كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

ايمني بارگيري در باربري

ايمني بارگيري در باربري ؛ بارگيري اصولي و ايمني در باربري و اتوبار , چيتگر بار : در وهله اول در هنگام بارگيري و جابجايي بار خودروهاي حمل اثاث و بار را بايد به وسايل ايمني تجهيز كرد زيرا يكي از مسئله مهم در باربري بين شهري از جمله جابه جايي بار و كالا مسئله ي ايمني مي باشد . كليه ي شركت ها و مسساتي كه در زمينه ي حمل و نقل جاده اي فعاليت دارند موظف هستند كه فعاليت هاي خود را مطابق استانداردهاي جهاني تطبيق كرده و ملزم هستند كه از وسايل و تجهيزات ايمني شامل جعبه هاي كمك هاي اوليه , علائم ايمني همچون مثلث شبرنگ – كپسول آتش نشاني –كارت معاينه ي فني معتبر – دستگاه سنجش سرعت و زمان – زنجير چرخ و لاستيك با آج مناسب مجهز بوده و در صورت نياز از اين تجهيزات استفاده كنند . كليه ي شركت ها در اين صورت صورت وضعيت مسافربري و بارنامه را مي توان صادر كنند .

باربري چيتگر بار تهران

حمل اثاثيه منزل با استفاده از مدرنترين و بروز ترين تجهيزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسيب به اثاثيه با سرعت بالا

باربري چيتگر با بهترين خدمات در حدمت شما مردم عزيز مي باشد

با ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

 

ايمني بارگيري در باربري

اقدامات موثر در تجهيزخودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

تجهيز و استفاده كردن از كپسول هاي آتش نشاني بر حسب تناژ خودروهاي باربري ازديگر اقداماتي است كه براي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني , و استفاده ي آن در صورت نياز مي باشد . تجهيز كردن خودروهاي حمل و نقل به وسايل يمني و استفاده از كپسول آتش نشاني بر حسب وزن به شرح زير مي باشد .
وزن بار ناخالص از ۲ هزار و پانصد تا ۵ هزار كيلوگرم نياز به يك عدد كپسول آتش نشاني به وزن حداقل ۵/۲ كيلوگرم دارد. اگر وزن بار خودروهاي باربري بيشتر از هزار تا ۱۴ هزار كيلوگرم باشد نيازمند يك كپسول آتش نشاني به وزن حداقل ۱۰ كيلوگرم مي باشد . گفتني است كه خودروهاي حمل بارهاي ويژه سيالات كه قابل احتراق و يا انفجار مي باشد , حتما بايد يك كپسول آتش نشاني به وزن ۱۴ كيلوگرم به همراه داشته باشند .

۱-هدف از تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

ايجاد شرايط استاندارد در فرايند بارگيري – حمل بار و مهار بار به صورت ايمن , هدف از تجهيز خودروهاي حمل ونقل به وسايل ايمني مي باشد . همه ي شركت حمل و نقل و رانندگان موظف هستند كه نكات و راهكارهايي را كه به منظور تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني را رعايت كنند كه در صورت عدم رعايت تمامي اين نكات شركت ها و رانندگان مربوطه برابر با مقررات مربوطه اعمال قانون مي شوند .

در زير نكاتي بر اساس

 • قوانين راهنمايي و رانندگي
 • آيين نامه ي نحوه ي بارگيري
 • حمل و مهار ايمن بار

به منظور افزايش ايمني در حمل بار بين شهري و جاده اي نكاتي ارائه شده است . اين نكات در راستاي رعايت مسائل زيست محيطي از مبداء بارگيري تا مقصد تحويل بار كاربرد داشته و تدوين شده است .

جهت كسب اطلاعات بيشتر از نحوه ي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني و رعايت تمامي اين نكات با ما همراه باشيد .

كاربرد راهكارهاي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

به منظور افزايش ايمني در باربري و حمل كالا , تمامي انتقال دهندگان وسايل و اثاثيه , شامل شركت هاي باربري و پيمانكاران حمل ونقل كه كه در تبادلات كالا و عمليات حمل و نقل فعاليت دارند از اين راهنمايي مي توانند نهايت استفاده را كرده و در خدمات خود باعث رضايت ارباب رجوع شده باشند . لازم به توضيح است كه هر فرد حقيقي و حقوقي كه وظيفه ي انتقال و جابه جايي كالا و حمل اسباب و اثاثيه بر عهده ي او مي باشد , موظف مي باشد كه تمامي اين موارد را رعايت كند . مشتريان هم مي توانند با نظارت بر اجراي درست و دقيق اين قوانين كه شامل تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني , به هنگام بارگيري و تحويل بار , رانندگان و شركت هاي حمل و نقل اثاثيه را در راستاي رعايت اين قوانين ياري كرده و همچنين كنترل , كيفيت انجام امور را بر عهده بگيرند .

مسئوليت شركت هاي متصدي حمل و نقل كالا

يك شركت متصدي حمل بار و انتقال و جابه جايي انواع اثاثيه و كالا بر نحوه ي بارگيري روي خودرو بايد اطلاعات دقيق داشته باشند . همچنين توجه ورعايت توصيه هاي فرستنده كالا كه درباره ي چگونگي بارگيري – حمل بار و همچنين مهار آن با امنيت بيشتر از ديگر مواردي است كه شركت متصدي ملزم مي باشند آنها را رعايت كنند . لازم به توضيح است كه به منظور اينكه بار به بهترين و امن ترين شكل ممكن انتقال يافته و جابه جا شود بايد به رانندگان ماشين هاي اسباب كشي و باربري توضيحات و توصيه هاي مربوطه ابلاغ گردد .

يكي ديگر از مواردي كه مسئوليت هاي شركت هاي متصدي حمل بار اين است كه خودروهاي حمل و نقل را به وسايل ايمني و همچنين استفاده از وسيله ي نقليه ي مناسب با اندازه – ابعاد و نوع باري كه حمل مي گردد تجهيز نمايند . هميچنين بايد يك فرد مسئوليت نظارت بر انتخاب كردن مناسب ضربه گيرها و نحوه ي بارگيري و چگونه گي قرار گرفتن بارها بر روي يكديگر را برعهده بگبرد و وزن هر بار و وضعيت بار را به راننده ابلاغ نمايد .

از ديگر وظايف شركت هاي حمل و نقل مهار كامل بار و محموله مي باشد .

در زير به برخي از مسئوليت هاي شركت باربري كه موظف هستند آنها را رعايت كنند اشاره مي كنيم .

 • مسئوليت پيمانكاران در محل بارگيري
 • اطمينان خاطر از بيمه بودن كالا و اثاثيه ي مورد انتقال
 • تعيين دقيق و درست آدرس گيرنده ي كالا
 • تعيين كردن وزن و محتواي بار
 • تعيين و آگاهي از زمان دقيق رسيدن كالا به مقصد
 • برآورد كردن قيمت بار و خسارات ناشي از آسيب و صدمه ديدن احتمالي آنها
 • ارائه كردن رسيد توسط متصدي حمل و نقل

توجه كردن و كنترل نمودن بر روي نحوه و چگونگي بسته بندي بار , بارگيري داخل خودرو حمل بار و مهار ايمن و درست بار و كالا مطابق با ظوابط و شرايط استاندارد اشاره نمود .

مسئوليت گيرنده بار در مقصد

پس از اطمينان يافتن از مجهز بودن خودروهاي حمل و نقل بعه وسايل ليمني , بارگيري صورت مي گيرد و بايد بر روي دريافت كالا يك نفر نظارت دقيق داشته باشد . يك نفر و يا موسسه اي كه عهده دار و وظيفه ي دريافت كالا را دارد بايد در مقصد نظارت دقيق بر روي كالا داشته باشد. وظايفي كه فرد يا موسسه به هنگام دريافت كالا در مقصد را بر عهده داشته و موظف است آنها را راعايت كند عبارتند از “

 • اطمينان يافتن از سالم بودن بار با بررسي دقيق و كامل آن و نداشتن هر نوع خسارتي
 • كنترل و بررسي بار از نظر وزن و محتوا
 • نظارت داشتن بر روي تخليه ي بار از ماشين باربري
 • ارائه ي رسيد دريافت بار به راننده يا متصدي حمل و نقل

بايد به گونه اي در برابر بارگيري بارهايي كه مي توانند عامل خطر باشند عمل كرد كه در موقع ترمز و انحراف وسيله ي نقليه براي ديگران و راننده , هيچ خطري را در پي نداشته باشد . هميشه از زنجير به منظور بستن بارهاي بلند استفاده شود . استفاده از بند براي مهار بارهاي بلند كافي نمي باشد و در صورتي كه امكان داشته باشد بايد بار را به صورت افقي بر روي كفي ماشين قرار بدهيد و به منظور بارگيري و حمل كالاي مورد نظر از وسيله ي نقليه ي خاص استفاده گردد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۶:۰۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

باربري بين شهري

اصول و ضوابط باربري بين شهري , چيتگر بار : حمل و نقل بين شهري ( باربري برون شهري ) يكي ديگر از جابجايي اثاثيه و كالا است . جابجايي اثاثيه و كالا بصورت باربري بين شهري نيز درخواست مي شود . شركت هاي حمل و نقل و باربري كه كار حمل و نقل را برعهده دارند كالاهاي گوناگون را به درخواست مشتري با مصافت طولاني به هر نقطه از شهر جابجا و به مشتري تحويل مي دهند . اين نوع جابجايي و حمل بار ,حمل و نقل بين شهري موسوم است , كه براي حمل و نقل شركت هاي حمل و نقل با بكارگيري مجرب ترين افراد و رعايت ايمني حمل و نقل و بارگيري را انجام مي دهند .

باربري چيتگر بار تهران

حمل اثاثيه منزل با استفاده از مدرنترين و بروز ترين تجهيزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسيب به اثاثيه با سرعت بالا

باربري چيتگر با بهترين خدمات در حدمت شما مردم عزيز مي باشد

با ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

باربري بين شهري

حمل كالا و بار

يكي از اساسي ترين موضوع كه همواره بشر در طول زندگي خود آن را تجربه كرده حمل و نقل و جابجايي است كه به شكل هاي گوناگون اين كار را انجام داده است . براي يك حمل و نقل راحت و ايمن اين نكته مهم را بايد مد نظر داشته باشيم كه استفاده مناسب از سرويس ها و داشتن آمادگي اوليه , سرعت و ايمني كار را بسيار بالا مي برد . امروزه با پيشرفت تكنولوژي اثاث و چيدمان منازل به گونه اي بيشتر و حساس تر شده است و يكي از نكاتي كه در امر جابجايي بايد دقت كنيم حفظ ايمني در جابجايي است . اگر در اين ميان كسي قصد جابجايي و تغيير محل زندگي را داشته باشد , و به جابجايي و حمل ونقل بين شهري مواجه خواهيم شد .

چالش هاي حمل و نقل بين شهري

جابجايي و حمل و نقل اثاثيه در حيطه خود يكي از دغدغه هاي كل بشر بشمار مي رود و اين كار مهم نياز به زمان بندي و تجهيزات خاص خود است , در اين ميان حمل و نقل بين شهري به مراتب از حمل نقل درون شهري دشوارتر و پر مشغله تر است . براي ارسال بار به شهرستاني ديگر نسبت به درون شهري هم برنامه ريزي دقيق و هم توجه و وقت زيادي بايد اختصاص داده شود , و براي ايمن رسيدن بار بايد تمامي موارد احتمالي در نظر گرفته شود .

در اين مقاله علاوه بر راهنمايي براي يك حمل و نقل ايمن و راحت به چالش هاي يك حمل و نقل ذبين شهري نيز اختصاص داده شده است . امروزه براي حمل و نقل ذو جابجايي ايمن اثاث و كالاي مورد نياز بشر شركت ها و اتحاديه هاي باربري اين امر مهم را برعهده گرفته اند و كار باربري و حمل و نقل را به كمك تجهيزات خاص هر بار و به كمك كاميون حمل اثاث كار حمل و نقل را بسيار آسان و ايمن و بدون دغدغه انجام مي دهند . در اين ميان شركت هاي مختلفي زير نظر اتحاديه حمل و نقل فعاليت مي كنند و هر شركتي روش كار و قوانين خاص خود را دارند . در كل خدمات اين شركت ها از نظر موارد زير مورد بررسي قرار مي گيرند :

 • زمان و شيفت كاري شركت باربري
 • در امر باربري استفاده از افراد مجرب و كاربلد
 • خدمات بسته بندي با سرويس هاي متنوع
 • بيمه باربري در قبال خسارت هاي احتمالي
 • تجهيزات اساسي براي بارگيري
 • ماسيه هاي حمل اثاث مناسب براي حمل و نقل بين شهري و داخل شهري

در ادامه مقاله با چالش هاي حمل و نقل بين شهري بيشتر آشنا خواهيم شد :

يكي از اساسي ترين راهبرد براي موفقيت در هر كاري برنامه ريزي دقيق و منظم است . در جابجايي بين شهري براي نتيجه دگيري دقيق برنامه ريزي و توجه به زمان را بايد اصول كار قرار داد . اگر بخواهيد مكان زندگي خود را تغيير دهيد و از منطقه ي شهري خود به منطقه ديگري نقل مكان كنيد با دغدغه و مشغله جابجايي روبرو هستيد و حال تصور كنيد اين جابجايي از شهري به شهر ديگر باشد در اين صورت كارتان چند برابر سخت تر مي شود , و بايد تمامي جوانب كار را در نظر داشته باشيد .

براي يك جابجايي راحت بايد تمامي شرايط , مشكلات و موانع كار را از قبل مد نظر داشته باشد و قبل از اينكه جابجايي صورت بگيرد تمامي اين موانع و مشكلات را حل نماييد . محل زندگي و خانه اي كه قرار است به آنجا نقل مكان كنيد بايد از قبل مشخص و آماده باشد , و اين نكته نيز بايد مورد توجه قرار گيرد كه در محل جديد شرايط زندگي مهيا باشد تا بعد از نقل مكان با مشكلي مواجه نشويد . مواردي مثل امنيت خانه و موارد رفاهي بايد قبلا مورد بررشي قرار گيرد .

دومين چالش در حمل و نقل بين شهري بسته بندي

يكي از ديگر از مواردي كه در حمل و نقل بين شهري بايد دقت بشتري كرد مسئله بسته بندي است , در بسته بندي اثاثيه منزل بايد روش هاي مناسب و ايمني را بكار برد . در هر نوع اسباب كشي بسته بندي اسباب از اهميت بالايي برخوردار است ولي در باربري بين شهري اين مسئله بايد بيشتر مورد توجه گيرد . در حمل و نقل بين شهري مسئله بسته بندي بسيار مهم است و براي جلوگيري از خسارت احتمالي در موقع جابجايي بايد بسته بندي به شكل اصولي و ايمن انجام شود زيرا در صورت رعايت نكردن و سهل انگاري در بسته بندي وسايل منزل خسارت هنگفتي براي مشتري به بار خواهد آمد . به همين خاطر در بسته بندي وسايل به خصوص وسايل حساس و شكننده و گران قيمت بايد روش درست و به جايي را براي جابجايي بين شهري انتخاب كرد .

انتخاب شركت حمل و نقل مناسب

نكته ي ديگري كه در حمل و نقل و جابه جايي اثاث بين شهري بايد به آن توجه كرد و بسيار حائز اهميت نيز مي باشد اين است كه شما براي انتقال و جابه جايي بار بين شهري به يك شركت باربري قابل اعتماد و با تجربه ي بالا در اين زمينه نياز داريد . شركت هاي حمل و نقل و جابه جايي بار كه در اين زمينه تخصص و تجربه ي كافي دارند , در اين مورد در بسته بندي اثاثيه – اجاره ي ماشين باربري و ديگر موارد به شما كمك خواهند كرد .

شما مي توانيد با اين خدمات و نكاتي كه شركت حمل و نقل تخصصي به شما ارائه مي دهند , از عهده ي حمل و نقل و اين جابه جايي به خوبي برآمده بدون اينكه دغده اي در اين مورد داشته باشيد . دركل انتخاب كردن يك شركت باربري قابل اعتماد و حرفه اي بسيار حائز اهميت مي باشد . با انتخاب اشتباه در اين زمينه , شركت هاي باربري بي تجربه و ناكارآمد شما را به مشكلات و دردسرهاي زيادي دچار خواهند كرد كه در زير به نمونه اي از اين مشكلات مي پردازيم :”

 • هزينه ي اضافي
 • خستگي و سردر گمي
 • وارد شدن صدمه و خسارات به اثاثيه ي شما
 • نداشتن يك برنامه ريزي و زمانبندي ايده آل

و غيره ……. از مشكلاتي است كه با انتخاب يك شركت بي تجربه و غير قابل اعتماد , مي تواند هر فردي را به آنها دچار كند .

شرايط آب و هواي جغرافيايي

شررايط آب و هوايي و موقعيت جغرافيايي شهر مقصد و مبداء يكي ديگر از چالش هاي پيش رو كه در حمل و نقل بين شهري بايد از آن عبور كرد مي باشد . در ارسال بار بين شهري توجه به شرايط آب و هوايي , بسيار مهم مي باشد . توصيه مي شود كه در اين مواقع , اطلاعات كافي را در اين زمينه به دست بياوريد . هميشه از رطوبيت – گرما و سرما و چگونگي آب و هوايي مقصد خود اطمينان حاصل كنيد . بهتر است كه شرايط جوي مسيري كه طي خواهد شد را هم در نظر بگيريد . براي خود و ديگر اعضاي خانواده يك دست لباس گرم به همراه داشته باشيد و در دسترس نگه داريد . مهمترين كاري كه در حمل و نقل شهري ضروري است كه توجه ويژه اي به آن داشته باشيد , استفاده كردن از ماشين هاي حمل بار كه مسقف وسرپوشيده هستند , مي باشد . اين كار باعث حفاظت اثاث شما از تغييرات آب و هوايي احتمالي مي گردد . و اثاث شما از گرما و سرما در آمان خواهند ماند .

باربري چيتگر

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۲:۲۳ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

خلاقيت نو در جابجايي

خلاقيت نو در جابجايي ها و داشتن ايده ها جالب براي اسباب كشي :داشتن خلاقيت براي جابجايي , يك روش بسيار كاربردي در امر جابجايي و باعث لذت بخش بودن اين كار سخت است . با خلاقيت در هر كاري مي توان كار هاي سخت و دشوار را به راحتي انجام داد . براي ايجاد خلاقيت فقط كمي دقت به اطراف خود اين خلاقيت را به وجود مي آورد .

باربري چيتگر بار تهران

حمل اثاثيه منزل با استفاده از مدرنترين و بروز ترين تجهيزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسيب به اثاثيه با سرعت بالا

باربري چيتگر با بهترين خدمات در خدمت شما مردم عزيز مي باشد

با ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

 

براي ايجاد خلاقيت نياز به وسايل و ابزارهاي پيشرفته نيست و با چيزهايي كه در اطراف خود داريد اين كار را مي توانيد انجام دهيد .

خلاقيت در بسته بندي

خلاقيت در بسته بندي وسايل

بسته بندي باربري و اتوبار چيتگر بار تهران غرب :  براي بسته بندي كردن وسايل و اثاث تان تنها كاري كه نياز داريد ايجاد كمي خلاقيت و ايده است . بسياري از افراد در مورد جابجايي اثاث منزل مشكلاتي دارند و عقيده دارند كه اين كار بسيار سختي است و امكان خسارت به وسايلي كه جابجا ميشود بسيار زياد است . با اين حال ما با توصيه هاي خلاقانه و بسيار نو و با ابتكار عمل اين مشكلات را براي شما به آسان ترين كارها تبديل مي كنيم .به طوري كه اين جابه جايي و اسباب كشي نه تنها براي شما به دغدغه ي اصلي شما نگردد , بلكه از اين نقل مكان و اسباب كشي خود نهايت لذت را ببريد . براي اينكه با نكات خلاقيت و ابتكار عمل در بسته بندي وسايل و اثاثيه آشنا شويد , توصيه مي كنيم كه تا آخر اين مقاله با ما همراه باشيد .

استفاده كردن از ظروف مقوايي در بسته بندي

ضروري ترين ومهم ترين بخش هر جابه جايي اثاثيه ي منزل بسته بندي مي باشد . بسته بندي وسايلي كه شكستني مي باشند و همچنين وسايل حساس و مهم از نمونه كارهايي مي باشد كه در جابه جايي و انتقال محل , به عنوان اولين مرحله جابه جايي آن را انجام مي دهند . براي بسته بندي انواع بشقاب هاي چيني و بلورها از ظروف مقوايي استفاده نمود , خلاقيتي كه در اين زمينه مي توان به خرج داد مي باشد . شما مي توانيد با نگه داشتن ظروف يكبار مصرف و دور نريختن اين ظروف ها استفاده كرده و باعث بالا رفتن امنيت و كاهش خطر شكستن طروف ها و وسايل خود شويد . همچنين با قرار دادن ليوان هاي كاغذي مابين ليوان هاي شيشه اي باعث عدم آسيب آنها شويد .

در بين ظروف شكستني خود طظروف مقوايي را قرار داده و سپس بوسيله ي روزنامه اطراف آنها را بپيچيد . شما با اين كار باعث مي شويد كه بر روي ظروف شما فشار وارد نشده و احتمال شكستن و صدمه ديدن آنها به طور چشمگيري كاهش پيدا كند .

هميشه با خلاقيت خاصي خرده ريزه ها را بسته بندي كنيد .

امكان دارد براي شما جالب بوده باشد ولي با اين حال اين توصيه ي ما به شما است . شما مي توانيد حتي از شانه ي تخم مرغ هم در بسته بندي اثاثيه و وسايل خود مورد استفاده قرار دهيد . كليه ي جواهرات و زيورآلات خود را با استفاده كردن از شانه ي تخم مرغ استفاده كنيد تا هيچ استرسي به خاطر احتمال گم شدن آنها نداشته باشيد . بله با قرار دادن زيورآلات درون شانه و كشيدن سلفون دور آن را محكم كنيد . از ديگر گزينه هاي نگهداري وسايل ريز , كيسه هاي زيپ دار مي باشند . توصيه مي شود از كيسه هاي زيپ دار هميشه براي نگه داشتن و محافظت از وسايلي همچون پيچ و مهره استفاده كنيد . براي بسته بندي خرده ريزه ها در جابجايي اثاثيه منزل در قسمت بسته بندي وسايل كوچك ما مراجعه كنيد . به علاوه در بسته بندي از كيسه زباله هم مي توانيد استفاده نمايد . مطالبي كه در بسته بندي و جابجايي از كيسه زباله استفاده مي شود مي تواند در امر جابجايي كمك بسياري نمايد .

با تيم بسته بندي چيتگر بار تهران تماس بگيريد : باربري چيتگر

بسته بندي لباس ها

يكي از نگراني بسياري از افراد در حين جابجايي صدمه ديدن لباس هايشان است . راه كار ما براي اينكه مشكلي براي لباس هايتان پيش نيايد اين داست كه آنها را در داخل كمد آويزان نگه داريد . همچنان گيره هاي لباس را به وسيله ي سيم يا چسب محكم به هم وصل كنيد تا در هنگام جاجبجايي كمد مشكلي بوجود نيايد . يكي از روشهاي كاربردي در جابجايي لباس ها اين است كه لباس ها را از درون كشوها بيرون نياوريد بگذاريد به همان حالت بماند ولي بايد درب كشوها را با چسب محكم كنيد تا هنگام حمل كمد در كشوها باز نشوند .

براي اينكه خاطر آسوده داشته باشيد مي توانيد دور تا دور كشو ها سلفون پيچي كنيد , تا در هنگام حمل هم از آسيب ديدگي , ضربه و از بيرون ريختگي لباس ها نيز جلوگيري مي شود .

عكس بگيريد

در هنگام جابجايي قبل از اينكه سيم ها و كابل هاي وسيله برقي و هر وسيله ي كه مجبور هستيد از هم ديگر هم جدا كنيد عكس بگيريد با اين روش مي توانيد بطور آسان در منزل جديد بدون هيچ گونه دردسر نصب و راه اندازي كنيد .

بهترين روش ها براي بسته بندي جهت اسباب كشي

 • بسته بندي وسايل الكترونيكي
 • تابلوها
 • انواع قاب هاي عكس
 • آينه ها

و ساير وسايل ها را به كمك ژاكت هاي زمستاني و بدون استفاده , حوله , لباس هاي قديمي و انواع جوراب ها , وحتي دستكش و كلاه بسته بندي كنيد . با بسته بندي اثاثيه حساس منزل به كمك اينها هم لباس هخايتان جابه جا مي شود و هم از اثاثيه شكستني محافظت ميشود و در هزينه ي شما صرفه جويي مي شود . با اين روش بسته بندي تجهيزات و وسايل كمتري نياز به بسته بندي داريد و هم كارتن و جعبه كم تري در اسباب كشي نياز داريد و در هزينه هاي خريد جعله و كارتن نيز صرفه جويي مي شود .

در بسته بندي وسايل آشپزخانه نظير چاقو ها , سيخ ها و وسايل نوك تيز از رول هاي سفره يك بار مصرف و دستمال آشپزخانه مي توانيد كمك بگيريد . چاقو ها يا سيخ ها را در درون رول ها قرار بدهيد و انتهاي آن را به دكمك چسب و يا منگنه محكم كنيد تا در هنگام جابجايي از خارج شدن وسايل درون آنها جلوگيري شود .

كتاب ها و وسايلي همانند اينها را نيز مي توانيد در درون چمدان قرار دهيد . بعلاوه كوله پشتي ها و كيف هاي بزرگ جاي مناسبي نيز براي كتابها هستند .

بسته بندي مايعات

مادي مانند شامپوها و مايع دستشويي و غيره در هنگام جابجايي امكان اين كه بيرون بريزند بيشتر است و بايد درب آنها را برداريد با تكه اي سلفون يا پلاستيك محكم چسب بزنيد سپس درب آن ها را ببنديد , با اين كار نيز از كثيف شدن ديگر اثاثيه نيز جلوگيري مي شود .

