كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد
كلينيك ليزر موهاي زائد , ليزر مو , ليزر موهاي زائد , قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه تعرفه ليزر موهاي كل بدن

اكثر متقاضيان ثبت شركت  و برند از روند و نحوه انجام امور اداري آن اطلاعاتي ندارند . لذا براي اينكه  اين افراد بتوانند هزينه هاي انجام امور ثبتي خود را مديريت كنند بهتر است قبل از اقدام به هر كاري از يك موسسه ثبت شركت معتبر مشاوره دريافت كنند.

مشاورين و كارشناسان امور ثبتي  موسسه حقوقي و ثبتي ذهن ناب آماده  ارائه مشاوره رايگان ثبت شركت به متقاضيان مي باشد . جهت كسب اطلاعات لازم در خصوص هزينه ثبت شركت مي توانيد با مشاور ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۲۹۳۸۲۱۸

 

قبل از اينكه اقدام به ثبت شركت كنيد بهتر است اطلاعاتي در مورد ثبت انواع شركت ها در ايران داشته باشيد ؛ بطور كلي انواع شركت هايي كه در اداره ثبت شركت ها و موسسات غير تجاري ايران قابل ثبت مي باشند به شرح زير هستند :

  • ثبت شركت نسبي
  • ثبت شركت مختلط سهامي
  • ثبت شركت مختلط غير سهامي
  • ثبت شركت با مسئوليت محدود
  • ثبت شركت سهامي عام
  • ثبت شركت سهامي خاص
  • ثبت شركت تضامني
  • ثبت شركت تعاوني
  • ثبت موسسه غير تجاري

مشاوره ثبت شركت و برند

بايد توجه داشته باشيد كه انجام كارهاي ثبتي نيازمند يك فرد باتجربه و متخصص در اين زمينه است لذا قبل از اينكه تصميم  به ثبت شركت داشته باشيد بهتر است با يك فرد كه به انجام امور ثبتي تسلط دارد مشورت كنيد . تا بتوانيد هزينه هاي ثبتي خود را كنترل كنيد . موسسه ثبت شركت ذهن ناب مي تواند بهترين مشاوره را در اين زمينه براي شما ارائه نمايد. با تماس و ارتباط با كارشناسان ما از مشاوره ثبت شركت رايگان بهرمند شويد .

مشاوره تلفني ثبت شركت موسسه ذهن ناب

تلفن: ۰۹۱۲۲۹۳۸۲۱۸

ثبت شركت ارزان قيمت و هزينه پايين در موسسه ثبتي ذهن ناب

اگر تمايل داريد كه شركت خود را ارزان به ثبت برسانيد بايد اين نكته را نيز بدانيد كه هيچ ارزاني بدون حكمت نيست . بنابراين توصيه ما به تمامي افراد و متقاضيان ثبت شركت ها اين است كه نسبت به قيمت ثبت شركت حساس باشند و برايشان مهم باشد . زيرا ارزان بودن ثبت شركت به هيچ عنوان به اين معنا نيست كه با گرفتن پول اندك از شما موسسان ثبت شركت سود اندكي را برمي دارند بلكه در برخي از مواقع علت پايين بودن هزينه ثبت شركت فرار كردن از هزينه هاي پشتيبان گيري بعد از ثبت و در كل اهميت ندادن به وقت و زمان متقاضيان ثبت شركت ها است .

در كل اگر متقاضي بخواهد شركت خود را در مدت زمان مناسب و مشخصي به ثبت برساند ملزم است كه هزينه خدمات ثبتي را نيز پرداخت نمايد . اگر تمايل داريد كه شركت خود را به صورت تخصصي به ثبت برسانيد بهتر است با دقت و حوصله تمام و مهمتر از همه اين كه با پرداخت هزينه آن اين كار را تمام و به انجام برسانيد . جهت ثبت شركت بايد گامي محكم و استورا در ابتدا بپردازيم تا در آخر به مشكل برنخوريم . به اين نكته مهم توجه كنيد كه شركت هايي كه كار ثبت شركت را انجام مي دهد بايد پس از گرفتن هزينه ثبت خدمات كار ثبت شركت را به طور كامل انجام دهند و آن را نصفه و نيمه رها نكنند . و توجه داشته باشيد كه موسسه ثبتي و حقوقي ذهن ناب معتبر است كه كارهاي ثبت شركت شما را از صفر تا صد به عهده مي گيرد و آن را تمام و كمال انجام مي دهد و به اتمام مي رساند .

هزينه هاي ثبت يك شركت به موارد مختلفي بستگي دارد كه تمامي اين عوامل هر كدام جداگانه مي توانند در تغيير هزينه هاي ثبت تاثيرگذار باشند . هر كدام از شركت هايي كه ثبت شركت را برعهده گرفته اند تعرفه هاي هزينه اي كه مختص به شركت خودشان است را دارند .

هزينه انواع ثبت شركت

· هزينه هاي پستي ثبت شركت

· تعرفه و هزينه هاي حق الثبت شركت ها

· تعيين نام شركت ( در صورت امكان تغيير نام شركت ) و هزينه هاي مربوط به آن

· هزينه هاي مربوط به روزنامه رسمي كشور

· هزينه هاي مربوط به پلمپ نمودن دفاتر تجاري شركت ها

· درج نمودن و عنوان كردن در روزنامه هاي محلي بعد از به ثبت رسيدن شركت ها

هزينه ثبت شركت بر اساس ترتيب مراحل ثبتي

هزينه تعيين نام

اولين مرحله ثبت شركت تعيين نام آن است كه به اين معنا كه ۵ نام براي شركت انتخاب مي شود كه يكي از اين ۵ مورد تاييد و قابليت ثبت خواهد داشت . بايد توجه داشته باشيم كه اساممي كه انتخاب مي شوند بايد ريشه فارسي داشته باشند و حداقل ۳ سيلابي باشند . همچنين بايد توجه داشته باشيم كه قبلا اين نام ثبت نشده باشد . براي تعيين نام نهايي شركت بايد هزينه حق النام پرداخت شود و درنهايت فيش واريزي به اداره ثبت شركت ها ارائه شود.

هزينه پستي

بعد از تعيين نام شركت و در زمان تكميل مدارك بايد از طريق باجه هاي پستي موجود در هر شهر اقدام به ارسال مدارك به اداره ثبت شركت ها كرد كه هر يك از اين دفاتر هزينه اي مختلفي بسته به وزن و تعداد اوراق اراسلي تعيين مي كنند .

هزينه حق الثبت

هزينه حق الثبت هر شركت توسط اداره ثبت شركتها محاسبه مي شود .

هزينه حق الدرج

بايد توجه داشت كه ثبت شركت در دو نوبت آگهي مي شود (روزنامه) در مرحله ابتدايي روزنامه محلي است كه هزينه آن در اداره ثبت شركتها پرداخت مي شود و مرحله دوم در روزنامه رسمي كل كشور است كه هزينه آن نيز به صورت اينترنتي و از طريق سامانه روزنامه رسمي پرداخت مي شود.

هزينه روزنامه رسمي

پس از ثبت شركت و پرداخت حق الدرج در روزنامه محلي بايد نسبت به پرداخت هزينه روزنامه رسمي شركت نيز از طريق سامانه روزنامه رسمي كشور اقدام شود .جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص هزينه و انجام آگهي در روزنامه رسمي شركت مي توانيد با كارشناس ما در موسه ثبتي ذهن ناب تماس بگيريد .

هزينه پلمپ دفاتر شركتها

بعد از ثبت شركت و پرداخت هزينه روزنامه رسمي شركت به مدت يك ماه فرصت دارد تا اقدام به پرداخت هزينه پلمپ دقاتر تجاري و اخذ آن ها كند. هزينه دفاتر كل و روزنامه و نيز دفتر دارايي با توجه به تعداد برگه هاي آنها كه ۵۰ يا ۱۰۰ و يا ۲۰۰ برگي يا بيشتر باشد در واحد هاي ثبتي مختلف متفاوت است.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۳۳:۵۶ ] [ بهزاد مقتدر ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین