شركت مذكور تخمين دقيق قيمت باربري را مطالبه كنيد و بدين منظور از شركت هاي معتبر باربري مذاكره كرده و مششورت بگيريد .

برچسب ها: , , , , , , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۱:۳۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري مطهري

 
 

اتوبار و باربري مطهري , باربري ارزان قيمت در مطهري ، آسمان بار تهران :  در اسباب كشي و جابه جا كردن وسايل، مراحل مختلفي باربري وجود داشته و همچنين رانندگان داراي وظايف مختلفي هستند. اگر قصد داريد كه وسايل تان را جابه جا كنيد به شما پيشنهاد مي شود ادامه اين مطلب را مطالعه نماييد.

توصيه هاي شركت آسمان بار در زمان انجام باربري و انتقال وسايل

قبل از اينكه اسباب كشي انجام شود حتما بايد راننده را از نوع وسايلي كه نياز است جابه جا كند باخبر نماييد تا راننده با برنامه ي از كه از قبل مشخص شده است با توجه به نوع بار چگونگي بارگيري را تعيين كرده و سپس عمليات كنترل و مهار كامل وسايل را با توجه به نوع بار انجام بدهد.
راننده وسيله نقليه و كمك راننده در زمان انجام مراحل بارگيري به درون ماشين بايد در محيطي قرار نگيرند كه سبب ايجاد مزاحمت براي كارگران مشغول به جا به جايي شوند و همچنين خودشان نيز دچار آسيب نشوند و در روند جا به جايي نيز اختلالي به وجود نياورند.
اگر قرار است مسافتي كه طي شود زياد باشد پس راننده وظيفه دارد هر هشتاد كيلومتر را كه طي كرد پياده شود و بارها را كنترل نمايد تا از اتصال مهربندها و محكم شدن آنها اطمينان پيدا كند.

اتوبار و باربري مطهري

اتوبار و باربري مطهري

راننده پيش از شروع حركت وظيفه دارد كه همه ي مهاركننده هاي بارهاي شما را مورد بررسي قرار بدهد و مطمئن شود كه همه ي آنها محكم هستند و در صورت ايجاد حادثه يا در زمان ترمز شديد احتمال آسيب رسيدن به وسايل هنگام باربري به صفر برسد.
در پايان به خاطر بسپاريد كه : در صورتي كه بار به مقصد مورد نظر رسيد و در زمان تخليه كردن آنها از وسيله نقليه متوجه نامناسب بودن اتصال مهاربندها و ديگر وسايل مهار كننده شديد بايد موضوع را بررسي نموده و به راننده بگوييد كه حتما به شركت اطلاع بدهد.

انتخاب ماشين حمل بار و باربري

در زمان حمل بار و باربري يكي از موضوع هاي كه در كاهش قيمت و افزايش سرعت تاثير زيادي داشته است، انتخاب وسيله نقليه مي باشد كه قرار است به واسطه ي آن اثاث اداره يا منزل جابه جا و حمل شود.

در باربري به صورت كلي از سه دسته ماشين استفاده مي شود كه شامل موارد زير مي باشد:

 1. باربري با استفاده از ماشينهاي سبك مثل وانت، وانت نيسان و وانت پرايد
 2. باربري با استفاده از ماشينهاي نيمه سنگين مثل كاميون،هيوندا، خاور ، ايسوزو، كاميونت
 3. باربري با استفاده از ماشينهاي سنگين مانند تريلي، ده تن، ترانزيت ، كفي ، ترانزيت يخچالي، بيست تن ، كفي ، چادري سه محور ، كمپرسي ، تريلي تانكر فاو و…

زماني كه بخواهيد ماشين را براي باربري انتخاب نماييد بايد موارد زير را در نظر داشته باشيد و سپس تصميم بگيريد:

 • – نوع بار و لوازم و اسباب
 • – طول مسافتي كه قرار است وسايل انتقال داده شوند
 • – باربري براي تهران است يا شهرستان ها
 • – ساعت در نظر گرفته شده براي حمل بار
 • – نوع مسير و جاده بين مبدا و مقصد

معمولا اگر قصد انتقال وسايل و اثاثيه منزل باشد از اتومبيل هاي هيوندا، ايسوزو، بنز ۶۰۸ استفاده مي گردد.

اتوبار و باربري مطهري , باربري ارزان قيمت در مطهري

منطقه مطهري يكي از مناطق متمركز و شلوغ پايتخت مي باشد ، در كنار منازل مسكوني ، خيل عظيمي از ساختمان هاي تجاري و اداري اين منطقه را احاطه كرده اند. از اين رو باربري و اتوبار آسمان بار ، با فعاليت چشمگير و حضور پر رنگ در اين منطقه اقدام به خدمت رساني به همشهريان عزيز و گرامي كرده است. جهت كسب اطلاعات بشتر در رابطه با اتوبار و باربري مطهري مي توانيد با كارشناسان و متخصصين آسمان بار تماس حاصل فرماييد.

برچسب ها: , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۳:۵۱ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري گلها

 
 

اتوبار و باربري گلها , باربري ارزان و مطمئن در گل ها , شركت باربري و اتوبار آسمان بار تهران : اسباب كشي از اصطلاح هاي مي باشد كه تقريبا همه ي ما با آن آشنايي داشته ايم و در طول زندگي مان حداقل يكبار مجبور شده ايد تا اسباب كشي كنيم. جمع آوري وسايل و لوازم منزل و سپس انتقال آن ها به مقصد از اصلي ترين مراحل در هر باربري محسوب مي شود. در واقع اسباب كشي از گذشته تاكنون به عنوان يك كار مشقت بار از خانواده ها ياد مي شود. اما با وجود اين مشكلات و سختي ها باز هم خانواده ها به ناچار بايد در طول زندگي شان اقدام به حمل اثاثيه و اسباب كشي نمايند.
براي اينكه در حمل و نقل و اسباب كشي بتوانيد موفق شويد،شركت هاي باربري به كمك تان امده اند تا بتوانيد با ارامش و بدون داشتن استرس اين فرايند را به اتمام برسانيد.


در اسباب كشي از وسايل و ابزارهاي مختلفي استفاده مي شود كه هر كدام از آن ها مزيت هاي خاص خود را داشته اند. اما تا به حال درمورد استرچ رپ مطلبي را شنيده ايد و مي دانيد كه چه مزيت هاي در صورت استفاده از آن خواهيد داشت؟
استرچ رپ يك نوع نوار است كه از جنس پلاستيكي مي باشد كه داراي مقاومت كششي زيادي مي باشيد و عموما از جنس پلي اتيلن كه دانسيته پاييني داشته ساخته مي گردد و در زمان بسته بندي اثاثيه و هر نوع باري از آن استفاده مي شود. دقت داشته باشيد كه  استرچ رپ را با عنوان سلفون نيز مي شناسند.

استرچ رپ

در بيشتر موارد براي مراقبت و نگهداري از بسته بندي ها در زمان حمل و نقل از اين محصول استفاده مي شود و همچنين وقتي كه بخواهند وسايل را در كنار يكديگر بگذارند ، اسباب را به وسيله ي آن پوشش ميدهند تا جابه جا نشوند و همچنين در صورت برخورد به يكديگر دچار آسيب نشوند.
براي جلوگيري از آسيب ديدگي و برخورد وسايل از استرچ رپ استفاده مي گردد كه به عنوان بهترين محصول در چنين شرايطي شناخته مي شود و افزون بر اينها در زمان حمل به وسيله كارگران اتوبار از صدمه ديدن به آنها به صورت كامل جلوگيري ميكند.
استرچ رپ ها با توجه به نوع كاربرد داراي ضخامت و اندازه هاي مختلفي مي باشد كه از رايج ترين و پراستفاده ترين آن ها مي توان  به نوارهاي استرچ ضد استاتيك، استرچ رنگي ، استرچ يووي، پوشش پالت بادي اشاره نمود.

مزيت هاي استرچ رپ

دقت داشته باشيد كه اين نوارها مزيت هاي زيادي دارند كه مي تواند به برخي از آن ها اشاره كرد:
استرچ رپ ها قابل بازيافت هستند. مدل استرچ يووي بارها را در مقابل اشعه هاي آسيب زننده نور خورشيد محافظت ميكند و همچنين داراي قيمت هاي مناسبي مي باشند. لازم است بدانيد كه استفاده از استرچ رپ ها همه ي محموله را در مقابل رطوبت و گرد و غبار مصون مي دارد.
براي حمل اثاثيه مخصوصا زماني كه بخواهيد به شهرستان برويد يا مسافت طولاني در پيش داشته باشيد، استفاده از استرچ رپ ها به عنوان يك امر ضروري بوده و تا حد زيادي مي تواند سبب تضمين امنيت و سلامت بار شود.

اتوبار و باربري گلها , باربري ارزان و مطمئن در گل ها

شركت باربري آسمان بار ، با حضوري فعال و گسترده در منطقه گلها ، آماده ارائه خدمات مخلف باربري ، اعم از بسته بندي لوازم منزل ، بسته بندي لوازم ادارات ، بسته بندي لوازم خاص ، به صورت كاملا ايمني و مطمئن ، جهت جلوگيري از هر گونه تخريب ، شكستگي و آسيب ديدگي ، جابجايي و حمل اثاثيه منازل و ادارات ، با اكيپي مجهز و حرفه اي ، مي باشد

جهت كسب اطلاعات بيشتر و تكميلي در رابطه با اتوبار و باربري گلها , باربري ارزان و مطمئن در گل ها با متخصصين و كارشناسان ما در تماس باشيد…

برچسب ها: , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۴:۰۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري شيخ بهايي

اتوبار و باربري شيخ بهايي , باربري سريع و ارزان در شيخ بهايي : بابري و حمل اثاثيه منزل و ادارات و سازمان ها به صورت كاملا حرفه اي و تضميني در شيخ بهايي ، توسط اكيپ مجهز و با تجربه آسمان بار تهران.

اتوبار و باربري شيخ بهايي , باربري سريع و ارزان در شيخ بهايي

آسمان بار تهران ، با حضور فعال و گسترده در منطقه شيخ بهايي و با پشتوانه رضايت مشتريان خود ، فعاليت هاي خود را در اين منطقه گسترش دهد. ، آسمان بار فقط يك شركت باربري نيست !  از صفر تا صد اسباب كشي خود را به ما بسپاريد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اتوبار و باربري شيخ بهايي , باربري سريع و ارزان در شيخ بهايي ، مي توانيد با كارشناسان و متخصصين ما در آسمان بار تماس حاصل فرماييد.

معمولا خانم ها زماني كه به منزل جديدي اسباب كشي مي كنند، اولين كاري كه ذهن شان را درگير مي كند بررسي خانه از لحاظ وجود حشرات ريز مثل مورچه و سوسك است. اگر به منزل جديدي برويد مهم است كه در صورت وجود چنين حشراتي به دنبال راه حلي باشيم تا بتوانيد آن را كاملا از وجود آن ها پاكسازي كنيم .هيچ كدام از ما دوست نداريم وقتي به محل جديد مي رويم با ديدن اين حشرات كام خودمان را تلخ كنيد.

اما چاره چيست؟ چه كاري مي توانيم انجام بدهيم؟ اگر شما هم به دنبال راهكارهاي اساسي براي مقابله با چنين مشكلاتي هستيد به شما توصيه مي كنيم كه حتما با ادامه اين پست با شركت باربري آربي بار همراه شويد….

باربري تهران , اتوبار

نكات اساسي و مهم اتوبار و باربري شيخ بهايي

در صورتي كه دوست نداريد از همان ابتدا منزل شما به عنوان خانه ي سوسك ها باشد بايد براي پيشگيري از اين اتفاق ، چندين نكته را رعايت كنيد:

 1. تا جايي كه براي شما مقدور است پيش از اينكه وسايل را به خانه ي جديد بياوريد در همان خانه ي قبلي به خوبي بشوييد.
 2. وسايل تان را پيش از اوردن به منزل جديد به خوبي نظافت كنيد چون در غير اينصورت برايتان دو حالت مي تواند اتفاق بيوفتد: يا شما سوسكهاي كه در منزل قبلي تان بوده به همراه وسايل كه تميزشان نكرده ايد به محل جديد انتقال داده ايد يا اينكه پيش از ورود به محل جديد آن را تميز نكرده ايد و به دليل جابه جايي و شلوغي كار ، سوسكهاي كه در منزل جديد هستند خيلي سريع به كارتن ها و وسايل بازنشدن تان ورود پيدا مي كنند و شما بعد از آن هر چقدر تلاش كنيد تا آن ها را از بين ببريد كاملا بي فايده خواهد بود.
 3. نكته ي ديگري كه شما بايد به آن توجه بسياري داشته باشيد ، بهترين زمان براي سمپاشي است كه حتما پيش از ورود به محل جديد بايد اينكار را انجام بدهيد. اگر مي خواهيد اثربخشي بهتري از سمپاشي را داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم بعد از اينكه سمپاشي انجام شد همه ي درزهاي ديوارها و در را ببنديد تا به اين شكل به سم فرصت بدهيد تا بهترين اثربخشي خود را نشان بدهد.

جلوگيري از ورود سوسك ها به خانه در اثباب كشي

دقت داشته باشيد كه ورود سوسك ها به خانه مي تواند براي شما بسيار ازار دهنده باشد و البته حذف آن ها پس از ورود كاري تقريبا دشوار است.

بسياري از افراد در چنين شرايطي از حشره كش استفاده مي كنند كه البته كار درستي نيز مي باشد ولي به چندين نكته نيز دقت كنيد:

 1. اولين نكته اين است كه اجازه ندهيد محيط رطوبت داشته باشد
 2. خانه تان را هميشه تميز نگه داريد و هر گونه كثيفي كه در محيط خانه وجود دارد را سريعا پاك كنيد
 3. به سطل زباله تان توجه كنيد و هميشه آن را مرتب خالي نماييد
 4. كف آشپزخانه تان را هميشه تميز نگه داريد و اجازه ندهيد كه ديوارها خيس بمانند چون اين موجودات براي زنده ماندن به آب نياز دارند
 5. شب ها ظرف هاي غذا را در سينك رها نكنيد و هميشه غذاهايتان را در ظرف هاي در بسته در يخچال نگهداري نماييد
 6. از طعمه هاي سوسك كش نيز مي توانيد براي از بين بردن سوسك ها استفاده نماييد.

برچسب ها: آسمان بار, اتوبار, اتوبار ارزان, باربري, باربري ارزان, باربري تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۸:۴۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري ستارخان

 
 

اتوبار و باربري ستارخان , باربري ارزان قيمت و مطمئن در ستارخان , باربري و اتوبار آسمان بار : خدمات اسباب كشي شركت اتوبار و باربري آسمان بار به افرادي كه درخواست استفاده از آن را دارند، ارائه مي گردد. اين خدمات به منظور ياري رساندن به افراد به منظور حمل اثاثيه و جابه جايي مي باشد و اگر شما از خدمات بهترين شركت هاي استفاده كنيد كه در اين زمينه فعال هستند نه تنها به آساني مي توانيد وسايل محل كار و منزل تان را جابه جا كنيد بلكه اين كار را به راحتي در كوتاه ترين زمان انجام خواهيد داد و در نهايت از نتيجه ي كه براي شما ظاهر مي شود بسيار خشنود و راضي مي باشيد.

دقت داشته باشيد كه جابه جايي كردن وسايل و اسباب كشي نكات ريز و مهم زيادي داشته است كه بايد به همه ي آن ها دقت شود. در نظر داشته باشيد كه انتخاب كردن يك شركت باربري مطمئن و ايمن به عنوان يكي از بخش هاي مهم كار است كه البته تنها بخش مهم نيست. شما بايد براي حمل بار و جابه جايي از روزهاي قبل كاملا آگاهي داشته باشيد و كارهاي را انجام بدهيد تا در روزهاي كه پرسنل شركت و كارگران آنها به منزل يا دفتركار شما براي خدمات بسته بندي و حمل مي آيند ، همه چيز اماده باشد و شما و همكاران خيالتان راحت باشد  كه هيچ كدام از وسايل حساس و مهم آسيبي نبينند.

اتوبار و باربري ستارخان , باربري ارزان قيمت و مطمئن در ستارخان

وقتي تصميم به جابه جايي مي گيريد مشخص مي شود كه كدام وسايل ارزش مند و حساس هستند پس بايد بر روي آن ها حساسيت زيادتري را نشان بدهيد. شما بايد پيش از هر چيزي به فكر چگونگي جمع آوري وسايل باشيد.

 

وسايل مهم و لوازم گرانبها و مدارك و…. به چندين دسته تقسيم مي گردند كه بايد در حفظ و نگهداري هر كدام از آنها دقت زيادي داشته باشيد چون اگر هر كدام از آنها گم شوند يا دچار آسيب شود قطعا ضررهاي جبران ناپذيري به شما وارد خواهد شد. برخي از اين وسايل شامل مواردي مثل: مدارك شخصي، مدارك سازماني و شركتي و اداره ي ، پول ، طلا و جواهرات، ارز ، پس اندازه خانواده ، اشياء شكستني ، اشياء قديمي و… مي باشند.
بهتر است براي موارد فوق خودتان اقدام به جابه جايي و بسته بندي آن ها در زمان اسباب كشي نماييد  و براي مواردي چون طلا و پول و… از اتومبيل شخصي تان يا اعضاي خانواده استفاده كنيد.

اما نكته اينجاست كه شما حمل بسياري از وسايل و اشياء خود را مي توانيد به كارگران و شركت اتوبار و باربري آسمان بار بسپاريد و از طرفي ديگر اين شركت ها در زمان ارائه خدماتشان به مشتريان همه ي اثاثيه و وسايل را بيمه مي كنند و ديگر نيازي نيست شما نگراني در خصوص وسايل ارزشمند و شكستني داشته باشيد.

 

باربري تهران , اتوبار

نكته مهم در اتوبار و باربري ستارخان

توجه داشته باشيد كه شما هر چقدر هم كه وسايل خود را به خوبي بسته بندي كرده باشيد ولي بيمه شدن آنها بسيار ضروري و مهم است. در ادامه به موارد گفته شده نيز دقت نماييد تا از نتيجه پاياني راضي باشيد:

 1. از چگونگي بسته بندي آگاه باشيد
 2. وسايل شكستني و مهم را جدا كنيد
 3. حتما در خصوص بيمه وسايل از شركت باربري سوال كنيد و مطمئن باشيد كه وسايلتان بيمه مي شوند

برچسب ها: , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۵:۳۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري بهشتي

 
 

اتوبار و باربري بهشتي , باربري مطمعن و ارزان قيمت در بهشتي , شركت باربري و اتوبار آسمان بار تهران :  آيا شما هم دوست داريد از بهم ريختگي هاي خانه تان در زمان اسباب كشي خيلي زود خلاصي پيدا كنيد و از آشفتگي هاي اقلام ريز و درشت وسايلتان رهايي پيدا كنيد؟ قطعا اگر بتوانيد اشتباهاتي را كه در اسباب كشي رخ ميدهد بشناسيد ميتوانيد از اين مشكلها رها شويد و اوضاع را به بهترين شكل ممكن سروسامان بدهيد و تجربه ي يك اسباب كشي آسان و جابه جايي راحتي را داشته باشيد.

در ادامه اين پست شما مي توانيد از اشتباهاتي مطلع شويد كه ممكن است هر كدام از شما در زمان اسباب كشي آن ها را انجام بدهد و آگاهي از اين اشتباهات قطعا منجر به عدم اجراي آن ها خواهد شد.

اتوبار و باربري بهشتي

۵ اشتباه رايج در اتوبار و باربري بهشتي

 1. يكي از اشتباهات رايجي كه بسياري از افراد با آن درگير مي شوند ،فكر نكردن و عدم بررسي در مورد چگونگي استفاده از فضاي موجود در زمان جابه جايي و چيدمان است. بسياري از افراد وقتي به جابه جايي مشغول مي شوند اصولا به فضاهاي موجود و كاربردهاي كه دارند هيچ توجهي نمي كنند و بدون فكر شروع مي كنند و در واقع با كوهي از وسايل روبرو مي شوند كه اصلا نمي دانند هر كدام را كجا بايد بگذارند و همين موضوع يك سردرگمي بزرگ را براي شان ايجاد مي كند. براي حل اين مشكل تنها كافي است از چند روز پيش از اسباب كشي به برنامه ريزي براي سازمان دهي وسايل تان اقدام نماييد و در مورد اينكه بهترين جا براي هر وسيله كدام است فكر كنيد و همچنين در مورد اينكه قرار است چه كسي از اين وسايل و فضا استفاده كند نيز به خوبي فكر كنيد چون تنها راه حل طلايي براي داشتن جابه جايي راحت همين كار است.
 2. يكي ديگر از مواردي كه جز اشتباهات بزرگ به شمار مي رود عدم تفكيك وسايل بلا استفاده از ديگر وسايل مي باشد. شما مي توانيد از انبار شدن وسايلتان در يكجا خيلي سريع دوري كنيد به شرط اينكه پيش از اسباب كشي حتما وسايل اضافي را از ديگر وسايل جدا كرده باشيد و آن ها را كه اصلا استفاده ي برايتان ندارند به دور بريزيد.
 3. باور داشته باشيد كه استفاده از كمد يا دراور مي تواند سبب برطرف شدن مشكل بهم ريختگي شود ولي محصولات سازمان دهنده لزوما نمي توانند از بهم ريختگي خانه تان بكاهند ،حتي اگر شما از بهترين جا كفشي هم استفاده كنيد اگر به صورت صحيح كفش هايتان را در آن نگذاريد قطعا نمي تواند كمكي به شما داشته باشد. توصيه مي شود براي خريد وسايل سازمان دهنده پس از اسباب كشي و همچنين شناسايي نيازها اقدامات لازم را انجام بدهيد.
 4. هر گونه ي وسيله ي كه در زمان جمع آوري و مرتب كردن وسايل مي دانيد ديگر براي شما استفاده ي نخواهد داشت را به نيازمندان اهدا كنيد البته اگر ديگر اين وسايل قابل استفاده نيستند بهتر است آن ها را در بسته بندي هاي جداگانه كنار سطل زباله قرار بدهيد تا افرادي كه اقدام به جمع آوري پسماندها مي كنند آن ها را بردارند.
 5. يكي از اقداماتي غلطي كه متاسفانه بارها ديده ايم افراد در زمان اسباب كشي انجام ميدهند، جابه جايي موقت وسايل است. به هواي اينكه پس از اسباب كشي دوباره به سراغشان خواهند رفت و آن ها را بر سر جاهاي اصلي شان ميگذارند ولي غافل از اينكه در زمان چيدمان از آن ها غافل مي شوند و همين موضوع سردرگمي و آشفتگي هاي زيادي را به وجود خواهد آورد.

بسته بندي لوازم منزل و ادارات به صورت كاملا حرفه اي و تخصصي ، حمل اسباب و اثاثيه منازل و ادارات از جمله خدمات ازائه شده توسط تيم حرفه اي آسمام بار در منطقه بهشتي تهران مي باشد ، جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اتوبار و باربري بهشتي , باربري مطمعن و ارزان قيمت در بهشتي ، با كارشناسان ما در باربري آسمان بار تماس حاصل فرماييد.

برچسب ها: , , , , ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۰:۱۴ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اتوبار و باربري ملاصدرا

اتوبار و باربري ملاصدرا , باربري ارزان قيمت در ملاصدرا , شركت باربري آسمان بار تهران : زماني كه تصميم به اسباب كشي مي گيريد بهتر است خودتان را براي هزينه هاي غيرمنتظره يا حتي سختي هاي اماده كنيد چون قطعا اسباب كشي علاوه بر اينكه نياز به زمان داشته است بلكه مي تواند براي شما بسيار خسته كننده باشد. در صورتي كه خودتان مي خواهيد اثاث كشي را انجام بدهيد حتما هزينه هاي كمتري را نياز داريد. البته امروزه شركتهاي باربري در زمينه بسته بندي از روش هاي و وسايل مختلفي استفاده مي كنند و اين چنين خدمات را به مشتريان خود ارائه ميدهند.

نكات مهم اتوبار و باربري ملاصدرا , باربري ارزان قيمت در ملاصدرا

ولي پيش از اينكه بخواهيد فرآيند اسباب كشي را آغاز كنيد بهتر است به نكاتي دقت كنيد كه شامل موارد زير مي باشند:

 1. كارهاي كه بايد انجام بدهيد چقدر بزرگ هستند؛ در واقع در ميزان بار تفاوت هاي وجود داشته است .در صورتي كه شما نوجواني مي باشد كه از كالج به خانه مي رويد قطعا بسته بندي اثاثيه ساده تر و راحتي به نسبت خانه ي چند خوابه در حال جابه جايي، داشته ايد.
 2. سعي كنيد استقامت خودتان و كسي كه به شما كمك مي كند را در نظر بگيريد: به خوبي حواستان را جمع كنيد كه نياز نيست خيلي خودتان را خسته كنيد و بدانيد عجله كردن چه جسمي و چه روحي هيچ كمكي به شما نمي كند.
 3. هزينه ها از چيزي كه فكر مي كنيد بيشتر است: هزينه ها فقط به هزينه ي ماشين يا كارگرها مرتبط نمي شود بلكه هزينه هاي ديگري مثل كارتن، نوارچسب ، نايلون و…وجود داشته است كه هر كدام از اين موارد مي تواند براي شما كاملا غيرمنتظره باشند.

باربري تهران , اتوبار

چگونه مي توانيم يك شركت سرويس دهنده اسباب كشي انتخاب كنيم؟

براي اينكه بخواهيد يك شركت اسباب كشي را انتخاب كنيد بايد به نكاتي دقت هاي لازم را داشته باشيد . بيشتر اسباب كشي ها در اوايل و اواسط ماه صورت مي گيرند و در روزهاي پاياني هفته معمولا تراكم ها زياد مي باشد.

اتوبار و باربري ملاصدر

پس بهتر است در چنين شرايطي مرخصي بگيريد و براي اسباب كشي خود يك روز وسط هفته را انتخاب كنيد تا كيف پول شما اندكي سود كرده باشد.
همچنين بهتر است در اسباب كشي برخي از كارها را خودتان برعهده بگيريد و آن ها را انجام بدهيد مثلا خودتان مي توانيد جعبه ها را ببنديد و يا فرش را لوله و جمع كنيد و يا اينكه به جداسازي وسايلي بپردازيد كه نياز به جداسازي داشته اند مثل تخت يا ميزها.

وسايلي كه لازم است را به خيريه ها بدهيد و هر چيزي را كه فكر مي كنيد بايد بفروشيد براي فروش آن اقدام كنيد تا بتوانيد اينگونه ميزان بار خود را سبك تر كرده باشيد. همچنين بهتر است بدانيد اگر كسي را استخدام ميكنيد بايد حواستان باشد كه شما شخصي را استخدام كرده ايد كه مواظب ،مطمئن و دقيق است و شما را بيشتر از حد سركيسه نكند.

بهترين حالت اين مي باشد كه شما براي انتخاب شركت سرويس دهنده اسباب كشي حداقل به سه شركت حمل بار و اثاثيه به مذاكره بپردازيد و از آن ها بخواهيد تا به صورت حضوري به محل كار يا منزل شما بيايند و شرايط را بسنجد و ارزيابي كنند. در نظر داشته باشيد كه بايد در مورد مجوزهاي لازم و هويت شركت باربري و شرايطي كه دارند تحقيق هاي لازم را انجام بدهيد چون شركتهاي باربري بخش عظيمي از شكايت هاي مردم را در بر داشته اند.

آسمان بار تنها شركت باربري نيست ! با ما همراه باشيد…

برچسب ها: آسمان بار, اتوبار, اتوبار ارزان, باربري, باربري ارزان, باربري تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۴:۰۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین