كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن
گيفت عروسي به ياد ماندني : به نظر مي رسد از چند سال پيش چنين رسم شده است در پايان مراسم عروسي،هديه كوچك و نقلي را با عنوان يادبود به مهمان هاي حاضر در مجلس اهدا مي شود،كه در اصطلاح گيف عروسي و يا هديه يادبود ناميده مي شود،البته براي اجراو يا اجرا نكردن اين مراسم كاملا اختيار دست خودتان است چون در بيشتر مجالس  ديده مي شود كه اين مراسم اجرا نمي شود ولزومي بر اجراي آن نيست.

گيفت عروسي
گيف عروسي يا همان هديه عروسي،به عنوان هديه اي كوچك است كه از طرف عروس و داماد براي مهمان هاي خانمي كه در مراسم حضور دارندرا آماده مي كنند،تا از حضور آنها در مراسم جشن عروسي خود قدرداني كرده باشند.و مهمان ها نيز گيف عروسي را به نشانه يادبود مراسم عروسي پيش خود به عنوان يادگاري نگه مي دارند،اين هديه براي آنها خاطره انگيز خواهد بود.از اين رو در انتخاب گيف عروسي خود نهايت دقت را داشته باشيد تا مهمانهاي حاضر در مراسمتان را بايك هديه ويژه و كوچك كه براي مهمان ها بسيارخاطره انگيز مي باشد راهي خانه هايشان كنيد.

نقش تشريفات مجالس و خدمات عروسي در ارائه هديه عروسي

وقتي مي خواهيد مراسم عروسي برگزار كنيد هميشه به دنبال بهترين خدمات مجالس و تشريفات عروسي مي رويد . در ارائه خدمات مي توان توانايي گروه و گستره وسيع كاري گروه تشريفات را در نظر گرفت . مثلا در رابطه با گيفت عروسي و يا ساير موارد ريزي همچون اين , خيلي از تشريفات عروسي بر عهده نمي گيرند . امام تشريفات عروسي و خدمات مجالس شب آرا همه خواسته هاي شما را براي برگزاري يك مراسم خوب و مجلل  مي پذيرد و تمامي امكانات خود را براي يك روز به ياد ماندي و زيبا براي  شما عرضه مي كند.

هديه دادن رسمي است كه قدمت آن به زمان هاي قديم در اروپا برمي گردد،از گيف هاي عروسي كه در آن زمان مرسوم بود،گيف هايي با شكل جعبه جواهرات كوچكي بود كه از جنس كريستال و سنگ هاي گران قيمت تهيه مي شد. محتويات داخل اين جعبه از حبه هاي قند تشكيل مي شد كه نشانه دارايي و مال و سلطنت و پادشاهي بود ،مردم آن زمان اعتقاد داشتندقند داراي خواص درماني فراواني است و از اين رو خيلي گران قيمت بود.

با مراجعه به فروشگاه هاي فروش گيف و تم عروسي مي توانيد از بين رنگ ها و مدل هاي متنوع يك نوع را انتخاب كنيد و در روز عروسي به عنوان يك هديه كوچولو و نقلي تقديم مهمان هايتان كنيد،قيمت تقريبي و پايه گيف ها از۸۰۰تومان آغاز مي شود،اين هديه هاي كوچك كه معمولا  به صورت جعبه،ساك يا به صورت سبدهاي كوچولو و بامزه اي هستند،كه داخل آن را با نقل پركرده اند،در اغلب اوقات هم از گل هاي خشك شده،شكلات و يا كاغذ رنگي داخل گيف هارا پر مي كنند

چند مدتي مي شود كه شمع هاي كوچك وزيباوگوناگون درشكل ها ومدل هاي متنوع در بازار دربين هديه هاي يادبود روز عروسي جا پيداكرده است،اين شمع ها در قيمت مقداري گرانتر از نقل هستند،به عنوان مثال قيمت شمع ها از۲هزارتومان آغاز مي شود ودراغلب اوقات به ۸هزارتومان نيزميرسد.در اكثر هديه هاي يادبود از روبان استفاده شده است،كه درصورت خواستن ميشود اسم عروس و داماد وهمچنين تاريخ روز عروسي روي آن چاپ شود.

با گذر زمان،ازمغزبادام نيز در كنار محتويات جعبه يادبود استفاده شد،كه آن را در كنار قند برگرفته از تلخي و شيريني زندگي مي دانستند،اما با گذشت سالها وقرن ها وپايين آمدن قيمت قند،تهيه گيف عروسي در ميان جامعه ها و كشورهاي گوناگون رايج شد و تبديل به رسم عمومي گرديد،به صورتي كه امروزه درعوض قند از نقل و نبات نيز استفاده مي كنند.

مدل هاي گيفت عروسي

اگر تمايل داشته باشيد مي توانيد به عنوان هديه يادبود يكي از عكس هاي خودتان را كه برروي يك شاسي كوچك چاپ شده است را به مهمانهايتان تقديم كنيد،اما فراموش نكنيد كه هزينه اين كار بيشتر از ساير هديه ها است،و قيمت هر عكس چاپ شده روي شاسي ۵هزارتومان آب مي خورد،حالا بگذريم كه اين كار بايد درهمان روز عروسي انجام بپزيرد،وهستند عروس و دامادهايي كه دوست ندارند،كه از عروسي شان عكس هايي دربين مهمان ها پخش كنند،از بابت گيفت هاي عروسي خيالتان آسوده باشد چون انتخاب هاي زيادي داري.

،براي ديدن وانتخاب گيف عروسي يك روز وقت بگذاريد وسري به خيابان رفاهي بزنيد،كه به نوعي ميتوان گفت راسته ي گيف فروشي ها است،وعروس وداماد با توجه به بودجه اي كه دارند،ميتوانند از انواع گيفت هاي عروسي ديدن كنند و آنهايي كه قيمت مناسب دارند در نظر بگيرند،استفاده از گيف هاي سنتي به صورت قند ونبات مي شود استفاده كرد اما اكثر عروس و دامادها دوست دارند كه با توجه به دنياي مدرن گيف عروسي خود را انتخاب كنند،كه متنوع وگوناگون است،و ميتوان اين گيف ها را براساس فصل برگزاري عروسي وهمچنين مي توان از اسم عروس و داماد ويا تاريخ عروسي برروي گيف ها استفاده كرد.

گيفت عروسي را بخريد يا خودتان بسازيد؟

اگر وقت كافي وحوصله داريد خودتان مي توانيد گيفت هاي عروسي خودتان را طراحي و درست كنيد،براي درست كردن آنها به انواع نقل هاي رنگارنگ با اشكال گوناگون،سيم،تورهاي براق و روبان،با استفاده از اين وسايل مي توانيد هديه هاي يادبودتان را هرشكلي كه بخواهيد درست كنيد،مي توانيد از خانم ها و دخترهايي كه باسليقه هستند و در انجام كارهاي هنري و دستي مهارت دارند كمك بگيريد،درمورد تعداد هديه هاي يادبود بايد بگوييم كه كاملا به خودتان بستگي دارد،كه يادبودها را در روز عقديا در عروسي ويا در مراسم حنابندان و پاتختي تقديم مهمان هايتان بكنيد،همانطور كه اطلاع داريد تعداد مهمان ها در شب عروسي بيشتر از ساير مراسمات است.

و تعداد مهمان ها در مراسم پاتختي و حنابندان خيلي كم است،اگر قصد داريد در مراسم عروسي اين يادبودها را بين مهمان ها پخش كنيد براي جلوگيري از پرداخت هزينه بالا،شما مي توانيد به جاي اينكه به تك تك مهمان ها هديه بدهيد ،به هر خانواده يكي از اين هديه هاي كوچك را به عنوان يادگاري تقديم كنيد.عوامل گوناگوني در تصميم گيري جهت ساخت يا خريد گيفت هاي عروسي موثر است،كه به چند مورد از اين عوامل اشاره مي كنيم،بستگي به ميزان بودجه شما،تعداد مهمان ها،فاصله زماني تا روز عروسي،ميزان ماندگاري گيفت عروسي(براي مثال اگر گيفت مورد نظر شما،گل طبيعي باشد)


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۷:۵۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

مدير خدمات و تشريفات مجالس عروسي

مدير خدمات مجالس , مدير تشريفات مجالس عروسي چگونه بايد باشد؟ : خدمات مجالس و عروسي موظف هستند كه به صورت صحيح مديريت كنند،و نظارت دقيق و كاملي داشته باشند،توانايي مديريت مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد بالا باشد به دليل اينكه بايد از تعداد زيادي پذيرايي به عمل بياورند.اين امر توانايي مديريت بالايي را طلب مي كند.

مدير خدمات مجالس

براي برگزاري يك مراسم عروسي ايده آل بايد كليه برنامه ها را به به بهترين صورت بتوانند اجرا كنند،مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد شخصيتي داشته باشد كه بين پرسنل به صورت عادلانه تقسيم كار انجام دهد،و در هركجا كه نياز باشد به پرسنل كمك كند تا خدمات به بهترين صورت انجام كيرد و مراسم بدون عيب و نقص برگزار شود.

مدير تشريفات عروسي بايد چه ويژه گي هايي داشته باشد؟

به طور كلي مي توان بيان داشت كه مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد داراي ويژه گي ها و خصوصياتي باشد ،در ادامه مطلب به اين خصوصيات و ويژه گي ها خواهيم پرداخت.

۱-توانايي تقسيم كار صحيح

مدير بايد بتواند هركدام از پرسنل را با توجه به تخصص آن شخص مسئوليتي به آن شخص در مجموعه تشريفات و خدمات مجالس و عروسي بدهد،و بايد بداند كه براي انجام هركاري فرد متخصص در آن زمينه رامعين كند،براي مثال در قسمت فيلم برداري از مجالس شخصي را براي اين كار معين كند كه با تمام فوت و فن و تكنيك هاي فيلم برداري آشنا و به آنها مسلط باشد.

۲-برروي تميزي و نظافت محيط برگزاري جشن عروسي نظارت داشته باشد

قبل از برگزاري مراسم مدير موظف است از محيط محل برگزاري مراسم بازديد و برهمه چيز نظارت كند،اين وظيفه خود شخص مدير است پس نبايد اين وظيفه را به شخص ديگري محول كند،مدير بايد همه چيز را بادقت ببيند و هيچ نكته اي نبايد از ديد مدير پنهان بماند،اگر مدير شخص مسئوليت پذيري باشد،جاي هيچ نگراني از نظر رعايت بهداشت و پاكيزگي محيط محل برگزاري مراسم نيست.پس مسئوليت پذير بودن مدير مهم و حياطي است.

۳-داشتن رفتاري احترام آميز نسبت به سايرين

مديد تشريفات مجالس و عروسي موظف است كه با مراجعه كنندگان و مشتري ها و پرسنل خود خوب و با احترام رفتار كند،اگر مدير نسبت به پرسنل و زير دستان خود با بي احترامي رفتار كند اين واكنش نارضايتي آنها را به دنبال داردوباعث مي شود،آنها نسبت به وظيفه و مسئوليتي كه دارند بي تفاوت بشوند.

۴-تمامي نيازهاي مهمان ها بايد تامين گردد

مدير خدمات مجالس و عروسي موظف است،كه برطبق ليستي كه از طرف داماد به آنها تحويل داده شده است و تمامي نيازهاي مهمان ها در آن ذكر شده است آنها را فراهم آورد،مدير خدمات مجالس موظف است مكان برگزاري جشن را به سيستم هاي نوين گرمايشي،و سرمايشي مجهز كند و همچنين از ميز و صندلي هاي راحت و شيك و زيبا براي پذيرايي مطبوع از مهمان ها فراهم آورد.

۵-به تعهدات خود پايبند باشد.

مدير تشريفات مجالس و عروسي موظف است،كليه موارد ذكر شده در قرارداد را بدون هيچ كم و كاستي وبه بهترين صورت انجام دهد،مديريت وظيفه دارد به كليه تعهدات خود عمل نمايد،برخي از اين تعهدات شامل،نحوه پذيرايي از مهمان ها،امكانات و تجهيزات،ساعت حضور مهمانها،هزينه ها و …..مي باشد.اگر مدير موسسه تشيريفات مجالس و عروسي به تعهدات قيد شده در قرارداد عمل ننمايد اين عامل سبب مي شود مشتري اعتماد خود را نسبت به اين موسسه از دست بدهد و در نتيجه از تعداد مراجعه كنندگان و مشتريان موسسه خدمات مجالس و عروسي كاهش يابد.

۶-توانايي برگزاري مراسمات متفاوت

موسسه خدمات مجالس و عروسي بايد بتواند تا در مجالس مختلف برنامه هاي متفاوتي را اجرا كند.براي مثال يك مراسم خاص مذهبي و ملي به تشريفات خاصي نياز دارد،و همچنين براي پذيرايي از مهمان ها بايد تداركاتي و امكاناتي مهيا شود كه اين عوامل به طور يقين در هر مجلسي با مجالس ديگر متفاوت مي باشد.

۷-امور تشريفات عروسي را به موقع پيگيري نمايد.

مدير موسسه خدمات مجالس و عروسي،بايد داراي توانايي هماهنگي بين كارهاي مختلف را داشته باشد،براي مثال بايد بتوانداز عهده اعمال مختلفي همچون طراحي و چاپ و همچنين نصب پلاكارد براي مناسبت هاي مختلف بربيايد.مدير توانا شخصي است كه توانايي هماهنگي بين امور مختلف همچون اياب و ذهاب مهمان ها،پذيرايي كردن از مهمان هاي داخلي و خارجي،تدارك وتهيه محل اقامت براي مهمان ها،را ايجاد كند.

۸-داشتن قوه تعامل با مشتريان

مدير تشريفات عروسي  و مجالس بايد قادر باشد كه به آساني با مشتريان ارتباط برقرار كند،و با آنها به گفتگو بپردازد،مدير بايد صبور باشد و با دقت وبه خواسته ها و صحبت هاي مشتريان گوش فرا دهد،ودر آخر انتقاد پذير باشد و در صورتي كه از جانب مشتريان شكايتي داشته باشد صبور بوده و آن را پيگيري نمايد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۸:۳۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
نكات مهم شيك پوشي در مراسم عروسي : براي شيك پوش بودن در هرمراسمي به خصوص مراسم عروسي لازم است شما با فنون و روشهاي شيك پوشي در مراسم آگاهي داشته باشيد و در مجالس عروسي بهترين و مناسب ترين لباس را براي مجالس عروسي و ديگر مراسمات برگزينيد،و همچون ستاره اي درخشان در مجالس بدرخشيد.

شيك پوشي در مراسم عروسي

آيا شما هم جزء آن دسته از خانم هايي هستيد كه هر وقت به لباسي نياز داريد و ميخواهيد در مراسمي بپوشيد به سراغ كمد لباستان كه مي رويد و در كمد را باز مي كنيد و نگاهي به كل لباس هايتان مي اندازيد،احساس مي كنيد كه لباس مناسبي براي پوشيدن در آن مراسم را نداريد؟

در ميان نكات مهم در رعايت شيك پوشي به اين نكته بايد توجه كنيم كه بيشتر افراد در ساير جريانات زندگي خود خيلي مرتب و منظم عمل مي كنند،اما در موقع تهيه و خريد لباس و پوشاك احساساتي عمل مي كنند،مثلا با ديدن يك لباس زيبا و شيكي كه پشت ويترين گذاشته شده است ،خيلي سريع براي خريد لباس وسوسه مي شوند،بدون اينكه به اين فكر كنند كه لباسي كه مي خرند با سايرلوازمشان هماهنگي دارد يا نه،يكي از رمزهايي كه شما را هميشه خوب و شيكپوش نشان دهد،اين است كه كمدتان پر از چيزهايي باشد كه به خوبي باهم هماهنگ باشند،و به گونه اي باشد كه در گذر زمان و در اثر عوض شدن مد،د مده نشوند.

نكات مهم شيك پوشي در مراسم عروسي از  زبان تشريفات عروسي شب آرا

هميشه مهمترين چيزي كه در رفتن به يك مراسم عروسي در ذهن مان خطور مي كند طرز لباس پوشيدن است در زير برخي از توصيه هاي را از زبان تشريفات مجالس و خدمات مجالس شب آرا مي توانيد به ياد داشته باشيد تا هميشه يكي از شيك پوشترين افراد در مراسم هاي عروسي باشيد .

در هنگام خريد لباس دقت كنيد كه جنس لباسهايي كه مي خريد خوب باشد و بهترين جنس ممكن را داشته باشد،شما خيلي خوب مي دانيد كه خريدن يك شلوار با جنس خوب و عالي كه داراي دوخت خوب هم باشد بهتر از اين است كه چند عدد شلواري بخريد كه جنس خوبي نداشته باشد.در خانتخاب و خريد لباس اين نكته را هم در نظر بگيريد كه چه رنگي به شما بيشتر مي آيد،و چه لباسي براي اندام شما مناسب است.

براي مراسم عروسي پوشيدن يك دست لباس مشكي مناسب نمي باشد،لباس هايي كه مي خواهيد براي مجالس بپوشيد،بهتر است رنگ هايي مثل آبي يا فيروزه اي،يا لباس هايي كه داراي پارچه هاي طرح دار باشند شما را خيلي زيبا جلوه مي دهند،در مراسم عروسي ديگران هرگز لباس يكدست سفيد نپوشيد چون اين رنگ فقط مخصوص لباس عروس است.

بهتر است در پوشش تان يك قسمت از پوشش تان را برجسته نماييد تا بيشتر به چشم بياييد و زيبا و نگاه ها به سمت شما خيره باشد.اين يك قسمت از پوشاك ممكن است كفش تان يا جواهرتان باشد،اگر در پوشش شما پيراهن تان با سنگ تزئين شده است يا رنگ لباستان خيلي جذاب باشد در اين صورت بايد طلا و جواهر كمي آويزان كنيد.براي مراسم عروسي كفش پاشنه تخت مناسب نمي باشد،نكته اي كه خيلي مهم است و شما بايد به آن توجه كنيد اين است كه براي مجالس رسمي پوشيدن كفش كفش هاي بدون پاشنه و تخت مناسب نمي باشد.

در ادامه شما را با مطالبي در مورد عناصري كه به خوش تيپ و شيك پوش شدن شما كمك مي كند و باعث مي شود كه از مد روز و گذر زمان در آن تاثير گذار نباشد كه همه خانم ها بايد در كمدهاي خود آنها را داشته باشند آشنا مي كنيم،با تشريفات لاكچري شب آرا نور همراه ما باشيد..

پيراهن مشكي كوتاه

از نكات مهم شيك پوشي و خوشتيپ بودن در برگزاري مراسم عروسي اين است كه در اگر قصد داريد پيراهن مشكي كوتاهي را انتخاب كنيد و خريداري نماييد دقت داشته باشيد لباس بيش از اندازه كوتاه نباشد و به زيبايي روي بدن شما بنشيند،بايد لباس طوري باشد كه در هنگام پوشيدن آن احساس راحتي بكنيد و در عي حال شما را زيبا نشان دهد.

كفش تخت باله

هنگامي كه شما تمايل نداريد كفش پاشنه بلند بپوشيد و خود را با پوشيدن اين نوع كفش زجر بدهيد و دلتان مي خواهد كه پاهايتان در حالت راحتي باشد و استراحت كنند،با كفش هاي باله را به شما پيشنهاد مي كنيم چون اين كفش ها درعين حال كه راحت و مناسب هستند شيك و به روز نيز هستند،از مزاياي پوشيدن اين نوع كفش ها اين است كه به هر لباسي مي آيد و به خوبي هماهنگ مي شود وديگر اينكه با گذر زمان د مده نمي شود،در هنگام خريد كفش دقت داشته باشيد و كفشي را انتخاب كنيد كه در هنگام راه رفتن پاي شما را نزند و دقيقا اندازه پايتان باشد.

بلوز سفيد برخي از رنگ ها هستند كه ما باپوشيدن اين رنگ لباس ها احساس نشاط و طراوت به ما دست مي دهد،و مي توان گفت اين رنگ تقريبا با لباس هاي رنگ ديگر هماهنگي دارد،لباس هايي به رنگ سفيد به خصوص بلوز سفيد رنگ است،شما مي توانيد آن را با يك دامن تنگ و كوتاه بپوشيد و يا با يك شلوار جين آبي رنگ آن را بپوشيد و يك تيپ معمولي داشته باشيد.

شلوار جين

در موقع خريد شلوار جين سعي كنيد شلواري خريداري نماييد كه علاوه بر داشتن جنس خوب رنگ آن تيره يا معمولي باشد،براي تبديل شدن به يك فرد شيك پوش پوشيدن يك شلوار جين كفايت مي كند اما در صورتي كه اين شلوار دقيقا اندازه شما باشد چون لباس گشاد ويا زياد تنگ شما را بد نشان مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۵:۵۸ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

تشريفات مجالس عروسي شب آرا  : حدود وظيفه موسسه هاي تشريفات مجالس عروسي برگزاري مراسم از ابتدا تا انتهاي يا از صفر تا صد مي باشد،كه به وسيله موسسه تشريفات مراسم عروسي انجام مي شود.
نخستين و مهم ترين شرط انجام تشريفات عروسي توسط موسسات تشريفات مجالس،بررسي و مطابقت داشتن اقدامات آنها طبق سلايق و خواسته هاي عروس و دامادها است،اين موسسات با بررسي سليقه ها و سقف بودجه اي كه عروس و داماد در دست دارند،بهترين راه ها را پيشنهاد مي كنند.

تشريفات مجالس عروسي شب آرا

اولين اقدامي كه موسسات تشريفات مجالس در راستاي تشريفات مراسم عروسي برميدارند،معرفي و گزينش مكان مناسب براي برگذاري مراسم عروسي است كه اين مكان ميتواند،يك باغ،تالار پذيرايي يا باغ تالار باشد،كه با توجه به فصلي كه در آن مراسم عروسي برگزار مي شود،سقف بودجه و تعداد مهمان ها و همچنين با در نظر گرفتن سليقه عروس و داماد،به شما درمورد نوع مراسم و شيوه برپايي مراسم عروسي بهترين و كاربردي ترين پيشنهادها را ارائه خواهند كرد.براي مثال اگر قصد داريد در فصل پاييز يا زمستان و يا اوايل فصل بهار كه احتمال سردي هوا و بارندگي هايي وجود دارد،بهترين و مناسب ترين مكان براي برگزاري مراسم عروسي در اين فصل ها،تالار عروسي است،براي برگزاري مراسم عروسي در باغ عروسي و يا باغ تالار در نيمه دوم فصل بهار يا فصل تابستان بهترين زمان مي باشد.

از ساير وظايف و كارهايي كه موسسه تشريفات عروسي انجام مي دهد،علاوه برمديريت مراسم مي توان به تزئين اتاق عقد عروس،گل آرايي كردن جايگاه عروس و داماد،وهمچنين تزئين و گل آرايي ماشين عروس با در نظر گرفتن سليقه و خواسته هاي عروس و داماد نام برد.در صورت خواست عروس و داماد تهيه كردن ماشين عروس نيز به وسيله اين شركت و موسسه انجام مي گيرد.

همچنين اين شركت ها موظف هستند گروه موسيقي كه مطابق با معيارها،سليقه و همچنين با توجه به اعتقادات عروس و داماد از ديگر خدماتي است كه برعهده موسسات و شركت هاي خدمات مجالس مي باشد.

تشريفات مجالس عروسي شب آرا

تشريفات مجالس عروسي شب آرا

وظايف و خدمات موسسات تشريفاتي

از ديگر وظايف و خدمات اين موسسات معرفي كردن و گزينش يك آتليه عكاسي خوب كه داراي فضاي زيبايي باشد براي عكاسي از عروس و داماد در روز عروسي مي باشد،از آنجايي كه همه لحظه ها،و خاطره هاي زيباي مراسم عروسي به وسيله آتليه ثبت مي شود از اين رو آتليه عكاسي براي كليه عروس و دامادها مهم و اساسي است،و موسسه تشريفات مجالس وظيفه دارد با در نظر گرفتن خواسته ها،نيازها و همچنين سليقه و سقف بودجه ي عروس و داماد بهترين و مناسب ترين آتليه عكاسي عروس را معرفي كند.

و از ساير وظايف موسسه تشريفات مجالس مي توان به معرفي كردن يك فروشگاه چاپ كارت عروسي با تنوع زياد در كارت ها به عروس و داماد اشاره كرد.
از مهمترين و سخت ترين تداركات عروسي براي عروس خانم ها گزينش يك آرايشگاه عروس خوب و مناسب است،اما تشريفات مجالس عروسي شب آرا با معرفي يك آرايشگاه يا سالن زيبايي خوب كه مطابق با سلايق شما باشد و همچنين با در نظر گرفتن بودجه شما كار شما را راحتتر كرده اند،اين موسسات همچنين مي توانند در انتخاب آرايشگاه براي داماد بهترين موارد و مناسب ترين را پيشنهاد دهند.

در كنار انتخاب يك سالن زيبايي مناسب خريد يا اجاره لباس عروسي براي عروس خانم ها داراي اهميت فراواني است.و براي پيدا كردن يك مزون عروس مناسب،باز هم موسسات تشريفاتي مجالس مي توانند به عروس خانم ها كمك كنند و به آنها گزينه هاي خوبي پيشنهاد دهند،تا عروس خانم ها بتوانند با توجه به سقف بودجه خود و همچنين طبق سليقه خود وبا صرف زماني اندك لباس مورد نظر خود را فراهم كنند.

موسسات تشريفات مجالس وظيفه دارند به شما در معرفي شيريني فروشي خوب كه كيك مراسم عروسي و شيريني مراسم عروسي از آنجا خريداري مي شود كمك كنند.اما از مهمترين كارها و وظايفي كه موسسات تشريفات مجالس انجام مي دهند ميتوان به كترينگ مراسم عروسي اشاره كرد و وظيفه دارند تا همه خدمات پذيرايي را كه شامل سرو غذا،و همچنين ميوه و شيريني،به كار بردن نوع تم متناسب با عروسي،استفاده از ظروف پذيرايي شيك و زيبا و استفاده كردن از روميزي هايي كه با تم عروسي هماهنگي داشته باشد و..را تدارك و تهيه كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۷:۰۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم در خريد ساعت عروس و داماد : فلسفه خريد ساعت براي عروس و داماد در تشريفات عروسي اين است كه اين ساعت ها نشان دهنده زمان عاشقي عروس وداماد است،ساعت هايي كه با نگاه كردن به آنها از زمان هاي باهم بودن و دركنارهم بودن لذت ببريد.

 • مي خواهيم بدانيم كه به چه دليلي ساعت جزو خريد عروس و دامادها است؟
 • چه فلسفه و حكمتي پشت اين خريد است؟

بايد بگوييم هيچ كس از دليل واقعي اين كار خبر ندارد،اما از آنجايي كه اكثر عروس و دامادها امروزه در خريد عروسي شان در كنار خريد حلقه،لباس و ديگر اقلام ،اقدام به خريد ساعت ست ميكنند، بهتر است كه با ريزه كاري هاي اين خريد آشنا بشويم.

نكات مهم در خريد ساعت عروس و داماد

نكات مهم در خريد ساعت عروس و داماد

از كجا خريد كنيم؟

در گام اول براي خريد ساعت مقدار بودجه خود را تعيين كنيد و بعد به دنبال خريد ساعت باشيد،اگر قصد داريد ساعتي بخريد كه حدود قيمت آن چيزي بين ۱۰۰تا۲۰۰هزارتومان باشد،بهتر است در مغازه هاي محدوده نياوران،شهرك غرب،شريعتي،پاسداران،و ونك را نگرديد،چون در فروشگاه هاي اين مناطق نمي توانيد ساعت هايي با اين قيمت ها پيدا كنيد،در اين فروشگاه ها قيمت ساعت ست عروس و داماد با قيمت هاي بالاي ۷۰۰-۸۰۰هزار تومان شروع مي شود تا قيمت هاي بالاتر.

قيمت خريد ساعت عروس و داماد

احتمال دارد كه مهمترين فاكتور براي خريد يك ساعت مچي خوب و مناسب،براي هر شخصي در اينجا منظور ثروتمندان نيستند،قيمت محصول مي باشد،به طور معمول ساعت هاي مچي كه بند آنها پلاستيكي است،قيمت پايين تري دارند و هرشخصي توان خريد آنها را دارد،معملا قيمت اين ساعت ها در حدود ۱۰۰تا۵۰۰هزار تومان براي افراد تمام مي شود.

يك خريد مطمئن

بازار ساعت نيز مانند بيشتر اقلام زمان زيادي است كه نا امن است و شما براي خريد ساعت نمي توانيد به هرفروشگاهي كه دلتان مي خواهد مراجعه كنيد و ساعت مورد نظرتان را خريداري نماييد و اطمينان داشته باشيد كه يك برند اصل از ساعت مچي را با خود به خانه ببريد.مخصوصا اگر ساعت مچي براي خريد عروس و داماد باشد اهميت قضيه چند برابر مي شود،چون ساعت هاي ست عروس و داماد داراي تزئينات خاص و ويژه اي هستند گرانتر فروخته مي شوند و شايد اين دليلي باشد كه در هنگام خريد ساعت هاي ست سر شما كلاه گذاشته شود.

با يك سرچ ساده در اينترنت مي توانيد نمايندگي هاي مجاز فروش برندهاي اصل ومعروف دنيا را در تهران بيابيد،البته فراموش نكنيد كه سايت اصلي متعلق به خود شركت را هم جستجو و نگاهي بياندازيد، در اينترنت به مدل ساعت هارا بزرگ نمايي كنيد و با دقت نگاه كنيد وبه حافظه تان بسپاريد،شماره سريال مدل ها را برداريد،و بعد از اين اقدامات براي خريد ساعت اقدام كنيد.

اكثر برندهاي معتبر و معروف دنيا براي توليداتشان ۲۴ماه گارانتي در نظر ميگيرند،و كليه برندهاي معتبر و مشهور نام شركت خود را حداقل دو بار،كه يكبار داخل صفحه ساعت و يك بار هم برروي قفل روي ساعت حك مي كنند،البته در برخي موارد روي ساعت هاي تقلبي هم مارك حك شده ديده مي شود كه با مارك هاي اصلي تفاوت دارند كه در مارك هاي اصلي مارك ها به صورت ظريفي حك شده اند در صورتي كه اين قانون در حكاكي روي ساعت هاي تقلبي رعايت نمي شود.

برند ساعت مچي خريد ساعت عروس و داماد

يكي از عوامل تاثير گذار در انتخاب ساعت مچي،برند توليد كننده آن است،بيشتر برندهاي لوكس همچون پتك فيليپ،ويا رولكس به خاطر داشتن امكانات زياد نه بلكه به خاطر شهرت و معروف بودن برند خود و همچنين لوكس بودنشان است كه داراي قيمت هاي نجومي چند ده ميليون توماني هستند،اگر تصميم داريد يك ساعت مچي مناسب خريداري نماييد،به فكر خريد ساعت برند نباشيد بلكه در خريد ساعت فاكتورهايي همچون قيمت و زيبايي و دوام ساعت را در نظر بگيريد.

چه مدل ساعتي با نيازهاي شما هماهنگي بيشتري دارد ؟

ساعت هايي كه در فروشگاه ها موجود هستند براساس نيروي محركه جدا از فشن وغير فشن بودن به رده هاي مختلفي ازجمله مكانيكي،خودكار،كوارتز،كوارتز خورشيدي،كوارتز جنبشي،اتمي و..مجزا مي شوند،ساعت هاي مكانيكي از قديمي ترين مدل ساعت مچي ها هستند كه نياز است اين نوع ساعت ها هرچند ساعت يك بار كوك كنيد،ساعت هاي اتوماتيك همانطور كه از اسمشان پيدا است،به طور خودكار كارميكنند، ونيازي به كوك كردن آنها نيست.ساعت هاي كوارتز نوعي از ساعت هاي مچي هستند كه از بلور كوارتز براي اندازه گيري زمان،و از باطري به عنوان منبع تغذيه به كار مي برند و احتياج به كوك كردن ندارند،كوارتز جنبشي،اين تكنولوژي در ساخت ساعت مچي مختص شركت سيكو است،در اين نوع ساعت مچي نيازي به باتري نيست و تنها با حركات طبيعي مچ دست و بازو كار مي كند.كوارتزهاي خورشيدي براي پرشدن شارژشان به يك منبع نوراني نياز دارند،ساعت هاي اتمي نيز برخلاف اسم شان با اتم كار نمي كنند،و فقط هنگامي دقيق كار مي كند كه تحت پوشش سيگنالهاي راديويي آن قرار بگيرد كه اين عمل در همه شرايط امكان پذير نيست.

كدام مدل ساعت را بيشتر مي پسنديد؟

از بهترين و رايج ترين رنگ هاي ساعت كه قصد داريد به طور مرتب و همه روزه از آن استفاده كنيد رنگ هاي سفيد،مشكي و قهوه اي مي باشند كه مي توان گفت با هر رنگ لباسي و هر تيپي مي تواند ست شود.گفته مي شود،ساعت هايي كه به فرم مستطيل شكل هستند،بيشتر مورد پسند افراد جدي هستند،ساعت هايي كه به فرم مربعي هستند بيشتر مورد پسند افرادي كه از نظر شخصيتي آسان گير هستند،و ساعت هايي كه به فرم دايره اي هستند بيشتر مورد پسند افراد انعطاف پذير است .
بيشتر ست هاي ساعت عروس و داماد داراي نگين هاي درشت و درخشاني هستند با اينكه منظره بسيار زيبايي خلق مي كنند اما براي استفاده روزانه خوب نيستند،فراموش نكنيد در هنگام انتخاب ست ساعت عروس و داماد از ست هاي سبك و ظريف انتخاب نماييد.

ساعت مچي مد نظر را از كجا بخرم ؟

در مرحله نخست كه برند ساعت مچي را انتخاب كرديد بهتر است در اينترنت به وب سايت رسمي برند انتخابي تان سري بزنيد،و به جستجوي نمايندگي هاي مجاز آن برند در نزديكي محل زندگي خود بپردازيد،و پس از آنكه كاتالوگ هاي ساعتي كه مد نظرتان است را با دقت مشاهده كرديد براي خريد آن به مراكز رسمي فروش آن برند مراجعه كنيد،اگر از پول خرج كردن نمي ترسيد و به دنبال ساعت گران قيمت هستيد،حتما در هنگام خريد دقت كنيد كه ساعت ضد آب باشد،بهترين نوع ساعت هاي ضد آب نوعي است كه تا عمق ۱۰۰متري زير آب قدرت مقاومت در مقابل آب را داشته باشد.

پوشش صفحه ساعت

ساعت هاي موجود در بازار داراي دو نوع پوشش صفحه هستند كه يا از جنس پلاستيكي هستند كه اين نوع جنس در مقابل خراشيدگي داراي مقاومت كمتري است و يا از جنس مواد معدني ساخته شده اند كه اين نوع نسبت به نوع پلاستيكي در برابر خراشيدگي مقاومتر است،در نوع سوم كه جنس اين ساعت ها ازجنس ياقوت مصنوعي هستند كه نسبت به دو جنس قبلي از مقاوم تري خيلي بالاتري برخوردار است و به طور نادر اتفاق مي افتد كه برروي آن خراشيدگي ايجاد شود.

درجه بندي ضد آب

از آنجايي كه قرار نيت ست ساعت عروسي تان را به عنوان دكوري داخل كمد يا كشوي ميزتان خريداري نماييد و مي خواهيد از آنها استفاده نماييد پس بهتر است در هنگام خريد نوع ضد آب آن را خريداري نماييد.دقت كنيد كه همه ساعت هاي ضد آب در همه شرايط نسبت به آب مقاوم نيست:درجه بندي شمارهيك(كه شامل رطوبت و يا پاشيده شدن آب روي ساعت به صورت تصادفي است)درجه سه(كه به صورت شست و شو دادن دست و افتادن ساعت در مقداركمي آب)درجه پنج(كه هنگام دوش و شنا كردن در سطح آب است)درجه ده(كه شامل شنا كردن در عمق آب است)درجه۱۵و۲۰(كه شامل غواصي كردن است.گارانتي فراموش نشود:بعد از خريداري ساعت ست عروس و داماد،يادتان باشد كه كارت گارانتي مهر و امضا شده را از فروشنده تقاضا كنيد،بيشتر مارك هاي معروف ساعت هايشان را بين ۲الي ۴سال گارانتي مي كنند .ATM  توجه داشته باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۲:۰۸ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نورپردازي در تالار عروسي – زيبايي مراسم عروسي با نورپردازي حرفه اي : يكي از بهترين شب هاي زندگي براي هر فردي ، شب عروسي است. معمولا افراد دوست دارند كه اين شب در زندگيشان به بهترين شكل ممكن برگزار شود. گاهي افراد با وجود اينكه هزينه هاي زيادي را براي اين شب صرف مي كنند ولي آنگونه كه مي خواهند از برگزاري مراسمشان راضي نيستند.

نورپردازي در تالار عروسي

نورپردازي تالار عروسي توسط خدمات مجالس و تشريفات عروسي

تشريفات عروسي و خدمات مجالس كه كارهاي برگزاري مراسم عروسي شما را در تالار عروسي انجام مي دهند يكي از مهمترين خدماتشون براي تشريفات مجالس بهينه كردن نورپردازي در تالار عروسي است . كارشناس طراحي و دكوراسيون بر اساس تجربه و خواست فيلم بردار بايد بهترين نورپزدازي را انجام دهد تا يك فيلم عروسي جالب به همراه عكسهاي زيبا اجرا شود.

تالار عروسي جز يكي از اصلي ترين مواردي است كه بايد در انتخاب آن بسيار دقت كرد. يك تالار خوب بايد ويژگي هاي را داشته باشد كه يكي از آنها نورپردازي مي باشد.

متاسفانه نورپردازي از موضوعاتي بوده كه در بسياري از تالارها بخوبي رعايت نمي شود و در واقع به آن توجهي خاصي نشده است. مي توان اينگونه گفت كه نورپردازي بر روي مراسم شما و نحوه ي برگزاري آن بسيار تاثير گذار مي باشد و البته مي تواند برروي روحيه مهمان هايتان نيز اثرات مثبتي بگذارد و مهم ترين ويژگي كه نورپردازي دارد اين است كه با هزينه اندك قابل اجرا مي باشد.

نورپردازي در باغ عروسي علاوه بر اينكه سبب مي شود كه ظاهر زيبايي به محل برگزاري مراسم بخشيده شود بلكه برجسته سازي برخي از قسمت هاي مهم مجلس مثل سن رقص يا عروس و داماده را به همراه داشته است.

عكاس هاي كه مي خواهند از مراسم عروسي ، عكس بگيرند به موضوع نورپردازي بسيار اهميت مي دهند چون واقعا شرايط نورپردازي سبب مي شود كه آنها عكس هاي رويايي تري را از مراسم بگيرند.

كافيه است براي لحظه ي مراسم عروسي خود را با رنگ هاي مختلف تصور كنيد قطعا مي دانيد كه بسيار جالب و زيبا خواهد بود. نورپردازي سبب زيباتر شدن سالن عروسي شما خواهد شد.

نمي توان به نورپردازي به چشم يك روش كاري نگاه كرد چون بيشتر از اين حد مي باشد و در راستاي يك نيروي كاري مخصوص مي توان از آن نام برد. همانطور كه موزيك در حال پخش در مراسم عروسي مي تواند برخي را مشتاق به رقصاندن كند نيروي رقص نور هم مي تواند چنين شرايطي را ايجاد كند.در يك محيط ، نورپردازي و دكور با يكديگر تركيب مي شوند.

حقيقت موضوع اينجاست كه بدون رنگ ، دكور و اجزا بي روح جلوه مي دهند و نورپردازي در چنين شرايطي بسيار موثر است چون به گل و گياه تزييني سالن و دكور ، حس زنده شدن ميدهد.

مي توان به صورت كلي نور پردازي را به سطوح مختلف تقسيم كرد كه در ادامه اين مطلب به آنها اشاره شده است:

مراسم اصلي جشن :

نور پردازي يكي از اصلي ترين موضوعاتي است كه بايد در قسمت هاي اصلي جشن مثل راهرو ، فضاي تشريفاتي و … به آن دقت شود.

قسمت هاي نوشيدني و شام :

طراحي كه براي جشن انجام مي شود در اين جا به وسيله نورپردازي بايد ديده شود يا مي توان اينگونه گفت كه بايد نورپردازي براي اين قسمت خاص و ديدني باشد .

سن رقص :

نور پردازي بايد به گونه ي باشد كه بتواند حس خوبي را در مهمان هاي شما ايجاد كند. چون شما براي اين شب برنامه ريزي هاي زيادي كرده ايد و واقعا فكر اينكه به بهترين شكل انجام نشود قطعا شما را آزار خواهد داد.

به فكر اين موضوع نباشيد كه نورپردازي سبب سرگرم شدن يا لذت بردن شود. شما مي توانيد نور پردازي را به صورت هندسي يا شكل دار روي قسمتي از سالن يا سقف در نظر بگيريد كه حال و هواي خاصي را به مجلس شما بدهد.

در اولين برنامه ريزي هاي كه براي تشريفات مجلس خود انجام ميدهيد ، نور پردازي را در نظر بگيريد و زماني كه محل برگزاري مجلس عروسي تان را انتخاب مي كنيد به نور پردازي اهميت ويژه بدهيد. فراموش نكنيد سهل انگاري در انتخاب اين گزينه مي تواند سبب شود اين شب براي شما رويايي نشود.

با اينكه نورپردازي يكي از گزينه هاي است كه به بخش فني مرتبط مي باشد ولي تا حد زيادي به طراحي هم وابسته است. البته فراموش نكنيد منظور اين نيست كه فقط از ابزار و آلات نورپردازي استفاده كنيد و اينگونه تصور كنيد كه نور پردازي را انجام داده ايد يا به بياني ساده تر استفاده از چراغ و لامپ به عنوان نور پردازي به شمار نمي روند.

اگر مي خواهيد نور پردازي را به بهترين شكل ممكن انجام بدهيد بايد از يك طراح نور پردازي استفاده كنيد. طراح به گونه ي شرايط را به وجود مي آورد كه ابزارها و آلات ها ديده نمي شوند و البته وضعيت نور پردازي را مطابق با اتفاق هاي عروسي تغيير ميدهد و به گونه ي هماهنگي را بين آيتم هاي مختلف پديد مي آورد تا شما بهترين شب زندگي تان را تجربه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۸:۳۰ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

 اتوبار پونك

باربري پونك , اتوبار پونك , باربري در پونك , اتوبار در پونك , باربري و اتوبار پونك , باربريهاي پونك , اتوبارهاي منطقه پونك , پونك باربري , پونك اتوبار : يكي از محله هاي شمال غربي تهران و منطقه ۵ شهرداري تهران بزرگ پونك است كه داراي حدودا ۲۲ هزار نفر جمعيت مي باشد . بخشي از اين منطقه شهري در منطقه ۲ شهرداري تهران واقع شده است ولي در كل بر روي منطقه ۵ واقع شده است. يكي از مناطق مي توان گفت كاملا مسكوني مي باشد .

موقعيت جغرافيايي محله پونك

پونك از شمال به محله حصارك و از جنوب به محله باغ فيض ( اتوبا شهيد همت ) متصل است . همچنين پونك از شرق به شهرك غرب و دره پونك و از غرب نيز به جنت آباد تهران و بزرگراه شهيد ستاري متصل شده است . بخش از شهرك غرب نيز جزئي از پونك مي باشد كه معروف به پونك باختري است و محله هاي مراد آباد و حصارك در اطراف پونك واقع شده اند.

اتوبار و باربري در پونك

همانطور كه در بالا اشاره كرديم پونك نيز يكي از مناطق مسكوني و شهري تهران مي باشد ك جمعيت قابل توجهي دارد . و به دليل موقعيتي كه دارد . هميشه اسباب كشي و جاجايي زيادي در اين منطقه را شاهد هستيم لذا تقريبا تمام موسسه هاي باربري و اتوبار در اين محله فعاليت دارند. تل بار نيز با استفاده از استاندارد هاي روز دنيا در زمينه باربري توانسته است خدمات خود را در اتوبار و باربري پونك گسترش دهد .

در اهداف بلند مدت خدمت رساني به اسباب كشي و اتوبار و باربري در پونك ؛ تل بار اين محله پر جمعيت را در اولويت هاي كاري خود قرار داده است .

ارائه خدمات باربري و اتوبار در پونك

۱- استفاده از وسايل نقليه بروز جهت حمل و نقل اثاثيه و وسايل اداري
۲- استفاده از نيسان مبلي جهت مبلمان منازل و ادارت
۳- استفاده از افراد حرفه اي براي جابجايي وسايل سنگين و سبك
۴- سرعت عمل در كار
۵- مشاوره و راهنمايي جهت اتوبار و باربري در پونك
۶- سرويس دهي به صورت شبانه روزي و تمام وقت
۷- تضمين كيفيت و ارائه بيمه نامه و بارنامه معتبر
۸- حضور كارشناس در محل بارگيري


تل بار , با سابقه اي طولاني در خدمات باربري و اتوبار , با بروز رساني سيستم كاري خود توانسته است بهترين و با كيفيت ترين خدمات را در اين زمينه ارائه كند. با تل بار بهترين اتوبار و باربري در پونك را تجربه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۴:۱۴ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

اسباب كشي مسافت طولاني , سريع و راحت ترين راه اسباب كشي در مسافت هاي طولاني , اسباب كشي در مسافت زياد , اتوبار و باربري براي مسافت طولاني : اتوبار، بهترين راه با كمترين هزينه و بدون استرس پيدا كردن كاميون مناسب و رساندن اثاثيه به مقصد مي باشد. اتوبار , تريلر يا كانتينر هاي مخصوص اثاثيه را به درب منزل شما مي فرستند.

لازم است قبل از شروع بارگيري به نكات زير توجه كنيد تا مطمئن شويد كه اثاثيه شما سالم به مقصد مي رسد.

 

اسباب كشي مسافت طولاني

 

وسايل مورد نياز  براي اسباب كشي مسافت طولاني :

 1. پتو و پوشال مخصوص اسباب كشي
 2. كاور كشي بزرگ و كوچك
 3. نوارچسب
 4. طناب
 5. دستكش كار
 6. نردبان تاشو

آمادگي قبل از بارگيري  جهت اسباب كشي طولاني

 • سعي كنيد براي بسته بندي وسايل از جعبه هاي يك سايز استفاده كنيد.
 • جعبه هاي مخصوص اسباب كشي به صورت مربع طراحي شده تا به حفظ و نگهداري وسايل جعبه كمك كند.
 • مطمئن شويد كه جعبه ها بر چسب دارند.
 • تمام وسايلي كه نمي توان در جعبه بسته بندي كرد را در پوشال و پتو بپيچيد و يا در داخل كاور قرار دهيد.
 • مبلمان را با كاور هاي پلاستيكي كشي بپوشانيد و به پايه هاي مبل دقت داشته باشيد .
 • آيينه , قاب عكس , تابلو و سنگ ميز را با پوشال زياد در داخل پتو بپيچيد.
 • در استفاده از پوشال براي جلوگيري از شگستكي وسايل دست و دلباز باشيد.
 • قفسه ها را خالي كرده و آن ها را به طور جداگانه بسته كنيد.
 • ابزار آلات , پيچ هاي باز شده ي وسايل را داخل يك كيف قرار داده و آن را نيز در كمد يا درآور بگذاريد.
 • روز قبل از اسباب كشي بهترين راه براي بردن وسايل بزرگ به داخل خانه را بررسي كنيد.
 • يخچال و فريزر را از مواد غذايي خالي كنيد .
 • برفك يخچال و فريزر را ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از بارگيري پاك كنيد .
 • در داخل يخچال يك تكه ذغال و يا دانه هاي قهوه قرار دهيد تا بو نگيرد.
 • ۲۴ ساعت قبل از شروع بارگيري آب ماشين لباسشويي را خالي كنيد .
 • شير و شلنگ لباس شويي را در داخل يك كاور پلاستيكي قرار دهيد.
 • قفسه هاي شيشه اي يخچال و مايكرويو را در داخل جعبه هاي مخصوص اسباب كشي قرار دهيد.

شروع بارگيري جهت اسباب كشي در مسافت زياد

مطمئن شويد كه براي خارج كردن وسايل بزرگ از خانه مشكلي نيست و به راحتي از در بيرون مي رود.

يك پلاستيك بزرگ ته كاميون پهن كنيد تا وسايل كثيف و شگسته نشود.

در زمان بارگيري ۲ نفر بايد در داخل كاميون بمانند .آنها مسئول چيدمان درست وسايل در داخل كاميون هستند.

وسايل سنگين را در كف كاميون قرار دهيد و سپس وسايل يك را روي آنها بگذاريد.

مي توانيد اثاثيه را در ۲ تا ۳ رديف در كاميون بچينيد بعد از هر دو رديف بايد با طناب آنها را به كاميون ببنديد.

با چيدن جعبه هاي مربع در كنار هم در كاميون شما مي توانيد يك سطح صافي را به وجود آوريد. بدين ترتيب شما مي توانيد رديف بعدي را راحت تر بچينيد.

جعبه ها را مانند يك پازل در كنار هم قرار دهيد همه ي فضا ها بايد كاملا پر شود تا در زمان حركت كاميون تكان نخورد .

فضاهاي خالي را با مواد پركننده مانندپوشال يا پتو پر كنيد.

ابتدا اسباب سنگين و بزرگ را بارگيري كنيد بايد كاناپه و مبل دو نفره را تال حد امكان انتهاي كاميون بارگيري كنيد .

اگر پايه هاي مبل جداشدني (متحرك) نيستند در جلوي ديواره ي كاميون قرار دهيد و فضاي بين مبل و ديواره كاميون را پر كنيد

فراموش نكنيد كه مبل ها را با كاور پلاستيكي بپوشانيد.

بالشتك ها مبل را در داخل كاور هاي پلاستيكي قرار دهيد.

آييينه و قاب عكس پيچيده شده داخل پتو را بين تشك ها به صورت عمودي قرار دهيد.

مطمئن شويد كه وسايلي كه پتانسيل خرابي دارند را در مقابل وسايل چوبي قرار ندهيد.

ميز هاي با پايه هاي نازك را در زير قرار ندهيد زيرا ممكن است كه تحمل وزن وسايلي كه روي آن ها قرار مي دهيد را نداشته باشند.

بعد از بارگيري فاصله ي بين هر اثاثيه با اثاثيه ديگر را با پوشال هاي كاغذي يا پتوهاي مخصوص پر كنيد.

ابتدا جعبه هاي بزرگتر و سنگين تر را بارگيري كنيد. و سپس جعبه هاي سبك تر را بر روي جعبه هاي سنگين تر قرار دهيد.

وسايل سبك را در سر كاميون قرار دهيد.

قاليچه هاي لوله شده و ساك لباس ها مي توانند به شما براي پر كردن فضاي خالي كمك كنند.

بعد از اينكه بارگيري تمام شد براي محافظت از اثاثيه آنها را با طناب محكم و ببنديد.


تل بار راهنمايي براي اسباب كشي در مسافت دور با استفاده از باربري و اتوبار هاي برتر تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۱:۰۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

هزينه اسباب كشي

هزينه اسباب كشي , تعرفه هاي اسباب كشي  : دوران اسباب كشي دوراني پر استرس و گران است اين چيزي است كه تقريبا همه آن را چند بار تجربه كرده اند اما هر دفعه مشكلات خاص خودش را دارد.

يكي از راههايي كه به شما در جا به جا كردن وسايل سنگين و كاهش استرس اسباب كشي كمك مي كند ثبت نام و كمك گرفتن از شركت هاي اتوبار است .اما سوال اين است كه شركت هاي اتوبار چقدر هزينه مي گيرند؟

شما بايد از چند شركت اتوبار قيمت پيشنهادي را گرفته و با هم مقايسه كنيد و بهترين را انتخاب كنيد .اما قبل از همه ي اينها شما تصميم بگيريد كه چه كارهايي را خودتان مي توانيد انجام دهيد مانند بسته بندي و براي چه كار هايي نياز به كمك افراد حرفه اي تر داريد.

جزئيات كار هاي اسباب كشي بسيار مهم است و لازم است كه شما همه جزئيات را در نظر بگيريد قبل از اينكه به شركت بگوييد كه در چه مواردي از آنها كمك مي خواهيد.

 

هزينه اسباب كشي

 

اين راهنما به شما نشان مي دهد كه چگونه مي توانيد برخي از هزينه هاي اضافي خود را كاهش داده، تصوير بهتري از كارهايي كه نياز به كمك دارد داشته باشيد.

اين راهنمايي ها در مورد چگونگي آسان تر كردن اسباب كشي و اينكه چگونه از هزينه هاي پنهان جلوگيري كنيد مي باشد :

چقدر در اسباب كشي برنامه ريزي داريد؟

آيا تا به حال واقعا در اسباب كشي ها برنامه ريزي كرده ايد. براي به دست آوردن برآورد مناسب , بايد يك تصوير واضح كلي از خانه خود داشته باشيد.

ببينيد براي انجام دادن چه كارهايي نياز به كمك شركت اتوبار داريد و چه كار هايي خودتان مي توانيد انجام بدهيدو چقدر هزينه به شركت بايد پرداخت كنيد.

به نكات زير توجه كنيد :

 • ليستي از كارهاي لازم تهيه كنيد.
 • ليستي از لوازم منزل تهيه كنيد.
 • به تك تك اتاق ها سر زده و آنجا را مرتب كنيد، وسايل اهدايي , مورد نياز، فروشي و غير قابل استفاده را جدا كنيد.
 • وسايل فروشي داخل گاراژ را مرتب كنيد.
 • وسايل داخل انباري و گاراژ را فراموش نكنيد.
 • وزن اقلام سنگين و مبلمان خود را يادداشت كنيد.

تاريخ اسباب كشي شما كي هست؟

آيا زمان شما كم است و بايد فشرده كار كنيد و يا اينكه زمان لازم را در اختيار داريد و مي توانيد با آرامش كار هاي خود را انجام دهيد. شما بايد قبل از اينكه با شركت هاي باربري هماهنگ كنيد , بدانيد كه چه مقدار زمان داريد.

زمان جا به جايي و چگونگي استفاده از آن مي تواند بر روي هزينه اسباب كشي تاثير گذار باشد. به نظر ميرسد كه راحت ترين بي دردسرترين راه اين است كه خودتان شخصا كارها را انجام دهيد شما كاملا اشتباه مي كنيد . برنامه ريزي , بسته بندي و جا به جايي وسايل بسيار زمان بر و سنگين است. بسته به جزئيات اسباب كشي باربري مي تواند ازحجم كار شما كم كند و در زمان نيز صرفه جويي كند.

بعضي چيز ها را بايد در نظر بگيريد:

 • تاريخ تحويل خانه ثابت است يا اينكه مي توانيد آن را تغيير دهيد؟
 • تاريخ تحويل گرفتن خانه جديد مشخص است يا خير؟
 • آيا در هر دو خانه نياز به انباري داريد؟
 • آيا شما قبل از اسباب كشي خانه را بازسازي مي كنيد؟
 • آيا مي توانيد بعد از اتمام اجاره نامه , كرايه ماه را ماه به ماه پرداخت كنيد؟
 • آيا قرارداد آپارتمان جديد خود در وسط ماه بسته ايد؟
 • براي بسته بندي كردن و حمل اثاثيه نياز به كمك داريد ؟
 • چقدر ممكن است شما بتوانيد به تنهايي از پس بسته بندي وسايل و جابه جايي آنها در آپارتمان يك خوابه برآييد ؟

اما مطمئنا اسباب كشي در خانه هاي بزرگ و آپارتمانهاي چند خوابه نياز به برنامه ريزي و تخصص بيشتري دارد. يكي از فاكتورهاي مهم اضافه شدن هزينه جا به جايي اين است كه چقدر خود شما مايل به انجام كار ها باشيد. يك شركت باربري كارآمد خدماتي مانند بسته بندي , بارگيري , حمل و نقل به خانه ي جديد و باز كردن جعبه ها و چيدمان آنها را دارا مي باشد.

اگر شما از يك محله به محله ي ديگري اسباب كشي مي كنيد ممكن است كه فقط نياز به بارگيري كاميون جا به جايي و تخليه در خانه ي جديد خود داشته باشيد. ولي اگر جا به جايي در مسير هاي طولاني مانند شهر به شهر باشد ممكن است كه شما خودتان يك كاميون يا كانتينر كرايه كرده و از آنها بخواهيد آنها وسايل شما را به مقصد برسانيد .

برخي از سوالات در رابطه با هزينه اسباب كشي

 1. آيا شما به مقدار پولي كه براي بسته بندي پرداخت كرده ايد رضايت داريد؟
 2. آيا شما در اسباب كشي تنها هستيد ؟ آيا دوستان و يا خانواده داريد كه به شما كمك كنند؟
 3. آيا وسايلي مانند آثار هنري (تابلو هاي با ارزش) وسايل سنگين , مبلمان ظريف و لوكس را در منزل خود داريد؟
 4. آيا محل قديمي يا جديد شما داراي پله است؟
 5. آيا شما نياز به تجهيزات ويژه داريد؟
 6. آيا شما بايد همه چيز را در يك روز انجام دهيد؟

چقدر دور مي شويد؟

هزينه ي ديگري كه مردم اكثرا فراموش مي كنند هزينه ي سوخت وسيله نقليه مورد استفاده در زمان اسباب كشي است بسته به مسافت خانه ي قديم تا خانه جديد , افزايش هزينه سوخت مي تواند يك هزينه ي افزايشي معقول باشد.

بيشتر شركت ها براي مسافت هاي طولاني , هزينه ي خود را براساس وزن وسايل برآورد و تعيين مي كنند.

تعريف هر شركت در مورد مسافت راه دور متفاوت است و سياست متفاوتي در مورد برآورد قيمت براساس سوخت و , وزن اثاثيه دارند.

شركت هاي باربري  و اتوبار محلي هزينه را بر اساس ساعت تعيين مي كنند كه آن هم به اندازه ي كاميون و تعداد كارگران بستگي دارد.

حتما از شركت در مورد هزينه هاي اضافي در مورد كاورهاي تشك و تداركات جابه جايي سوال بفرمائيد.

هم چنين ممكن است از شما خواسته شود كه براي گذراندن وقت استراحت و ناهار و بازگرداندن كاميون در پايان روز هزينه ي اضافي پرداخت كنيد.

در هنگام جمع آوري برآوردهاي هزينه , مطمئن شويد كه اين نكات را بررسي كرده و از شركت جواب بگيريد تا در موقع دريافت فاكتور اصلي سوپرايز نشويد.

مقصدتان كجاست؟

جابه جايي به داخل يا در داخل يك شهر بزرگ به طور كلي گران تر از جا به جايي در حومه يا شهر كوچك تر خواهد بود.

اگر در شهر زندگي مي كنيد , ممكن است كه كاميون نتواند در جاي مناسب خود پارك كند . شما فضاي كمتري براي مانور دادن اثاثيه خود داريد و ممكن است بدليل مقررات شهر كاميون نتواند مستقيما در جلو منزل شما پارك كند.

شركت هاي باربري به طور معمول براي كمك به جا به جايي هزينه را ساعتي اضافه ميكنند بهتر است شما در زمان برآورد بودجه براي اسباب كشي به اين نكات توجه كنيد.

زمان اسباب كشي

بدترين زمان اسباب كشي تابستان است كه بيشتر جا به جايي ها در اين موقع صورت مي گيرد و البته اجاره كردن كاميون بسيار مشكل است .فراموش نكنيد كه در پايان تابستان هزينه ها بسيار گران است

اگر شما تصميم داريد كه در تابستان اسباب كشي كنيد برآورد هزينه را براساس نرخ هاي بالاتر از حد ميانگين انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۷:۵۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم در زمان اسباب كشي

نكات مهم در زمان اسباب كشي : هميشه يك اتوبار و باربري خوب , بايد مشتريان خود را مشاوره و راهنمايي  كند . خيلي از افراد اطلاعات چنداني در رابطه با اسباب كشي ندارند.

اسباب كشي

 

 • يك هفته قبل از اسباب كشي به دور خانه خود خوب نگاه كنيد وسايل اضافي، اهدايي و فروشي را جدا كنيد.
 • اجازه بدهيد كه بچه ها در روز اسباب كشي در كنار شما باشند. اين زمان بهترين فرصت است براي اينكه بچه ها به اين تغيير بزرگ پي ببرند. آنها بايد كم كم با اين تغييرات كنار بيايند.
 • مدارس اطراف خانه جديدتان را مورد بررسي قرار داده و بهترين را انتخاب كنيد.
 • وسايل رفاهي براي روز اسباب كشي فراهم كنيد.
 • حق اشتراك روزنامه و مجله خود را كنسل كرده يا آدرس خانه جديد را بدهيد.
 • اسباب كشي هزينه بر است بنابراين قبل از آن پس انداز كنيد.
 • به ياد داشته باشيد تا با مدرسه جديد تماس گرفته و از آنها بخواهيد كه براي ثبت نام چه مداركي الزامي است.
 • در مورد امكانات رفاهي منطقه جديدتان تحقيق كنيد تا بتوانيد بهترين را به بچه ها پيشنهاد دهيد.
 • اگر تصميم به فروش خانه داريد از مشاوران املاك كمك گرفته تا به بهترين قيمت خانه را به فروش برسانيد.
 • براي بردن حيوانات خانگي خود به منزل جديد برنامه ريزي كنيد.
 • در هفته قبل از اسباب كشي فقط ملزومات خوارباري بخريد. حالا زمان مناسبي براي فريز كردن گوشت و مرغ و سبزيجات نمي باشد.
 • اگر تصميم داريد خانه اي بخريد كه بيش از توان مالي تان است در نظر داشته باشيد قدرت كسب درآمد به مرور افزايش خواهد يافت و شما از پس پرداخت ماهانه آن بر خواهيد آمد.
 • يك خانه خيلي خوب اما در يك منطقه نامناسب و يا دور از محل كار بسيار آزاردهنده خواهد بود.
 • اگر شما تصميم داريد كه خانه بسازيد بهتر است كه براي هزينه كمتر از شركت هاي ساختماني كمك بگيريد.
 • زمان رفت و آمد از خانه جديد به محل كار را مورد بررسي قرار دهيد.
 • اگر تصميم به ساخت خانه داريد اطلاعات زير را به دست آوريد ، كه كدام منطقه از نظر اقتصادي به صرفه است و در آينده جاي پيشرفت خواهد داشت.
 • براي انتخاب خانه بهتر است شكل ساختمان را در نظر بگيريد ، دكوراسيون، چيدمان وسايل و اثاثيه را تصور كنيد.
 • براي خريد خانه عجله نكنيد و تمام شرايط را در نظر بگيريد.
 • به خاطر داشته باشيد كه يك خانه كامل و همه چيز تمام تنها در سرزمين روياها يافت مي شود. سعي كنيد بدانيد كه چه مي خواهيد. از همسايگان جديد خود با روي خوش استقبال كنيد.

تل بار اراته دهنده خدمات اتوبار و باربري در تهران و شهرستان ها با بهترين قيمت براي ارسال و جابجايي بار خود با ما در ارتباط باشيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۴:۵۲ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 57
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 13293
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» 7 دلیل برای بازدید از داندی و آنگوس در اسکاتلند
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | برمه جاوه
» سفر به زیباترین دیدنی های کشور سوئد
» سفر به کره جنوبی | چرا اکنون زمان رفتن به کره جنوبی است؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جنگل سکوت
» آشنایی با تندیس های نوازنده! | عجیب ترین سازهای دنیا
» هنر کاشی کاری در تکیه معاون الملک | نمایی از هنر ایرانی
» ضرورتی در اختصاص ارز دولتی به گردشگران یا حجاج نیست
» خوشگذرانی در کیش | نگینی در آب های نیلگون خلیج فارس
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کریسمس در زاگرب
» کتابخانه گویای کودکان نابینای کرمان افتتاح شد
» تاریخچه ی قهوه خانه در ایران | قدیمی ترین قهوه خانه ها
» مسجد جامع عتیق شیراز،جایی با عطر مذهب و حضور نفس حافظ شیرین گفتار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مزرعه گل
» عمارت خسروآباد | عمارتی باشکوه در غرب ایران
» هفت رستوران برتر دبی | بهترین رستوران های دبی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تک سوار
» زرندیه استان مرکزی | سفر به مکان های دیدنی زرندیه
» سفر به عمان | تماشای شن های داغ و روان
» حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی
» بازدیدی شگفت انگیز از جاذبه های گردشگری کشور کلمبیا!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | معروفترین آمدگاه توکیو
» 9 جاذبه برتر و مکان های دیدنی شهر بوزمان
» سفر به ویتنام | ویتنام کشوری با دیدنی های بی شمار و استثنایی
» سفر به جزیره هوکایدو | جزیره ای پر جاذبه در کشور ژاپن
» خوشگذرانی در کاستاریکا | بهترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | ادامه بازی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | حمام ماسه
» سفر به افنباخ آلمان | 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید
» 10 مورد از بهترین پناهگاه های ساحلی بالتیک
» رونق گردشگری قنات در اردکان
» خوشگذرانی در ماداگاسکار | 8 دلیل برای سفر به ماداگاسکار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تصادفات جاده
» با آژانس مسافرتی پارلاگشت به باکو سفر کنید !
» سرای سنتی سوته دلان | الماس شرق تهران
» چرا کالیفرنیا باید مقصد بعدی شما برای تعطیلات باشد؟
» 7 شهر هلند غیر از آمستردام که باید برای گردش در نظر داشته باشید!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | خیابان آدانسونیادر
» سفر به دهکده کوه پانی | دهکده شناور تایلند
» آشنایی با مجموعه کاخ های سعدآباد تهران!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | سه شَبَه
» بهترین استیک تهران رو کجا داره؟ | استیک خوب کجا بخوریم؟
» معرفی بهترین جاذبه های گردشگری رایگان سنگاپور
» بهسازی بخشی تاریخی در کشور انجام می شود
» بهترین باغ رستوران تهران | خنکای دلچسب باغ رستوران های تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | حمام مقدس
» راهنمای جامع گردشگری به پوکت تایلند!
» آیا میدانستید ارزان ترین کشور دنیا برای زندگی کجاست؟
» سفر به شهر یاکوتسک | سفر به سردترین شهر جهان
» کمپینگ | راهکارهایی برای داشتن خواب راحت در کمپ