انواع مواردي كه در بالا اشاره شد :

 • بطري ها
 • قوطي ادويه جات
 • شامپو ها و مايعات دست
 • و بسياري ديگر را نيز مي توانيد به اين ترتيب بسته بندي كنيد . در حمل وسايل حمام و سرويس روش ذكر شده بسيار كاربردي و مفيد مي باشد .

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۷:۵۴ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي

بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي و فريت بار , ملل كارگو :  بسته بندي محموله هاي هوايي براي حمل بارهوايي به وسيله شركت خدمات حمل و نقل بار هوايي ملل كارگو  به دو شكل زير صورت مي گيرد:

۱-بسته بندي اوليه: بسته بندي به وسيله افراد و كادر مجرب و متخصص شركت ملل كارگو در محل بار
۲-بسته بندي ثانويه: وبسته بنيد ثانويه نيز به معناي پالت بندي محموله و يا ساخت جعبه هاي چوبي مي باشد.

بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي و فريت بار

جهت بسته بندي كالا براي ارسال بار به شكل هوايي نخست پرسنل متخصص ومجرب شركت بار هوايي ملل كارگو با تمامي لوازم حرفه اي پكينگ در محل حضور يافته و همه لوازم شخصي را شامل ظروف و چيني آلات و لباس ،كتاب و..را بسته بندي مي نمايد كه اين مسئله در قسمت مربوط به شركت خدمات بار هوايي به طور مفصل شرح داده شده است.

بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي و فريت بار

بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي و فريت بار

ولي در هنگام بسته بندي لوازم شكستني مواردي را بايد در نظر داشت و آن ها را رعايت نمود.زيرا اين لوازم بسيار حساس مي باشند وامكان شكستن آن ها زياد مي باشد بايد بگوييم كه هنگام بسته بندي لوازم ،بسته بندي لوازم شكستني مهمترين بخش مي باشد كه در جزء به جزء ان بايست دقت زيادي شود كه هيچ گونه آسيب به لوازم و ظروف وارد نگردد. وهنگام بسته بندي اين گونه ظروف بايست دونه به دونه آن ها را در نايلون هاي حباب دار و ضربه گير پيچيد وسپس با كاغذ هاي ضد ضربه و مخصوص پكينگ (به صورت ميكس) بسته بندي كرد. پس از بسته بندي اين لوازم بايد درون كارتن هاي مخصوص فريت بار قرار گيرند و بعد از اين مراحل بسته بندي كامل و آماده است.

سوال

وزن بار به چه صورتي محاسبه شده وكي مشخص مي گردد؟

پاسخ:

در اين مورد بايد بگوييم كه وزن دقيق وتمام شده بار وهمين طور وزني كه مطابق ان بارنامه صادر مي گردد ،در فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) مشخص مي شود وجيچ شركت ويا شخصي نمي تواند دخل وتصرفي در اين وزن داشته باشد.وتمامي موارد مطابق بر مقررات گمرك فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) است.

سوال

حجم محموله مورد نظر چه هنگام مشخص مي گردد؟

پاسخ:

بايست بگوييم كه هر محموله اي در مورد بار هوايي داراي حجم و وزن مشخصي مي باشد كه البته پس از بسته بندي مشخص مي گردد. در مورد محموله هايي خرد و ريز مانند ظروف كريستال و چيني و..بايد بگوييم كه ۹۹% اين محموله ها حجمي نداشته و وزن بر حجم غالب مي باشد.(واين در صورتي مي باشد كه بار به وسيله متخصص بسته بندي گردد)در قسمت بسته بندي توضيح داده شده است.
اما در صورتي كه محموله مبلمان ، صندلي ،ميز تلوزيون ويا اسباب بزرگي باشد ،پيش از بسته بندي كارشناس شركت خدمات حمل بار هوايي ملل كارگو در محل حضور پيدا كرده ؛ وكارشناسي اوليه را انجام مي دهد اما نهايي واقعي بعد از بسته بندي تعيين مي شود كه فرمول معمول:۶۰۰۰/(طول*عرض*ارتفاع) انجام مي گردد.

بسته بندي ثانويه جهت حمل بار هوايي:

در واقع بسته بندي ثانويه يا همان پالت بندي محموله ويا درست كردن صندوق هاي چوبي است.
در بسته بندي بار براي ارسال بار هوايي و فريت بار شركت خدمات حمل بار هوايي ملل كارگو همه ي اقلام بسته بندي شده و كارتن هاي بسته بندي شده را به علت بالا بردن امنيت بار چه از لحاظ آسيب ديدگي و چه از نظر مفقود شدن پالت بندي مي نمايد كه همه كارتن ها و اقلام بسته بندي شده تماماً منسجم و يك پارچه باشند وطي حمل ونقل به وسيله ليفتراك جابه جا شوند.
پالت بندي پس از بسته بندي اوليه موجب مي گردد كه ۹۹% بار به صورت سالم به مقصد برسد!

قيمت فريت بار

سوالات معمول در مورد پالت بندي بار:

 • وزن پالت چه مقدار مي باشد؟

پاسخ:

شركت خدمات حمل بار هوايي ملل كارگو با به كار بردن پالت هاي پلاستيكي و مقاوم امنيت بار شما را تضمين مي نمايد بايد بگوييم كه اين پالت ها داراي ابعاد متنوعي مي باشند كه از ۴۰*۴۰ شروع وتا ابعاد ۱۲۰*۱۳۰ ادامه دارد و وزن آن ها حدكثر بيست كيلوگرم مي باشد.
به عنوان مثال جهت پالت بندي محموله هايي تا ۳۰۰ كيلوگرم از پالت هايي به وزن ۱۰-۱۱ كيلوگرم استفاده مي گردد كه نه تنها سبك مي باشند بلكه بسيار مقاوم نيز مي باشند.

ارسال بار هوايي

در اين قسمت كارتن ها با تسمه هاي پلاستيكي و سلفون بر روي پالت بسته بندي مي شود در در نهايت شما مي توانيد به وسيله ي يك قيچي كوچك در مقصد مورد نظر خود اين تسمه ها را ببريد ودر فرودگاه مقصد كارتن ها را تك تك در داخل اتومبيل ويا ون و.. براي جا به جايي به محل زندگي خود قرار دهيد.

در صورتي هم كه ماشين ويا ون شما در مقصد بزرگ باشد اين امكان براي شما فراهم مي شود كه درخواست نماييد كه بار شما را با ليفتراك به داخل ون ويا ماشين انتقال دهند ودر خانه تسمه ها را ببريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۳:۱۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

ارسال بار هوايي , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي , شركت ملل كارگو , ارسال كالا از طريق شركت هواپيمايي به كشورهاي ديگر : به حمل و نقل كالاي مسافري و تجاري و بار اضافي مسافران  از طريق خطوط هوايي ارسال بار هوايي كالا گفته مي شود .

ارسل هوايي كالا دو نوع مي باشد :

 1.  توسط هواپيماهاي باربري (فريتر)
 2. توسط هواپيماهاي مسافرتي تجارتي

فريت بار با هواپيماهاي باربري يا فريترها

هواپيماهاي باربري تقريبا هواپيماهاي مسافرتي هستند كه پس از تمام شدن عمر مفيدشان ( كهنه شدن ) در بخشهاي مسافرتي به هواپيماهاي حمل بار تبديل ميشوند و در قسمتهاي مختلف خطوط هوايي كشور توسط شركتهاي هواپيمايي به ارسال و نقل و انتقال بارها وكالاهامي پردازند . و نسبت به نوع باري كه قرار است حمل نمايند تغيير پيدا مي كنند .

ارسال بار هوايي

ارسال بار هوايي

يعني با توجه به حجم و اندازه هاي بارها تغييرات فيزيكي بر آنها اعمال ميشوند . تا از حداكثر فضا براي انتقال كالاها از يك مسير به مسير ديگراستفاده شود . هواپيماهاي باري يا فريترها اكثرا بصورت پروازهاي چارتربه نهادهاي دولتي كشور و يا نهادهاي بين المللي و يا تجار و صادر كنند گان سرويس ارائه مي دهند . يعني هواپيماهاي چارتري زمان مشخصي براي پرواز ندارند و فقط با تقاضاي مشتريان آماده پرواز مي شوند .كه امروزه اكثر شركتهاي هواپيمايي دنيا با خريد هواپيماهاي بزرگ و تبديل آنها به هواپيماهاي باربري و استخدام نيرو در راه هاي پرتردد هوايي دنيا حمل و نقل بارهاي هوايي خود را تا چندين برابر افزايش داده اند .

ارسال بار هوايي با هواپيماهاي مسافرتي و تجارتي

اين نوع هواپيماها براي حمل مسافران مي باشند و ظرفيت زيادي براي حمل بار ندارند . فقط قسمت زيرين هواپيما براي حمل چمدانها و وسايل مسافران هواپيما است و اگر فضاي خاصي موجود باشد كالاهاي تجاري درآن قرارداده مي شود .

اين نوع هواپيماها پروازهاي از قبل تعيين شده و منظمي دارند و توسط شركتهاي هواپيمايي اداره ميشوند و اين شركتها در هر پرواز در صورتي كه فضاي خالي براي بار تجاري داشته باشند قبل از پرواز به فروش مي رسانند .

هواپيماهاي مسافرتي هم بر دو نوع هستند : پهن پيكر( (wide body و باريك پيكر(narrow body ) .

هواپيماهاي مسافرتي پهن پيكر يكي از بهترين نمونه هواپيماها هستند زيرا به دليل داشتن ظروف استاندارد در قسمت باري متقاضيان حمل كالاها مي توانند از اين قسمت براي برد ن كالاي خود در اسرع وقت و بدون آسيب ديدن استفاده كرده و در كشور مورد نظرخود تحويل بگيرند . قرار گرفتن بارها در درون ظروف مخصوص بسيار مورد توجه مسافران مي باشد . بنابراين اين هواپيماها بسيار مورد توجه قرار گرفته اند .

و هواپيماهاي مسافرتي باريك پيكركه هم براي مسافران و هم براي بارهاي مسافري و تجاري فضاي كوچكتري دارد و ظرفيت آنها طوري است كه بارگيري و تخليه آنها بصورت دستي صورت ميگيرد . وبنابراين اين گونه هواپيماها د رحمل و نقل بارهاي هوايي خسارات بيشتري بوجود مي آورند . و چون بارگيري و تخليه بار توسط كارگران صورت ميگيرد احتمال بوجود آمدن خسارت بيشتر ميباشد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۹:۵۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

واردات بار هوايي , واردات كالا به ايران , قيمت و هزينه واردات بار هوايي , ملل كارگو : يكي ديگر از خدمات شركت ملل كارگو ، در كنار فريت بار و ارسال بار هوايي ، واردات بار به صورت هوايي از ساير كشور ها به ايران مي باشد ، در ادامه اين مقاله مباحثي چند در اين رابطه به تفصيل گذاشته ايم ، با ملل كارگو همراه باشيد…

مقررات بازرگاني براي واردات كالا به ايران

براي اينكه در انجام معاملات خود بهترين نتيجه را دريافت كرده و يك معامله پرسود انجام دهيد نخست بايد به قوانين تجارتي آشنايي داشته باشيد. اطلاعات شما از نحوه معاملات تجاري با ديگر كشورها باعث مي شود در كمترين زمان به نحو مطلوب از تجارت خود سود ببريد.در غير اينصورت مشكلاتي براي شما بوجود مي آيد كه حل كردن آنها هم زمان و هم هزينه زيادي براي شما بوجود مي آورد.
كلمات اختصاري متعددي در خريد و فروش تجاري وجود دارد كه بايدبه آنهاتوجه كنيد .كه اين كلمات شامل چگونگي پرداخت و حمل كالا به كشورهاي ديگر مي باشد .

قيمت و هزينه واردات بار هوايي

كلماتي مانند fob كه مخفف free on board است و در كنار آن اسم بندر مورد نظر آورده مي شود .

ويا fob port klang به معناي تحويل كالا به فروشنده با دريافت خرج ازفروشنده است .

كلمه cfr خلاصه شده غير مجاز مي باشدt and freight است و در انتها اسم بندر نوشته مي شود مانند cfr new york، به معني ، قيمت خريد كالا و هزينه حمل كالا به بنادر نيويورك برعهده فروشنده است .

واردات بار هوايي , واردات كالا به ايران

واردات بار هوايي , واردات كالا به ايران

ترم هاي تجارتي براي وضعيتهاي متفاوت فرق خواهد كرد . يعني هميشه نرخ fob ازنرخ cfr ارزانتر مي باشد . بنابراين fob ازهزينه حمل كردن كالا و بدست آوردن نرخ منسب حمل و نقل جزو مسوليت هاي خريدار جنس مي باشد .

اينكوترمز يعني جدا كردن مناسب هزينه ها و وظايف بين طرفين قرار داد يعني خريدار و فروشنده .

بعضي از اين اصطلاحات هم بر همديگر تقدم دارند از جمله مثلا اصطلاح exw كه منظور از آن اين ست كه فروشنده هزينه كمتر و مسوليت كمتر دارد ودر محل فروش خود به خريدار تحويل مي دهد .

Ddpبه معني اينست كه تمامي هزينه و مسئوليت خريد و فروش برعهده فروشنده است و محل تحويل كالا جايي است كه فروشنده تعيين مي كند .

در اينكوترمزتمامي اصلاحات مسئوليت ها و هزينه هاي فروشنده و خريدار به صورت جدا شده ثبت گرديده و تا هر كدام از طرفين بتوانند هزينه هاي دادو ستد خود را برآورد كنند .ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۶:۵۵ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

فريت بار به آمريكا

فريت بار به آمريكا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به آمريكا , ملل كارگو :  از همه مسافراني كه همه ساله از ايران به كشور هاي خارجي سفر مي كنند مقصد بيشتر آن ها كشور آمريكا مي باشد بنابراين فريت بار مسافر ونيز ارسال بار به اين كشور به خصوص برخي از ايالت هاي آن نسبت به ديگر كشور ها بيشتر مي باشد.واز سوي ديگر به علت مهاجرت زياد به آمريكا وچون بيشتر مسافران دوست دارند برخي از لوازم شخصي خود يا اثاثيه منزل خود را به همراه خود ببرند .بنابراين نياز به يك شركت مناسب وقابل اعتماد براي ارسال براي به اين كشور است.كه تمام كارهاي مربوط به فريت بار وحمل بار به آمريكا را انجام دهد.

فريت بار به آمريكا

بايد بگوييم كه اغلب بيشترين درخواست فريت بار (ارسال بار) از كشور ما به آمريكا (فريت بار به آمريكا) مربوط به ايالت كاليفرنيا واغلب به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسيسكو است.در حالت كلي بايد بگوييم كه ورود لوازم شخصي و اثاثيه منزل به كشور آمريكا براي مهاجرين ومسافران به آنجا به صورت رايگان است.در اين مورد بايد گفت كه اغلب كساني كه از ايران براي مدت طولاني به آمريكا مسافرت مي كنند بر اين فكر مي باشند كه نمي توانند لوازم واثاثيه شخصي خود را به اين كشور فريت كنند.

فريت بار به آمريكا

فريت بار به آمريكا

واين در صورتي كي باشد كه براي ورود لوازم استفاده شده ودست دوم هيچ مانعي وجود ندارد وشما به راحتي مي توانيد با پرداخت يك مبلغ ناچيزي حدود ۳۰تا ۴۰ دلار آمريكا براي صدور قبض انبار بعد از رسيدن بار به فرودگاه ،بار خود را دريافت نماييد وهيچ هزينه ي گمركي ديگري براي شما در پي نخواهد داشت.براي مسافران اين امكان وجود دارد كه بتوانند لوازم شخصي خود را به عنوان Used H.Hgoods, Used personal effects به بيشتر شهر هاي ايالات متحده آمريكا مانند نيويورك ،واشينگتن،آتلانتا ،شيكاگو،لس آنجلس ،سانفرانسيسكو،بوستن ،تگزاس ،پورتلند ،سياتل ،ميامي و…فريت بار نمايند.

ارسال مواد غذايي به آمريكا ( فريت بار مواد غذايي به آمريكا )

براي اغلب مسافران ومشتريان شركت اين سوال مطرح مي باشد كه آيا شما مي توانيد مواد غذايي ما را هم به اين كشور ارسال نماييد يا نه؟

در جواب اين سوال بايد بگوييم كه هر كدام از كشورها براي گمرك داراي قوانين خاص خود مي باشند .اما در حالت كلي ارسال بار مواد غذايي حتي به مقدار بسيار كم ،بسيار حساسيت زا است .يعني اين امكان وجود دارد كه در ارزيابي كه در گمرك ودر هر يك از فرودگاه ها در بررسي محوطه متوجه وجود مواد غذايي در با شوند ومواد غذايي را دور بريزند ويا مشكلاتي براي گيرنده ي بار به وجود بياورند.بنابراين ما به شما مسافران ومهاجران محترم توصيه مي كنيم كه مواد غذايي را سعي نماييد كه در ميان محوطه باري خود قرار ندهيد .حتي اگر مقدار آن بسيار ناچيز هم باشد.اما در صورتي كه اصرار بر ان داريد كه مقداري مواد غذايي را فريت بار كنيد ما به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه آن را در يك جعبه جداگانه اي قرار دهيد تا بشود به راحتي به آن دسترسي داشت.در اين صورت ديگر نياز به آن نمي باشد كه در بين بار ها به دنبال آن بگردييد وبارهاي ديگر شما نيز آسيب نخواهند ديد.

ارسال اشياء قديمي (فريت بار اشياء قديمي):

گاهي اوقات يك سري از افراد به اشياء قديمي كه در منزل آن ها وجود دارد يك علاقه خاصي دارند و دوست دارند كه هنگام مهاجرت به آمريكا آن ها را نيز به همراه خود به اين كشور ببرند (كه اين كار به وسيله شركت هاي فريت بار براي آن ها انجام مي شود )شما عزيزان بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه در صورتي هم كه اين اشياء داراي ارزش مادي و معنوي چنداني هم نباشند، بايست داراي مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي براي خروج از كشور باشند.

مراحل گوناگون فريت بار به آمريكا ( مراحل ارسال بار به آمريكا )

۱- دريافت بار پس از فريت بار به ايالات متحده آمريكا

هنگامي كه محموله به يكي از شهرهاي آمريكا فريت بار مي گردد، بايد تا ۴۸ ساعت از طرف گمرك مقصد ترخيص گردد ،در غير اين صورت به انباري تحويل داده خواهد شد.نخستين مرحله ترخيص از سوي گمرك است يعني ارزياب گمرك مدارك را چك مي كند هنگامي كه بار از تهران حمل مي شود بايد اسم و فاميل وآدرس گيرنده با مدارك گيرنده در بارنامه هم خواني داشته ويكي باشد .به عنوان مثال در صورتي كه فاميلي شخصي عباسي باشد به اين صورت نوشته مي شود ABASSI بايد در بارنامه اسپل حروف درست باشند ونبايد به اين شكل نوشته شود ABASY .

قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به آمريكا

قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به آمريكا

۲-دريافت بار پس از فريت بار به ايالات متحده آمريكا

دومين مرحله در فريت بار به آمريكا (ارسال بار به آمريكا ) به وزارت كشاورزي مربوط مي شود.بايد بگوييم كه در اين مرحله ارزياب گمرك كه در اصطلاح USDA ( اين حروف مخفف United states deportment of agriculture) بار را ارزيابي مي نمايد وهدف از اين ارزيابي اين است كه محموطه فريت شده عاري از هرگونه ميكروب و حشرات موزي باشد.

نكته در مورد مسئله ي فوق

هنگامي كه مي خواهيد به آمريكا فريت بار نماييد ،در صورتي كه بسته بندي شما چوبي باشد ،بايد اين جعبه ها و صندوق هاي چوبي به خوبي ضد عفوني وسم زدايي گردند وبر روي جعبه ها نيز مهر شركت ضدعفوني كننده زده شود وفرم ضدعفوني نيز بايد ضميمه بار نامه و مدارك وAWB باشد.در صورتي كه اين مورد رعايت نشود بار برگشت داده مي شود كه اصطلاحاً فريت بار Riject بار نام دارد.

هزينه ارسال بار هوايي

اين سوال براي بسياري ز مسافران پيش مي آيد كه :آيا تابلوهاي چوبي و يا ميز چوبي يا دكور چوبي نيز نيازمند سم زدايي مي باشند؟
در پاسخ به اين مسافران بايد بگوييم كه اين گونه وسايل نياز به سم زدايي وضدعفوني نداردند و تنها بسته بندي چوبي آن ها ،ان هم بيرون اين بسته ها بايست سم زدايي گردند ولي بايد به اين نكته نيز توجه داشته باشيد كه بسته بندي هاي چوبي تنها براي فريت بار هايي مانند پيانو ،ميز ،صندلي ،ويا اشياء بسيار شكنند مورد استفاده قرار مي گيرد همين طور در صورتي كه در مورد فريت باري تشخيص داده شود كه ،اگر محموله با كارتن يا بدون جعبه چوبي حمل گردد ،ممكن است به آن آسيب برسد ،

در اين صورت از جعبه هاي چوبي براي بسته بندي وبراي فريت بار استفاده مي گردد .ولي براي ظروف وكريستال نياز به جعبه چوبي نمي باشد و پاكت بندي پلاستيكي براي اين گونه وسايل كافي مي باشد.

۳-دريافت بار بعد ار ارسال به آمريكا

گفتني است كه در اين مرحله از تحويل بار ارزياب گمركي بار ارزياب XRAY ودر صورت نياز با باز كردن صندوق ها را مورد بازبيني قرارمي دهد.هدف از باز بيني بار در اين مرحله اين مي باشد كه بار را مورد بازبيني قرار دهند تا مشخص شود كه آيا واقعاً اين وسايل اثاثيه منزل مي باشد ويا غير از اين است.

يك نكته اساسي در مورد فريت بار يا ارسال بار

دقت داشته باشيد كه نبايد به هيچ عنوان عطر و ادكلن ،مايعات ،لاكو،يا ديگر مواد شيمياي مانند چسب ،رنگ،باتري و…در ميان بار گذاشته شود اين مورد به طور كلي جزء قوانين فريت بار (ارسال بار) و حمل بار هوايي مي باشد وبه مقصد خاصي ربط ندارد.

قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به آمريكا

پس از طي تمام مراحل ذكر شده بار ترخيص يا به اصطلاح Release مي گردد. و آماده تحويل مي شود .وبايد گيرنده بار هر چه زودتر جهت تحويل بار به گمرك فرودگاه مقصد مراجعه نمايد.

شما عزيزان مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در رابطه با هزينه ونرخ فريت بار به شهر هاي مختلف آمريكا با كارشناسان ما در شركت ارسال بار تماس حاصل فرماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۵۹ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

فريت بار به كانادا

فريت بار به كانادا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا , شركت خدمات هوايي ملل كارگو : كانادا يكي از كشور هاي مهاجر پذير مخصوصا براي ايرانيان مي باشد. در ادامه به بررسي مواردي چند در رابطه با فريت بار به كانادا مي پردازيم ، با ملل كارگو همراه باشيد…

موقعيت كشور كانادا از لحاظ جغرافياي

همان گونه كه همه ما مي دانيم كاندا يك كشوري مي باشد كه در قاره آمريكا (آمريكاي شمالي ) واقع شده است و در كل اين كشور داراي ۱۰ استان است واز سه قلومرو تشكيل شده است مي توان موقعيت اين كشور را به اين شكل مورد بررسي قرار داد:

بايد بگوييم كه كشور كانادا از دو طرف خود به اقيانوس آرام واقيانوس اطلس وصل مي باشد و همين طور از قسمت شمال نيز به اقيانوس منجمد شمالي وصل است وتنها همسايه جنوبي اين كشور ايالات متحده آمريكا مي باشد. شهر اتاوا پايتخت كشور كانادا بوده وهمين طور چهارمين شهر بزرگ كانادا به حساب مي آيد.شهر اتاوا داراي مساحت ۲۷۷۸ كيلومتر مربع بوده و در استان آنتاريو قرار دارد.كشور كانادا تقريباً داراي ۳۵٫۱۶ ميليون نفر جمعيت مي باشد .واحد پول اين كشور دلار كانادا است.ومي توان از شهر هاي مهم وگردشگر پذير اين كشور به شهر هاي مونترآل ،ونكوور، تورنتو، كبك، نياگارافالز ، كلگري ، اتاواو… اشاره داشت.

فريت بار به كانادا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

فريت بار به كانادا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

• همان گونه كه ممكن است كه شما هم اطلاع داشته باشيد ،كشور كانادا يكي از مهاجر پذيرترين كشور هاي دنيا به حساب مي آيد و ما به شما هم وطنان گرامي خود كه قصد مسافرت ويا مهاجرت به كانادا را داريد توصيه مي كنيم كه براي فريت بار ،ارسال بار خود (فريت اثاثيه منزل ويا وسايل شخصي و…)حتما به توضيحات زير توجه داشته باشيد:

نكات مهم فريت بار به كانادا

كشور كانادا داراي شهرهاي بزرگ وقشنگي مي باشد. كه مي توان از مهمترين اين شهر ها به تورنتو، ونكوور، مونترال، كلگري، ادمونتون …اشاره كرد. كساني كه به قصد مهاجرت ويا مسافرت ه كانادا اقدام مي نمايند پس از طي مراحل مختلف دريافت ويزا براي ورود به اين كشور ،به طور حتم لوازم منزل كه براي انها مهم مي باشد وهمين طورداراي وسايل شخصي مي باشند كه علاقه مند هستند كه آن ها را همراه خود بله اين كشور ببرند .

وجهت عملي شدن اين كار بايست از شركت هاي فريت بار ملل كارگو كمك بگيرند ؛تا بتوانند اثاثيه خود را به كانادا فريت بارنمايند.بايد بگوييم كه يكي از قوانين با اهميت حمل بار هواي به كانادا بدين شكل مي باشد كه مسافران پس از ورود اول به كاندا (تاكيد:ورود اول به كانادا) اساب واثاثيه ي خود را كه مي خواهند از ايران فريت بار كنند به گمرك مقصد يعني گمرك كشور كانادا اعلام وفرم ديكلريشن را پر مي نمايند .

پس از پر كردن اين فرم كه يكي از الزامات فريت بار است مهاجران اجازه دارند كه تا چهار سال اين اسباب واثاثيه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمركي بين دو كشور فريت بار (ارسال بار ) نمايند .شما عزيزان براي كسب اطلاعات بيشتر شما عزيزان مي توانيد از سايت فريت بار و حمل و نقل بار هوايي وخدمات ما كمك بگيريد.ويا با وكلايي كه در كار اقامت مهاجرين فعاليت مي كنند مشورت نماييد.

قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

مسافران ومهاجران محترم بايد به اين نكته دقت داشته باشند كه هنگامي كه باري از ايران به يكي از شهر هاي كانادا فريت مي شود مسلما مداركي از قبيل ليست بسته بندي يا Packing list وبارنامه را به مهاجريا ارسال كننده بار تقديم مي نمايند.هنگامي كه به عنوان مثال به شهر تورنتو مي رسد،تا ۴۸ ساعت اين بار به صورت رايگان وبدون پرداخت هيچ گونه پولي در انبار فرودگاه نگهداري مي شود وبعد از گذشت ۴۸ ساعت در صورتي كه صاحب بار براي دريافت بار خود به گمرك مراجعه نكند بر پايه حجم و وزن بار فريت شده از صاحب بار هزينه ي انبار داري دريافت خواهد شد.

بيشتر بخوانيد در : هزينه ارسال بار هوايي

ولي در صورتي كه صاحب بار در موعد مقرر به گمرك فرودگاه (بخش بار گمرك فرودگاه ) مراجعه نمايد بايد تقريباً مبلغي حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار بابت دريافت قبض انبار وبارنامه به شركت هواپيمايي پرداخت نمايد.وبايد ياداور شويم كه اين مبلغ ربطي به وزن بار ندارد وحتماً بايستي پرداخت گردد.ودر صورتي هم كه بار داراي وزن وحجم زيادي باشد گمرك و قسمت هندلينگ مبلغي را براي حمل و جابجايي محموله (ليفتراك و كارگر و…) از صاحب بار دريافت مي كند.

فريت بار به كانادا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

فريت بار به كانادا , قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

حمل بار فريت شده پس از تحويل به محل اقامت

ولي پس از طي مراحل فريت بار مسافران بايست به اين نكته دقت داشته باشند كه به دو شكل مي توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود حمل نمايند.

-كرايه وانت يا ون از خود فرودگاه كه عمدتاً داراي هزينه ي بالايي است.

-كرايه روزانه U-Haul كه در ابعاد گوناگون در دسترس مي باشد.اين نوع از ماشين ها نوعي ماشين اجاره اي مي باشند كه شركت هاي حمل ونقل داخلي به مشتريان خود به شكل روزانه ويا ساعتي كرايه مي دهند .داراي هزينه ي زيادي نيز نيستند وما نيز اين نوع از ماشين ها را براي شما عزيزان توصيه مي نماييم.
در صورتي هم كه خود صاحب بار خود داراي ماشين ويا وانت باشد به آساني مي تواند بار خود را جابه جا نمايد.بدون اينكه هيچ گونه هزينه ي برايش داشته باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۸:۲۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

فريت بار به استراليا

فريت بار به استراليا , قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا , شركت ملل كارگو :  گفتني است كه كشور استراليا يكي از كشورهاي پيشرفته در حيطه گردشگري و همين طور يك كشور مهاجرپذير مي باشد.ويك كشور توسعه يافته مي باشد كه در سال ۱۹۰۱ از بريتانيا استقلال يافته است.اين كشور داراي مساحتي حدود ۷۶۸۶۸۵۰ كيلومتر مربع ششمين كشور پهناور دنيا به شمار مي آيد.شايد شما هم شنيده باشد كه كشور استراليا به سرزمين كانگروها معروف مي باشد.

همه ساله با افزايش مهاجرت به اين كشور و همين طور بالا رفتن درخواست اقامت در اين كشور ،مهاجران زيادي تز همه نقاط دنيا به اين كشور سفر مي نمايند و يكي از دغدغه هاي مهمي كه اكثر مسافران دارند اين مي باشد كه چگونه مي توانند بار خود را به اين كشور ارسال نمايند؟در ادامه مطلب به روش هاي ارسال بار به استراليا اشاره خواهم داشت.

روش هاي مختلف ونوين ارسال بار به استراليا

چنان چه مي داينم راه هاي حمل ونقل بار از سه طريق زير صورت مي گيرد:

۱-ارسال بار به كشور استراليا از طريق راه هاي زميني

چون كشور استراليا در واقع يك جزيره مي باشد بنابراين از ساير كشور ها اين امكان وجود ندارد كه بتوان از طريق زميني به آن بار ارسال كرد.

۲-ارسال بار به استراليا از طريق دريا

از راه هاي ديگر ارسال بار به استراليا استفاده از كشتي هاي باربري و همين طور مسافر بري مي باشد.

۳-ارسال بار به استراليا از طريق هوايي

امن ترين راه براي ارسال بار به اين كشور حمل بار هوايي است .كه در ادامه مطلب به طور مفصل به آن خواهم پرداخت.

فريت بار به استراليا

فريت بار به استراليا

ارسال بار به استراليا  – فريت بار به استرليا

گفتني است كه به ارسال بار به وسيله هواپيما در اصطلاح فريت بار يا حمل بار هوايي مي گويند.در حقيقت فريت بار به استراليا از طريق هواپيما يكي از امن ترين و آسان ترين روش هاي ارسال بار به كشور استراليا است.شركت فريت بار وحمل بار هوايي يكي از برترين شركت ها در اين حيطه مي باشد.كارشناسان فريت بار وحمل بار هوايي شركت ما با ارائه كردن خدمات مشاوره رايگان در اين زمينه مي توانند براي كساني كه قصد فريت بار به استراليا را دارند بسيار مفيد واقع شوند.

خدمات شركت ملل كارگو جهت فريت بار به استراليا

• بسته بندي تمامي لوازم منزل (اعم از ظروف شكستني ،كتابخانه ،پيانو،البسه و…) در منزل شما به صورت استاندارد
• بارگيري براي حمل بار هوايي
• انجام دادن كليه تشريفات گمركي بدون حضور شما:در اين مورد بايد بگوييم كه برخي از مسافران ترجيح مي دهند كه خود شخصاً به همراه كارشناس فريت بار جهت انجام امور گمركي حضور داشته باشند ولي تعدادي از مشتريان ترجيح مي دهند كه كليه امور را بر عهده ي شركت انكام دهنده فريت بار قرار دهند.وشركت ما نيز با توجه به درخواست مشتري عمل مي كند وسعي بر آن دارد كه رضايت مشتري را جلب نمايد.
• پالت بندي كردن محموله در صورت نياز:پس از انجام امور گمركي جهت پيش گيري از آسيب ديدگي احتمالي محموله ان را در صورت لزوم پالت بندي مي نمايند شركت فريت بار وحمل بار هوايي اين مسئوليت را نيز عهده دار مي گردد.
• در پايان گرفتن بارنامه براي فريت بار به كشور استراليا:شركت در كمترين زمان وبا پايين ترين هزينه مسئوليت اخذ بارنامه شركت هاي هواپيمايي مانند ايران اير ،امارات ،تركيش ايرلاين ،لوفتهانزا و ….را براي فريت بار (ارسال بار به استراليا ) را بر عهده دارد.

قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا

شرايط فريت بار به استراليا وشهر هاي گوناگون آن وتوضيحاتي در اين زمينه:
مي توان از بزرگترين شهرهاي استراليا كه مسافران ايراني بيشتر قصد عزيمت به آن را مي كنند به شهر هاي ملبورن،سيدني ،آدلايد ،بريزيين،پرت ،و…را نام برد.در رابطه با فريت بار به شهر هاي مختلف فريت بار بايد بگوييم كه فريت بار به شهر هاي مختلف استراليا داراي هزينه هاي متفاوتي مي باشد.كه بايد در اين رابطه شما عزيزاني كه قصد مهاجرت ويا مسافرت به اين كشور را داريد با مشاوران ما درشركت فريت بار وحمل بار هوايي در اين زمينه مشورت نماييد.در حقيقت هزينه هاي ارسال بار به شهر هاي استراليا به علت فاصله زياد از هم متفاوت مي باشد به غير از هزينه ي فريت بار به ملبورن وسيدني كه تقريباً برابر است.

قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا

قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا

حساسيت هاي گمركي استراليا به محموله ي آلوده

از مهم ترين نكاتي كه كمرك هاي استراليا نسبت به آن بيشتر حساسيت نشان مي دهند اين مي باشد كه محموله هايي كه وارد اين كشور مي شود بايست عاري از هر گونه آلودگي وميكروب و…باشد.ودر صورتي كه محموله اي با بسته بندي چوبي باشد حتما بايستي سم زدايي گردد.ولي بايد بگوييم كه گمرك هاي استراليا جهت اين كار داراي مكاني به عنوان مكان قرنطينه مي باشند كه هر گونه كالايي را كه تشخيص دهد آلودگي با خود به همراه دارد را در آنجا قرنطينه مي كنند.

قيمت فريت بار

گمركات كشور استراليا اغلب از بسته بندي هايي كه با كارتون هاي مخصوص فريت بار (نه كارتنهاي مانندكاران موز وساير كارتن ها متفرقه) ايرادي نمي گيرد و اغلب بار هايي كه مربوط به لوازم منزل شخصي شامل ظروف شكستني ،كتاب ،البسه ،ظروف و لوازم آشپزخانه ،كيف و كفش ،لوازم دكوري و… كه دست دوم باشند از دادن ماليات وهزينه هاي گمركي معاف مي باشندو تنها هزينه ي جزئي هندلينگ فروتگاهي اخذ مي گردد.براي كسب اطلاعات بيشتر به بخش درباره بسته بندي مي توانيد مراجعه نماييد و يا با كارشناسان شركت ما در خدمات حمل بار هوايي و فريت بار تماس حاصل بفرماييد.

شركت ملل كارگو آماده خدمت رساني به مسافران محترم براي ارسال هوايي بار به كشور استراليا است واين شركت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با بريت بار به استراليا به صورت رايگان وهمين طور انجام دادن امور اداري مربوط به فريت بار به كشور استراليا مي تواند با بهترين كيفيت خدمات خود را ارائه بكند شما عزيزان مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با ارسال بار به استراليا با ما تماس حاصل نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۴:۱۷ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]

دستگاه گردو شكن , فندق شكن , پسته شكن

دستگاه گردو شكن ,قيمت دستگاه فندق شكن  , دستگاه پسته شكن : همان گونه كه از ظاهر سخت وست گردو مشخص مي باشد فرايند شكستن پوست سخت گردو مهمترين و سخت ترين مرحله فراروي مغز گرد است.به همين خاطر هم انواع مختلف دستگاه هاي گردو شكن توليد وبه بازار عرضه شده است.ولي باز با اين وجود نياز بازار بر آورده نشده است و اين دستگاه ها نتوانسته اند كه نياز مشتريان را برآورده سازند.

دستگاه گردو شكن

دستگاه گردو شكن ارائه شده به وسيله شركت با تحقيق وطراحي كارشناسان ماشين هاي كشاورزي ساخته شده وبا بررسي انواع مختلف دستگاه هاي گردو شكن داخلي وخارجي در طي جندين سال و رفع نواقص موجود به نتيجه رسيده است.اين دستگاه در استان هاي مختلفي مانن استان همدان و آذربيجان براي گرد شكني ،در استان كرمان براي شكستن پسته ودر مناطق شمال كشور براي فندق شكني و همين طور شكستن هسته زرد آلو به كار برده مي شود.مشتريان محترم مي توانند براي اطمينان از خريد گردو شكن و كيفيت كار اين دستگاه حدود ۱۰۰ كيلو از هر محصول (گردو-پسته فندق-بادام زميني_بادام-هسته زردآلو) را جهت مشاهده كيفيت محصول خروجي با اين دستگاه تست نمايند وبعد از حصول اطمينان، سپس اقدام به خريد اين دستگاه بكنند.

مشاهده محصولات و تجهيزات كشاورزي و باغباني در : ادوات كشاورزي و باغباني

فهرست مطالب

 

گردو شكن

اين دستگاه براي شكستن پوسته سخت انواع مختلف خشكبار مانند گردو ،بادام،پسته،هسته زرد آلو،بادام زميني،فندق مورد استفاده قرار مي گيرد.وظرفيت گردو شكن ۱۰۰ كيلو در ساعت مي باشد.

ظرفيت گرد شكن براي گرد:اين دستگاه مي تواند در هر ساعت ۱۰۰ كيلو گردو را بشكند وظرفيت آن براي شكستن بادام نيز ۱۰۰ كيلو گرم در ساعت است.دستگاه گرد شكن مي تواند در هر ساعت ۳۰۰ كيلو گرم فندق را بشكند.وهمين طور ظرفيت آن براي شكستن پسته نيز ۳۰۰ كيلو گرم در ساعت مي باشد ودر هر ساعت نيز مي تواند ۲۰۰ كيلوگرم هسته زرد آلو را بشكند.

بنابر تست و نمونه گيري هايي كه از دستگاه گردو شكن و فندق شكن انجام شده است كيفيت مغز خروجي براي گردو مانند كيفيت شكستن با دست حرفه اي است،وبراي گردوهاي آمريكايي كه داراي پوست نازكي هستند ۹۵ درصد مغز ها سالم ودو پر به دست مي آيند ،مغز بادام وفندق ۹۷ درصد سالم از دستگاه خارج مي شوند و همين طور مغز پسته هاي دهن بسته نيز ۹۰-۹۵ درصد كاملاً سالم به دست مي آيند.

آب زدن گردو قبل از شكستن وست سخت گردو

اغلب روش شكستن گردو در ايران به اين صورت مي باشد كه قبل از شكستن گرد آن را آب مي زنند اين كار سبب مي شود تا مغز خشك گردو تر ونرم شده و زمان شكستن و جدا كردن پوست صدمه كمتري ببيند ،چنان چه پوست سخت گردو ضخيم باشد يا فاصله پوست از مغز خيلي مك باشد (كه در بيشتر مواقع پوست به مغز چسبيده است) و يا اينكه گردو بيش از اندازه خشك شده باشد ،جهت بهبود كيفيت مغز گردو وپيش گيري از خرد شدن مغز ،در هنگام شكستن پوست سخت آن اغلب مجبور به آب زدن گردو ها مي شويم.

اشكالات آب زدن گردو

 • در صورتي كه گردو بيش از اندازه آب زده شود كيفيت و طعم مغز آن تغيير خواهد كرد.
 • در شرايطي كه هوا گرم باشد ويا فرايند شكستن گردو و خشك كردن پس از آن طولاني گردد احتمال كپك زدگي و رشد باكتري مغز گردو افزايش خواهد يافت.

چگونگي آب زدن گردو قبل از شكستن

اغلب آب زدن گردو به دو شكل انجام مي ود:

 1. بر روي گوني هاي گردو با شلنگ يا آب پاش در طي چند ساعت آب پاشيده مي شود تا رطوبت به مغز گردو ها نفوذ كند.
 2. گوني هاي گردو را به مدت ۱تا ۳ ساعت در داخل حوض آب قرار مي دهند وسپس گوني ها از اب بيرون كشيده مي شوند.

در روش الف خطر ايجاد سم آفلاتوكسين به دليل وجود هوا و اغلب گرما زياد است.به شكلي كه دماي وسط گوني معمولا افزايش پيدا مي كند واين بسيار خطرناك مي باشد.

در روش ب به علت نبود هوا اين خطر وجود ندارد ولي بايد دقت شود كه مغز گردو بيش از اندازه خيس نگردد.

بعد از خيساندن گردو اگر شكستن پوست سخت گردو با دستگاه مغز شكن انجام مي گردد ،بايست بعد از آب زدن گردو ها به وسيله يك فن يا پنكه يا دستگاه خشك كن ،خشك نمود به شكلي كه پوست سخت گردو خشك شده ومغز گردو همچنان مرطوب بماند واين كار نيز نياز به ۳۰ دقيقه تا يك ساعت زمان خواهد داشت.وبعد از اين مرحله شروع به شكستن پوست سخت گردو با دستگاه گردو شكن مي كنيم.بعد از كستن و جدا كردن مغز از پوست نزي لازم مي باشد جهت حفظ كيفيت مغز گردو بلافاصله اقدام به خشك كردن با باد سرد (فن يا پنكه) شود.

***نكته :

لازم است در اينجا اشاره كنيم كه فرايند آب زدن تنها مختص گردو مي باشد و البته براي گردو هاي پوست كاغذي و يا گردو هاي خارجي (كه اغلب پوست از مغز فاصله خوبي دارد) ضرورتي ندارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۴:۲۱ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین